dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 546 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 546 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pustola

Warszawa,mazowieckie

759 000 zł49 m² 15 489,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

3-pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze w niskim bloku z lat 60-tych zlokalizowane na Woli przy ul. Pustola. Budynek zadbany, z odnowioną i czystą klatką schodową. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Reda,pomorskie

409 000 zł40 m² 10 250,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Zakup możliwy tylko za gotówkę. Mieszkanie 2 pokojowe idealne dla singla czy małżeństwa, ale też jako idealny produkt inwestycyjny gotowy pod wynajem! mieszkanie: nieruchomość składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie Skolity

Skolity,warmińsko-mazurskie

299 000 zł381 m² 784,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

działka rekreacyjna z domkiem jezioro i las domek 28 m działka 381 m Skolity Park Wprowadzenie Prezentujemy świetną działkę rekreacyjną z domkiem o powierzchni 28 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Zwierzyniecka

Bielsko-Biała,śląskie

439 000 zł32 m² 13 718,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Sprzedaję mieszkanie na parterze w apartamentowcu z 2016 roku. Powierzchnia wynosi 32 m . Oferuje pełne wyposażenie, w tym zmywarkę, lodówkę i pralkę. Do dyspozycji masz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Mosty

Mosty,pomorskie

749 000 zł549 m² 1 364,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż pięknie położona działka budowlaną o powierzchni 549 m2. w miejscowości Mosty gmina Kosakowo. Z działki rozpościera się niepowtarzalny widok na morze, cypel w Rewie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Flisacza

Gryfino,zachodniopomorskie

260 000 zł29 m² 8 965,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Sprzedam kawalerkę 29m w Gryfinie, mieszkanie w dobrej lokalizacji ul. Flisacza, praktycznie w centrum , w pobliżu przystanki autobusowe i sklepy itp. Przystanek linii nr1,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie Gietki

Gietki,podlaskie

160 000 zł7 811 m² 20,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka 0,7811 ha Gietki, woj. podlaskie blisko rzeki Pisa Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 0,7811 ha, położona w miejscowości Gietki województwo podlaskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krauzego

Gdynia,pomorskie

1 349 000 zł89 m² 15 077,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego apartamentu, położonego w zielonej i spokojnej części Gdyni, na prestiżowym osiedlu Sokółka Zielenisz. To przestrzeń, w której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Dolnobrzeska

Wrocław,dolnośląskie

2 200 000 zł355 m² 6 197,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Klimatyczny segment dla konesera. Polecam skrajny segment w grupie 4 budynków o powierzchni 355m2 na działce około 400m2. Powierzchnia domu daje możliwości wykorzystania go na lokum dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

199 000 zł29 m² 6 926,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferuję na sprzedaż przytulne mieszkanie znajdujące się w bloku na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku w Boguszowie Gorcach. Mieszkanie o powierzchni 28,73 m2 , które składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podkowińskiego

Kraków,małopolskie

999 000 zł67 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

3 pokoje Z osobną kuchnią I balkonem! do wejścia! lokalizacja: nieruchomość znajduje się w pobliżu ulicy Radzikowskiego, dzielnica Azory. Dzielnica charakteryzuje się doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Żuromińska

Warszawa,mazowieckie

480 000 zł26 m² 18 113,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie po remoncie położone na parterze czteropiętrowego bloku zlokalizowane na warszawskim Targówku - Bródno, przy ul. Żuromińskiej. Blok z lat 70-tych. Na powierzchnię mieszkania składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Mała Andrzeja

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

144 143 zł24 m² 6 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania, które nie obciąży Twojego budżetu, a jednocześnie zapewni komfort życia lub będzie solidną inwestycją? Mieszkanie M2 w kamienicy Nova Andrzeja to idealna odpowiedź:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Kraków,małopolskie

639 000 zł49 m² 13 041 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Alternatywa dla osób, które szukają przestronnego i funkcjonalnego mieszkania do remontu z doskonałą lokalizacją. Lokalizacja: os. Niepodległości/ Bieńczyce Przedstawiam do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Matejki

Wrocław,dolnośląskie

345 000 zł35 m² 9 773,37 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1880

Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,3 m , położone przy ul. Matejki we Wrocławiu - w ścisłym centrum miasta. Lokal idealny jako inwestycja pod wynajem, dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Pod Skocznią

Meszna,śląskie

297 000 zł810 m² 366,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Piękna działka w Mesznej - 5 minut do szlaków turystycznych, ogrodzona, dojazd asfaltowy, wszystkie media w ulicy. Pod bramą wjazdową wylana ława fundamentowa. Zapraszam do kontaktu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Jaworowa

Mysłowice,śląskie

315 124 zł948 m² 332,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dzień dobry, dziękuję za okazanie zainteresowania działką przy ul. Jaworowej w Mysłowicach przy węźle a4/s1 z dojazdem do centrum Katowic (ok. 15 minut) Działka 5 budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Turkusowa

