dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 740 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 740 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rodziewiczówny

Warszawa,mazowieckie

874 471 zł49 m² 17 850 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Nowoczesne mieszkanie 48,99 m z loggią Warszawa, ul. Marii Rodziewiczówny 1 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,99 m , położone na 1. piętrze w 12-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Kozerki,mazowieckie

439 000 zł2 447 m² 179,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pięknej dużej działki w Kozerkach. Działka o powierzchni 2447 m2. Bardzo blisko Grodziska Mazowieckiego, który zapewnia wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Bierzyce

Bierzyce,dolnośląskie

270 000 zł1 100 m² 245,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana (nr ew. 210/4) o powierzchni 1100 m, położona w malowniczych Bierzycach (gmina Długołęka). Największe atuty: idealny kształt: wymiary ok. 33,5 m 32,8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obrońców Westerplatte

Gdańsk,pomorskie

995 000 zł71 m² 14 053,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1926

Stara Oliwa | 3 pokoje | Kamienica | 71m2 | Wysokie sufity | Blisko lasu Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Obrońców Westerplatte, w jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jasielska

Poznań,wielkopolskie

815 000 zł68 m² 11 918,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowa oferta zakupu pięknego mieszkania na poznańskich Podolanach! Mieszkanie wchodzi w skład osiedla, które jest inwestycją Grupy Akropol - kompleksu czterech budynków zlokalizowanych przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dygasińskiego

Łódź,łódzkie

365 000 zł47 m² 7 765,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie na osiedlu zus w modernistycznym bloku z cegły. Lokal o powierzchni 46,82m położony jest na drugim piętrze. Składa się z dwóch pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słomczyńskiego

Kraków,małopolskie

887 000 zł46 m² 19 282,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m , położone w Krakowie, w dzielnicy Górka Narodowa, przy ul. Słomczyńskiego. Nieruchomość znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nowa Wieś Głubczycka

Nowa Wieś Głubczycka,opolskie

279 000 zł111 m² 2 513,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Dom z garażem w Nowej wsi głubczycka dom w bardzo ładnej i spokojnej okolicy duża działka dom na dole hol, kuchnia, dwa pokoje, łazienka, na piętrze jeden pokój do przebudowy.,Nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Piecnik,zachodniopomorskie

790 000 zł144 m² 5 473,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Na sprzedaż urokliwy dom wolnostojący o powierzchni 144,32 m2 posadowiony na działce gruntu o pow. aż 3000 m2 Piecnik gm. Mirosławiec. Funkcjonalny projekt domu oddzielający część dzienną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Węglówka

Węglówka,podkarpackie

129 000 zł3 769 m² 34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Cisza i spokój z dogodnym dojazdem do Krosna i Rzeszowa! Na sprzedaż działka budowlana o pow. 0,3769 ha leżąca w miejscowości Węglówka należącej do Gminy Korczyna. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Rzeszów,podkarpackie

569 000 zł57 m² 9 951,03 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje ostatnie 3 pokojowe mieszkanie z ogródkiem w zabudowie szeregowej o powierzchni 57,18m2 zlokalizowane przy ul. Pogwizdowskiej w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Koszykowa

Ełk,warmińsko-mazurskie

385 000 zł58 m² 6 615,12 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w Ełku przy ul. Koszykowej 2a. To idealne miejsce dla osób poszukujących komfortu i przestrzeni w jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Kalonka

Kalonka,łódzkie

495 000 zł2 632 m² 188,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 2632 m , położona w prestiżowej miejscowości Kalonka, przy ulicy Kalonka. To idealna propozycja dla osób marzących o budowie własnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

399 000 zł65 m² 6 138,46 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Duże, bardzo ładne, słoneczne mieszkanie , usytuowane w bocznej, spokojnej uliczce Nowego Miasta, otoczone zielenią i ciekawymi kamieniczkami. Trzy w pełni rozkładowe wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górna Wilda

Poznań,wielkopolskie

824 999 zł58 m² 14 182,50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Apartament W sercu wildy Smart Home Fibaro | Zabudowa stolarska na wymiar | Garaż podziemny | Apartamentowiec z ochroną ***** Apartament o powierzchni 58,17 m znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Pylna

Kraków,małopolskie

1 290 000 zł96 m² 13 437,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Brak czynszu! Możliwość szybkiego wykończenia pod klucz! - Klucze na już, mamy wolne ekipy remontowe, możemy wesprzeć w wykończeniu! zadzwoń I umów się na spotkanie! W ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Rakszawa

Rakszawa,podkarpackie

549 000 zł103 m² 5 330,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w malowniczej miejscowości Węgliska w pobliżu lasu. Przemyślany projekt domu został uzupełniony o duży taras dom wykończony ze starannością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Parkowa

Psary,dolnośląskie

1 009 000 zł101 m² 9 950,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:261 m²

Nowoczesny dom pod Wrocławiem - 4 pokoje, ogród, bez prowizji Zamieszkaj w przestrzeni najwyższej jakości w nowoczesnym, energooszczędnym domu położonym zaledwie 1 km od Wrocławia. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Strzeniówka,mazowieckie

1 250 000 zł73 m² 17 090,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:900 m²

Są miejsca, które od pierwszej chwili dają poczucie, że to to. Gdzie światło wpadające przez duże okna budzi Cię rano, a wieczorem cisza ogrodu pozwala naprawdę odpocząć. To dom,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Daleka

