dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 741 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 741 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wierzbowa

Modlnica,małopolskie

819 000 zł73 m² 11 219,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Prezentujemy Państwu 3 pokojowe mieszkanie z poddaszem do aranżacji, w ramach dodatkowego pokoju/garderoby w segmencie, na kameralnym, zamkniętym osiedlu w Modlnicy nieopodal granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pomorska

Gdańsk,pomorskie

620 000 zł38 m² 16 489,40 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Atuty - 2 oddzielne pokoje, umeblowane, gotowe do zamieszkania - 15 minut pieszo do parku Reagana, 20 minut pieszo do morza - 2 minuty pieszo do przystanku autobusowego - pełne zaplecze handlowo usługowe -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dworcowa

Bytom,śląskie

269 000 zł37 m² 7 343,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Inwestycja, która się opłaca - w samym sercu Bytomia przy ul. Dworcowej, na drugim piętrze. Oferta dotyczy dwóch odrębnych lokali sprzedawanych jako całość o łącznej powierzchni 36,63.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podwale

Wrocław,dolnośląskie

710 000 zł58 m² 12 211,90 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Lokal mieszkalny usytuowany na parterze budynku mieszkalnego, wielorodzinnego, pięciokondygnacyjnego. Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, w.C. i przedpokoju. Powierzchnia lokalu wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Majdan Mętowski

Majdan Mętowski,lubelskie

170 000 zł900 m² 188,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka zlokalizowana w malowniczej okolicy w Majdanie Mętowskim. Działka o wymiarach ok. 28x32m o kształcie zbliżonym do kwadratu. W planie zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Długołęka

Długołęka,dolnośląskie

679 000 zł100 m² 6 789,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:460 m²

Długołęka/tarasx2/dom/ogród/parking/hit/okazja! Prezentujemy Państwu na sprzedaż dom, jednorodzinny dwulokalowy w Długołęce 100,74m. Osobny wjazd, osobne dwa wejścia do domu. Dom znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

510 000 zł5 100 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu na sprzedaż działkę zlokalizowaną w podkrakowskich Podstolicach. Powierzchnia działki to 5100 m2 z czego część oznaczona w mpzp jako budowlana to około 3600 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grochowska

Warszawa,mazowieckie

698 820 zł37 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Opiekun oferty: tel. Otoczenie nieruchomości: grochowska w Warszawie to jedna z głównych arterii Pragi-Południe, charakteryzująca się bardzo dobrą infrastrukturą. Ulica jest doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żorska

Tychy,śląskie

1 172 710 zł107 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Jeśli interesują Państwa inne metraże, proszę o kontakt chętnie przedstawię dostępne opcje. Mieszkania bezpośrednio od dewelopera bez prowizji. Przy zakupie nie zapłacisz prowizji oraz podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drukarska

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł41 m² 12 153 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Drukarska/2pok/parter/balkon/piwnica/winda/top Prezentujemy Państwu na sprzedaż słoneczne mieszkanie o powierzchni 41m2 przy ul. Drukarskiej we Wrocławiu. Mieszkanie znajduje się na parterze/ 11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 160 000 zł132 m² 8 787,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 122 m²

Nieruchomość z dużym potencjałem dom do remontu wraz z wolnostojącym garażem, który można zaadaptować lub rozebrać, w zależności od własnej koncepcji. Największym atutem jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. al. Marszałka Józefa Piłsudskiego

Chełm,lubelskie

244 000 zł48 m² 5 062,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48,2 m2, położone na 4 piętrze w bloku przy al. J. Piłsudskiego w Chełmie. To idealna propozycja dla rodziny, pary, a także jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Czermnica

Czermnica,zachodniopomorskie

265 000 zł101 m² 2 631,58 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferuję Państwu ofertę zakupu parteru domu dwurodzinnego w Czermnicy, bliskiej okolicy Nowogardu. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 100,70 m2, na tę powierzchnię składają się 4 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

722 000 zł56 m² 12 892,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

3 pokoje | Klimatyzacja | 2 miejsca postojowe | Balkon | 4 piętro (ostatnie) | Winda Możliwość wprowadzenia od zaraz, w pełni umeblowane. Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

195 000 zł30 m² 6 565,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

29,7 m z balkonem | idealne dla singla / pary | Os. Piastowskie | bez junkersa Na sprzedaż ustawne mieszkanie o powierzchni 29,70 m położone na 2 piętrze w bloku z lat 70-tych po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Szczupakowa

Zaborówiec,wielkopolskie

695 000 zł140 m² 4 964,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:626 m²

Zapraszam do kontaktu pod numerem   . Dom letniskowy z zadaszonym basenem zewnętrznym. Przeznaczenie całoroczne. Położony w malowniczej miejscowości Zaborówiec, w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Marki

Marki,mazowieckie

1 290 000 zł180 m² 7 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:480 m²

- wolnostojący dom W spokojnej dzielnicy marek, blisko pięknego lasu - Dom o pow. uż. 180 m2 na ogrodzonej działce o powierzchni około 48 0 m2. W sąsiedztwie domy jednorodzinne oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

636 000 zł80 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Do sprzedania mieszkanie znajdujące się w niskim bloku mieszkalnym w bardzo dobrze skomunikowanej lokalizacji na Czechowie. Mieszkania składa się z 3 pokoi, przedpokoju, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Goczałkowice-Zdrój

Goczałkowice-Zdrój,śląskie

135 000 zł883 m² 152,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż: działka budowlana - Goczałkowice-Zdrój, ul. Rolna x-tinymce/html Na sprzedaż: działka budowlana - Goczałkowice-Zdrój, ul. Rolna Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Nowe Smolno

Nowe Smolno,kujawsko-pomorskie

138 999 zł1 001 m² 138,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż murowany budynek gospodarczy położony na działce o powierzchni 1000 m , zlokalizowany na granicy Kobylarni i Nowego Smolna , w spokojnej i zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Smoleńsk

Kraków,małopolskie

660 000 zł48 m² 13 639,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro Nieruchomości Kodel ma przyjemność zaprezentować ofertę nieruchomości o powierzchni użytkowej 48,39 m2 (w tym pum mieszkania 45,34 oraz pum piwnicy 3,05 m2) znajdującej się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Goszczanowiec

Goszczanowiec,lubuskie

91 350 zł3 654 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecamy na sprzedaż bardzo atrakcyjnie położoną działkę pod zabudowę o powierzchni 3654 m2 położoną w Goszczanowcu w gminie Drezdenko Działka z jednej strony graniczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słodowiec

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł47 m² 14 872,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż trzy pokojowe mieszkanie na warszawskich Bielanach przy ul. Słodowiec 8. Zdjęcia mieszkania przedstawiają stan faktyczny oraz wizualizacje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pilczycka

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł70 m² 9 985,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Opiekun oferty: gotowe do wprowadzenia 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem Otoczenie nieruchomości: - blisko do centrum miasta, do Rynku 20 min - w pobliżu w pełni rozwinięta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Konstantynów Łódzki

Konstantynów Łódzki,łódzkie

919 000 zł128 m² 7 155,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:484 m²

Rodzinny bliźniak z 4 sypialniami | Konstantynów Łódzki / granica Łodzi Szukasz miejsca dla rodziny, które połączy przestrzeń, wygodę i świetną lokalizację? Ta oferta może być.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Siennicka

Gdańsk,pomorskie

471 000 zł27 m² 17 265,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Gotowe do odbioru! Doskonała kawalerka na pierwszym piętrze w centrum Gdańska. Prawie 30 metrów daje duże możliwości aranżacyjne zarówno pod najem krótko jak i długoterminowy. Idealny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Olszewskiego

