dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 317 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 317 ogłoszeń

544 900 zł37,20 m² 14 647,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie 1 sierpnia super lokalizacja I cena! Przytulne 37,2m mieszkanie na Rakowcu, w jednym z niskich budynków między Żwirki i Wigury a Al. Krakowska. Mieszkanie z oknami.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł38 m² 19 973,68 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38 m wraz z piwnicą oraz miejscem postojowym, usytuowane w jednej z najbardziej prestiżowych części Zakopanego, przy Alei 3.

Szczegóły ogłoszenia

1 375 000 zł320 m² 4 296,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:888 m²

| hipolitów gm. Halinów Dom z dużym potencjałem i lokalem usługowym przy głównej ulicy. Na sprzedaż przestronny dom o łącznej powierzchni ok. 320 m (w tym lokal usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł35,10 m² 18 205,13 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie 35 m na Tarnogaju we Wrocławiu. Przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35 m , usytuowane na 3/5 piętrze z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

552 500 zł37,20 m² 14 852,15 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pokojowe mieszkanie, gotowe do odbioru. W promocji. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. ok. 37,2 m z balkonem, w zielonej i doskonale skomunikowanej części wrocławskich.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł2 839 m² 75,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działki budowlane nr 183 i 180 o łącznej powierzchni 2839 m , położone w malowniczej miejscowości Romanowo. Romanowo to kameralna wieś położona w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł54 m² 5 555,56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Tychy - os. A - gen. Andersa / 54m - 2 pokoje - balkon we speak english Możliwość zakupu na kredyt. Idealne również jako inwestycja na wynajem. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ustawne 2.

Szczegóły ogłoszenia

488 310 zł3 004 m² 162,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, ul. Świętokrzyska 36, 00-116 Warszawa ogłasza przetarg pisemny nieograniczony nr I/2026 na sprzedaż praw do.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł798 m² 111,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twoje miejsce na wymarzony dom w otoczeniu lasu! Ruda Solska, gm. Biłgoraj Położenie i okolica: atrakcyjna lokalizacja w niewielkiej miejscowości pod Biłgorajem, wyjątkowo ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 145 411 zł155,58 m² 13 789,76 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok. 126 m , usytuowane na 16. piętrze nowoczesnego budynku w samym centrum Katowic. 2-poziomowy układ, 4 sypialnie na górnym.

Szczegóły ogłoszenia

248 000 zł2 014 m² 123,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w miejscowości Czemierniki przy ul. Kasztanowej, obejmująca działkę o powierzchni 2014 m2 zabudowaną klimatycznymi budynkami gospodarczymi.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł45,30 m² 6 379,69 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie po remoncie - Czerwionka-Leszczyny Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45,30 m , położone na 2 piętrze w zadbanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

898 900 zł128,82 m² 6 978 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:650 m²

Przedstawiam do sprzedaży przestronny Dom- 1/2 Bliźniaka o powierzchni 128 m2, usytuowany działce o powierzchni ok. 650 m2, w cichej i spokojnej okolicy. Dom będzie oddawany do.

Szczegóły ogłoszenia

891 390 zł69,10 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Przedstawiamy ofertę sprzedaży trzypokojowego mieszkania o powierzchni 69,1 m2 na 1 piętrze budynku z 2007 roku, zlokalizowanego na zamkniętym osiedlu. Stan prawny - pełna własność. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł103,53 m² 8 683,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1905

Duże mieszkanie (4) pokojowe w wyremontowanej kamienicy przy ul. Roosevelta! Mieszkania z (2) balkonami i funkcjonalnym rozkładem! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 103,53 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł49 m² 11 632,65 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż przestronne i bardzo jasne mieszkanie o powierzchni 49 m , położone na 4. piętrze w siedmiopiętrowym budynku z windą. Lokal jest dwustronny, co zapewnia doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł312 m² 1 278,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z domkiem | Rumia, ul. Rodziewiczówny 4a homfi ma przyjemnoś zaprezentować sprzedaż atrakcyjnej działki na terenie samej centrum Rumi, w spokojnej okolicy dzielnicy Stara.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 149 000 zł135,40 m² 8 485,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Przedstawiam do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 136 m2, posadowiony na ładnej działce o powierzchni ok. 300 m2, w spokojnym rejonie Książenic. Lok.2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

320 350 zł29,90 m² 10 714,05 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Oferta dostępna W pepper house! Przedstawiam Państwu nowoczesne mieszkanie zlokalizowane w Straszynie - miejsca na mapie, które łączy bliskość natury i miasto na wyciągnięcie ręki!.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł1 378 m² 413,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przepięknie położona działka pod zabudowę jednorodzinną z widokiem na stare zarzecze Wisły. Ulokowana przy skarpie w cudownie zielonym zakątku. Do rzeki w linii prostej 1km, do Wału.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł40 m² 19 875 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie z balkonem. Warszawa, mokotów, ul. Egejska 17b metraż: 40 mkw piętro: 5 z 5 pełna własność, możliwość posiłkowania się kredytem cena: 795 000 zł - do.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-17