Kielce,świętokrzyskie

409 000 zł56 m² 7 303,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie o powierzchni 56 m kw. składające się z 3 niezależnych pokoi, kuchni widnej, łazienki wc osobno i przedpokoju. Usytuowane jest na 3 piętrze 4 piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górnośląska

Warszawa,mazowieckie

819 000 zł49 m² 16 848,40 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przedstawiamy na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 48,61 m2, usytuowane w sercu warszawskiego Powiśla, przy ul. Górnośląskiej. Nieruchomość charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kapuściska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

359 000 zł48 m² 7 409,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! kapuściska, ul. Kapuściska Polecam przestronne mieszkanie dwupokojowe na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mazowiecka

Kraków,małopolskie

599 000 zł42 m² 14 261,90 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42 m położone na parterze budynku przy ul. Mazowieckiej 117 w Krakowie. Do mieszkania przynależy piwnica 2,3 m . Dużym atutem jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

814 990 zł88 m² 9 261,25 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3 pokojowego mieszkania w prestiżowej dzielnicy Szczecina - Pogodno. Mieszkanie ma 88m2 i znajduje się na 3 piętrze trzypiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Parkowa

Gdynia,pomorskie

1 189 000 zł63 m² 18 873 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdyni. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy, zaledwie kilka minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nałkowskiej

Łódź,łódzkie

330 000 zł40 m² 8 352,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Przed miotem ogłoszenia jest rozkładowe mieszkanie dwupokojowe położone na pierwszym piętrze w niskim bloku na Dąbrowie. Składa się z: salonu z wyjściem na sporą loggię, sypialni, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Łazy,mazowieckie

1 064 000 zł1 330 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania 3 działki budowlane w Łazach po stronie Magdalenki. Dojazd aktualnie od ulicy Łączności na zasadzie służebności, docelowo jest decyzja na zrobienie drogi asfaltorej od ul. Wiejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 190 000 zł398 m² 5 502,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:360 m²

Przestronny, podpiwniczony dom jednorodzinny z garażem pod budynkiem, położony w doskonałej lokalizacji, tylko 150 metrów od stacji metra Zacisze. Obecnie nieruchomość jest podzielona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wolin

Wolin,zachodniopomorskie

679 576 zł86 m² 7 878,23 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowy lokal mieszkalny w budynku w zabudowie szeregowej przy ul. Krótkiej w Wolinie z ogródkiem o wielkości 70,00 m składający się II kondygnacji (I piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem, ul. Jałowcowa

Jarocin,wielkopolskie

1 549 000 zł350 m² 4 425,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:795 m²

Luksusowy dom z osobnym gabinetem | Możliwość wydzielenia mieszkania | 795 m działki Szukasz przestrzeni, która łączy nowoczesny komfort z funkcjonalnością i jakością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Warszawa,mazowieckie

589 000 zł48 m² 12 270,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie zarezerwowane. Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 49 m2, na która składają się: - salon (14 m2) z balkonem od strony wschodniej - Sypialnia (ok 13 m2) od strony północnej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Bielawki

Bielawki,pomorskie

125 000 zł1 000 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane z warunkami zabudowy w malowniczej miejscowości Bielawki, gmina Pelplin! opis nieruchomości: oferujemy przestronne działki o powierzchni każda powyżej 1000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Hallera

Wrocław,dolnośląskie

548 000 zł48 m² 11 519,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferujemy na sprzedaż w pełni rozkładowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 47,57 m , położone w zielonej i świetnie skomunikowanej części Grabiszynek przy ul. Hallera. Już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Skoczów

Skoczów,śląskie

963 000 zł160 m² 6 018,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 592 m²

Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży wolnostojącego domu jednorodzinnego o powierzchni użytkowej 160 m , położonego na dwóch działkach o łącznej powierzchni 15,92 a w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

370 000 zł51 m² 7 269,16 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie przy ul. M.C. Skłodowskiej W zielonej górze Klient Mieszkanie o powierzchni 50,90 m2, położone na parterze w bloku przy ul. M.C. Skłodowskiej układ: kuchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

799 000 zł124 m² 6 420,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:182 m²

Nowa obniżona cena! Nowoczesny Dom w Zabudowie Szeregowej w Świdnicy - Idealna lokalizacja i Wysoki standard wykończenia Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Katowice,śląskie

359 000 zł37 m² 9 673,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na ul. Mikołowskiej 37/1 Mieszkanie po kapitalnym remoncie! Wymieniono wszystkie instalacje, w tym elektryczną i wodno-kanalizacyjną. Mieszkanie Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bieniewice

Bieniewice,mazowieckie

799 000 zł88 m² 9 080 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:408 m²

Przedstawiam do sprzedaży Nowy Dom parterowy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 87 m2, posadowiony na przestronnej działce ok. 410m2. Dom znajduje w bliskiej okolicy miasta Błonia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Sosnowiec,śląskie

209 999 zł31 m² 6 683,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wygodne kawalerka gotowa do zamieszkania Niski czynsz! | Sosnowiec ul. Warneńczyka zadzwoń: pamiętaj, że współpracując z homeon biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Alberta

Będzin,śląskie

225 000 zł51 m² 4 408,31 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Zadzwoń: pamiętaj, że współpracując z Investor Nieruchomości biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska i Zagłębia, otrzymujesz pełną obsługę. Pomoc w finansowaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

875 000 zł48 m² 18 351,50 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w starej części Pragi-Północ, przy ulicy Blaszanej. Powierzchnia 47,68 m2. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Duży przestronny salon połączony.