dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 546 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 546 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Lublin,lubelskie

525 000 zł64 m² 8 228,84 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na 1 piętrze niskiego bloku położonego w Lublinie, na obszarze dzielnicy Czechów Północny. Lokal przeznaczony jest do remontu. Mieszkanie idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Jarogniewice

Jarogniewice,lubuskie

145 000 zł1 185 m² 122,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości Na sprzedaż jedna z pięciu działek budowlanych (nr 347/2), z decyzją o warunkach zabudowy, położona w Jarogniewicach -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. 3 Maja

Nowe Kramsko,lubuskie

1 190 000 zł183 m² 6 497,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości. Oferujemy na sprzedaż cudowny, rodzinny wolnostojący dom, zlokalizowany przy ulicy 3 Maja, w malowniczej miejscowości Nowe Kramsko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Ochla-Łąkowa

Zielona Góra,lubuskie

172 000 zł1 075 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości Na sprzedaż piękna działka budowlana o powierzchni 1.075 m , na nowym osiedlu Ochla, ul. Łąkowa, zielona Góra. Działka budowlana nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Podgórna

Zielona Góra,lubuskie

890 000 zł106 m² 8 380,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:241 m²

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości W Łężycy, na skraju miasta i ciszy, wyrósł niezwykły dom, który nie podąża ślepo za dawno opatrzonym standardem królującym na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna, Rynek

Sława,lubuskie

560 000 zł4 470 m² 125,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości Prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży działki rolnej z przeznaczeniem przemysłowym, zlokalizowanej w Sławie przy ul. Kolonia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Platynowa

Piątkowisko,łódzkie

999 600 zł84 m² 11 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:107 m²

84 m | dwupoziomowe | ogródek | wysoki standard | 2 miejsca | Piątkowisko Na sprzedaż nowoczesne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 84 m z kameralnym ogródkiem, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wejhera

Gdańsk,pomorskie

639 000 zł42 m² 15 214,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować 2 - pokojowe mieszkanie obok plaży, tramwaju i skm, po remoncie. Szukasz mieszkania, do którego po prostu wnosisz meble i mieszkasz? Mamy dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dorotowska

Warszawa,mazowieckie

790 000 zł49 m² 16 034,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 5 piętrze w bloku 6 piętrowym z lat 50-tych zlokalizowane na warszawskiej Ochocie. W budynku nowa elektryka, ogrzewanie i przewody gazowe. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy, ul. Steczka

Gdańsk,pomorskie

315 000 zł70 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:480 m²

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu: wyjątkowa okazja - Nowy dom na rod Waryński, 1,5 km od plaży Stogi Szukasz miejsca, które łączy komfort, nowoczesne wykończenie i bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wisła

Wisła,śląskie

1 390 000 zł240 m² 5 791,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 994 m²

Agent prowadzący: stylowa nieruchomość w Wiśle centrum z przepięknym widokiem. Posiadłość stanowi, dom mieszkalny posadowiony na widokowej i częściowo zalesionej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Krasne

Krasne,podkarpackie

1 900 000 zł1 038 m² 1 831,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 622 m²

Bank Spółdzielczy w Lubaczowie oferuje do sprzedaży nieruchomość położoną w Krasnem 980 B, w powiecie rzeszowskim, stanowiącą działki nr 2801/4, 2800/4 i 2799/4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Księżycowa

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł53 m² 14 063,40 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Możliwość wysłania wirtualnej wizyty, mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w bloku z windą, zlokalizowane na warszawskich Bielanach. Cena do negocjacji! Lokal składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rączna

Rączna,małopolskie

1 010 000 zł110 m² 9 181,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:510 m²

Rączna zakup od dewelopera - bez prowizji - możliwość wykończenia pod klucz Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego o powierzchni ok.110m2 (105m2 powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

309 000 zł51 m² 6 058,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Słoneczne 2 Pokoje z Balkonem | Dąbrowa Górnicza - Gołonóg Północny tgqphd|[] Szukasz gotowego mieszkania, które łączy przestrzeń, niskie koszty utrzymania i świetną lokalizację? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Sienkiewicza

Białystok,podlaskie

304 583 zł38 m² 8 079,12 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 37,7 m Usytuowany na 2 piętrze, od strony ulicy, w pawilonie handlowym przy ul. Sienkiewicza 81/3. W pełni wyposażony, w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Kraszewskiego

Białystok,podlaskie

86 820 zł12 m² 7 001,61 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 12,4 m Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu możliwość przekształcenia we własność za niewielką opłatą. Usytuowany na wysokim parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Kaczeńce

Gdańsk,pomorskie

1 740 000 zł2 788 m² 624,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Regularna działka (kwadrat 48mx58m) o powierzchni 2788 m2, zlokalizowana tuż przy ogródkach działkowych, bez problematycznych instalacji podziemnych. Działka zlokalizowana niedaleko skrzyżowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Twarda

Warszawa,mazowieckie

10 500 000 zł161 m² 65 363,60 zł/m²

 

Piętro:18/44

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Odkryj wyjątkową szansę zamieszkania w najbardziej prestiżowym miejscu w Warszawie. Luksusowy wysokościowiec Cosmopolitan przy ul. Twardej to najlepszy adres dla osób pragnących korzystać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Morcinka

Kłodzko,dolnośląskie

160 000 zł32 m² 4 959,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie - kawalerka blisko centrum miasta - na sprzedaż. Wgn Nieruchomości Kłodzko prezentuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 32,26 m2 znajdujące się na trzecim piętrze w budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Bolechowice

Bolechowice,małopolskie

405 000 zł833 m² 486,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

DO sprzedaży oferta gs-5169 lokalizacja : gmina Zabierzów - bolechowice opis nieruchomości : do sprzedaży działka budowlana 833m z dojazdem drogą prywatną ( 1/6 udziału). Na działce wydane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Racławicka

Wrocław,dolnośląskie

1 170 000 zł80 m² 14 606,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Jednopoziomowe 4 pokojowe mieszkanie na Racławickiej w nowym budynku z 2024 r. w bliskiej odległości do Międzynarodowej Szkoły atut Mieszkanie o pow. 80,1 m2 w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pułaskiego

Katowice,śląskie

2 154 000 zł109 m² 19 761,50 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przestronny apartament o powierzchni 109 m , położony w prestiżowej inwestycji Park Przy Stawach. Mieszkanie jest nowe nigdy niezamieszkane, w stanie deweloperskim, co daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Rzeszów,podkarpackie

546 000 zł62 m² 8 853,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Sprzedaż bezpośrednio od właściciela. Ogłoszenie prywatne. Mieszkanie zlokalizowane na 3 piętrze (ostatnim) w bloku mieszkalnym murowanym z cegły z podwyższonym parterem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Górny Bór

Skoczów,śląskie

280 000 zł23 m² 12 173,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Sprzedam nowe, wyremontowane mieszkanie, apartament dla dwojga z wyposażeniem + agd + klimatyzacja. 1 piętro, osiedle Górny Bór w Skoczowie. Pełna własność z księgą wieczystą. Niski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

348 999 zł58 m² 6 038,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Powierzchnia - ok 58M: - salon z balkonem - sypialnia - sypialnia - kuchnia - łazienka z wc Czynsz - 850 zł Dobra lokalizacja: - dużo terenów zielonych w okolicy - wiele sklepów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Struzika

Zabrze,śląskie

379 000 zł63 m² 5 986,42 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Przestronne i bardzo jasne mieszkanie, zlokalizowane w jednej z przyjemniejszych dzielnic Zabrza. Lokalizacja genialna. W okolicy jest wszystko, co potrzebne do wygodnego i rodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Krzywie

Krzywie,mazowieckie

380 000 zł49 m² 7 755,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 159 m²

Dom na sprzedaż (szeregowy) w miejscowości Krzywie gm. Gostynin, woj. Mazowieckie na pograniczu z woj. Kujawsko pomorskie. Ma powierzchnię 49m2. Gotowy do zamieszkania. W 2019r. przeszedł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Kwiatkowskiego

Koszalin,zachodniopomorskie

3 990 000 zł1 050 m² 3 800 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Pawilon handlow/usługowy 1050m2 z parkingiem, działka 2928m3, 50 miejsc parkingowych nieruchomość skomercjalizowana, zwrot 9% /rok! Modernizowany w 1999 roku. Lokalizacja w środku osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Ostrowo

Ostrowo,pomorskie

348 000 zł29 m² 12 121,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nadmorska perełka inwestycyjna już w ofercie od dewelopera Zawisza Invest! Przedstawiamy "złote Perły", nowoczesną inwestycję w malowniczym Ostrowie, między Karwią a Jastrzębią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Ostrowo

Ostrowo,pomorskie

338 000 zł27 m² 12 565,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Ostrowo

Ostrowo,pomorskie

516 000 zł43 m² 11 983,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Ostrowo

Ostrowo,pomorskie

398 000 zł33 m² 12 024,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027