dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 742 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 742 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zabrska

Katowice,śląskie

637 625 zł51 m² 12 480,40 zł/m²

 

Piętro:22/22

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przy zakupie nie zapłacisz prowizji oraz podatku pcc 2%. Pracujemy również w weekendy- zadzwoń lub napisz sms- posiadam W ofercie inne metraże oraz układy apartamentów z tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Nowy Sącz,małopolskie

320 000 zł48 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie | 48 m | ul. Armii Krajowej | Nowy Sącz - Powierzchnia użytkowa: 48 m - Rodzaj: mieszkanie w bloku z windą, - 2 pokoje, - duży balkon - piwnica - osobna łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Hlonda

Warszawa,mazowieckie

890 000 zł42 m² 21 165,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie przy ullicy Hlonda w prestiżowej Ostoi Wilanów przy ulicy Hlonda z prywatnym parkiem dla mieszkańców. Idealna propozycja dla osób ceniących spokój, zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ramiszowska

Wrocław,dolnośląskie

581 210 zł44 m² 13 227,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Inwestycja deweloperska rudawska 5 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 43,94m - możliwość wykończenia pod klucz na warunkach preferencyjnych 0% prowizji! 0% pcc Cena: 581.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

649 900 zł45 m² 14 442,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu: 3-pokojowe, jasne mieszkanie | Gdańsk | gotowe do zamieszkania najważniejsze atuty: idealne dla rodziny lub pod inwestycję Jasne i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Włodkowica

Warszawa,mazowieckie

430 000 zł26 m² 16 686,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

/ agencjom serdecznie dziękuję / Osiedle Nova Viva Garden - Annopol sprzedam nową, wykończoną, umeblowaną ze sprzętem agd, - kawalerkę z balkonem, 25,77 m.kw., na 3 piętrze w budynku 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Parkowa

Wysoki Kościół,dolnośląskie

480 000 zł1 182 m² 406 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka budowlana Wysoki Kościół, gm. Wisznia Mała, ul. Parkowa Oferuję atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1182 m , położoną w spokojnej i rozwijającej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł76 m² 11 844,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

To wyjątkowe, 76-metrowe, 3-pokojowe mieszkanie zostało stworzone z myślą o rodzinie, która ceni komfort, bezpieczeństwo i spokój. Funkcjonalny Układ i Komfort Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pniewo

Pniewo,łódzkie

280 000 zł120 m² 2 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 247 m²

Szukasz miejsca, które połączy wygodę mieszkania w domu z przestrzenią do realizacji pasji? W Pniewie, sercu gminy Bedlno, czeka na Ciebie nieruchomość, która oferuje coś więcej niż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sochaczew

Sochaczew,mazowieckie

1 299 000 zł207 m² 6 275,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 207 m²

Nowoczesny dom w Sochaczewie szuka nowych właścicieli takich, którzy docenią wygodę, ciszę i automatyczne żaluzje, które same wiedzą, kiedy je zasłonić. Jeśli marzysz o miejscu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Odyńca

Warszawa,mazowieckie

675 000 zł48 m² 13 917,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 48,5 m - Mokotów, ul. Odyńca Oferuję na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48,5 m , położone na 1. piętrze w 4-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

480 000 zł49 m² 9 886,71 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowy apartament na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! apartament: apartament ma powierzchnię 48.55 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Skarpowa

Bielsko-Biała,śląskie

455 000 zł783 m² 581,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zarezerwowana! Na sprzedaż unikalna działka budowlana o powierzchni 783 m2 w miejscowości Bielsko-Biała obszar Kamienica, w województwie śląskim. Objęta miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Niemcewicza

Rybnik,śląskie

118 000 zł845 m² 139,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Marzysz o domu w miejscu, gdzie każdego dnia możesz cieszyć się ciszą, zielenią i widokiem na las? Ta działka położona przy ul. Niemcewicza w Rybniku - dzielnicy Popielów to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pustynna

Łódź,łódzkie

775 000 zł83 m² 9 337,35 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z tarasem | 83 m | Górna - Rokicie Na sprzedaż rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 83 mkw, z osobną kuchnią oraz dużym balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

589 000 zł45 m² 13 088,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Lokalizacja: nieruchomość znajduje się w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Gdańska - Przymorzu, znanej z kameralnej zabudowy, dużej ilości zieleni oraz wyjątkowej atmosfery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Przemyśl,podkarpackie

465 528 zł55 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kameralny blok na Winnej Górze - komfort i wygoda w zasięgu ręki! Szukasz przytulnego mieszkania w spokojnej okolicy, ale blisko centrum miasta? Osiedle Nove Monte Cassino na Winnej Górze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Ługwałd

Ługwałd,warmińsko-mazurskie

250 000 zł1 111 m² 225,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

MB Nieruchomości oferuję na sprzedaż działkę budowlaną w pełni uzbrojoną ujętą w planie zagospodarowania przestrzennego Gminy Dywity. Działka o powierzchni 1111 m2 w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Norwida

Częstochowa,śląskie

369 000 zł54 m² 6 833,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią Wyczerpy Na sprzedaż przestronne i bardzo przytulne mieszkanie dwupokojowe, położone na 1 piętrze w kameralnym, niewielkim bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zemska

