dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 847 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 847 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Owocowa

Katowice,śląskie

424 537 zł38 m² 11 266,90 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

964 764 zł89 m² 10 791,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Bez podatku 2%pcc oraz bez prowizji! Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 88,40 m usytuowane na 1 piętrze w budynku z windą. Planowany termin realizacji: jesień 2027 roku Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Siedlce,mazowieckie

249 000 zł27 m² 9 360,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 26,6 m - ul. Wyszyńskiego - Siedlce Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 26,60 m , zlokalizowane w Siedlcach przy ul. Wyszyńskiego. Nieruchomość znajduje się w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Budryka

Siemianowice Śląskie,śląskie

169 000 zł30 m² 5 596,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: przestronna i funkcjonalna kawalerka do remontu o powierzchni 30,20 m Siemianowicach Śląskich - ul. Witolda Budryka. Idealna propozycja dla singla, pary lub jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Murowaniec

Murowaniec,kujawsko-pomorskie

750 000 zł120 m² 6 249,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:423 m²

Makler poleca Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, z garażem i użytkowym poddaszem w nowoczesnej bryle o powierzchni 120 m2. -Na parterze przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Budziszyńska

Wrocław,dolnośląskie

656 000 zł61 m² 10 754,10 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Sprzedam 3 pokojowe, rozkładowe mieszkanie na wrocławskim Nowym Dworze, o powierzchni 60,5 m . Znajduje się na 8/10 piętrze, w budynku z nową windą z monitoringiem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Owocowa

Katowice,śląskie

571 958 zł52 m² 10 934 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

555 000 zł32 m² 17 619,10 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Home&invest Oddział Wrocław Na sprzedaż przestronna kawalerka z tarasem Wrocław, ul. Tadeusza Kościuszki, nowa Manufaktura Na sprzedaż duża kawalerka o powierzchni 31,42 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Brodnica,kujawsko-pomorskie

159 000 zł30 m² 5 380,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1876

Kameralne i przytulne mieszkanie przy ul. Kopernika w ścisłym Centrum Brodnicy. Brodnica to miejsce o charakterze wypoczynkowym z licznymi obiektami sportowymi oraz terenami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

435 120 zł39 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! czechów górny! najbardziej prestiżowe osiedle W lublinie! bez prowizji biura nieruchomości! bez podatku pcc 2%! jedyna taka okazja na maj 2026! Wspólnota mieszkaniowa! Najniższe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Grota-Roweckiego

Wrocław,dolnośląskie

949 999 zł124 m² 7 630,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:240 m²

Okolice ul. Grota-Roweckiego | Dom bliźniak | 5 pokoi | Garaż | Dla obcokrajowców promocja do 1 maja 2026 r.! na sprzedaż bardzo energooszczędny dom w zabudowie bliźniaczej, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łoś

Łoś,mazowieckie

1 190 000 zł154 m² 7 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Umowa na wyłączność! Dom w szmaragdach - stan deweloperski z pompą ciepła, o powierzchni 154 m.kw na działce 700 m.kw. + wiata garażowa na 2 samochody. Na parterze znajduje się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Wolica

Wolica,mazowieckie

569 000 zł1 186 m² 479,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż unikatowa, doskonale zagospodarowana działka o powierzchni 1186 m , położona w miejscowości Wolica (gmina Nadarzyn) - w spokojnym, zielonym otoczeniu zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Gniła

Gniła,podlaskie

299 000 zł3 001 m² 99,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas oferta na wyłączność! Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę położoną w spokojnej okolicy w miejscowości Gniła, gmina Dobrzyniewo Duże. Parametry działki:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

918 780 zł92 m² 9 990 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli tak to ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mariampolska

Ełk,warmińsko-mazurskie

412 000 zł60 m² 6 842,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować państwu mieszkanie o pow. 60,21 m2 znajdujące się na IV piętrze budynku przy ul. Mariampolska 2. Oferta idealna dla tych którzy poszukują gotowych rozwiązań -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Agrestowa

Wrocław,dolnośląskie

1 470 000 zł126 m² 11 666,70 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Rezerwacja Wyjątkowe mieszkanie z ogrodem 150 m i garażem dwustanowiskowym Active Agrestowa. Oferta prywatna Szukasz idealnego balansu między komfortem domu a wygodą mieszkania? Mamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gałczyńskiego

Kraków,małopolskie

1 411 462 zł80 m² 17 581,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

5 pokoi | 3 loggie | Garaż | Komórka Lokatorska Wyobraź sobie przestrzeń, która dopasowuje się do rytmu życia Twojej rodziny, a nie na odwrót. Ten unikalny, 3-poziomowy apartament to propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Cyryla i Metodego

Zielona Góra,lubuskie

3 990 000 zł850 m² 4 694,12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:3 659 m²

NA sprzedaż nieruchomość inwestycyjna nowa niższa cena! Zielona Góra, ul. Św. Cyryla i Metodego Osiedle Piastowskie Na sprzedaż nieruchomość zabudowana o dużym potencjale inwestycyjnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miłostowska

Wrocław,dolnośląskie

618 990 zł49 m² 12 632,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż: okazja! 2-pokojowe mieszkanie z balkonem Wrocław, psie Pole, ul. Miłostowska Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49 m , położone na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Powstańców Wielkopolskich

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

519 000 zł53 m² 9 792,45 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Z przyjemnością przedstawiam Państwu przestronne mieszkanie w przyjemnej lokalizacji, o powierzchni 53 m 2 znajdujące się w dzielnicy Bielawy przy ul. Powstańców Wielkopolskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reymonta

Wrocław,dolnośląskie

603 000 zł40 m² 14 944,20 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta deweloperska 0% prowizji Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe 40,35mkw | Wrocław - Kleczków, ul. Reymonta | Wysoki standard/ Nad Odrą Oferujemy na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 2 pokojowe położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimeckiego

Kraków,małopolskie

1 375 000 zł77 m² 17 972 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego przy ul. Klimeckiego w Krakowie (dzielnica Zabłocie) Powierzchnia użytkowa: 76,51 m2 Mieszkanie zostało podzielone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krucza

Wrocław,dolnośląskie

508 400 zł45 m² 11 200,70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Rezerwacja! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 45,24 m ul. Krucza | balkon | piwnica Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 45,24 m , zlokalizowane przy ul. Kruczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mirków

Mirków,dolnośląskie

1 290 001 zł127 m² 10 157,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:418 m²

Przestronny dom w zabudowie szeregowej (segment skrajny) Mirków, gmina Długołęka Oferuję na sprzedaż wyjątkowo dobrze wyposażony dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej, usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajowicka

Wrocław,dolnośląskie

434 999 zł31 m² 14 032,20 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pok Sky tower/gajowicka/piwnica/balkon Loggia! Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z balkonem typu loggia położone przy ul. Gajowickiej w bezpośrednim sąsiedztwie Sky Tower i z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

355 000 zł46 m² 7 785,09 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje w kameralnej kamienicy | Bydgoszcz, jachcice Ogrodzony teren | Możliwość wykupienia miejsca parkingowego | Pełna własność z odrębną księgą wieczystą Na sprzedaż funkcjonalne.