dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 976 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 976 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym, ul. Zatropie

Chęciny,świętokrzyskie

115 000 zł7 884 m² 14,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości novadom oferuje Piękną działkę rolną (warunki zabudowy w trakcie uzyskiwania)! Działka nr ewid 1480 Identyfikator działki: 260403_4.0001.1480 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Lesznowola,mazowieckie

1 030 285 zł89 m² 11 612,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Kameralne, nowoczesne osiedle w zielonej części Lesznowoli idealne dla osób ceniących przestrzeń, prywatność i funkcjonalny układ pomieszczeń. Duży ogród ok. 112 m idealny do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Lębork,pomorskie

459 900 zł62 m² 7 378,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

| słoneczne | przestronne | 3 pokoje | salon Z wyjściem na balkon | cicha okolica | lębork | Na sprzedaż słoneczne, 3-pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 090 000 zł140 m² 7 785,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:466 m²

Nowoczesny dom 140 m z garażem | duże przeszklenia | działka 466 m | rekuperacja | zakończenie 2026 Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny zaprojektowany według indywidualnej koncepcji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zagłoby

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł62 m² 12 057,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

3-pokojowe (pierwotnie 4 pokoje) mieszkanie usytuowane 3 piętrze w 4 piętrowym budynku z 1977 zlokalizowane w Ursusie przy ul. Zagłoby. Blok po termomodernizacji , wymianie instalacji wodno-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kingi

Rzeszów,podkarpackie

499 000 zł44 m² 11 340,90 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości- prezentujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie z balkonem o metrażu 44m2 mieszczące się na szóstym piętrze dziewięciopiętrowego bloku przy ulicy Św.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Ludgierzowice

Ludgierzowice,dolnośląskie

99 000 zł1 100 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki budowlanej Na sprzedaż oferujemy 3 działki budowlane, każda o powierzchni około 1000 m - 1400m Działka położona jest w malowniczej okolicy, zaledwie 20 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czerniakowska

Warszawa,mazowieckie

829 000 zł64 m² 12 953,10 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż przestronne mieszkanie położone w sercu Mokotowa przy ul. Czerniakowskiej 22. To idealna propozycja dla rodziny szukającej komfortowego miejsca do życia lub dla inwestora, który chce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ełk

Ełk,warmińsko-mazurskie

389 000 zł51 m² 7 627,45 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Atrakcyjne mieszkanie na parterze! Gustownie wykończone mieszkanie o powierzchni 50,22 m2 , usytuowane na parterze w odnowionym i ocieplonym bloku w sercu Ełku, przy ul. Armii Krajowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdynia,pomorskie

479 000 zł32 m² 14 784 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

!tylko U nas! | 2 pokoje | blisko las | piwnica | garderoba | zielona okolica | oksywie | Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32.4m2, położone na 4 piętrze. W spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rodziewiczówny

Warszawa,mazowieckie

1 240 000 zł71 m² 17 464,80 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

: krótko: 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70,7 m z dużym balkonem, położone przy ul. Marii Rodziewiczówny 1 na warszawskiej Pradze-Południe, w inwestycji Aura Sky. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Jenin

Jenin,lubuskie

799 000 zł1 090 m² 733,03 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:9 300 m²

Nowa niższa cena! możliwość negocjacji! Oferujemy Państwu do sprzedaż piekny parterowy dom (140 m2) wraz z halą użytkową o powierzchni 1090 m2 na dużej działce (9300 m2) w Jeninie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pokorna

Warszawa,mazowieckie

2 200 000 zł88 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Hampton Home oferuje na sprzedaż luksusowy apartament o powierzchni 88 m2 na osiedlu Stawki, mieści się na 3 piętrze w prestiżowym budynku charakteryzującym się świetną jakością wykonania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rubinowa

Lublin,lubelskie

465 000 zł50 m² 9 281,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu przestronne, rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie w atrakcyjnej dzielnicy Lublina - Czuby Poręba ul.Rubinowa. Usytuowane jest na drugim piętrze niskiego bloku o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Ełk

Ełk,warmińsko-mazurskie

310 000 zł55 m² 5 636,36 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Komfort, funkcjonalność I idealna lokalizacja W sercu ełku! Jeśli szukasz mieszkania, które łączy wygodę codziennego życia z ciszą i zielenią - ta oferta jest właśnie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Milanówek

Milanówek,mazowieckie

3 499 900 zł181 m² 19 315 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Przedstawiamy Wyjątkową Ofertę - Na sprzedaż - wyjątkowa przedwojenna willa w sercu Milanówka o powierzchni ok. 180 m2, usytuowana a malowniczej działce ok. 3600 m2. Z dumą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chopina

Oława,dolnośląskie

460 000 zł59 m² 7 757,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż 3- pokojowe mieszkanie zlokalizowane na pierwszym piętrze w bloku bez windy. Mieszkanie obustronne, dwa pokoje od strony południowej a kuchnia i trzeci pokój od północy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

599 000 zł45 m² 13 266,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

2 pokoje | osobna kuchnia I dobra komunikacja | stare miasto | inwestycja | piwnica | blisko gh madison | Na sprzedaż oferujemy przestronne, 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,15 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Szpitalna

Poznań,wielkopolskie

299 000 zł36 m² 8 236,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Szanowni Państwo, zapraszam do zapoznania się z ofertą kawalerki o powierzchni 36,3m2 z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, położonej w jednej z najbardziej poszukiwanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Rybnik,śląskie

314 100 zł40 m² 7 891,96 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Atrakcyjna kawalerka W rybniku- blisko centrum! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie stworzone dla osób ceniących nowoczesną architekturę, wysoki standard wykonania oraz prestiżową lokalizację. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Lublin

Lublin,lubelskie

531 100 zł57 m² 9 317,54 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Nowe osiedle nad zalewem! deweloper lublin! bez podatku pcc! bez prowizji biura nieruchomości! nowe budownictwo! bezpieczne I wygodne ogrzewanie miejskie! lpec najniższe czynsze W mieście -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Koleczkowo,pomorskie

930 000 zł110 m² 8 417,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowoczesny Bliźniak w Koleczkowie Przestrzeń, natura i Szybki Dojazd do Trójmiasta Szukasz idealnego miejsca dla swojej rodziny, gdzie nowoczesność spotyka się z ciszą i zielenią?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

1 999 000 zł6 600 m² 302,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam do sprzedaży dużą działkę przemysłową w gminie Żabia Wola. Powierzchnia terenu to 6 600 m2 Wymiary 48 x 124 Media : prąd, woda Teren położony przy trasie S 8. Wjazd na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Korzeń Królewski

Korzeń Królewski,mazowieckie

500 000 zł8 100 m² 61,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro Nieruchomości idea poleca: na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni ok.8000 m , położona w malowniczej okolicy pełnej przyrody. Nr działki - 22 Lokalizacja: korzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wejherowo,pomorskie

560 000 zł53 m² 10 566 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

| słoneczne | ciche | 3 pokojowe mieszkanie | ciepłe | centrum | blisko park oraz dworzec skm | Z balkonem | wejherowo | lokalizacja: mieszkanie położone jest w Wejherowie przy ulicy 1000-lecia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Stanów Zjednoczonych

Warszawa,mazowieckie

1 069 000 zł59 m² 17 996,60 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Zapraszam na prezentację mieszkania przy samym Jeziorku Gocławskim - Po remoncie kuchni i łazienki w zeszłym roku - Bardzo dobry stan techniczny - Widok i zejście nad jeziorko - Zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy

Władysławowo,pomorskie

649 000 zł49 m² 13 244,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

| 3 pokoje | top lokalizacja | Inwestycja | Ogródek | Władysławowo | Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy. Na sprzedaż komfortowe i jasne mieszkanie 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Otolińska