300 000 zł60,90 m² 4 926,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W celu umówienia się na prezentację zapraszam do kontaktu telefonicznego. W sytuacji, gdy nie mam możliwości odebrania połączenia, proszę o wiadomość sms z treścią: mieszkanie, ul.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł60 m² 8 317 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie. Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze w zadbanym, 4-piętrowym bloku. Mieszkanie jest dwustronne, bardzo słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

1 239 900 zł80 m² 15 499 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Przedstawiam do sprzedaży dom wolnostojący o pow. ok. 80m2 usytuowany na działce o pow. ok.1900 m2 zlokalizowany w Żółwinie. Do zaadoptowania tzw. niski parter na dodatkowe pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

2 568 762 zł34 713 m² 74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Falbogi borowe/śniadowo - kameralna otulina dla domów jednorodzinnych Zapraszamy do zakupu działek pod zabudowę jednorodzinną oraz zagrodową, położonych w miejscowości Falbogi Borowe -.

Szczegóły ogłoszenia

199 500 zł821 m² 243 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Damian ponikwia Agent prowadzący   Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 821 m , położona w Czechowicach-Dziedzicach, przy ulicy Burzej o numerze 2009/4. Dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 000 zł600 m² 1 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nowe Parterowe Domy Jednorodzinne ul. Mirowska Częstochowa Biuro Nieruchomości oferuje do sprzedaży 4 domy z II etapu budowy Nowego Osiedla domów jednorodzinnych w Częstochowie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

309 000 zł29,71 m² 10 400,54 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Inwestycja przy ul. 6 sierpnia/ Zielonej - Zamieszkaj od zaraz Inwestycja jest już ukończona i gotowa do odbioru. Możesz od razu odebrać klucze i urządzić się w swoim nowym mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

698 403 zł85,51 m² 8 167,50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł135 m² 6 659,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przestronny Nowy Bliźniak w Atrakcyjnym Rejonie w bliskim sąsiedztwie Grodziska Mazowieckiego. Przedstawiamy do sprzedaży Nowy Dom - 1/2 Bliźniaka w Stanie deweloperskim o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

540 000 zł66,62 m² 8 105,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie z ogródkiem w zabudowie szeregowej Północ Częstochowa Biuro Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania z ogródkiem w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł62,66 m² 10 357,48 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Lokalizacj: wrocław, krzyki, brochów, ul. Birmańską opis: na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62,66 m , dodatkowo piwnica 5 m . Wysokość mieszkania 3,5.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 615 zł70,35 m² 19 184,29 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż mieszkanie przy ul.Stańczyka o powierzchni 70,35 m2 na dziewiątym piętrze w 10-piętrowym bloku. Na powierzchnię 70 m2 składa się: - salon z aneksem kuchennym: 38,27 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł19,90 m² 10 050,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie w bloku na parterze zlokalizowane w Stargardzie, przy ulicy Bolesława Krzywoustego. To idealna oferta dla osób poszukujących komfortowego lokum.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł167 m² 7 065,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:759 m²

Dom bliźniak z zagospodarowaną działką - Gliwice, sikornik Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej położony w spokojnej i zielonej części Gliwic - Sikornik, ul. Olchowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 900 zł133,30 m² 9 001,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż Dom - 1/2 przestronnego i komfortowego bliźniaka o powierzchni ok. 133 m2 usytuowanego na pięknej i ustawnej działce 500 m2 w miejscowości Osowiec,.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł34,60 m² 5 780,35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 34,6 m , zlokalizowana na 3. piętrze kamienicy w ścisłym centrum Żar, przy ul. Osadników Wojskowych. Lokal składa się z: - pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

775 001 zł67,45 m² 11 490 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie w stanie deweloperskim w Pruszkowie przy ul. Partyzantów, w budynku o czterech kondygnacjach naziemmnych. Wjazd na teren nieruchomości z dwóch ulic. W budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Piła

Piła,wielkopolskie

249 000 zł34,86 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przytulne i w pełni wyposażone mieszkanie z loggią Piła, ul. Królowej Jadwigi. Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,86 m , położone na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł54 m² 17 962,96 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania trzypokojowego zlokalizowanego na Ruczaju- ul. Piltza Mieszkanie: - dwa oddzielne pokoje, salon z aneksem kuchennym, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

78 000 zł800 m² 97,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Działka z potencjałem Prałkowce (gm. Krasiczyn) | 8 arów Na sprzedaż działka nr 230/9 o powierzchni 800 m (8 ar), położona w malowniczej miejscowości Prałkowce. Idealna.