dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 583 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 583 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Domek letniskowy Niesiołowice

Niesiołowice,pomorskie

890 000 zł130 m² 6 846,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 097 m²

Klimatyczny i komfortowy dom letniskowy o pow. użytkowej 108,4 m , położony na w pełni ogrodzonej działce 1097 m . Nieruchomość oferuje 5 pokoi, 2 łazienki oraz dodatkowe wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana w górach Wierzchosławice

Wierzchosławice,dolnośląskie

145 000 zł2 304 m² 62,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Do sprzedania działka pod zabudowę, położona w górzystym terenie okolicznych Karkonoszy (40 minut do Karpacza). Działka położona w spokojnej, zielonej okolicy Bolkowa. Z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Zielona

Krojanty,pomorskie

395 000 zł2 235 m² 176,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Okazja: gotowa do budowy działka z zagajnikiem wz, pozwolenie, projekt Lokalizacja: krojanty, pow. chojnicki Powierzchnia: 2235 m Cena: 395 000 pln opis nieruchomości: sprzedam wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Piaskowa

Łacha,mazowieckie

950 000 zł69 m² 13 768,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 253 m²

Drogi Przyjacielu poszukujący urokliwego miejsca do życia, właśnie je odnalazłeś! Oferuję Ci wspaniałą działkę wraz z nowym domem zlokalizowaną w spokojnej i bezpiecznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wierzchosławice

Wierzchosławice,dolnośląskie

475 000 zł120 m² 3 958,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 890 m²

Atrakcyjny dom z klimatem w górzystej okolicy. Doskonały na siedlisko lub nowoczesny dom jednorodzinny. Nieruchomość jest domem wolnostojącym, stojący na pięknej działce. Cena do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Osiek Mały

Osiek Mały,wielkopolskie

600 000 zł102 m² 5 882,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowo wybudowany dom jednorodzinny w stanie deweloperskim o powierzchni 102m na działce 1000m w miejscowości Osiek Mały. Budynek zawiera instalacje elektryczną, instalacje grzewczą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Prusa

Gdynia,pomorskie

1 500 000 zł192 m² 7 813 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:690 m²

Wyjątkowa oferta domu - idealna dla rodziny! Na sprzedaż dom o powierzchni 192 m , zlokalizowany na działce o powierzchni 690 m , znajdujący się w Pogórzu, tuż przy granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fredry

Katowice,śląskie

420 000 zł51 m² 8 251,47 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

mieszkanie do zamieszkania w tym standarcie lub remontu

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Skórka

Skórka,wielkopolskie

199 000 zł147 m² 1 357,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:547 m²

Rozpoczęta budowa skrajnego szeregu płożona w cichej okolicy przy lesie - Skórka, gmina Krajenka. Cena do negocjacji! Na sprzedaż rozpoczęta budowa skrajnego szeregu na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Zachodnia

Nieciszów,dolnośląskie

1 100 000 zł216 m² 5 092,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 050 m²

Dom z duszą leśniczówki | 216 m | 2050 m działki | 23 km od Wrocławia Nieciszów | okolice Wrocław Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący położony w centrum Nieciszowa, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

1 350 000 zł210 m² 6 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 142 m²

For English is below gotowy do wprowadzenia Mam Państwu do zaoferowania dobrze zaprojektowany dom o powierzchni użytkowej 210 m2, do którego przynależy przestronny, garaż jednostanowiskowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Słowackiego

Węgorzewo,warmińsko-mazurskie

1 900 000 zł903 m² 2 104 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:945 m²

Biuro Nieruchomości "własny Kąt" z Giżycka oferuje na sprzedaż budynek na Mazurach. Budynek znajduje się w samym centrum Węgorzewa przy rzece Węgorapie Na sprzedaż w pensjonat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czajewicza

Piaseczno,mazowieckie

779 000 zł52 m² 14 980,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Rezerwacja do 15.05 Opis Sprzedaż bezpośrednia bez pośredników. Agencjom nieruchomości dziękuję za kontakt. Komfortowe mieszkanie 52 m | 2 piętro | Garaż podziemny | Centrum Piaseczno Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Łódź,łódzkie

