dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 980 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 980 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

580 000 zł81 m² 7 160,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Makler poleca oferta sprzedaży mieszkania - szwederowo Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 81,63 m , położone na 2. piętrze w bloku czteropiętrowym na osiedlu Szwederowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jarosławiec

Jarosławiec,lubelskie

720 000 zł130 m² 55 542,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:729 m²

Na sprzedaż nowy, funkcjonalny dom jednorodzinny w stanie deweloperskim, położony w miejscowości Jarosławiec, zaledwie 4 km od Zamościa. To idealna propozycja dla osób szukających spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Przy Lesie

Wilków,małopolskie

449 000 zł113 m² 3 973,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż dom w stanie surowym otwartym, zlokalizowany w Wilkowie koło Kocmyrzowa. Lokalizacja Dom usytuowany w malowniczej i cichej miejscowości Wilków - tylko 17.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Jagodne Wielkie

Jagodne Wielkie,warmińsko-mazurskie

324 750 zł1 299 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 1299 m - 150 m od jeziora Jagodne | Szlak Wielkich Jezior Mazurskich Są miejsca, które od pierwszej chwili dają poczucie przestrzeni, spokoju. Ta działka w Jagodnem Wielkim to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Częstochowa,śląskie

229 000 zł38 m² 5 963,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Manufaktura Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania w świetnej lokalizacji - w sercu dzielnicy Tysiąclecie, tuż przy uczelniach i w zasięgu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Pietrzykowice

Pietrzykowice,śląskie

59 000 zł2 500 m² 23,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pietrzykowice pow. żywiecki - ładna działka rolna o pow. 2500 mkw, szer. ok. 15 m, położona w terenie prawie płaskim. Dojazd drogą gminną gruntową. Przepiękne widoki na panoramę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

959 000 zł153 m² 6 267,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:492 m²

Nowy dom z garażem i dużym ogrodem, 5 pokoi N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej (każdy dom budowany na niezależnych ścianach) na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Targowa

Warszawa,mazowieckie

424 975 zł25 m² 16 999 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1928

Sprzedam kawalerkę/2 pokoje na warszawskiej Pradze przy ulicy Targowej. Przedwojenna Kamienica z wyremontowaną fasadą. Chcesz umówić prezentację? Dzwoń -> lokalizacja Dworzec Wileński, galeria.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łazany

Łazany,małopolskie

260 000 zł1 150 m² 226,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlano-usługową zlokalizowaną w Łazanach (pow. wielicki, gm. Biskupice) Działka o powierzchni 11,5 ar objęta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gostynin

Gostynin,mazowieckie

750 000 zł70 m² 10 714,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 400 m²

Biuro Nieruchomości Idea poleca: na sprzedaż wyjątkowa działka gruntu z domem całorocznym w miejscowości Kiełpieniec, gm. Gostynin. Tylko 9 km od Gostynina, 30 km od Płocka. powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kołodzieja

Gdańsk,pomorskie

799 000 zł70 m² 11 414,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70 m położone na ostatnim piętrze budynku z 2012 roku z windą, na osiedlu Słoneczne Wzgórza w Gdańsku Ujeścisku. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grochowska

Warszawa,mazowieckie

778 050 zł46 m² 17 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Opiekun oferty: tel. Otoczenie nieruchomości: grochowska w Warszawie to jedna z głównych arterii Pragi-Południe, charakteryzująca się bardzo dobrą infrastrukturą. Ulica jest doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Niedługa

Ostrów Wielkopolski,wielkopolskie

288 000 zł960 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam do sprzedania dwie działki budowlane pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną o pow. 480 m każda (łącznie 960 m ) przy ulicy Niedługiej w Ostrów Wielkopolskim, os Zębców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dąbrowskiej

Kraków,małopolskie

795 000 zł47 m² 16 740,40 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Nieruchomości oferuje na sprzedaż wykończone, 3-pokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku z windą z 2015 roku. Zlokalizowane jest na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Melodyjna

Szczecin,zachodniopomorskie

259 000 zł850 m² 304,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o pow.850m2 Szczecin, ul. Melodyjna / Głęboka Woda, prąd, gaz, światłowód - media obok działki Wydane warunki przyłączeniowe zwik, enea, gaz Światłowód internet z sieci -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Długa

Luzino,pomorskie

1 080 000 zł193 m² 5 595,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:834 m²

Komfortowy dom jednorodzinny z dużym garażem i ogrodem - 114 m | działka 860 m Na sprzedaż nowoczesny, w pełni wyremontowany dom jednorodzinny o powierzchni 114 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Dębe Wielkie

Dębe Wielkie,mazowieckie

480 000 zł1 776 m² 270,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duża działka budowlana wśród luźnej zabudowy. Mamy do zaoferowania działkę budowlaną o powierzchni 1776 m, położoną w południowej części Dębego Wielkiego. Około 1500.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Robotnicza

Ropczyce,podkarpackie

193 500 zł1 500 m² 129 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

1500 m2 (15 arów) ul. Robotnicza w Ropczycach - idealna pod zabudowę jednorodzinną lub usługową. Na sprzedaż działka w Ropczycach ul. Robotnicza (dzielnica Czekaj) powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Mościckiego

