dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 311 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 311 ogłoszeń

499 000 zł33 m² 15 121,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż eleganckie, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 33 m na 1 pietrze 2 piętrowego bloku z 2024 r położone w kameralnej, zielonej części Rajkowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

720 800 zł68 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:październik 2027

3-pokojowe mieszkanie z kuchnią, łazienką, wc oraz balkonem, zlokalizowane przy ul. Pułaskiego, w ścisłym centrum Siedlec. O inwestycji Inwestycja Pułaskiego powstała z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

595 312 zł51,32 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:październik 2027

2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką oraz balkonem, zlokalizowane przy ul. Pułaskiego, w ścisłym centrum Siedlec. O inwestycji Inwestycja Pułaskiego powstała.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

481 910 zł37,07 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:październik 2027

Szczegóły ogłoszenia

3 250 000 zł90,23 m² 36 019,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Apartament przy plaży Orłowska Riviera Opis Szukasz prestiżowego adresu w Gdyni? A może idealnej inwestycji, która zarabia przez cały rok? Ten apartament w sercu Orłowa to prawdziwa.

Szczegóły ogłoszenia

1 980 000 zł289 m² 6 851,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 186 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny dom jednorodzinny położony w prestiżowej lokalizacji Kielanówka pod Rzeszowem. Nieruchomość idealna dla osób poszukujących komfortowej przestrzeni do życia,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Lokal handlowy

Wrocław,dolnośląskie

1 350 000 zł94 m² 14 361,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Na sprzedaż lokal usługowy w inwestycji wuwa Vita Develi. Na całym osiedlu Nowe Żerniki łącznie w tej chwili jest 1400 mieszkań, 600 jest w budowie. Najważniejsze informacje: - lokal.

Szczegóły ogłoszenia

207 200 zł1 480 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek budowlanych położonych w Lipkach, gmina Czerniejewo, powiat gnieźnieński. Lipki/rakowo to urokliwa miejscowość, położona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ptasia 31

Grunwald Południe Poznań

798 781 zł57,06 m² 13 998,96 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:listopad 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i dwóch balkonów. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ptasia 31

Grunwald Południe Poznań

532 586 zł39,02 m² 13 649,04 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:listopad 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ptasia 31

Grunwald Południe Poznań

827 115 zł65,39 m² 12 648,96 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:listopad 2027

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł2 902 m² 265,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowo atrakcyjna działka budowlana w Warzenku - blisko natury oraz dużego, bardzo ładnego jeziora. Na sprzedaż oferujemy przepiękną działkę budowlaną, o powierzchni 2902 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł970 m² 463,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana nr 1/3, obręb Górka, przy ul. Liliowej w Sobótka w bezpośrednim sąsiedztwie Park Krajobrazowy Ślęży. To ostatnia dostępna działka w tej linii zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł4 900 m² 59,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nowa oferta! 49-arowa działka z ogromnym potencjałem Łąka, gmina Trzebownisko! Działka o numerze 3343 położona w miejscowości Łąka, gmina Trzebownisko, powiat rzeszowski. - 49 arów.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł800 m² 3 125 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:924 m²

Do sprzedaży funkcjonującą restauracja wraz z całym wyposażeniem w Centrum Raszkowa, 8km od Ostrowa Wielkopolskiego. Obiekt można przejąć wraz z pracownikami oraz planem imprez.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł18 325 m² 49,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży działka siedliskowa o pow. 18,325 m2 w Puszczy Mariańskiej w miejscowości Zator. W ofercie działki podzielone: 152/6, 152/7, 152/8, 152/9, 152/10 oraz połowa działki.

Szczegóły ogłoszenia

1 040 000 zł31,54 m² 32 974 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Studio Premium | 31,54 m | Chronos, wola | 3 piętro Na sprzedaż nowoczesne studio w prestiżowej inwestycji Chronos przy Al. Solidarności (róg ul. Żelaznej) w samym sercu biznesowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł97,67 m² 8 180,61 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Apartament 97,67m2 dwupoziomowy usytuowany na I piętrze składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, pokoju dla dziecka, gabinet, łazienki, wiatrołapu oraz na poddaszu składa.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Doły

Doły,małopolskie

69 000 zł800 m² 86,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz zgrabnej działki budowlanej, z dobrym dojazdem oraz mediami? Myślę, że ta oferta przypadnie Ci do gustu. Na sprzedaż przedstawiam działkę budowlaną o numerze ewidencyjnym 243,.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł4 480 m² 101,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę lesną z wydanymi warunkami zabudowy, odlesioną, oczyszczoną, ze starym ogrodzeniem do wymiany, z projektem zabudowy, z podłączonym prądem. Działka ma.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł465 m² 2 129,03 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:804 m²

Wyjątkowa nieruchomość komercyjna na sprzedaż, inwestycja z ogromnym potencjałem! Idealna pod gastronomię, hotel, hostel pracowniczy lub siedzibę firmy. Zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

160 000 zł44 m² 3 636,36 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Oferta sprzedaży lokalu użytkowego, bardzo dobrze utrzymanego, o pow. użytkowej 43,78m2. Lokal połozony jest na parterze odbudowanego w 2011 roku budynku mieszkalno-usługowego w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł1 925 m² 98,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Polecam: malowniczo położoną działka o powierzchni 0,1925 ha z widokiem na góry w powiecie kłodzkim, gmina Szczytna - wieś Łężyce. Działka posadowiona na niewielkim wzniesieniu.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł73 m² 10 273,97 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Wirtualny spacer Na sprzedaż funkcjonalny lokal usługowy o powierzchni 73 m2, przystosowany do prowadzenia działalności medycznej, w szczególności gabinetu stomatologicznego lub usług.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł2 250 m² 73,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka nr 20/6 o pow. 2250m2, położona w miejscowości Grudna gm. Rogoźno, powiat Oborniki. Biegnie z jednej strony wzdłuż drogi powiatowej nr 18, a z drugiej strony wzdłuż drogi.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł98,90 m² 10 010,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż mam przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane w kameralnym budownictwie, nieopodal Jeziora Kierskiego. Nieruchomość znajduje się przy cichej, wybrukowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-16

447 000 zł47 m² 9 510,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Nowy Dwór Mazowiecki | ul. Chemików | 3 pokoje Mieszkanie o powierzchni 47 m zlokalizowane przy ul. Chemików 3. Lokal usytuowany na 4. piętrze w niskiej zabudowie. Dwustronna ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł989 m² 859,45 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 220 m²

Oferujemy na sprzedaż dwupoziomowy lokal o pow. użytkowej 455 m2 z zapleczem socjalnym. Pomieszczenia są po modernizacji, gotowe do adaptacji pod wskazany profil działalności. Preferowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

933 476 zł65,13 m² 14 332,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Oferujemy Państwu 4-pokojowe mieszkanie w budowanej inwestycji w spokojnej, zielonej części miasta, w sąsiedztwie terenów rekreacyjnych oraz dobrze rozwiniętej infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł44 m² 4 068,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie na czwartym piętrze o metrażu 44 m przy ul. Łokietka. Lokal składa się z przedpokoju, salonu, pokoju, kuchni oraz łazienki z wc. Dodatkowo, do.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 000 zł66 972 m² 179,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka inwestycyjna o powierzchni 66 972 m , położona w prężnie rozwijającej się Gminie Pszczółki. Nieruchomość znajduje się w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

5 999 000 zł92 000 m² 65,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość inwestycyjna w miejscowości jaworze dolne - olbrzymi potencjał! Teren byłego Ośrodka Wypoczynkowego stomil dębica, położony w miejscowości Jaworze Dolne (woj. Podkarpackie,.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł1 737,30 m² 92,45 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 m²

Przedmiotem oferty sprzedaży nieruchomości jest nieruchomość inwestycyjna, położona we wsi Strychy w odległości 2,9 km od drogi krajowej 24. Wieś Strychy położona jest w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

1 329 000 zł51,94 m² 25 587,22 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mam zaszczyt przedstawić Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego apartamentu zaledwie 5 minut do plaży w stanie deweloperskim, położonego w prestiżowej inwestycji w samym sercu Gdyni przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł250 m² 5 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Na sprzedaż 2 komfortowe domki drewniane usytuowane nad rzeką Bug na Podlasiu, w Wólce Nadbużnej (7 km od Siemiatycz, 160 km od Warszawy, 100 km od Białegostoku). Każdy z domów.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł3 200 m² 249,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Polecam na sprzedaż dużą działkę o wielkości ok. 3200M, położoną w Wargowie, gmina Oborniki. Wargowo znajduje się 19km na północ od Poznania, dogodny dojazd trasą 11 lub pociągiem.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł82,67 m² 4 959,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:621 m²

Aby obejrzeć film pokazujący nieruchomość i jej otoczenie kliknij w ikonę video. Sprzedam dom parterowy wolno stojący w stanie surowym z dachem położony w Betkowie gm.

Szczegóły ogłoszenia

329 900 zł50,34 m² 6 553,44 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Olimpijska, 2 pokoje, po remoncie, balkon. Zapraszam do kupna dwupokojowego mieszkania zlokalizowanego w Bytomiu, przy ulicy Olimpijskiej 21. Mieszkanie o powierzchni 50,34 m2, składa się salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł96 m² 5 406,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zakupu mieszkania położonego na czwartym piętrze w wyremontowanej kamienicy przy ul. Wojewódzkiej w Katowicach. Idealna lokalizacja praktyczne.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł6 100 m² 204,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferta na wyłączność tylko U mnie bez prowizji od Kupującego Działka 61 arów Koźmice Wielkie, gm. Wieliczka Na sprzedaż działka o łącznej powierzchni 61 arów, obejmująca dwie działki.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł960 m² 302,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane objęte Miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. W sprzedaży w cenie 280 000 zł Zostały:   Szymańczuk nieruchomości ma przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

597 784 zł67,93 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta sprzedaży - mieszkanie m1a, 4 piętro, okna na wschód powierzchnia: 67,93 m , 3 pokoje w tym 2 sypialnie loggia: 3,90 m cena: 597 784 pln brutto (8800 pln/m ) Biuro cnf Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

678 000 zł95,17 m² 7 430,27 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zainwestuj w lokal, który pracuje na Twój zysk od pierwszego dnia! Ulica Chodkiewicza to jedno z najbardziej dynamicznych miejsc w Bydgoszczy, gdzie Twój biznes może naprawdę zaistnieć.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł172,77 m² 20 258,15 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1990

Przedstawiam wyjątkowy apartament z widokiem na Jezioro Kamionkowskie w Parku Skaryszewskim. Ogródek 50 m2 wychodzi na południe sypialnia główna i balkon przy sypialni. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 000 zł950 m² 3 578,95 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:3 900 m²

Nieruchomość komercyjna z dużym potencjałem inwestycyjnym Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną nieruchomość komercyjną położoną w gminie Ożarów Mazowiecki, w bezpośrednim zapleczu.