210 000 zł39 m² 5 385 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Ta oferta tylko u Mnie! Jeśli szukasz dużej kawalerki z osobną jasną kuchnią i możliwością wydzielenia 2 osobnych pokoi, to ta Alternatywa jest właśnie dla Ciebie! Duży potencjał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa przy lesie Szczerbaków

Szczerbaków,świętokrzyskie

170 000 zł23 700 m² 7,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Grupa Fortis Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży 4 działek położonych w miejscowości Szczerbaków, gmina Wiślica. Łączna powierzchnia gruntów wynosi 2,37 ha. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Popiełuszki

Gdańsk,pomorskie

1 099 000 zł44 m² 24 696,60 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w inwestycji Doki dewelopera Eurostyl, zlokalizowane przy ul. Księdza Jerzego Popiełuszki, gdańsk Śródmieście (młyniska/młode Miasto) Układ - 44,5 m :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

569 000 zł57 m² 10 015,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

O inwestycji Prezentowane mieszkanie znajduje się w nowoczesnym, kameralnym zespole budynków zlokalizowanych w spokojnej części północnej strony miasta. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

800 000 zł42 m² 18 823,50 zł/m²

 

Piętro:9/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Apartament premium z panoramicznym widokiem na Warszawę | 9 piętro | Bliska Wola To mieszkanie od pierwszego wejścia robi wrażenie światłem, widokiem i poczuciem przestrzeni. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Landek

Landek,śląskie

729 000 zł170 m² 4 288,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:830 m²

Na sprzedaż oferuję nieruchomość położoną w miejscowości Landek, gmina Jasienica. Nieruchomość położona jest w spokojnej okolicy w pobliżu lasu i stawów hodowlanych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wielkopolska

Gdańsk,pomorskie

680 000 zł45 m² 15 111,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Pośrednikom dziękuję za kontakt. 3 pokoje | 45 m | Wysoki standard | Loggia | Hala garażowa | Gdańsk Ujeścisko Łostowice Na sprzedaż funkcjonalne, słoneczne mieszkanie o powierzchni 45.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kamionek Wielki

Kamionek Wielki,warmińsko-mazurskie

3 700 000 zł258 m² 14 341,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 885 m²

Komfortowy dom parterowy z użytkowym poddaszem o całkowitej powierzchni użytkowej 258.05 m2. Dom jest położony w malowniczej części Parku Krajobrazowego Wysoczyzny Elbląskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Imbirowa

Banino,pomorskie

1 290 000 zł138 m² 9 347,83 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2016

Twoje rodzinne zacisze w Baninie - dom gotowy do zamieszkania. Zapraszamy do wyjątkowego domu położonego przy ul. Imbirowej w spokojnej części Banina - na kameralnym Osiedlu Familijnym. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Goleszowska

Bielsko-Biała,śląskie

321 000 zł44 m² 7 345,54 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem | 43,7 m | Osiedle Beskidzkie w super obniżonej cenie od osoby prywatnej, bez żadnych dodatkowych kosztów poza opłatami notarialnymi. Świadectwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Serby

Serby,dolnośląskie

350 000 zł220 m² 1 590,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:845 m²

Na sprzedaż przestronny dom w Serbach. Powierzchnia całkowita - 220 m wraz z garażem. Powierzchnia użytkowa - 180 m . Powierzchnia działki - 845 m . Cena nieruchomości została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Spacerowa

Skowarcz,pomorskie

505 000 zł102 m² 4 950,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:331 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej wraz z budynkiem sklepowym w centrum Skowarczu koło Pszczółek. Ale na początek - dlaczego Skowarcz ? Miejscowość tuż obok sporych Pszczółek (z pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Redostowo

Redostowo,zachodniopomorskie

880 000 zł22 000 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna 2,2 ha przy węźle Osina S6 Redostowo / Goleniów 7 km od lotniska Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 2,2 ha (22 000 m ), położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ponarska

Warszawa,mazowieckie

669 000 zł38 m² 17,47 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

(Pośredników i agencje nieruchomości uprzejmie proszę o niedzwonienie sprzedaję samodzielnie i nie wyrażam zgody na kopiowanie moich zdjęć i powielanie oferty). Na sprzedaż jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Malinowa