Tarnów,małopolskie

339 000 zł1 178 m² 287,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Rezerwacja Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę położoną w centrum Tarnowa przy ul. Mościckiego. Przedmiotowa działka o numerze 229/1 położona jest w pierwszej linii zabudowy od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Białystok,podlaskie

539 000 zł58 m² 9 293,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż komfortowe 4-pokojowe mieszkanie 58 m po remoncie! Lokalizacja i ogólne informacje: mieszkanie położone na 3. piętrze niskiego, zadbanego bloku. Powierzchnia: 58 m . Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Błonie

Błonie,mazowieckie

2 424 000 zł15 150 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowej działki znajdującej się nad rzeką Utrata. Lokalizacja: województwo: mazowieckie Powiat: warszawski Zachodni Gmina: błonie Obręb: wawrzyszew.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grodkowska

Warszawa,mazowieckie

780 000 zł46 m² 16 774,20 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Szukasz mieszkania w dobrze skomunikowanej części Warszawy, które łączy komfort codziennego życia z dostępem do zieleni i pełnej infrastruktury? To 2-pokojowe mieszkanie na Bemowie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Wesołówka

Wesołówka,dolnośląskie

152 000 zł1 478 m² 102,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

sprzedam działkę budowlaną w Wesołówce 1472 m kształt trapez oznaczona jako 1 mn w mpzp na działce skrzynka z prądem wodociąg w drodze przy działce bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Krzeczów

Krzeczów,małopolskie

180 000 zł2 000 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Szukasz dobrze skomunikowanej małej płaskiej działki w Krzeczowie ? Zapraszam do zapoznania się z ofertą zlokalizowaną przy ulicy Spacerowej. To tutaj buduję się najwięcej, nie bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Lublin,lubelskie

376 000 zł37 m² 10 107,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Deweloper lublin! nowe osiedle nad zalewem! bez podatku pcc! bez prowizji biura nieruchomości! nowe budownictwo! bezpieczne I wygodne ogrzewanie miejskie! lpec najniższe czynsze W mieście -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Pabianice,łódzkie

200 700 zł1 115 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Więcej informacji Witczak tel. 576 *530*843 e-mail: poszukujesz działki w lokalizacji kilku kilometrów od Pabianic? To ta alternatywa jest dla Ciebie. Cena działki 200700 zł. Oferuję do sprzedania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Avia

Kraków,małopolskie

808 000 zł52 m² 15 508,60 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,1 m , znajdujące się na 7 piętrze (ostatnim) zlokalizowane na nowoczesnym i dobrze skomunikowanym osiedlu Avia. Osiedle Avia to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Lębork,pomorskie

474 000 zł61 m² 7 807,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Dużym atutem nieruchomości jest spółdzielczo-własnościowe prawo do lokalu, dzięki czemu zakup możliwy jest również dla cudzoziemców - bez dodatkowych formalności związanych z uzyskaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Pomnik

Pomnik,warmińsko-mazurskie

110 000 zł44 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:850 m²

Biuro nieruchomości Własny Kąt z Giżycka oferuje Państwu dom przedwojenny,w zabudowie bliźniaczej. Nieruchomość położona jest w miejscowości Pomnik, 5 km od Korsz i 22 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szpitalna

Leszno,wielkopolskie

527 510 zł49 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Polecamy atrakcyjne, niskoczynszowe, klimatyzowane mieszkania o wysokim standardzie deweloperskim w doskonałej lokalizacji Leszna, blisko lasu! Jest to I etap budowy Osiedla Ostoi Przylesie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Smyczkowa

Warszawa,mazowieckie

1 099 000 zł69 m² 15 997,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Z przyjemnością prezentujemy mieszkanie przy ulicy Smyczkowej 12 mieszczące się na trzecim, ostatnim piętrze budynku z 1999 roku. Na powierzchni 68,70 m2 (po podłodze 95 m2) znajdują się: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Cegłów

Cegłów,mazowieckie

152 000 zł800 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zamieszkaj w miasteczku Cegłów - Zielonej Gminie Kiedy odwiedzicie to miejsce będziecie zauroczeni - lasy, pola, drzewa, spokój i cisza, blisko rezerwat przyrody Jedlina. Kiedy dodamy wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Wolica

Wolica,mazowieckie

649 000 zł1 186 m² 547,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana w pięknej, leśnej okolicy w Wolicy k. Nadarzyna i Janek. Kształt działki zbliżony do kwadratu (34 m x 35 m). Nieruchomość zlokalizaowana przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

899 000 zł77 m² 11 711,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 76,76 m , położone na ostatnim (5) piętrze nowoczesnego budynku z windą na wrocławskich Sołtysowicach. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ślusarska

Białystok,podlaskie

519 000 zł52 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

3 pokoje | 51,9 m | Osiedle Młodych | Białystok Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51,9 m , położone na 2 piętrze niskiego bloku z cegły (1998 r.) na lubianym osiedlu.