Poznań,wielkopolskie

565 000 zł47 m² 11 970,30 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Przedmiotem sprzedaży jest 3 pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 47,20 m2 znajdujące się w malowniczej okolicy na Boninie przy ul. Turkusowej. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia, nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa ogrodzona, ul. Ekonomiczna

Łódź,łódzkie

5 950 000 zł9 667 m² 615,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Strategiczny kampus przemysłowo-logistyczny - łódź, dzielnica górna Wyjątkowa oferta na rynku komercyjnym w Łodzi: kompleks gruntowo-budynkowy o łącznej powierzchni blisko 1 hektara,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Radziejowice

Radziejowice,mazowieckie

1 289 900 zł250 m² 5 163,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Przestronny dom jednorodzinny Radziejowice | 250 m | działka 700 m | 1 350 000 zł Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny dom jednorodzinny z 1994 roku, położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Siepraw,małopolskie

990 000 zł165 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:810 m²

Więcej informacji e-mail: jeśli szukasz domu niedaleko od Krakowa na super widokowej działce - to ta alternatywa jest dla Ciebie! Oferujemy do sprzedaży dom w stanie deweloperskim o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wołoska

Warszawa,mazowieckie

970 000 zł33 m² 29 393,90 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

To gotowe do zamieszkania mieszkanie łączy nowoczesny design z funkcjonalnością, oferując komfort życia w jednej z najbardziej atrakcyjnych części Warszawy. Apartament został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Krępice

Krępice,dolnośląskie

369 000 zł1 000 m² 369 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Krępice/działka budowlana/pełne media/pkp/mpzp Polecamy Państwu na sprzedaży działka budowlana w Krępicach ul.Zachodnia na osiedlu willowym , pełne media przy działce, droga dojazdowa asfaltowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wisła,śląskie

799 000 zł68 m² 11 803,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

|| Zamień duży dom na wygodne 3 pokojowe mieszkanie w samym centrum Wisły || Bez koszenia, bez odśnieżania, bez mnogości schodów Kawa na deptaku bez odpalania auta, spacer bulwarem po kolacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rydygiera

Warszawa,mazowieckie

1 599 000 zł54 m² 29 887,80 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 3 piętrze w budynku apartamentowym zlokalizowane na warszawskim Żoliborzu przy ul. Ludwika Rydygiera. Budynek zlokalizowany jest na Sadach Żoliborskich,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warecka

Warszawa,mazowieckie

1 190 000 zł61 m² 19 438,10 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Oferuję do sprzedaży mieszkanie O powierzchni 61 M2, w ścisłym centrum warszawy przy ul. Wareckiej, pomiędzy nowym światem A ul.ŚWIĘTOKRZYSKĄ, BLISKO STACJI METRA. Śródmieście od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dobieszowice

Dobieszowice,śląskie

790 000 zł145 m² 5 448,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:362 m²

prowizja 0% Dom całkowicie podpiwniczony z garażami pod budynkiem i dużym tarasem w spokojnej okolicy. Na sprzedaż przestronny i zadbany dom o powierzchni 140 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Ruda Śląska

Ruda Śląska,śląskie

325 000 zł63 m² 5 158,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 4 pokoje, 64 m z balkonem - Ruda Śląska Wirek, os. Paderewskiego Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 64 m w bardzo dobrej lokalizacji: ruda Śląska - Wirek, os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Zielona

Łódź,łódzkie

475 000 zł81 m² 5 882,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w pięknej kamienicy w centrum Łodzi Na sprzedaż mieszkanie do wykończenia o łącznej powierzchni użytkowej 80,75 m2, na którą składają się: salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Nowa

Śliwniki,wielkopolskie

149 600 zł880 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam atrakcyjne działki budowlane w spokojnej wsi Śliwniki, gmina Nowe Skalmierzyce. Dostępne metraże: 835, 880 m Cena:170 zł/m Media: prąd dostępny na granicy działek Woda umowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kal

Kal,warmińsko-mazurskie

510 000 zł2 939 m² 173,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną w malowniczej miejscowości Kal, położonej 4 km na południe od Węgorzewa. Działka znajduje się na półwyspie zwanym Dziób Orła, który otoczony jest jeziorem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Oleśnicka

Oława,dolnośląskie

449 000 zł59 m² 7 623,09 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 58,9 m , położonego na parterze kameralnej kamienicy przy ul. Oleśnickiej w Oławie. To idealna propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Płońsk

Płońsk,mazowieckie

5 500 000 zł1 190 m² 4 621,85 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:413 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej nieruchomości zlokalizowanej w Płońsku, zaledwie 65 km od centrum Warszawy, przy trasie ekspresowej E7. Przedmiotem sprzedaży jest.