Brzeg,opolskie

550 000 zł66 m² 8 271,92 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Z przyjemnością zapraszamy na naszą nową inwestycję mieszkaniową, która jest połączeniem nowoczesności i uroków spokojnej okolicy. Położona przy ulicy Malinowej w Brzegu, inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Jankego

Katowice,śląskie

75 000 zł15 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

*katowice- piotrowice garaż murowany przy ul. Z.W. Jankego 123 15mkw. Garaż o powierzchni 15 mkw, murowany, z możliwością podłączenia prądu. Bez kanału. Możliwość zakupu wraz z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Działkowa

Malczyce,dolnośląskie

245 000 zł31 m² 7 903,23 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie własnościowe mieszkanie 31m ładne , ciepłe mieszkanie z nowymi oknami , rolety antywłamaniowe, ogrzewanie piec na węgiel mieszczący się w kotłowni na korytarzu , do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Dłużec,warmińsko-mazurskie

1 150 000 zł185 m² 6 216,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom z widokiem i własnym pomostem na Mazurach. Jezioro Dłużec - czyste, spokojne, objęte strefą ciszy. Dom idealny na second home jeśli chcesz uciec z miasta po całym tygodniu pracy albo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Zygmunta Starego

Poznań,wielkopolskie

339 000 zł33 m² 10 272,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie jest wolne od zaraz. Biuro nieruchomości poleca do sprzedaży mieszkanie , na poznańskim Piątkowie przy Osiedlu Zygmunta Starego 4 W budynku 4 piętrowym na parterze , wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowowiejska

Kielce,świętokrzyskie

548 900 zł61 m² 8 998,36 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowocześnie zaaranżowane, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,6 m z balkonem (2,4 m ), zlokalizowane przy ul. Nowowiejskiej w Kielcach na spokojnym, zielonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Łódź,łódzkie

315 000 zł37 m² 8 573,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie przy Parku Podolskim idealne dla pary lub małej rodziny Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, o powierzchni 36,74 m2, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Grzebienisko,wielkopolskie

162 700 zł957 m² 170,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Grzebienisko - centrum - Z warunkami zabudowy! Grzebienisko, wśród wieluset wsi wielkopolskich, zwraca uwagę przybysza ładem i porządkiem na drogach, starannie utrzymanymi zabudowaniami oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa uzbrojona, ul. Hłaski

Józefów,mazowieckie

4 000 000 zł2 577 m² 1 552,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

To oferta typu gotowiec inwestycyjny , co w branży nieruchomości komercyjnych jest rzadkością i ogromnym ułatwieniem. Kupujesz nie tylko grunt, ale przede wszystkim czas, oszczędzając od 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Korczyńska

Rzeszów,podkarpackie

659 000 zł58 m² 11 284,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie 58,4m2 na 3pietrze z windą, klimatyzacją i dwoma balkonami + piwnica 3,42. bezpośrednio od właściciela. Garaż podziemny, projektant ul. Korczyńska. Mieszkanie 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Radosna

Milanówek,mazowieckie

750 000 zł2 026 m² 370,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż piękna działka budowlana w Milanówku blisko Podkowy Leśnej, w zielonej okolicy z ładnymi widokami na otaczającą przyrodę. Znajduje się na ulicy Radosnej, blisko lasu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kwiatkowskiego

Gdynia,pomorskie

870 000 zł74 m² 11 756,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie w bardzo dobrym

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paderewskiego

Przemyśl,podkarpackie

340 000 zł39 m² 8 762,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie z balkonem Przemyśl, gotowe do zamieszkania. Mieszkanie od prywatnego właściciela bez prowizji pośrednika nieruchomości. Mieszkanie bez zadłużeń! Szukasz mieszkania, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Olkusz,małopolskie

315 000 zł60 m² 5 250 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

3 pokoje przy lesie | Balkon | Piwnica w cenie | Olkusz Są mieszkania, które się ogląda i są takie, do których chce się wrócić. To jest właśnie jedno z nich. Na sprzedaż przestronne.