dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 982 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 982 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Kraków,małopolskie

749 000 zł33 m² 22 472,20 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż oferuję mieszkanie dwupokojowe o metrażu 33.33m2 zlokalizowane w inwestycji Mogilska Młyny. Mieszkanie składa się z: salonu z aneksem kuchennym, osobnej sypialni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Białystok,podlaskie

6 000 000 zł532 m² 11 285,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 195 m²

Nowoczesna rezydencja premium z basenem | Białystok, dojlidy Górne Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkową nieruchomość - rezydencję klasy premium o powierzchni 531 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Warszawa,mazowieckie

630 000 zł33 m² 19 183,90 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż funkcjonalne i klimatyczne mieszkanie z przestronną loggią, położone na 4. piętrze w budynku z windą, na zamkniętym i strzeżonym osiedlu z 2004 roku, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klinkierowa

Warszawa,mazowieckie

683 999 zł34 m² 19 988,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szukasz mieszkania, które zarabia od pierwszego dnia albo idealnego 2-pokojowego lokum do szybkiego zamieszkania? Ta oferta jest dokładnie dla Ciebie. Na sprzedaż w pełni gotowe, funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łady

Łady,mazowieckie

722 000 zł950 m² 760 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania prostokątna działka w Ładach o powierzchni 950m. Przybliżone wymiary 19mx50m. Istnieje możliwość zakupu całej działki o łącznej powierzchni 1977m2. Działka objęta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Zawada

Zawada,śląskie

3 240 000 zł21 577 m² 150,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Witam. Teren ( ok. 2,15 ha - usługowy położony przy drodze krajowej w kierunku (ok.15km. ) a1. Szerokość od drogo krajowej ok. 160m. Mpzp "u" w tym m.innymi pod ; usługi , logistykę, stację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Strzyżów,podkarpackie

426 720 zł61 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowa inwestycja mieszkań w zabudowie szeregowej w Strzyżowie, przy ul. Podgórze. Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na parterze, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Poczty Gdańskiej

Warszawa,mazowieckie

1 598 000 zł140 m² 11 414,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż wyjątkowa unikatowa nieruchomość z kw - 140 mkw w Warszawie, osiedle ogrodzone kameralne i bezpieczne - wjazd przez bramę. Wersja treści ogłoszenia od Właściciela: tytuł:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. gen. Jarosława Dąbrowskiego

Łódź,łódzkie

190 000 zł29 m² 6 648,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Wprowadzenie Prezentujemy kompaktowe mieszkanie o powierzchni 28,58 m , usytuowane na 3. piętrze w zadbanym, 4-piętrowym bloku przy ul. Dąbrowskiego 64, na osiedlu Dąbrowa w Łodzi. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

314 999 zł41 m² 7 664,21 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż polecamy przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 40 m , położone na parterze w 2-piętrowej kamienicy z 1960 roku. Lokal jest wyremontowany, zadbany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

814 000 zł47 m² 17 494,10 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie z balkonem znajduje się na 2. piętrze. Budynek z 1965 roku posiada 2 windy oraz piwnicę. Lokalizacja zapewnia dostęp do licznych punktów edukacyjnych, kulturalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wybickiego

Kraków,małopolskie

790 000 zł48 m² 16 288,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie, do którego chce się wracać Stylowe, pełne światła wnętrze; ciepłe, naturalne drewno, designerska kuchnia z wyspą i widok na miasto, który codziennie buduje klimat tego miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lazurowa

Warszawa,mazowieckie

929 000 zł60 m² 15 576,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Przedstawiam przestronne i komfortowe dwupokojowe mieszkanie na Bemowie, w świetnej lokalizacji - niecałe 300 m od powstającej stacji metra Lazurowa oraz w pobliżu tramwajów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Staniątki

Staniątki,małopolskie

590 000 zł2 800 m² 210,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 28 a - z czego ok. 18 a stanowi teren budowlany oznaczony w miejscowym planie jako tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej (4mn3),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Czarny Bór

Czarny Bór,dolnośląskie

820 000 zł260 m² 3 611,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Świetna oferta domu W czarnym borze. Proponuję Państwu atrakcyjny dom jednorodzinny w Czarnym Borze, nieopodal Kamiennej Góry oraz Wałbrzycha. Na jego powierzchnię składa się: przyziemie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Baszkówka

Baszkówka,mazowieckie

1 180 000 zł164 m² 7 179,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:655 m²

Sprzedaż I 1 180 000 I 155,96 m2 | lokal jednorodzinny baszkówka zakup bezpośrednio od dewelopera bez pcc możliwość zakupu przez cudzoziemców bez zgody mswia Przedmiotem sprzedaży jest dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górczewska

Warszawa,mazowieckie

645 000 zł35 m² 18 428,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie 35 m | 2 pokoje | Wola - 150 m od Metra Młynów | Warszawa Zapraszam do zapoznania się z ofertą przytulnego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 35 m , położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Hetmańska

Białystok,podlaskie

799 000 zł144 m² 5 549 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:463 m²

Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna - Białystok, ul. Hetmańska Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość zabudowana budynkiem o powierzchni użytkowej 144 m , położona przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Lilii

Klonowo Dolne,pomorskie

250 000 zł1 900 m² 131,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż malowniczo położona działka w Klonowie Dolnym, 4 km od Przywidza. Lokalizacja: klonowo Dolne, ul. Lilii Gmina: przywidz Powiat: gdański Obręb: michalin Powierzchnia: 1900 m (0,19.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

1 519 050 zł53 m² 28 500 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

To oferta dla osób, które szukają gotowego, dopracowanego apartamentu w jednej z najlepszych lokalizacji Krakowa. Cieszyńska 9 to nowoczesna, kameralna inwestycja z recepcją, zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nowy Konik

Nowy Konik,mazowieckie

1 100 000 zł166 m² 6 636,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:409 m²

Twój wymarzony dom pod Warszawą! Realizacja według projektu ,dom W faworytkach 2 (r2), budynek jednorodzinny dwulokalowy. Powierzchnia użytkowa 147,52 m2, powierzchnia całkowita 165,74 m2, działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stawowa

Opole,opolskie

720 874 zł66 m² 10 850 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartamenty Stawowa w Opolu wyjątkowe mieszkania w zielonej dzielnicy Szczepanowice Mieszkanie o pow. 66,44 m2, składające się z 3 pokoi, aneksu kuchennego, łazienki z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Pokoju

Kraków,małopolskie

1 125 000 zł59 m² 19 067,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Opis Oferuję na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,5 m z przestronnym balkonem (8 m ), zlokalizowane w dynamicznie rozwijającej się części Krakowa - w rejonie Alei.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kamień

Kamień,lubuskie

750 000 zł140 m² 5 357,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 256 m²

Przedstawiamy ofertę nieruchomości dedykowanej osobom ceniącym ciszę, spokój i bliskość natury. Ta urokliwa posiadłość z automatycznym nawadnianym ogrodem, otoczona rozległymi łąkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Waryńskiego

Żyrardów,mazowieckie

649 000 zł79 m² 8 213,11 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż atrakcyjny, generujący stały dochód, narożny lokal usługowy o powierzchni 79 m2. Aktualnie wynajęty na sklep Żabka - podpisana długoterminowa umowa najmu. Roi na poziomie 8,63%. 0%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wleń

Wleń,dolnośląskie

124 000 zł37 m² 3 378,75 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Nieruchomości Dudek prezentują atrakcyjną ofertę wyposażonego mieszkania zlokalizowanego w spokojnej części miasta we Wleniu. Lokal usytuowany jest na 4 piętrze i oferuje przyjemne widoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Ramiszowska

Wrocław,dolnośląskie

524 208 zł39 m² 13 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe, 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 39,12 m , położone na parterze nowoczesnego apartamentowca przy ul. Ramiszowskiej we Wrocławiu, na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

163 000 zł25 m² 6 520 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania typu m-2 położonego na dogodnym drugim piętrze w bloku przy ul.Śląskiej. W skład wchodzi przestronny pokój, z aneksem kuchennym, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wichrowe Wzgórze

Poznań,wielkopolskie

659 000 zł65 m² 10 138,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Odkryj wyjątkową okazję zakupu własnościowego mieszkania w komfortowym niskim bloku na osiedlu Wichrowe Wzgórze - jednej z najbardziej cenionych dzielnic Poznania, położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

979 000 zł70 m² 13 985,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Jeśli szukasz wyjątkowego miejsca blisko Centrum miasta a jednocześnie enklawy dającej poczucie komfortu, spokoju i bliskości otaczającej przyrody mamy do zaoferowania przestronne 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Polna

Warka,mazowieckie

499 000 zł53 m² 9 384,99 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe 3 pokoje ostatnie piętro panorama warki centrum Na sprzedaż prezentujemy wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie położone na ostatnim piętrze najnowszej inwestycji w samym sercu Warki. To propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wietrzna

Wrocław,dolnośląskie

795 000 zł65 m² 12 225,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż wyjątkowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m , położone w jednej z najlepszych lokalizacji w samym sercu Wrocławia. Wyłączność! Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pana Tadeusza

Kraków,małopolskie

1 111 000 zł65 m² 17 184,80 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości "tec Real Estate" ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie znajdujące się w atrakcyjnej i poszukiwanej lokalizacji jaką jest dzielnica Zabłocie. Do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krępowieckiego

Warszawa,mazowieckie

649 000 zł51 m² 12 720,50 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

-Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskiej Woli, przy ul. Krępowieckiego 9, w spokojnej i zielonej części dzielnicy. Lokal znajduje się w zadbanym, ocieplonym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Zagrody

Tyczyn,podkarpackie

1 050 000 zł7 500 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjny teren do zabudowy deweloperskiej lub zabudowy jednorodzinnej - ul. Zagrody Tyczyn, biuro nieruchomości dk Brokers ma przyjemność zaprezentować atrakcyjny reren na sprzedaż przy ul. Zagrody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Spokojna

Brzóze,mazowieckie

250 000 zł1 069 m² 233,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Z przyjemnością przedstawiamy na sprzedaż działkę budowlaną nr 356/43, o powierzchni 1069 m położoną w miejscowości Brzóze w gminie Mińsk Mazowiecki. Szerokość: 24,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

860 000 zł88 m² 9 801,69 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie mieszkanie ma powierzchnię 87.74 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Gołąbek

Gołąbek,mazowieckie

138 886 zł1 000 m² 138,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o wybudowaniu swojego własnego domu? Szukasz działki w miejscu cichym i spokojnym, gdzie dzieci mogą swobodnie biegać po ulicy, a jednocześnie masz stosunkowo blisko całą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Hallera

Szczecin,zachodniopomorskie

1 290 000 zł123 m² 10 487,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:153 m²

Dom premium | gumieńce | prywatne, strzeżone osiedle | światło spokój przestrzeń Są miejsca, które po prostu spełniają swoją funkcję. I są takie, do których wracasz bo czujesz, że to Twoja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

859 000 zł64 m² 13 396,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zostań pierwszym lokatorem! Pierwszy etap budowy nowej inwestycji, budynek dzielnicy " Paryż" Wykończ mieszkanie w swoim wymarzonym stylu Zakończenie budowy - IV kwartał 2026! Zapoznaj się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Władysława Reymonta

Warszawa,mazowieckie

649 000 zł42 m² 15 353,70 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokoje, 42,27m , bieleany, al. Aleja władysława reymonta Na sprzedaż: mieszkanie znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym osiedlu, na warszawskich.