dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 553 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 553 ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 026 017 zł94,13 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mamy do zaoferowania Państwu mieszkanie w stanie deweloperskim. Lokalizacja: wyśmienita lokalizacja jest jednym z największych atutów tej inwestycji, gdyż w niedalekiej okolicy znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł28,20 m² 5 992,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Szukasz mieszkania w centrum, ale z dostępem do zieleni i spokojem za oknem? Marzysz o jasnym wnętrzu, dużej łazience z wyjściem na balkon i widokiem na park? Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

1 368 000 zł2 952 m² 463,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość położona w Gliwicach w rejonie ul. Sztygarskiej o powierzchni 2952 m w skład której wchodzi działka gruntu nr 952 zapisana w księdze wieczystej gl1g/00052294/3.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł909 m² 1 100,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Wyjątkowa działka budowlana w Lipkowie położona w drugiej linii zabudowy ulicy Mościckiego, gm. Stare Babice. Nieruchomość usytuowana jest w cichym miejscu wśród nowej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł48,93 m² 7 970,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie na parterze z dużym, narożnym tarasem i prywatną sauną, położone na spokojnym, zielonym osiedlu Unii Europejskiej w Koszalinie. Powierzchnia 49.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł1 000 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Wyobraź sobie poranną kawę na tarasie z widokiem na zieleń, z dala od spalin i miejskiego zgiełku. Właśnie to oferuje ta wyjątkowa działka o powierzchni 10 ara w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł3 000 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam Państwu na sprzedaż dużą działkę położoną w okolicach Dąbrowy Biskupiej, blisko lasu i stawu. Nieruchomość o powierzchni 3000 m2 idealna pod budowę wymarzonego domu.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 339 m² 111,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Uzbrojona działka budowlana 7,6 km od morza. Działka o powierzchni 1 339 mkw., w kształcie prostokąta o wymiarach ok. 30 x 44 m, położona w zacisznym miejscu, w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł54,66 m² 7 665,57 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 54,66 m , usytuowane na parterze w wieżowcu. Lokal jest gotowy do wprowadzenia, po wymianie przyłączy wodno-kanalizacyjnych,.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł120 m² 4 658,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:452 m²

Na sprzedaż funkcjonalny, dwukondygnacyjny dom o powierzchni użytkowej ok 100 m2, położony na działce o powierzchni 452 m2 przy ul. Radomskiej w Iławie. Nieruchomość stanowi doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł47,22 m² 8 873,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Gotowe do wprowadzenia! 3 pokoje po remoncie na ul. Zbaraskiej Szukasz mieszkania, w którym standard do zamieszkania nie jest tylko pustym hasłem? Przy ul. Zbaraskiej czeka na Ciebie wnętrze, które.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł48,80 m² 10 840,16 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż funkcjonalne, jasne mieszkanie położone na 14. piętrze w bloku z dwiema windami na Osiedlu Tysiąclecia. Układ pomieszczeń 48,8 m - 2 niezależne, ustawne pokoje (jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

459 080 zł41,69 m² 11 011,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wiosenna promocja -8 % do 31.05.2026 - BYŁO 499.000 JEST 459.080 ZŁ BIURO SPRZEDAŻY OFERUJE 0% PROWIZJI I 0% PCC W ofercie znajdziesz film z drona - przenieś się tam już dziś Apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł846 m² 1 773,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentowć Państwu na sprzedaż malowniczą działkę w górskiej miejscowości Kościelisko - gotową do natychmiastowej inwestycji. Typ działki jako budowlna-łąki-siedlisko.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł102 m² 4 794,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Na sprzedaż przytulny i pełen charakteru dom jednorodzinny, położony w spokojnej miejscowości Matuszowice, zaledwie ok. 20 km od Żar. To miejsce, w którym codzienność zwalnia,.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł68 m² 6 985,29 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Prezentuje na sprzedaż 4- pokojowe mieszkanie o powierzchni 68m2, położone na pierwszym piętrze w wieżowcu przy ul. Akademickiej. Układ mieszkania: - 3 oddzielne , ustawne sypialnie - Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

457 000 zł47,80 m² 9 560,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Rezerwacja! Oferuje do sprzedaży funkcjonalne, przestronne 2 pokojowe mieszkanie własnościowe o pow. 47,80m2 + piwnica 2,70m2 położone na II piętrze w Siedlcach przy Ulicy Kaszubska. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł54,56 m² 3 115,84 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż posiadamy - mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 54,56m2, w stanie do remontu położone na pierwszym piętrze w budynku wielorodzinnym we wsi Jeleń. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

273 000 zł47 m² 5 808,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Przedstawiamy Państwu mieszkanie z dużym potencjałem, usytuowane na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku. Powierzchnia mieszkania to 48m2, w jej skład wchodzą: - pokój dzienny z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł52 m² 8 846,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Opolu przy ul. Niemodlińskiej, o powierzchni około 52 m . Lokal usytuowany jest na 4 piętrze w budynku po przeprowadzonej.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł137 m² 4 737,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferta sprzedaży domu jednorodzinnego z 2017 roku. Dom wybudowany z cegły ceramicznej Porotherm. Dach pokryty dachówką z folią dachową, strop ocieplony wełną 40 cm, fundament izolowany.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł164 m² 3 628,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:429 m²

Mam zaszczyt zaprezentować na sprzedaż wolnostojący dom w Aleksandrowie Kujawskim, powiat aleksandrowski, województwo kujawsko-pomorskie. Nieruchomość zlokalizowana jest na osiedlu domków.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł620 m² 5 645,16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedaży budynek przedszkolny i żłobek, którego budowę deweloper rozpocznie po znalezieniu klienta. Inwestycja planowana w miejscowości Osowiec gmina Żabia Wola. Deweloper posiada.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł2 300 m² 186,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną położoną w urokliwej miejscowości Kasinka Mała, u podnóża góry Szczebel, w malowniczym regionie Beskidu Wyspowego. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł107,96 m² 7 123,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 108 m , położone na 1 piętrze w budynku na zamkniętym osiedlu przy ul. Na Skarpie w Koszalinie. To nieruchomość o bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

12 159 900 zł67 555 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Szukasz dużego, perspektywicznego terenu inwestycyjnego z obowiązującym mpzp, w dynamicznie rozwijającej się lokalizacji pod Trójmiastem? Ta oferta to idealna propozycja dla dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

533 752 zł13 343,80 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Prezentujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 13 343,8 m2 znajdującą się w Puszczy Mariańskiej powiat Żyrardowski. Działka znajduje się na terenie objętym mpzp z przeznaczeniem pod.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł170 m² 2 470,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 498 m²

Dom w Kustrzycach cisza, spokój i przestrzeń do własnej aranżacji Jeżeli marzysz o domu w spokojnej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku ten dom w Kustrzycach jest idealny.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł54,24 m² 12 536,87 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Przestronne 2- pokojowe mieszkanie (z możliwością zmiany aranżacji na 3-pokojowe) o powierzchni 54,24 m2 zlokalizowane na Klinach przy ul. Mieczykowej N20 Nieruchomości przedstawia ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł58,02 m² 13 598,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie z 2019 roku, położone w popularnej dzielnicy Poznań-Strzeszyn. To idealna propozycja dla rodzin z dziećmi oraz osób szukających komfortu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 194 235 zł80,15 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Wyobraź sobie życie, o jakim zawsze marzyłeś - w przestronnym, funkcjonalnym apartamencie, który łączy zalety domu szeregowego z wygodą mieszkania w apartamentowcu. To miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

11 600 000 zł58 000 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dobra propozycja dla inwestora poszukującego dużej działki z planem na budowę osiedla domów. W Studium przeznaczenie zabudowa miezkaniowa Wszystkie media w głównej ulicy. Uregulowane.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł5 160 m² 251,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Nieruchomośc gruntowa położona bezpośrednio przy ulicy Tarczyńskiej o dużym potencjale wykorzystania. Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania, który pozwala na lokalizację obiektów.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł61,40 m² 2 850,16 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie jest zarezerwowane*. *Więcej ciekawych ofert znajdą Państwo na naszej stronie internetowej lub w biurze Freedom Nieruchomości Giżycko. Oferty niepublikowane są dostępne wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł163,21 m² 8 571,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 372 m²

Na sprzedaż dom piętrowy 163 m2 po podłodze ( bez skosów to 136,5 m ), 5 pokoi, działka 1365 m Dom na parterze posiada :hall,kotłownie z pralnia i suszarnia ,salon,kuchnie ,lazienke.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł186 m² 4 564,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:501 m²

Dom Z basenem położony W szczrku Z magicznym widokiem na skrzyczne I jezioro żywieckie. Oferta dostępna tylko w naszym biurze Dom z 1980 roku, wymagający remontu, położony.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł1 001 m² 529,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Prezentujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1001 m2 znajdującą się na cichym, spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych w Żyrardowie. Działka położona na terenie objętym.

Szczegóły ogłoszenia

1 127 500 zł71,60 m² 15 747,21 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Szukasz mieszkania dla rodziny, w którym każdy będzie miał swoją przestrzeń, a jednocześnie wspólną, komfortową część do spędzania czasu razem? To 4-pokojowe mieszkanie na Ursynowie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

685 000 zł99,48 m² 6 885,81 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Szanowni Państwo, z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości w Bydgoszczy na osiedlu Górzyskowo To idealna okazja dla osób, które szukają wyjątkowego miejsca do.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem

Toruń,kujawsko-pomorskie

760 000 zł115,50 m² 6 580,09 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1912

Umowa Przedwstępna! Jesteś miłośnikiem kamienic i poszukujesz przestronnego mieszkanie blisko centrum ? To idealna oferta dla Ciebie! Mieszkanie 4 pokojowe o pow. 115,5m na Chełmińskim.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł1 161 m² 534,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w pobliżu otuliny Parku Chojnowskiego. Teren objęty jest planem zagospodarowania przestrzennego, który pozwala na zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, także bliźniaczą.

Szczegóły ogłoszenia

Następna
strona

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach