dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 955 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 955 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bystrzyca Kłodzka

Bystrzyca Kłodzka,dolnośląskie

459 000 zł73 m² 6 287,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Dla zdecydowanych cena do negocjacji Napisz lub zadzwoń do mnie   Sprzedam mieszkanie 73 m , własnościowe, bez obciążeń, w budynku jednopiętrowym, 6-rodzinnym w Bystrzycy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

498 000 zł47 m² 10 595,70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

47 m | 3 pokoje | oddzielna kuchnia możliwość otwarcia 6 piętro | ul. Kujawska | ścisłe centrum przy Galaxy Druga linia zabudowy ciszej niż przy głównej ulicy Nowa winda | ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Głębocka

Warszawa,mazowieckie

1 400 000 zł85 m² 16 470,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 85 m , położone przy ul. Głębockiej. Lokal składa się z 3 pokoi oraz bardzo dużego salonu z aneksem kuchennym, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Puszkina

Gliwice,śląskie

795 000 zł85 m² 9 362,85 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży komfortowe, klimatyczne mieszkanie czteropokojowe na parterze jednopiętrowego budynku w Gliwicach przy ulicy Puszkina, bezpośrednio przy Parku Grunwaldzkim. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

408 000 zł44 m² 9 332,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dobra oferta! poszukiwana lokalizacja! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie typu M-3 o powierzchni 43,72 m2 położone w Bydgoszczy na osiedlu Bielawy! W skład mieszkania wchodzi: -salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Watzenrodego

Toruń,kujawsko-pomorskie

530 000 zł47 m² 11 353,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mam zaszczyt zaprezentować Państwu przestronne 2 pokojowe mieszkanie, usytuowane na drugim piętrze budynku wybudowanego w 2023 r. przez Dewelopera Majster Development, zlokalizowanego na osiedlu Jar.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

670 000 zł68 m² 9 788,17 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie mieszkanie ma powierzchnię 68.45 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Chojnów

Chojnów,dolnośląskie

344 000 zł70 m² 4 879,43 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

*** Polecamy na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 70,50 m2 usytuowane na I piętrze w samym centrum Chojnowa. *** Dogodna lokalizacja zapewniająca szybki dostęp do sklepów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Osiek

Osiek,małopolskie

205 000 zł746 m² 274,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działki budowlane zlokalizowane w malowniczej miejscowości Osiek, gmina Olkusz. To idealne miejsce dla osób ceniących spokój, ciszę i bliskość natury. Dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Egejska

Warszawa,mazowieckie

829 000 zł57 m² 14 595,10 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,8 m2 zlokalizowane w Warszawie przy ul. Egejskiej. Tuż obok nowo powstałej linii tramwajowej do Wilanowa. Całość mieści się na 5 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Jurajska

Maszyce,małopolskie

349 000 zł2 407 m² 144,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja Maszyce, ul. Jurajska / powiat krakowski, gmina Skała w okolicy: dolina Prądnicka, ojcowski Park Narodowy, ojców, smardzowice, niebyła, brzozówka, przybysławice, korzkiew, grębynice,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Osiedle Legionów Henryka Dąbrowskiego

Tarnów,małopolskie

450 000 zł60 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Oferta Prywatna. Witam. Do sprzedania mieszkanie własnościowe do zamieszkania o powierzchni 60m2 plus piwnica. Mieszkanie znajduje się na parterze w bloku cztero piętrowym co daje bardzo dobre.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Brzozowa

Karczewko,wielkopolskie

110 500 zł850 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej o powierzchni około 850m2. Położenie: karczewko, gmina Kiszkowo, powiat Gniezno, woj. wielkopolskie, kategoria: działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Łąkowa

Wierzchucino,pomorskie

173 740 zł1 022 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferuję na sprzedaż 4 malownicze działki budowlane, położone przy ul. Łąkowej w Wierzchucinie pośród kameralnej zabudowy domów jednorodzinnych. Wierzchucino to urokliwa miejscowość, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Leszno,wielkopolskie

429 000 zł46 m² 9 265,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy Pañstwu na sprzedaż nowocześnie wykończone mieszkanie o powierzchni 46,3 m , położone na 1. piętrze, w doskonałej lokalizacji w Centrum Leszna. Lokal przeszedł kapitalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bajeczna

Kraków,małopolskie

589 000 zł40 m² 14 725 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie na sprzedaż: kraków, grzegórzki, ul. Bajeczna - Gotowe do wprowadzenia Oferta na wyłączność - dostępna tylko w biurze realdom. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 39,82 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowackiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

519 000 zł49 m² 10 679 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w Bydgoszcz przy ulicy Nowackiego 2. Całe mieszkanie jest zadbane i umeblowane (rtv i duże agd). Mieszkanie usytuowane jest na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Praska

Kraków,małopolskie

625 000 zł50 m² 12 532,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Biuro White Estates prezentuje mieszkanie na sprzedaż: 49,87 m2 przy ul. Praskiej w Krakowie. Doskonała lokalizacja. Mieszkanie do remontu Dostępne od zaraz. Mieszkanie: 3 niezależne pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Próchnika

Łódź,łódzkie

405 000 zł78 m² 5 218 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

To propozycja dla osób, które cenią autentyczność, klimat przedwojennych kamienic i możliwość stworzenia wnętrza według własnej wizji. Mieszkanie z duszą, historią i ogromnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Grodzisk

Grodzisk,mazowieckie

155 000 zł1 515 m² 102,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana W dobrej cenie! Polecamy nieruchomość położoną w miejscowości Grodzisk w odległości 3,5 km od centrum miasta Mrozy. Działka objęta Miejscowym Planem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasickiego

Kraków,małopolskie

599 000 zł32 m² 18 718,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opis nieruchomości: na sprzedaż mieszkanie o powierzchni całkowitej około 32 m2 (powierzchnia użytkowa 22 m2) przy ul. Krasickiego w poszukiwanej dzielnicy Kraków Stare Podgórze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

584 200 zł36 m² 16 151,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Prądnik Biały Mieszkanie dostępne bez prowizji oraz 2% pc Promocyjna cena mieszkania Spytaj o dodatkowy rabat na miejsce postojowe Do sprzedania komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o pow.36m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białystok

Białystok,podlaskie

860 000 zł150 m² 5 733,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:270 m²

*** szereg skrajny *** *** zawady *** *** piętro bez skosów *** Polecamy do sprzedaży domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej w stanie pełnym deweloperskim zlokalizowane w Białymstoku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Budzów

Budzów,małopolskie

110 000 zł6 278 m² 17,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Sprzedam działki w Miejscowości Budzów.Działki nr 970/1, 972/2, 972/6, 973/4 o łącznej pow.62,78 ar. Treść księgi wieczystej nr kr1b/00067537/1. Na działkach spora ilość drzew.Nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Elbląska

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł41 m² 18 292,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 41 m2, w dzielnicy Żoliborz (sady Żoliborskie) w odległości około 6,0 km od centrum Warszawy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

520 000 zł67 m² 7 761,19 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 67 m2 na osiedlu Wyżyny. Lokal w wieżowcu na drugim piętrze, układ szczeciński. Nowa winda od poziomu 0. Oferujemy mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tyszowce

Tyszowce,lubelskie

265 000 zł130 m² 2 038,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 650 m²

***rezerwacja*** Marzysz o własnym domu w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie z szybkim dojazdem do miasta? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Na sprzedaż wolnostojący,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Słoneczne

Kraków,małopolskie

820 000 zł66 m² 12 390,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,18 m , położone na wysokim parterze w kameralnym, 3-piętrowym budynku z cegły (po termoizolacji) na os. Słonecznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Katowice,śląskie

430 000 zł50 m² 8 514,85 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko W realton! zapraszam inne biura do współpracy! Na sprzedaż mieszkanie w Katowicach na osiedlu Tysiąclecia - ul.Bolesława Chrobrego Nieruchomość znajduje się na 7 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kobylany

Kobylany,małopolskie

965 000 zł102 m² 9 460,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:541 m²

Możliwość spotkania W weekend majowy zakup bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji - możliwość wykończenia pod klucz - możliwość spotkania W weekend Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zajączka

Warszawa,mazowieckie

590 000 zł37 m² 15 946 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe 37 mkw. w niskim budynku z cegły z lat 60. na klimatycznym Żoliborzu - ul. gen. Zajączka. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

786 390 zł38 m² 20 760 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, ul. Podchorążych

Warszawa,mazowieckie

3 590 000 zł165 m² 21 770,80 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2002

Przestronny apartament o powierzchni 165m2, w prestiżowej inwestycji Łazienki Residence z 2002 roku, zlokalizowany przy ul. Podchorążych 39 A, w bliskim sąsiedztwie Parku Łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Gołąbkowa

Wronczynek,wielkopolskie

240 000 zł1 200 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej położonej we Wronczynku przy ul. Gołąbkowej. Działka o powierzchni ok. 1200m2. Na działce obowiązuje miejscowy plan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bratysławska

Kraków,małopolskie

889 000 zł51 m² 17 383,70 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

2 pokoje, osobna kuchnia I loggia! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Bratysławskiej, w dzielnicy Krowodrza Górka. W pobliżu pełna infrastruktura handlowo-usługowa: liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Szymanowskiego

Kraków,małopolskie

249 000 zł15 m² 16 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Biuro Nieruchomości "tec Real Estate" ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę nieruchomości znajdującej się w świetnej lokalizacji, tuż przy Parku Krakowskim. Lokal niemieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bonin

Poznań,wielkopolskie

549 000 zł56 m² 9 821 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Proponujemy na sprzedaż przestronne, ciche 2 -pokojowe mieszkanie na ul. Bonin 31 (okolice Sołacza, jeziora Rusałki, uniwersytetu Przyrodniczego). Mieszkanie o pow. 55,9m2 usytuowane jest na II p.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Ligota

Ligota,śląskie

460 000 zł140 m² 3 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:710 m²

Dom Z piękną działką pod lasem W spokojnej I cichej okolicy! Biuro ajon nieruchomości oferuje na sprzedaż dom wielorodzinny położony w miejscowości Ligota (miliardowice) gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Legionów Polskich

Żyrardów,mazowieckie

449 000 zł120 m² 3 742 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż oferujemy lokal usługowy o powierzchni całkowitej 120 m , a użytkowej 97 m położony na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku z 2021 roku położonym przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Roosevelta

Wrocław,dolnośląskie

549 000 zł44 m² 12 477,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44 m , położone na drugim piętrze kamienicy przy ul. Roosevelta we Wrocławiu. Nieruchomość znajduje się w bardzo atrakcyjnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

535 000 zł44 m² 12 159,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Lokalizacja - wszystko pod ręką: kowale to jedna z najdynamiczniej rozwijających się części Gdańska. Tutaj nie musisz odpalać auta, by zrobić zakupy czy wyjść do restauracji. Komunikacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Następna
strona

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach