dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 741 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 741 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

419 000 zł44 m² 9 583,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mam przyjemność przedstawić Państwu, na sprzedaż, komfortowe, rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie, o powierzchni 43,72 m2, zlokalizowane na III piętrze w czteropiętrowym bloku z 1970 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Włocławek,kujawsko-pomorskie

185 000 zł32 m² 5 727,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne mieszkanie 2-pokojowe na Zazamczu!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

538 500 zł56 m² 9 699,21 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! węglin północny! najbardziej prestiżowe osiedle W lublinie! bez prowizji biura nieruchomości! bez podatku pcc 2%! jedyna taka okazja na czerwiec 2026! Wspólnota mieszkaniowa!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opalowa

Kraków,małopolskie

891 306 zł74 m² 12 051,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

* dla kupującego = 0 % prowizji, 0 % podatku pcc! * ostatnie - 4 pokoje z aneksem - w tym metrażu - w tej cenie! * wynegocjuję dla Ciebie, jak najlepszą cenę! * Bezpieczny zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Rożnowa

Rożnowa,małopolskie

440 000 zł1 188 m² 370,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Emmerson prezentuje działkę budowlaną o pow. 1188 m2 znajdującą się w Rożnowej (na granicy z Wieliczką). Media w drodze i na sąsiedniej działce- woda, prąd, gaz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł37 m² 16 189,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 37m2, usytuowane na 4 piętrze zlokalizowane przy ul. 1 sierpnia. Na powierzchnię mieszkania składa się: -kuchnia, łazienka, przedpokój, 2 pokoje. W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Odlewnicza

Lublin,lubelskie

379 000 zł45 m² 8 366,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 45,3 m , położone na 3 piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku przy ul. Odlewniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stępińska

Warszawa,mazowieckie

7 490 000 zł44 m² 168 998 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44,32 m , położone przy ul. Stępińskiej 47/49 w Warszawie. Lokal znajduje się na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Szczęsne

Szczęsne,mazowieckie

1 299 900 zł166 m² 7 821 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Nowy Przestronny Dom. Piękny Rejon. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 166 m2, położonego na ustawnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gdynia,pomorskie

530 000 zł60 m² 8 833,33 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

3 pokoje | niedaleko do skm | spokojna okolica | gdynia cisowa lokalizacja: nieruchomość położona jest w spokojnej części Gdyni, która charakteryzuje się bliskością terenów zielonych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Warszawa,mazowieckie

1 450 000 zł61 m² 23 770,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Wyjątkowa oferta sprzedaży apartamentu w sercu Warszawy, przy ul. Marszałkowskiej 62, w bezpośrednim sąsiedztwie Placu Konstytucji. Apartament zlokalizowany jest w zabytkowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Olchowo

Olchowo,zachodniopomorskie

444 400 zł2 222 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecam Państwu wyjątkową działkę budowlaną o powierzchni 2 222 m , położoną bezpośrednio nad jeziorem w Nowogardzie, z bezpośrednim dostępem do ścieżki rowerowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle Avia

Kraków,małopolskie

610 000 zł33 m² 18 484,80 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż funkcjonalna i przestronna kawalerka o powierzchni 33 m , położona na nowoczesnym osiedlu Avia w krakowskich Czyżynach. Mieszkanie idealne zarówno do zamieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

930 000 zł135 m² 6 881 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:240 m²

Szukasz miejsca, gdzie codzienność będzie komfortowa, a weekendy pełne relaksu? To idealna propozycja dla Ciebie i Twojej rodziny! Nieruchomość w stanie deweloperskim ( lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona Lubasz

Lubasz,małopolskie

36 000 zł1 200 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż atrakcyjna działka usługowo-przemysłowa lubasz, gmina szczucin! Nieruchomość o powierzchni 0,1200 ha usytuowana jest bezpośrednio przy gminnej drodze asfaltowej , co zapewnia wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szukalice

Szukalice,dolnośląskie

949 999 zł116 m² 8 189,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:355 m²

Blizniak Okazja - cena promocja/ok Karwiany szukalice Ostatni bliźniak w promocyjnej cenie! Oferta bez podatku pcc oraz prowizji. Polecam na sprzedaż domy w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przy Forcie

Warszawa,mazowieckie

925 000 zł55 m² 16 690,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zostań już dziś właścicielem wyjątkowego mieszkania na pograniczu Warszawskich Włoch i Ursusa, z chronioną kontrolą dostępu przez całą dobe w bliskiej odległości spacerem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gumińska

Warszawa,mazowieckie

999 000 zł42 m² 24 072,30 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż - Gumińska, wola | 41,5 m balkon 8 m - parking podziemny - Lokalizacja: ul. Gumińska, warszawa - dzielnica Wola - Powierzchnia: 41,5 m Układ mieszkania: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowogrodzka

Warszawa,mazowieckie

889 000 zł45 m² 19 668 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, piwnicą i dużą przestrzenią do przechowywania w sercu Warszawy - Ochota (filtry) Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

1 199 000 zł45 m² 26 644,40 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Z wielką przyjemnością prezentuję Ci ciche mieszkanie z balkonem, miejscem w garażu podziemnym i widokiem na centrum, położone w doskonale skomunikowanej lokalizacji, jaką jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łukowska

Warszawa,mazowieckie

879 000 zł64 m² 13 734,40 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Prezentuję dwa 2-pokojowe niezależne mieszkania gotowe do wynajmu w świetnie skomunikowanej lokalizacji na Warszawskiej Pradze Południe! lokalizacja: ul. Łukowska, praga Południe, warszawa Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Włodarzewska

Warszawa,mazowieckie

2 259 000 zł91 m² 24 745,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż wyjątkowy, 4-pokojowy apartament o powierzchni 91,29 m z prywatnym ogrodem o powierzchni 228 m , położony w prestiżowej inwestycji Villa Pan Tadeusz przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

1 682 000 zł63 m² 26 740,90 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z designerskim wykończeniem i funkcjonalnym układem - Lokalizacja: spokojne i prestiżowe osiedle z doskonale rozwiniętą infrastrukturą. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pełczyńskiego

Warszawa,mazowieckie

1 049 000 zł59 m² 17 901 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż: mieszkanie 3 pokoje, zielona okolica Warszawa Bemowo, ul. Pełczyńskiego Oferujemy wyjątkowe mieszkanie na ostatnim 6 piętrze w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji Bemowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rakuszanki

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł55 m² 15 454,50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Dwustronne Ciche Klimatyzowane Gotowe do wejścia 500 metrów od Parku Hassów! Dostępne również dla klientów kredytowych Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żółwia

Warszawa,mazowieckie

1 199 000 zł64 m² 18 626,70 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Nie jestem zainteresowany współpracą z pośrednikami nieruchomości. Mam do zaoferowania do sprzedania bezprośrednio, 3-pokojowe, przytulne i odświeżone mieszkanie w nowej zabudowie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Elektoralna

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł47 m² 18 085,10 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

|Możesz dobrze na tym zarabiać albo stworzyć własną oryginalną przestrzeń| Zostań właścicielem wyjątkowego mieszkania w samym Sercu Miasta na pograniczu Śródmieścia i Woli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dunikowskiego

Warszawa,mazowieckie

719 000 zł37 m² 19 475 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Osiedle zakątek cybisa to nowoczesny kompleks mieszkaniowy z całodobową ochroną i monitoringiem, zapewniający mieszkańcom komfort oraz poczucie bezpieczeństwa. Jest możliwość zrobienia 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sprawna

Warszawa,mazowieckie

625 000 zł42 m² 14 863,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Prezentuję mieszkanie na warszawskiej Białołęce (nowodwory)! Lokal ten znajduje się w budynku z 2016 roku. Został on wybudowany przez dewelopera Konstans. Składa się on z: - przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okulickiego

Koszalin,zachodniopomorskie

269 000 zł34 m² 8 029,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Nowa i atrakcyjna oferta w naszym biurze! Polecam do zakupu przestronną kawalerkę na parterze o powierzchni 33,5m2 w bardzo dogodnej lokalizacji na Przylesiu. Niedaleko znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 140 000 zł50 m² 22 800 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie i gotowe do zamieszkania bez dodatkowych kosztów położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hokejowa

Gdańsk,pomorskie

649 000 zł60 m² 10 816,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mam Państwu do zaoferowania jasne, ustawne i bardzo ładnie wykończone mieszkanie 3-pokojowe znajdujące się w uroczym bloku osiedlowym wybudowanym w 2012 roku w dzielnicy Gdańsk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 490 000 zł65 m² 22 923 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie z kominkiem i balkonem, położone w klimatycznej, odnowionej kamienicy na Starym Mokotowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

419 000 zł26 m² 15 901,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie z oddzielną kuchnią usytuowane na 1 piętrze w 4 piętrowej kamienicy z 1936roku zlokalizowane na warszawskiej Pradze Północ przy ul. Środkowej. Lokal do generalnego remontu-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

459 000 zł65 m² 7 061,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Makler Biuro Nieruchomości prezentuje - tylko U nas - na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m , położone na 4. piętrze w 4-piętrowym bloku na Szwederowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Glinka

Glinka,śląskie

299 000 zł2 368 m² 126,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży bardzo ładnej działki budowalnej położonej w miejscowości Glinka , gmina Ujsoły w okolicy Geo-Parku ( a właściwie nad nim ). Niewiele działek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Poznań,wielkopolskie

799 000 zł53 m² 15 007,50 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Wyobraź sobie poranek, kiedy wychodzisz na balkon z kawą i zamiast patrzeć w okna sąsiadów, masz przed sobą otwartą przestrzeń i widok na drzewa. Jesteś w mieście, więc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zielonka

Zielonka,kujawsko-pomorskie

2 500 000 zł338 m² 7 396,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 385 m²

Na sprzedaż prezentujemy dom wolnostojący wybudowany w 2007 roku, położony na dużej, pięknie zagospodarowanej działce w miejscowości Zielonka (gm. Białe Błota)- 10km od Bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piotrkowska

Łódź,łódzkie

598 185 zł89 m² 6 750 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni ponad 88 m , położone na 1 piętrze w klimatycznej kamienicy przy ul. Piotrkowskiej 82 w Łodzi - jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

492 803 zł26 m² 18 954 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Praga Południe - Kamionek Zamieszkaj w dynamicznie rozwijającej się okolicy! kamionek - idealna lokalizacja dla ceniących sobie świetne skomunikowanie, bliskość zieleni oraz pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Malinowa

Mieszkowo,mazowieckie

799 000 zł7 995 m² 99,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o pow. 7995 m2, w m. Mieszkowo, gm. Piaseczno, pow. piaseczyński. Dojazd do działki asfaltową drogą gminną, potem 100 m drogą polną. Wymiary działki 24 X 333.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij