dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 742 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 742 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Kosów Lacki

Kosów Lacki,mazowieckie

499 000 zł47 000 m² 10,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Typ nieruchomości: kopalnia piasku/pospółki, żwirownia, kruszywa Lokalizacja: kosów Lacki koło Węgrowa (województwo podlaskie) Powierzchnia: 4,7 ha rolna ze studium planu zagospodarowania 28pg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

490 000 zł44 m² 11 136,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Wombat nieruchomości prezentuje komfortowe i stylowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m w nowym apartamentowcu z windą w spokojnej, zielonej części miasta, wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klimczaka

Warszawa,mazowieckie

1 299 000 zł86 m² 15 104,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 85,56m2 zlokalizowane w Centralnej Części Miasteczka Wilanów tuż obok Świątyni Opatrzności. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Opole,opolskie

460 000 zł48 m² 9 575,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Media miejskie | 3 pokoje | niski blok | balkon | piwnica umowa przedwstępna, oferta wstrzymana Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 3 pokojowego o powierzchni 48,04m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

473 550 zł45 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Niepodległości

Warszawa,mazowieckie

849 000 zł42 m² 20 452,90 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

2 pokojowe mieszkanie, świeżo po generalnym remoncie Al. Niepodległości mieszkanie Mieszkanie znajduje się na szóstym (ostatnim) piętrze. Budynek posiada windę. Prezentowane mieszkanie sprawdzi się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Szczytnica

Szczytnica,dolnośląskie

265 000 zł62 m² 4 274,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Witam sprzedam przestronne 4 pokojowe mieszkanie na 3 piętrze mieszkanie środkowe bardzo ciepłe. Mieszkanie składa się z trzech sypialni salonu z kuchnią łazienki dużego korytarza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Plater

Warszawa,mazowieckie

889 500 zł38 m² 23 407,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Zapraszam do zakupu wyjątkowej nieruchomości położonej w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Warszawy. Mieszkanie znajduje się w kamienicy z 1958 roku, tuż obok Pałacu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Poborzańska

Warszawa,mazowieckie

1 880 000 zł101 m² 18 613,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Zamieszkaj blisko Parku gdzie obfitość zieleni powita Cie na każdym letnim spacerze a metro czy tramwaj dowiozą Ciebie i Twoich bliskich w dowolną część miasta bez korków! Prezentowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Małogoszcz

Małogoszcz,świętokrzyskie

210 000 zł26 m² 8 015,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Biuro nieruchomości Oakestate ma przyjemność zaprezentować przytulne mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 26,20m2 położone na parterze zadbanego, ocieplonego bloku w Małogoszczu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szare

Szare,śląskie

699 000 zł145 m² 4 833,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 439 m²

Zwardoń, szare dom W górach Z basenem zamieszkaj poza smogiem Prezentuję Państwu na sprzedaż wygodny dom jednorodzinny z użytkowym poddaszem o pow. całkowitej 144,62m2, użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Południowa

Kiełczów,dolnośląskie

599 000 zł54 m² 11 102,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie z miejscem parkingowym idealne dla pary lub pod inwestycję. - prywatne miejsce parkingowe tuż przy wejściu do klatki (teren ogrodzony, szlaban na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Leszczynowa

Konin,wielkopolskie

580 000 zł167 m² 3 473,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:405 m²

Dom przestronny z doskonałym układem , wiele pomieszczeń dodatkowych wysoka piwnica 2 kchnie 2 łazienki zadbany ogród , garaż kostka brukowa , podjazd , miejsce przed budynkiem. Prąd, woda, gaz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Serniawy

Serniawy,lubelskie

295 000 zł100 m² 2 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Na sprzedaż dom 100 m Serniawy, gm. Sawin | 19 arowa działka | Gotowy do zamieszkania! Na sprzedaż oferuję państwu dom jednorodzinny o powierzchni 100 m , położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Garbary

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

835 000 zł52 m² 16 057,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mam do sprzedania apartament w Centrum Bydgoszczy na ul. Garbary. Nowoczesny budynek z 2022 roku. W bloku piekarnia, żabka, gabinety lekarskie i usług kosmetycznych. Przy budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sitno

Sitno,pomorskie

549 000 zł118 m² 4 652,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Lokalizacja: dom wolnostojący zlokalizowany w bliskim sąsiedztwie Trójmiasta - miejscowości Sitno, koło Żukowa. Atrakcyjność lokalizacji wyróżnia spokojna okolica wśród kameralnej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Goniądz,podlaskie

1 200 000 zł283 m² 4 240,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 201 m²

Oferta sprzedaży wyjątkowej nieruchomości w sercu Biebrzańskiego Parku Narodowego Opis nieruchomości: przedmiotem sprzedaży jest niezwykle atrakcyjne siedlisko położone w Goniądzu przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Puszcza Mariańska,mazowieckie

450 000 zł2 000 m² 225 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż piękna działka budowlana zlokalizowana w miejscowości Budy Zaklasztorne, gm. Puszcza Mariańska, powiat żyrardowski, województwo mazowieckie. Działka w klimacie leśnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