Płock,mazowieckie

350 000 zł58 m² 6 034,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Biuro Nieruchomości Idea poleca: na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie trzypokojowe przy ul. Otolińskiej. Blok oddalony od zgiełku głównej ulicy. Dzięki położeniu od wewnętrznej strony osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Zielone

Kraków,małopolskie

689 000 zł49 m² 13 955,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

2 pokoje, osobna kuchnia! do odświeżenia! lokalizacja: nieruchomość położona na os. Zielonym, dzielnica Nowa Huta. Osiedle charakteryzuje się doskonale rozwiniętą infrastrukturą handlowo-usługową:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

649 000 zł42 m² 15 306,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Gdańsk żabianka | świetna lokalizacja | bliskość komunikacji | inwestcja | Na sprzedaż oferujemy słoneczne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,4 m2 położone na Gdańskiej Żabiance.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Ojrzanów

Ojrzanów,mazowieckie

200 000 zł1 000 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka o powierzchni 1000 m, położona w malowniczej i spokojnej miejscowości Ojrzanów. Najważniejsze atuty nieruchomości: -Objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. 11 Listopada

Michałowice,mazowieckie

2 350 000 zł285 m² 8 245,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:903 m²

Na sprzedaż: dom w Michałowicach funkcjonalny, z dużą piwnicą i potencjałem Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej z użytkowym poddaszem oraz dużą, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bairda

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

600 000 zł62 m² 9 708,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Komfortowe mieszkanie z balkonem | Grodzisk Mazowiecki, ul. Bairda | blisko centrum Na sprzedaż atrakcyjne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,80 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Smardzewska

Poznań,wielkopolskie

397 000 zł27 m² 14 515,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż przestronną kawalerkę położoną na 5 piętrze w 5-cio piętrowym bloku z windą z 2009 roku przy ul. Smardzewskiej na poznańskim Grunwaldzie. Na powierzchnię 27,35 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

660 000 zł43 m² 15 288,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

1 piętro I 2 pokoje | osobna kuchnia | gdańsk przymorze | inwestycja | blisko morza Na sprzedaż oferujemy przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43. m2, zlokalizowane na gdańskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gdynia,pomorskie

485 000 zł47 m² 10 425,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

| 3 pokoje | piwnica | balkon | spokojna okolica | gdynia leszczynki | blisko skm Mieszkanie Spółdzielcze Własnościowe, możliwy zakup przez obywateli spoza ue. Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Prądzyńskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

599 000 zł47 m² 12 821,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż kompletne ,wykończone i w pełni wyposażone 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,72 m2 w nowym budownictwie z 2021 roku na osiedlu Srebrne Pola na Osiedlu Górczyn przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Próżna

Warszawa,mazowieckie

929 000 zł28 m² 33 769,50 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1928

Ekskluzywna, wyjątkowo funkcjonalna kawalerka w Centrum Warszawy, tuż przy Placu Grzybowskim i stacji metra Świętokrzyska. Także inna komunikacja miejska w bezpośredniej bliskości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Osiedle Pomorskie

Zielona Góra,lubuskie

535 000 zł65 m² 8 192,96 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokoje | 65,3 m | Os. Pomorskie | 1. Piętro Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 65,3 m , zlokalizowane na popularnym Osiedlu Pomorskim w Zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zamoyskiego

Bogatynia,dolnośląskie

240 000 zł52 m² 4 615,38 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie składa się z 3 pokoi,kuchnia łazienka,garaż.Zprzodu ogródek z tyłu wspólne podworko.Centralne ogrzewanie PEC z własnym podlicznikiem.Certyfikat energetyczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdynia

Gdynia,pomorskie

1 950 000 zł160 m² 12 171,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:646 m²

Prezentujemy wyjątkowy dom wolnostojący w Pogórzu. Marzysz o miejscu, które łączy bliskość miasta z przestrzenią i spokojem? Ten dom spełnia dokładnie te oczekiwania. Położony.