Wrocław,dolnośląskie

834 000 zł77 m² 10 831,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1928

Biskupin | mieszkanie z potencjałem | niezależny pokój z wejściem Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie w jednej z najbardziej prestiżowych części Wrocławia - na Biskupinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Olsztyńska

Gdańsk,pomorskie

849 000 zł46 m² 18 297,40 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mam Państwu do zaoferowania klimatyczne, ciepłe i ustawne mieszkanie 2-pokojowe znajdujące się na 2 piętrze w 16-piętrowym apartamentowcu inwestycji "czwarty Żagiel" przy ulicy Olsztyńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

606 248 zł33 m² 18 371,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Praga Południe - Kamionek Zamieszkaj w dynamicznie rozwijającej się okolicy! kamionek - idealna lokalizacja dla ceniących sobie świetne skomunikowanie, bliskość zieleni oraz pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Nowa Iwiczna

Nowa Iwiczna,mazowieckie

933 000 zł113 m² 8 256,64 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Wybierając segment, kupujesz wolność i wygodę domu jednorodzinnego w cenie mieszkania, i 30% więcej metrów kwadratowych. To po prostu wygodniejsze życie bez kompromisów. 4 pokoje +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

875 000 zł176 m² 4 972 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Dom wolnostojący jedno- lub dwurodzinny | Żyrardów | działka 1.055 m Przedstawiamy Na sprzedaż solidny dom wolnostojący z dwoma lokalami mieszkalnymi (nie wyodrębnionymi formalnie),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Coopera

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł40 m² 17 435,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż zadbane, jasne i funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,09 m , znajdujące się na parterze 4 piętrowego bloku z 2009 roku. Lokal gotowy do wprowadzenia się,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Julianów

Julianów,mazowieckie

485 000 zł37 m² 13 108,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i garażem | Juzefosław | zamknięte osiedle Na sprzedaż przytulne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37,40 m , położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Graby

Graby,wielkopolskie

91 890 zł1 021 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta Sprzedaży działek budowlanych położonych w miejscowości Graby koło Czerniejewa. Przedmiotem sprzedaży, są działki budowlne. Cena od 45 zł/m2 Link do filmu: przeznaczenie zgodne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Brzeska

Kraków,małopolskie

259 000 zł1 608 m² 161,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka z wydaną wz na budowę domu jednorodzinnego | Nowa Huta | ul. Brzeska | 16,08ar Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu bardzo atrakcyjną działkę budowlano - rolną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Dekerta

Kraków,małopolskie

706 660 zł40 m² 17 800 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

* dla kupującego = 0 % prowizji, 0 % podatku pcc! * Klucze na wyciągnięcie ręki! Zakończenie budowy 09/2026. Dla zorientowania się jak będzie wyglądać mieszkanie - oglądamy - gotowe mieszkania -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kątno

Kątno,warmińsko-mazurskie

135 000 zł1 163 m² 116,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam bezpośrednio Na sprzedaż działka z warunkami zabudowy, o powierzchni 1163m2, położona w miejscowości Kątno. Do działki przynależy również udział w drodze wewnętrznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Radęcin

Radęcin,lubuskie

820 000 zł85 m² 9 647,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom dwu mieszkaniowy, stan deweloperski zamknięty. Działka z linia brzegową jeziora 700 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pułkowa

Białystok,podlaskie

399 000 zł47 m² 8 489,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie, 47 m2. w bloku z cegły. Parter blok 4-piętrowy. Mieszkanie jest dwustronne, duży pokój przechodni, oddzielna kuchnia z oknem, balkon. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podkarpacka

Rzeszów,podkarpackie

361 080 zł39 m² 9 306,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję kilka minut od centrum Rzeszowa! Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 38,80 m , położone na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rączna

Rączna,małopolskie

1 010 000 zł110 m² 9 181,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:510 m²

Rączna zakup od dewelopera - bez prowizji - możliwość wykończenia pod klucz Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego o powierzchni ok.110m2 (105m2 powierzchni.