553 590 zł62 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Akademicka

Warszawa,mazowieckie

2 590 000 zł115 m² 23 469 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1928

Mam przyjemność zaprezentować Państwu apartament o wyjątkowym potencjale inwestycyjnym, którego wartość według prognoz rynkowych wzrośnie o około 35 40% w ciągu najbliższych kilku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kolejowa

Środa Śląska,dolnośląskie

718 901 zł86 m² 8 330,25 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Nowoczesna szeregówka 20 min od Wrocławia! Zadzwoń i umów się już dziś! Lokalizacja - Środa Śląska, ul. Kolejowa. W okolicy akwen wodny Kajaki , Średzki Park Wodny, pola i łąki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

760 139 zł72 m² 10 566,30 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie mieszkanie ma powierzchnię 71.94 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kilińskiego

Golub-Dobrzyń,kujawsko-pomorskie

699 000 zł203 m² 3 443,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:208 m²

Idealna propozycja inwestycyjna W super cenie! na sprzedaż 4 osobne nieruchomości w jednym pakiecie! Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue Home ma przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł58 m² 11 989,70 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

3 pokoje z balkonem | 59.3m2 | Białołęka-Nowodwory Na sprzedaż prezentuję 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 59.3 m2 w spokojnej, zielonej części Warszawy, z szybkim dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Chwaszczyno,pomorskie

649 000 zł1 202 m² 539,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na osiedlu domów jednorodzinnych między jeziorami - wysockim I osowskim! Więcej zdjęć wraz z dokumentacją dostępne u pośrednika. Lokalizacja: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Wilcza

Radom,mazowieckie

369 000 zł28 m² 13 302,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie jednopokojowe, w ścisłym centrum Radomia. Świeżo wykończone, umeblowane i wyposażone w sprzęt rtv i agd. Zamontowana klimatyzacja. Usytuowane na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

939 000 zł59 m² 15 864,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz mieszkania wykończone pod klucz Dwustronne mieszkanie na zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

859 000 zł64 m² 13 396,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zostań pierwszym lokatorem! Pierwszy etap budowy nowej inwestycji, budynek dzielnicy " Paryż" Wykończ mieszkanie w swoim wymarzonym stylu Zapoznaj się z załączonym filmem, który oprowadzi po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Słupsk,pomorskie

450 000 zł93 m² 4 838,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 93 m w centrum, obecnie podzielone na dwa niezależne lokale mieszkalne i wynajmowane - gotowa inwestycja przynosząca dochód od pierwszego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

930 000 zł135 m² 6 881 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:240 m²

Szukasz miejsca, gdzie codzienność będzie komfortowa, a weekendy pełne relaksu? To idealna propozycja dla Ciebie i Twojej rodziny! Nieruchomość w stanie deweloperskim ( lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Jasionka

Jasionka,podkarpackie

3 650 000 zł296 m² 12 331,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Oferta na wyłączność! Biuro Res Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę domu z 2019 roku położonego w Jasionce. Jeśli marzysz o domu w świetnej lokalizacji, blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Agatowa

Kraków,małopolskie

1 168 020 zł76 m² 15 450 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Wszystkie mieszkania dostępne bez prowizji oraz 2% pcc Bieżanów, złocień okolice ul. Agatowej Spytaj o rabat na mieszkanie i miejsce postojowe Komfortowe 4 pokojowe mieszkanie o pow. 75 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Pszenna

Gdańsk,pomorskie

999 000 zł37 m² 26 782,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie W sąsiedztwie starego miasta Stare miasto | Gdańsk | Wysoki standard | Dwupokojowe | Balkon | Powierzchnia 37,3 m2 | Wyposażony ***** rozkład pomieszczeń: mieszkanie o pow. 37,3 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Słoneczna

Wrocław,dolnośląskie

1 849 000 zł240 m² 7 704,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż komfortowy i przestronny dom w zabudowie szeregowej, położony w spokojnej, zielonej okolicy na Krzykach , ul. Słoneczna. Idealna propozycja dla rodziny szukającej wygody,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kadetów

Piła,wielkopolskie

399 000 zł49 m² 8 088,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż ustawne mieszkanie o powierzchni 49,33 m , położone w Pile przy ulicy Kadetów, w budynku mieszkalnym z 2013 roku. Lokal jest jasny i dobrze doświetlony oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Zboiska

Zboiska,mazowieckie

143 000 zł1 100 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki blisko dużego miasta a zarazem w bardzo bliskim otoczeniu natury ta nieruchomość jest idealna dla ciebie. Oferuję do sprzedania działkę budowlaną położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Świątniki Górne

Świątniki Górne,małopolskie

1 450 000 zł245 m² 5 909,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:358 m²

Nowe domy W zabudowie bliźniaczej na południu krakowa wraz Z fotowoltaiką N20 Nieruchomości oferuje nowe domy w zabudowie bliźniaczej z garażem i podpiwniczeniem w bryle.