dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 963 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 963 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Owocowa

Katowice,śląskie

549 654 zł50 m² 11 075 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sielecka

Warszawa,mazowieckie

649 000 zł39 m² 16 641 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38,93 m , położone na 2 piętrze kamienicy z 1950 przy ul. Sieleckiej 52 na warszawskim Dolnym Mokotowie! Obecny układ obejmuje: - duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kamionka

Kamionka,podkarpackie

1 299 000 zł184 m² 7 055,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

W ofercie estaton Nieruchomości prezentujemy Państwu na sprzedaż niepowtarzalny dom jednorodzinny o powierzchni ponad 184 m , położony w malowniczej miejscowości Kamionka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Chabrowa

Siechnice,dolnośląskie

559 700 zł58 m² 9 567,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

To mieszkanie w Siechnicach może Cię naprawdę zaskoczyć. Na papierze ma 58,5 m , ale dzięki dwóm poziomom i wykorzystaniu skosów zyskujesz aż ok. 100 m licząc po podłodze realnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dębina

Poznań,wielkopolskie

529 000 zł47 m² 11 255,30 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 47,5 m , położone na 2. piętrze w wieżowcu z dwiema windami (w tym towarową), zlokalizowane na os. Dębina (dębiec/wilda).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krakowska

Brzozówka,małopolskie

1 599 000 zł235 m² 6 804,26 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Helenowska

Pruszków,mazowieckie

700 000 zł60 m² 11 725,30 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,7m2, położone na 4 piętrze budynku przy ul. Helenowskiej. Mieszkanie idealne dla pary lub rodziny 2+1. Rozkład: - przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

779 000 zł91 m² 8 522,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowa Inwestycja. Przedstawiamy do sprzedaży Nowy Segment środkowy w stanie deweloperskim, o powierzchni ok. 90 m2 usytuowany w ładnej okolicy miasta. Zdjęcia wnętrz przedstawiają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kiepury

Jelenia Góra,dolnośląskie

450 000 zł54 m² 8 358,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność- tylko u Nas! spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu- opcja zakupu przez obywateli ukrainy bez zgody ministerstwa. Biuro nieruchomości Pod Śnieżką oferuje mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Żyrardów,mazowieckie

586 800 zł3 260 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w atrakcyjnym miejscu, idealna zarówno pod zabudowę jednorodzinną, jak i inwestycję z możliwością prowadzenia usług. Otoczenie zapewnia ciszę i spokój, jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Główna

Rynia,mazowieckie

217 500 zł750 m² 290 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o domu w zielonej okolicy, ale z szybkim dojazdem do Warszawy? Oto działki, które spełnią Twoje oczekiwania gotowe pod budowę, z miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

157 000 zł49 m² 3 233,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska prezentuje Państwu mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w Grudziądzu przy ulicy Chopina w wolnostojącej, zadbanej kamienicy. Lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trzebnicka

Wrocław,dolnośląskie

579 000 zł67 m² 8 681,96 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1903

[oferta wyłącznie W sdp nieruchomości] Ofertę kierujemy do właścicieli prywatnych oraz inwestorów szukających mieszkania dającego szerokie możliwości. Doradca klienta: tel: opis mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Warszawa,mazowieckie

2 600 000 zł216 m² 12 037 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Eurovilla prezentuje na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 216m2. Dom wykończony w wysokim standardzie w środku jak i na zewnątrz. Na całej powierzchni parteru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Głębocka

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł50 m² 15 980 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Białołęka ul. Głębocka > stacja metra Kondratowicza 10 min autobusem > bezpośrednio obok osiedla Biedronka, poczta, paczkomaty, restauracje, kościół, piekarnia, 5 min spacerem mnóstwo sklepów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona Sulejówek

Sulejówek,mazowieckie

11 000 000 zł42 438 m² 259,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość gruntową o powierzchni 42 438 m , położona w miejscowości Długa Szlachecka gm. Halinów, na pograniczu Sulejówka. Działka objęta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Łódź,łódzkie

399 000 zł53 m² 7 528,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Są mieszkania, gdzie panuje chaos. Tu panuje władza absolutna nad przestrzenią. 53 m na 3. piętrze w niskim bloku na Retkini i wszystko działa jak dobrze zarządzane państwo: pełen.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rosłońskiego

Przemyśl,podkarpackie

239 000 zł53 m² 4 509,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Odstąpię mieszkanie tbs na ulicy Rosłońskiego w Przemyślu. Mieszkanie o powierzchni 53m2 składa się z salonu z kuchnią, osobnego pokoju, łazienki oraz garderoby. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Konstytucji 3 Maja

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

1 390 000 zł240 m² 5 791,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:280 m²

Dom w zabudowie szeregowej na osiedlu Rządz - komfort, przestrzeń i nowoczesne rozwiązania Adres: ul. Konstytucji 3 Maja, rządz - Grudziądz Powierzchnia całkowita: 240 m Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Borów

Borów,dolnośląskie

1 539 000 zł110 m² 13 990,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 441 m²

Dom Parterowy z basenem/ lux/pkp/wrocław 20km Prowizja 0% bez prowizji Polecamy na sprzedaż sprzedaż dom jednorodzinny parterowy o powierzchni 109,5 m2 oraz wolnostojące pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Kopernika

Wąbrzeźno,kujawsko-pomorskie

710 000 zł320 m² 2 218,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:660 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej na sprzedaż - Wąbrzeźno, ul. Kopernika Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży przestronnego domu w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

