dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 988 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 988 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym Orzeszyn

Orzeszyn,mazowieckie

3 139 000 zł14 600 m² 215 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż Działka położona w podwarszawskiej miejscowości Orzeszyn tuż obok malowniczych Lasów Chojnowskich. Działka posiada Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chmielna

Gdańsk,pomorskie

870 000 zł29 m² 30 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy, inwestycyjny apartament z widokiem na Motławę, położony w samym sercu Gdańska - przy prestiżowej ul. Chmielnej. Mieszkanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

2 199 000 zł136 m² 16 214,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Przedstawiam Państwu na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej wykończony w bardzo wysokim standardzie zlokalizowany na uznanych wrocławskich Krzykach (wojszyce). Opis Dom otrzymał pozwolenie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Redutowa

Warszawa,mazowieckie

2 319 000 zł105 m² 22 085,70 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie W stanie deweloperskim na nowoczesnym osiedlu Stan deweloperski | 3 sypialnie | Taras 12m2 | Możliwość połączenia z drugim sąsiednim mieszkaniem | Garaż podziemny ***** rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 350 000 zł125 m² 10 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:160 m²

Segment środkowy gotowy do zamieszkania. Bez nakładów finansowych , Gotowy do wprowadzenia. Oferujemy do sprzedaży przestronny i zadbany segment o pow. ok. 125 m 2 , posadowiony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lotnicza

Piła,wielkopolskie

620 000 zł59 m² 10 524,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Cześć! Sprzedaję nasze, wykończone w standardzie premium, 3-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Widokowym (ul. Lotnicza 23a). Żadnych remontów, żadnego stresu wnosisz walizki i od razu mieszkasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bronowicka

Szczecin,zachodniopomorskie

490 200 zł38 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnego lokalu mieszkalnego w sercu Reda City. Ten piękny apartament o powierzchni 38 m usytuowany jest na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Zawiercie,śląskie

11 875 000 zł5 882 m² 2 018,87 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:12 977 m²

Zawiercie, woj. śląskie, nieruchomość przemysłowa na sprzedaż. Oferta dostępna tylko w wgn Częstochowa. 0% prowizji od kupującego. Agencja Nieruchomości wgn oferuje do sprzedaży atrakcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Rogoźnik

Rogoźnik,małopolskie

240 000 zł700 m² 342,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca pod dom, inwestycję lub własny mały biznes? Ta działka w Rogoźniku daje Ci przestrzeń, by połączyć życie prywatne z pomysłem na dochód. Świetny dojazd i widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

546 000 zł101 m² 5 405,94 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3 pokojowe z kuchnią i łazienką o pow.101m2,położone w domu,w którym są dwa mieszkania/parter i piętro/oraz działka ok.500m2 przynależna .Jachcice WYŁĄCZNOŚĆ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mikołeska

Mikołeska,śląskie

1 050 000 zł186 m² 5 645,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej na sprzedaż w Mikołesce Możliwość zakupu połowy lub całości domu Całkowicie nowy dom jednorodzinny w stanie deweloperskim premium.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 3 Maja

Sosnowiec,śląskie

364 000 zł63 m² 5 808,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kupujący: nie płaci prowizji Pracujemy również w weekendy- zadzwoń lub napisz sms. 62,27 m dobrze zaplanowanej przestrzeni: 3 niezależne pokoje osobna kuchnia łazienka z wanną + osobno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

485 004 zł32 m² 15 156,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2-pokojowe - 31,09 m + balkon 4,51 m ostatnie mieszkanie 2-pokojowe autobus 401 bezpośrednio do metra stokłosy autobus 517 plac trzech krzyży ursus / warszawa 20 min bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

1 070 000 zł63 m² 16 893 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

3-pokojowe mieszkanie 63,5 m z osobną kuchnią i garderobą + balkon | Rydlówka | Rondo Matecznego. Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 63,5 m z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bacha

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł56 m² 14 370,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Oferuję do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie o metrażu 54,60m2, na 7 piętrze budynku z ramy-ha, znajdującego się w zasobach spółdzielni Służew n/ Dolinką. Metraż mieszkania zawiera -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Miła

Skarżysko-Kamienna,świętokrzyskie

160 000 zł1 220 m² 131,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Skarżysko Kamienna ul. Miła -dostępne działki w 2, 3 i 4 linii zabudowy -powierzchnie: od 1185m do 1220m -udziały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Obiekt noclegowy Warszawa

Warszawa,mazowieckie

460 000 zł22 m² 20 909,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż nowoczesne apartamenty inwestycyjne o powierzchni 20-28 m, zlokalizowane na dynamicznie rozwijającej się warszawskiej Pradze Południe. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zabrzańska

Bytom,śląskie

189 000 zł38 m² 4 973,68 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Posiadam na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,51 m2 usytułowane na pierwszym piętrze. Lokal składa się z kuchni z aneksem, dużej sypialni, łazienki. Ogrzewanie miejskie, okna nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

498 500 zł62 m² 8 000,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Prezentuję funkcjonalne dwustronne 3-pokojowe mieszkanie mieszczące się w Śródmieściu na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku o powierzchni 62,31 m2 idealne zarówno dla rodziny jak również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Migdałowa

Obrzębin,wielkopolskie

755 000 zł253 m² 2 989,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:945 m²

Sprzedam dom z poddaszem użytkowym o powierzchni użytkowej 120m2 ,parter mieści Duży salon 31,84m2 Wiatrołap 5,11m2 Kuchnia 10,58m2 Wc 1,88m2 Korytarz że schodami na poddasze 12,84m2 Garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Adampol

Adampol,mazowieckie

480 000 zł80 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:6 600 m²

Przytulny Dom wolnostojący, na dużej działce zagrodowej 6600m2, w urokliwej, spokojnej okolicy, w pobliżu Urli i rzeki Liwiec, wśród lasów i pól. W planie zagospodarowania, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

599 999 zł1 200 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Dobrzykowice /1200m2/mpzp/media okazja!polecamy na sprzedaż budowlaną na sprzedaż o wymiarach 25x48 m. Powierzchnia wynosi 1200 m , a dojazd jest asfaltowy. Działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Namiarkowa

Będzin,śląskie

830 000 zł86 m² 9 645,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 m²

Na sprzedaż stylowe mieszkanie w domu szeregowym dwulokalowym o powierzchni 86,04 m z dużym balkonem ok. 4 m . Nieruchomość jest w bardzo dobrym stanie technicznym - można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krotoszyce

Krotoszyce,dolnośląskie

309 000 zł110 m² 2 809,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 663 m²

Uwaga obniżka ceny! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego o pow. około 110 m2 usytuowanego na działce liczącej 1663 m2 w Janowicach Dużych - okolice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 100 000 zł165 m² 6 667 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Kamienica w centrum Grodziska Mazowieckiego Plac Wolności | Idealna pod inwestycję! Na sprzedaż kamienica z dużym potencjałem inwestycyjnym, położona w samym sercu Grodziska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szymańskiego

Kraków,małopolskie

566 801 zł45 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Sprzedam słoneczne mieszkanie z balkonem (ekspozycja na dwie strony świata: wschodnią oraz zachodnią) o wielkości 44,63 m2 (trzy pokoje) znajdujące się na piętrze 3. Mieszkanie gotowe od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Gajków

Gajków,dolnośląskie

380 000 zł1 000 m² 380 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego o powierzchni 1000 mkw w Gajkowie, gm. Czernica, w atrakcyjnej lokalizacji pod Wrocławiem Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rożnowice

Rożnowice,małopolskie

499 000 zł117 m² 4 279,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Przedmiotem sprzedaży jest nowy dom murowany o powierzchni 116,6 m2, usytuowany w miejscowości Rożnowice, gmina Biecz, powiat Gorlicki. Dom położony jest na 16 ar. działce. Bezpośredni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Złocieniec

Złocieniec,zachodniopomorskie

149 000 zł11 400 m² 13,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka 1,14 ha, chlebowo powiat drawski, pojezierze Drawskie, jezioro Siecino Działka z dużym potencjałem inwestycyjnym o powierzchni 11 400m2 w malowniczej wsi Chlebowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kraków

Kraków,małopolskie

740 386 zł51 m² 14 652,40 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania bezpośrednio od dewelopera gotowe do odbioru! Kraków - Mistrzejowice Nowa inwestycja deweloperska w północnej części Krakowa, to 8-piętrowy budynek, a w nim mieszkania od 1-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Białystok,podlaskie

449 000 zł62 m² 7 195,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Jeśli szukasz dużego mieszkania w świetnej lokalizacji ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie do remontu lub odświeżenia na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Ojrzanowo

Ojrzanowo,kujawsko-pomorskie

199 990 zł92 m² 2 168,38 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż - mieszkanie z ogródkiem i garażem | 92 m | Ojrzanowo k. Łabiszyna Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 92 m , położone w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Rumia,pomorskie

899 000 zł111 m² 8 096,91 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja! Na sprzedaż: 4-pokojowe, bezczynszowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 111,03 m (powierzchnia mieszkalna: 70,85 m + dodatkowa przestrzeń użytkowa: 40,18 m ), położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Ptasia

Rybnik,śląskie

421 500 zł50 m² 8 430 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Do sprzedaży Apartament Premium 50m2 z ogródkiem , położony na parterze kameralnego budynku, z pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Warszawskie Przedmieście

Kutno,łódzkie

135 000 zł29 m² 4 655,17 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Świetna propozycja na działalność handlowo-usługową .Lokal mieści się w pawilonie handlowym przy którym jest dzialka 62 m2 w cenie 18 000 zł, gdzie można zorganizować ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starodomaszowska

Kielce,świętokrzyskie

486 000 zł40 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

| nowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,50m2 , zlokalizowane na 3 piętrze, w nowej kamienicy zlokalizowanej w centrum Kielc przy ul. Starodomaszowskiej. W skład lokalu wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

575 000 zł31 m² 18 548,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie w kamienicy na Mokotowie (sielce). Budynek Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze, 5-piętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brechta

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł44 m² 20 572,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Dwupokojowe, nowoczesne mieszkanie w kamienicy z 1955 roku o łącznej powierzchni 43,7 m . W skład mieszkania wchodzą: - elegancki salon z otwartą kuchnią - nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Miodowa

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

2 149 000 zł230 m² 9 343,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 123 m²

NA sprzedaż dom wolnostojący z pięknym ogrodem, na dużej działce 2123 mkw - Żerniki Wrocławskie, (gmina Siechnice). Przedstawiamy Państwu funkcjonalny, przestronny dom o powierzchni ok 230.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Porosiuki

Porosiuki,lubelskie

540 000 zł100 m² 5 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:389 m²

Sprzedaż wymarzony dom W porosiukach! Z garażem W bryle budynku Stan deweloperski 100 m Działka 389 m Ogród Taras Ogrzewanie podłogowe Gotowy do zamieszkania! Szukasz miejsca,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Pustków Wilczkowski,dolnośląskie

265 000 zł1 355 m² 195,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działki budowlane z widokiem na Ślężę - Pustków Wilczkowski Na sprzedaż ostatnia działka budowlana w Pustkowie Wilczkowskim - doskonała propozycja dla osób szukających spokoju