Wrocław,dolnośląskie

599 999 zł60 m² 9 933,76 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Opiekun oferty: tel. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe z osobną kuchnią, zlokalizowane przy ul. Zemskiej we Wrocławiu. Nieruchomość idealna dla osób, które chcą urządzić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Lisie Jamy

Lisie Jamy,podkarpackie

97 000 zł3 600 m² 26,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży piękna działka znajdująca się w atrakcyjnej lokalizacji nieopodal roztocza w miejscowości lisie jamy- miejscowość granicząca z miastem Lubaczów, zaś do uzdrowiskowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Lublin

Lublin,lubelskie

731 250 zł75 m² 9 750 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! hit W lublinie! - Ostatnie wolne mieszkania na lato 2026! Idealne miejsce dla Twojej rodziny - wyjątkowe osiedle w Lublinie z gwarantowanym widokiem na zielone tereny bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Jędrzejów

Jędrzejów,świętokrzyskie

550 127 zł59 m² 9 291,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

| na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,21 m2, zlokalizowane na 4 piętrze w nowoczesnej inwestycji w Jędrzejowie. Lokal w stanie deweloperskim. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rydygiera

Warszawa,mazowieckie

2 700 000 zł101 m² 26 807 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego, czteropokojowego apartamentu na prestiżowym osiedlu Zielony Żoliborz. Nieruchomość Apartament o powierzchni 100,72 m położony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Zabrze,śląskie

390 000 zł102 m² 3 829,16 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż przestronne 4 pokojowe mieszkanie dwupoziomowe, zabrze Maciejów, ul. Słowackiego Prezentuję ofertę sprzedaży przestronnego, dwupoziomowego mieszkania zlokalizowanego w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana

Jelenia Góra,dolnośląskie

225 000 zł18 m² 12 430,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Biuro Nieruchomości Optima prezentuje Państwu kawalerkę, usytuowaną na wysokim parterze bloku mieszkalnego w cichej i spokojnej dzielnicy - niedaleko centrum miasta. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

870 000 zł60 m² 14 449,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 60,21m w wysokim standardzie, w nowym budownictwie z 2023 roku. Usytuowane na 4/4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Chopina

Pruszków,mazowieckie

699 000 zł70 m² 9 954,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Westate Żoliborz prezentuje na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie do remontu w odrestaurowanej kamienicy z 1939 roku przy ul. Chopina w Pruszków, tuż przy parku. Budynek jest zadbany, ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 350 000 zł138 m² 9 765,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:188 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkowym domem w zabudowie szeregowej o powierzchni 138m2, znajdującym się w środkowym szeregu. To doskonała propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Prochowa

Kraków,małopolskie

539 000 zł29 m² 18 283,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Jasna, przytulna kawalerka na grzegórzkach - obok galerii kazimierz Do sprzedaży mieszkanie przy ulicy Prochowej o powierzchni 29,48 m2. Mieszkanie jest jasne i funkcjonalne, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Warszawa,mazowieckie

649 000 zł37 m² 17 732,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Szanowni Państwo, oferuję do sprzedaży słoneczne i bardzo ciche mieszkanie 1 pokojowe, w doskonałej lokalizacji miasteczka Wilanów w nowej inwestycji Villa Nobile, przy ul. Sarmackiej 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wolska

Warszawa,mazowieckie

993 200 zł52 m² 19 100 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Dwustronne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 52m2 w kamienicy z 1954 r, przy ulicy Wolskiej składające się z: korytarza Sypialni Salonu Jasnej Kuchni Łazienki Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Łukowa

Łukowa,świętokrzyskie

95 000 zł6 500 m² 14,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 6500 m2 w Łukowej gm. Chęciny cisza, widoki, potencjał Na sprzedaż działka o powierzchni 6500 m2 położona w malowniczej miejscowości Łukowa, gmina Chęciny, w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Dzisna

Dzisna,zachodniopomorskie

330 000 zł12 000 m² 27,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Świetna oferta. Na sprzedaż działka o powierzchni 12 000 m2, z pozwoleniem na budowę. Lokalizacja: nieruchomość gruntowa położona w Dzisnej, w gminie Przybiernów, 15 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kiepury

Jelenia Góra,dolnośląskie

410 000 zł65 m² 6 346,75 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

3 pokoje z pięknym widokiem na całe Karkonosze! oferta dostępna tylko W naszym biurze! nie szukaj dalej! Biuro nieruchomości nexthome oferuje do sprzedaży mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

699 999 zł48 m² 14 583,30 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez prowizji - prosto od dewelopera! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami tysiące mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Poznańska

Poznań,wielkopolskie

998 000 zł74 m² 13 468,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż oferuję wyjątkowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni 74,1 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Jeżyc - przy ul. Poznańskiej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Leszczyny

Warszawa,mazowieckie

2 575 000 zł117 m² 22 008,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Przestronny apartament położony w okolicach Parku Arkadia, w zielonej części Mokotowa, w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Warszawie. Parametry nieruchomości:.