949 999 zł125 m² 7 599,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:240 m²

Promocja! Ok. Grota Roweckiego / Dom / 5 pokoi/ garaż/dla obcokrajowców Polecamy na sprzedaż bardzo energooszczędny dom w zabudowie bliźniaczej, możliwość Zakupu przez obcokrajowców bez zgody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Zelków,małopolskie

559 000 zł1 189 m² 470,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż budowlana działka w Zelkowie (gm. Zabierzów). Działka: areał wynosi 11,89 arów; szerokość frontu: ok. 30 m. Dostęp do mediów: gaz, woda, prąd, kanalizacja światłowód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbska

Kraków,małopolskie

799 000 zł41 m² 19 660,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego zlokalizowanego w rejonie Dąbia na ul. Dąbskiej. Mieszkanie: - salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

425 000 zł40 m² 10 614,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Wyjątkowe mieszkanie inwestycyjne w centrum Torunia | 2 pokoje | Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 40,04 m , zlokalizowane na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Czernica,dolnośląskie

2 346 500 zł378 m² 6 207,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż: lokal użytkowy, w którym znajduję się ośrodek zdrowia z działającą przychodnią i apteką Czernica, 378 m , po generalnym remoncie. Na sprzedaż wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Harcerska

Wejherowo,pomorskie

244 000 zł28 m² 8 808,66 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż funkcjonalne, słoneczne mieszkanie w doskonałej lokalizacji - Wejherowo, ul. Harcerska Na sprzedaż ustawne mieszkanie o powierzchni 27 m2, położone na 3. (ostatnim) piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

553 942 zł37 m² 14 799,40 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania od dewelopera oferta specjalna - rabat 1250 zł/m2 komórka lokatorska gratis gotowe do odbioru kraków - mistrzejowice 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 2 - pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

4 700 000 zł402 m² 11 691,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:336 m²

Modernistyczny dom z funkcją biura | Wilanów Dom został zaprojektowany w minimalistycznym stylu, z użyciem materiałów wysokiej jakości. Duże przeszklenia dodają wnętrzom przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

849 000 zł62 m² 13 778 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam trzypokojowe mieszkanie na Bemowie, które zaraz po wejściu wita zapachem drewna. Jest świeżo po remoncie i czeka na nowego właściciela. Lokalizacja jest świetna: z jednej strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Niepołomice,małopolskie

859 000 zł129 m² 6 658,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:387 m²

Ostatni dostępny dom smart Property prezentuje dom w stanie deweloperskim, wolnostojący o powierzchni użytkowej 80 mkw. i powierzchni całkowitej 129 mkw. Nieruchomość charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

264 000 zł26 m² 9 962,26 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Czyżkówko, w bliskim sąsiedztwie Kanału Bydgoskiego. Kamienica po generalnym remoncie, gdzie swoją prostą bryłą nie przypomina kamienicy lecz nowocześniejszy budynek. Przytulna kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Laski

Laski,mazowieckie

1 490 000 zł1 406 m² 1 059,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Prezentowana oferta to unikat w gminie Izabelin. To działka budowlana, przeznaczona w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę ut - usługi turystyczne i rekreacyjne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jodłowicka

Wrocław,dolnośląskie

880 000 zł64 m² 13 726,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Jeśli szukasz mieszkania, które łączy nowoczesny wystrój, komfort życia w mieście z ciszą i zielenią za oknem to jest to! Mieszkanie: 3 ustawne pokoje idealne dla rodziny, pary lub pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Długa

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł31 m² 22 835,70 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne, designerskie studio z balkonem idealne na start lub pod inwestycję | Stare Miasto / Szczepin Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie typu studio o powierzchni 30,61 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie

Siepraw,małopolskie

449 000 zł10 400 m² 43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Więcej informacji 604*196*759 Poszukujesz dużego terenu w dobrej lokalizacji blisko Krakowa? Ta alternatywa jest dla Ciebie :) Ta oferta tylko u nas! Oferuję do sprzedania duża działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowackiego

Września,wielkopolskie

279 000 zł48 m² 5 812,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Rezerwacja. Zapraszam na prezentację mieszkanie we Wrześni o powierzchni 48 m2 usytuowanego w czteropiętrowym bloku na ostatnim piętrze. Blok mieści się na popularnej i długiej ulicy J.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drukarska

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł41 m² 12 158,90 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Drukarska/2pok/parter/balkon/piwnica/winda/top Prezentujemy Państwu na sprzedaż słoneczne mieszkanie o powierzchni 41m2 przy ul. Drukarskiej we Wrocławiu. Mieszkanie znajduje się na parterze/ 11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mościckiego

Sosnowiec,śląskie

619 000 zł75 m² 8 253,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Gotowiec inwestycyjny w centrum Sosnowca. Sosnowiec to miasto w którym znajduje się wiele oddziałów Uniwersytetu Śląskiego i prywatnych uczelni. Ponadto znajduje się prężnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

849 000 zł63 m² 13 442 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

3M pośród ciszy, zieleni - idealne miejsce dla rodziny. Serdecznie zapraszam do zakupu 3. pokojowego mieszkania o metrażu 63,16 m2 położonego w budynku oddanym do użytkowania w 2020 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Stanów Zjednoczonych

Warszawa,mazowieckie

655 000 zł37 m² 17 702,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania na sprzedaż w apartamentowcu z 2007 roku spełniającego warunki inwestycyjne jak i cele mieszkalne. Opis mieszkania Mieszkanie ciche.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij