dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 619 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 619 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Głogów Małopolski

Głogów Małopolski,podkarpackie

819 000 zł89 m² 9 233,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 m²

Biuro Sprzedaży Estaton ma przyjemność przedstawić Państwu dom w zabudowie bliźniaczej w Głogowie Małopolskim na osiedlu Zabajka. Lokalizacja: inwestycja położona jest w nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Przechodnia

Warszawa,mazowieckie

615 000 zł27 m² 23 033,70 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie w ścisłym centrum Warszawy! Kapitalna lokalizacja! Przy Teatrze Capitol! Kilka minut od metra, tramwajów i autobusów! Na powierzchnię oferowanego mieszkania składa się: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wilczycka

Wilczyce,dolnośląskie

1 249 000 zł114 m² 10 956,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 28424 tel. Szukasz idealnego miejsca dla swojej rodziny? Mamy coś specjalnego dla Ciebie! Przestronny dom w Kiełczówku koło Wrocławia to doskonała propozycja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Targowisko

Targowisko,małopolskie

1 100 000 zł5 900 m² 186,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka usługowa przy dk94. Oferujemy Państwu do sprzedaży działkę zlokalizowaną w miejscowości Grodkowice. 59 arowa działka zlokalizowana w miejscowości Grodkowice położona przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa Skuły

Skuły,mazowieckie

520 000 zł10 100 m² 51,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1,01 ha, położona w malowniczej i cichej miejscowości Skuły (gmina Żabia Wola). -Media w drodze przy działce prąd, wodociąg,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Elektryczna

Wasilków,podlaskie

420 000 zł967 m² 434,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecam Państwu piękną działkę budowlaną o powierzchni 967 m2 w Wasilkowie. Grunt graniczy bezpośredni z lasem. Enklawa ciszy i spokoju. W sąsiedztwie nowo wybudowane domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

542 998 zł36 m² 15 295,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Fabryczna Bez pcc Wrocław -słoneczne 2-pokojowe mieszkanie z ogrodem Na sprzedaż komfortowe, nowe mieszkanie 2-pokojowe (35,37 m ) z dużym ogrodem (28,53 m ), położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

418 167 zł36 m² 11 590 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! czechów północny! bez prowizji biura nieruchomości! bez podatku pcc 2%! idealne dla inwestorów pod wynajem! Zadzwoń i zapisz się na prezentacje! Na sprzedaż nowe 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Walendów

Walendów,mazowieckie

464 400 zł1 032 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana na pograniczu Walendowa i Łaz. B. dobra lokalizacja, w okolicy luksusowe osiedle Walendia. Działka w odległości ok 40 m od drogi utwardzonej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Adampolska

Warszawa,mazowieckie

869 000 zł49 m² 17 822 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

3-pokojowe mieszkanie w sercu Saskiej Kępy | ul. Adampolska 8 | Balkon | Cegła | Blisko Parku Skaryszewskiego Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,76 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowa Kuźnia

Nowa Kuźnia,dolnośląskie

430 000 zł136 m² 3 161,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Oferta tylko w biurze prospace Na sprzedaż dom wolnostojący na 40-arowej działce. Dom jest w stanie do remontu, ma jednak wymienione instalacje elektryczne i spory potencjał ze względu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Chylice

Chylice,mazowieckie

1 154 900 zł124 m² 9 344 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 123 m, posadowiony na przestronnej działce o powierzchni 1000 m, zlokalizowany w urokliwej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

399 000 zł54 m² 7 388,89 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Sudety ma do zaoferowania przestronne mieszkanie dwupokojowe po kapitalnym remoncie zlokalizowane w dzielnicy Sobieszów w Jeleniej Górze. Nieruchomość po kapitalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 332 417 zł99 m² 13 458,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:116 m²

A może nowy segment przy Mazowieckim Parku Krajobrazowym? To idealne miejsce dla osób, które szukają spokoju, przestrzeni i wygody, jednocześnie pozostając blisko miasta. Dlaczego Wawer? zielona,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowodworska

Wrocław,dolnośląskie

669 000 zł49 m² 13 653,10 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

3 pokoje po generalnym remoncie | balkon | gotowe do zamieszkania | ul. Nowodworska Polecam na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,60 m , zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Braterska

Wrocław,dolnośląskie

710 666 zł54 m² 13 102,30 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Poznaj wyjątkową ofertę w jednej z najlepiej skomunikowanych i najbardziej zielonych części Wrocławia! Komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,24 m , położone na 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Akacjowa

Michałowice,małopolskie

1 149 000 zł246 m² 4 671 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Więcej informacji Mail: jeśli szukasz wygodnego domu wolnostojącego, z garażem, z przepięknym widokiem na Tatry, to ta alternatywa jest dla Ciebie :). - w jednej z miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

999 000 zł110 m² 9 081,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż połowa nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 110 m, usytuowana na działce o powierzchni ok. 500 m, w bardzo atrakcyjnej i spokojnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popiełuszki

Gdańsk,pomorskie

830 000 zł34 m² 24 390,20 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zamieszkaj tam, gdzie historia łączy się z nowoczesnością Szukasz miejsca z charakterem? Prestiżowa inwestycja zlokalizowana w najbardziej dynamicznie rozwijającej się części Gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Agrestowa

Wrocław,dolnośląskie

590 000 zł42 m² 13 905,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Opiekun Oferty telefon Nr. licencji pfrn 28424 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,43 m2, zlokalizowane przy ul. Agrestowej we Wrocławiu, w budynku z 2012 roku. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Janikowo

Janikowo,wielkopolskie

2 300 000 zł2 600 m² 884,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjna, bardzo dobrze umiejscowiona, działka inwestycyjna na sprzedaż. Janikowo, gmina Swarzędz. Jedyna narożnikowa, na tym terenie przemysłowym, u zbiegu ulic Balonowa 1 / Gnieźnieńska 85.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

349 000 zł635 m² 598,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Wieliczce. Prezentujemy atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 6,5 ar położoną w miejscowości wieliczka, w spokojnej i zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Długa

Michałów,mazowieckie

995 000 zł7 500 m² 132,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie działki o łącznej pow. 7500 m2 położone w miejscowości michałów w gminie Klembów. Na części terenu obowiązuje Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Łódź,łódzkie

1 350 000 zł381 m² 3 543 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 770 m²

Jeśli szukasz dużego domu z potencjałem dla rodziny bądź pod działalność gospodarczą - to ta alternatywa jest dla ciebie. Lokalizacja: łódź okolice ul. Ruchliwej (górna-Ruda). Dobra cena! Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sosnkowskiego

Gdańsk,pomorskie

889 000 zł70 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Panthers hunt. Panthers sell. Dostępne W panthers estate. Szukasz mieszkania, które daje wyraźny podział przestrzeni i komfort życia niedostępny w standardowych układach? To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górczewska

Warszawa,mazowieckie

710 000 zł51 m² 13 921,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Dwustronne Mieszkanie na Woli w bloku z 1961 roku 3-pokojowe mieszkanie o pow. 50m2 przy ul. Górczewskiej składające się z: przedpokoju Salonu Sypialni Pokoju Kuchni Łazienki Balkonu Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Leszno

Leszno,wielkopolskie

285 900 zł32 m² 8 840,45 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowo budowany kameralny budynek o nowoczesnej, dopracowanej architekturze powstaje na granicy Leszna i Święciechowy -ul. Warzywna. Komfortowa lokalizacja z szybkim dojazdem do centrum oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 099 900 zł143 m² 7 680,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:218 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Segment w atrakcyjnej okolicy. Segment środkowy o powierzchni ok.143 m2, Zlokalizowany w otoczeniu zielonej, spokojnej okolicy w Grodzisku Mazowieckim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jasielska

Poznań,wielkopolskie

767 273 zł83 m² 9 190 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Apartament z antresolą i tarasem na dachu | 83,49 m Unikalne mieszkanie z prywatnym tarasem na dachu - idealna przestrzeń do relaksu, spotkań i stworzenia własnej strefy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Diamentowa

Gdańsk,pomorskie

440 000 zł28 m² 15 942 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Witam Oferta bezpośrednia od właściciela - Umów się i negocjuj cenę. Na sprzedaż 26,5m2, 2 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie w dzielnicy Orunia. Lokal mieści się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

949 000 zł136 m² 6 992 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:787 m²

Na sprzedaż lewa połówka nowoczesnego domu dwulokalowego, położonego w Zapolu, gm. Grodzisk Mazowiecki. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort oraz bliskość natury,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 100 000 zł336 m² 3 273,81 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 382 m²

Na sprzedaż funkcjonalny obiekt użytkowy o powierzchni 336 m , położony na działce 1382 m . Nieruchomość wyróżnia się bardzo dobrym stanem technicznym, praktycznym układem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Strykowo

Strykowo,wielkopolskie

349 000 zł1 138 m² 306,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy rewelacyjnie położoną działkę budowlaną blisko jeziora w miejscowości Strykowo (gmina Stęszew). Ustawna działka w kształcie równoległoboku (zbliżonego do prostokąta).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

320 000 zł30 m² 10 540,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz nowego, developerskiego mieszkania w centrum miasta, blisko komunikacji? Jeśli tak, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Kupujący nie płaci podatku pcc! Opis inwestycji: nowa inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jaworki

Jaworki,małopolskie

1 390 000 zł103 m² 13 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 426 m²

Na sprzedaż dom w Gminie Uzdrowisko Szczawnica w górach Pieniny. Dom z oryginalnych, sprowadzanych bali skandynawskich uznawanych za jedne z najlepszych na świecie. Wybudowany przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Dekerta

Kraków,małopolskie

642 494 zł33 m² 19 564,40 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

* dla kupującego = 0 % prowizji, 0 % podatku pcc! * oglądamy! gotowe do odbioru! Klucze na wyciągnięcie ręki! * ostatnie - 1 lub 2 pokoje z aneksem - w tym metrażu - w tej cenie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wczasowa

Ustroń,śląskie

459 000 zł36 m² 12 911,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Komfortowy, umeblowany apartament ustroń jaszowiec ul. Wczasowa - najlepsza lokalizacja idealne pod inwestycję, lokatę kapitału! Przedstawiamy do sprzedaży całkowicie nowy, komfortowy, apartament 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Trzech Kotwic

Brzeg,opolskie

469 260 zł59 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Polecamy Państwu na sprzedaż 2- pokojowy apartament Premium o powierzchni 59,40 mieszczący się na 3 piętrze IV piętrowego budynku w inwestycji która liczy 61 mieszkań oraz dwa lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Częstochowa,śląskie

375 000 zł64 m² 5 877,74 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży przestronne mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w bloku 10-piętrowym w dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie ma powierzchnię 63,8 m2, składa się z trzech pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

2 449 000 zł450 m² 5 442 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:930 m²

Przedstawiam do sprzedaży bardzo ładny i funkcjonalny dom o pow. ok 450 m 2 posadowiony na działce 930 m2 zlokalizowany w Grodzisku Mazowieckim. Rozkład domu jest następujący ;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Tarnowska

Białystok,podlaskie

1 249 000 zł220 m² 5 677,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:605 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący przy ul. Tarnowskiej w dzielnicy Wygoda. Zaletą budynku jest zaaranżowanie w podpiwniczeniu powierzchni z odrębnym wejściem z zewnątrz, którą można.