dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 848 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 848 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wielkopolska

Gdańsk,pomorskie

575 000 zł45 m² 12 755,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Główne atuty: - mieszkanie uniwersalne - do zamieszkania jak i na wynajem - mieszkanie zostało wykończone z dbałością o szczegóły i zapewniejące komfort w codziennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

435 120 zł39 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! czechów górny! najbardziej prestiżowe osiedle W lublinie! bez prowizji biura nieruchomości! bez podatku pcc 2%! jedyna taka okazja na maj 2026! Wspólnota mieszkaniowa! Najniższe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sternicza

Bielsko-Biała,śląskie

449 000 zł54 m² 8 314,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja! Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - Os. Beskidzkie, bielsko-Biała Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 54,20 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narcyzowa

Gdynia,pomorskie

439 000 zł41 m² 10 603,90 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Oferta dostępna wyłącznie W elicie nieruchomości! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone w wieżowcu z nową windą. Lokal o funkcjonalnym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Fordońska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

750 000 zł63 m² 11 904,80 zł/m²

 

Piętro:13/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Gorąca cena! świetna oferta! **** Oferty tej nie znajdziesz w innym biurze, zapraszam do zapoznania się z jej treścią****** Poszukujesz Apartamentu w dobrej lokalizacji, wykończonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kordeckiego

Warszawa,mazowieckie

679 000 zł44 m² 15 282 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż gotowe do wprowadzenia dwupokojowe mieszkanie znajdujące się przy cichej i spokojnej ulicy. Lokal o łącznej powierzchni 44,4m2 składa się z: - sypialni o powierzchni około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Namysłowska

Warszawa,mazowieckie

999 000 zł63 m² 15 971,20 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Namysłowskiej 6a. Na powierzchnię mieszkania 62,55 m2 składają się: - 3 pokoje (17,40 m2, 11 m2 i 8,20 m2) - 2 łazienki z wc (3,60 m2 i 3,30 m2) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Centralna

Kraków,małopolskie

521 229 zł33 m² 15 804,40 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

* dla kupującego = 0 % prowizji, 0 % podatku pcc! * oglądamy! gotowe do odbioru! Klucze na wyciągnięcie ręki! * Tylko teraz , zyskaj rabat - 800 zł / 1 m ! * ostatnie - 1 lub 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Witkowo Drugie

Witkowo Drugie,zachodniopomorskie

950 000 zł103 m² 9 223,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Na sprzedaż nowoczesny i starannie wykończony dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 103 m , położony w Witkowie Drugim, w bezpośrednim sąsiedztwie Osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

539 000 zł65 m² 8 266,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 65,20 m2 usytuowane na 2 piętrze w niskim bloku na os. Piaski. Cena mieszkania: 539.000 zł CO ZNAJDZIESZ W ŚRODKU? - 2 jasne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

679 000 zł80 m² 8 519,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Szukasz mieszkania o funkcjonalnym rozkładzie, a do tego w dobrej lokalizacji? Ta oferta jest dla Ciebie! otoczenie Mieszkanie położone jest na Osiedlu Generałów przy ul. Kleeberga 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa, ul. Kolonia Zygmunt

Bytom,śląskie

2 946 600 zł19 644 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka przemysłowa budowlana w Bytomiu - Podana cena jest ceną netto. Do ceny należy doliczyć 23% vat. Oferta sprzedaży działki Lokalizacja: bytom, ul. Kolonia Zygmunt Numer działki: 134/14.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

499 000 zł48 m² 10 391,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na Sprzedaż mieszkanie dwupokojowe gotowe do zamieszkania lokalizacja: toruń, osiedle Stawki, ul. Trzcinowa powierzchnia: 48,02 m własność: pełna własność z księgą wieczystą układ: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Zosin

Zosin,wielkopolskie

390 900 zł52 m² 7 560,93 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową inwestycję- osiedle Platanowe zlokalizowane w spokojnej i zielonej okolicy Zosina, w pobliżu Hanulina, 4 km od Kępna. To kameralne osiedle obejmuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Grota-Roweckiego

Wrocław,dolnośląskie

949 998 zł124 m² 7 630,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:240 m²

Okolice ul. Grota-Roweckiego | Dom bliźniak | 5 pokoi | Garaż | Dla obcokrajowców promocja do 1 maja 2026 r.! na sprzedaż bardzo energooszczędny dom w zabudowie bliźniaczej, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kruczkowskiego

Gdynia,pomorskie

419 000 zł33 m² 12 774,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Przytulne mieszkanie Z balkonem I piwnicą | 32,8 M | gdynia karwiny, ul. Kruczkowskiego Szukasz własnego kąta w Gdyni gotowego do zamieszkania od zaraz. Jasne, funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Chorzów

Chorzów,śląskie

2 102 968 zł224 m² 9 400 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

LV Development oferuje na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o powierzchni 223,72 m , zlokalizowany na parterze z witryną przy ulicy 3 Maja w Chorzowie, w inwestycji Tarasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

139 000 zł25 m² 5 560 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone na parterze kamienicy - Stary Zdrój. Składa się z pokoju, kuchni i łazienki z wc , o łącznej powierzchni użytkowej 25,00 m2. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szarych Szeregów

Poznań,wielkopolskie

214 000 zł27 m² 8 020,99 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 26,68 m , położone na parterze budynku przy ul. Szarych Szeregów na poznańskich Podolanach. Lokal składa się z dwóch pokoi w układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pruszków

Pruszków,mazowieckie

1 100 000 zł130 m² 8 461,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:874 m²

Zakup zwolniony Z prowizji pośrednika do końca kwietnia 2026 dom wolnostojący Z dużą działką. Dom o powierzchni ok. 130 m2 w spokojnej okolicy, zaledwie ok.2 kilometrów od granic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Koszalińska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

859 000 zł62 m² 13 908,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu dwupokojowego mieszkania znajdującego się przy ulicy Koszalińskiej w Bydgoszczy. Nieruchomość zlokalizowana jest na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

669 000 zł118 m² 5 677 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Nowoczesne osiedle bliźniaków w Łochowie - Twój nowy dom z ogródkiem! Marzysz o przestronnym domu z ogrodem w spokojnej okolicy, ale blisko miasta? Sprawdź tę wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Klecza Dolna

Klecza Dolna,małopolskie

30 832 zł160 m² 192,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 866 m²

Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, w postępowaniu upadłościowym prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie VIII.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Ząbki

Ząbki,mazowieckie

1 750 000 zł250 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:506 m²

Dom z charakterem w prestiżowej części Ząbek przestrzeń, funkcjonalność i potencjał inwestycyjny Prezentujemy wyjątkową nieruchomość położoną w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Komorniki

Komorniki,wielkopolskie

1 500 000 zł144 m² 10 447,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:221 m²

Sprzedam bezpośrednio komfortowy dom szeregowy w stylu angielskim z garażem w optymalnej lokalizacji. Wygodny, funkcjonalny, idealny zarówno dla pary jak i dla rodziny z dziećmi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Orzechówka

Orzechówka,podkarpackie

280 000 zł120 m² 2 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Witam , Do sprzedania dom z cegły wraz z działka i budynkiem gospodarczym w miejscowości Orzechówka , gm. Jasienica Rosielna , koło Brzozowa w Województwie Podkarpackim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Lipowa

Niekanin,zachodniopomorskie

350 000 zł1 396 m² 250,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1396 m położona w miejscowości Niekanin przy ul. Lipowej 54, 78-100 Kołobrzeg. Działka znajduje się przy drodze dojazdowej i jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kolberga

Jelenia Góra,dolnośląskie

389 000 zł50 m² 7 780 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,54 m . Lokal jest dwustronny, dzięki czemu jest jasny i dobrze doświetlony przez cały dzień. Dużym atutem jest balkon od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wojska Polskiego

Płońsk,mazowieckie

944 000 zł135 m² 6 992,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:440 m²

Sprzedam dom w zabudowie bliźniaczej na ul. Wojska Polskiego w Płońsku wybudowany w 1983 r. o powierzchni użytkowej 135 m2 Powierzchnia działki 440 m2 Materiał budowy - pustak, dach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kłodawa,pomorskie

769 000 zł90 m² 8 544,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż komfortowy, nowoczesny dom o powierzchni 90 m z użytkowym poddaszem, położony na działce 200 m w spokojnej i dobrze skomunikowanej miejscowości Kłodawa (gm. Trąbki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Owocowa

Katowice,śląskie

442 718 zł40 m² 10 934 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Wapienna

Góra Siewierska,śląskie

325 000 zł902 m² 360,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Atrakcyjna działka budowlana 902 m Góra Siewierska | Nowe osiedle | Media | Gotowa pod budowę Na sprzedaż działka budowlana Góra Siewierska, gm. Psary Nowe osiedle | Uzbrojona | Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Żeromskiego

Rybnik,śląskie

460 000 zł84 m² 5 452,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny segment - komfort, design i świetna lokalizacja Apartament na piętrze 73,21m2 plus duży balkon powierzchnia całkowita z połową części wspólnych (połowa z wiatrołap.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żeromskiego

Rybnik,śląskie

495 000 zł90 m² 5 491,46 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Wygodny, przestronny Apartament A2 o łącznej powierzchni użytkowej wynoszącej 90,14m2. Apartament czteropokojowy z balkonem. Na kondygnacji przyziemia znajduje się przynależne pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Stary Łajszczew

Stary Łajszczew,mazowieckie

120 000 zł1 270 m² 94,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży urokliwa działka budowlana po powierzchni 1270 m2 zlokalizowana w miejscowości Stary Łajszczew, gm. Puszcza Mariańska. Dla działki została wydana decyzja o warunkach zabudowy dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

894 200 zł54 m² 16 547 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zaprasza na prezentację | Wykończenie pod klucz | Oferta kredytowa | Zapytaj o inne oferty w okolicy Szukasz miejsca, które zadba o potrzeby Twoje i Twojej rodziny? Zapraszamy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Pabianice,łódzkie

202 320 zł1 124 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Więcej informacji: witczak tel. 576*530*843 Poszukujesz działki w lokalizacji kilku kilometrów od Pabianic? To ta alternatywa jest dla Ciebie. Cena działki 202320 zł Oferuję do sprzedania działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Morska

Kąty Rybackie,pomorskie

2 350 000 zł500 m² 4 700 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:13

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż obiekt gastronomiczny znajdujący się w turystycznej miejscowości nadmorskiej - Kąty Rybackie. Nieruchomość położona jest u podnóża Mierzei Wiślanej i niewielkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Piastów

Kraków,małopolskie

779 000 zł65 m² 11 971,70 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Nowa Huta, osiedle Piastów | 65 m | 3 pokoje | loggia | winda Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie z funkcjonalnym układem z osobną kuchnią, położone w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wadowice

Wadowice,małopolskie

665 000 zł150 m² 4 433,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:531 m²

Do sprzedania budynek murowany z pustaka posadowiony na działce o powierzchni 531 mkw. Dom z lat 70 został niedawno wyremontowany, jest bardzo jasny, z dużymi, nowymi oknami pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Gdynia,pomorskie

794 000 zł73 m² 10 876,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Słoneczne | dwupoziomowe | dobra lokalizacja | gdynia wielki kack Szukasz przestrzeni, w której każdy domownik będzie czuł się swobodnie? Propozycją wartą uwagi jest funkcjonalne, 73 m2.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij