dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 211 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 211 ogłoszeń

148 000 zł2 019 m² 73,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wilamowo to wyjątkowo spokojna i zielona okolica, położona w sercu Obszaru Chronionego Krajobrazu Kanału Elbląskiego. To idealne miejsce dla osób ceniących ciszę, bliskość natury oraz.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł50 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Markach przy ul. Szpitalnej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku. Rok budowy: 2015 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł41 m² 5 853,66 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Najkorzystniej kupisz z nami, oferujemy profesjonalizm, wiedzę i doświadczenie - 39 lat na rynku! Sprzedam mieszkanie na parterze w uzdrowiskowej części Krynicy-Zdroju, w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

898 000 zł504 m² 1 781,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Białka k/ Makowa Podhalańskiego atrakcyjna cena! Prezentujemy Państwu znajdujący się w Białce ( powiat suski, gmina Maków Podhalański ) budynek mieszkalno - usługowy o trzech kondygnacjach.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł86,39 m² 4 051,39 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Nieruchomość czeka na nowego właściciela! Zlokalizowane na pierwszym piętrze domku jednorodzinnego. Powierzchnia mieszkania 86,39 m2. Nieruchomość składa się z 3 ustawnych pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł51 m² 13 921,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Dwustronne Mieszkanie na Woli w bloku z 1961 roku 3-pokojowe mieszkanie o pow. 50m2 przy ul. Górczewskiej składające się z: przedpokoju Salonu Sypialni Pokoju Kuchni Łazienki Balkonu Do.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł52,10 m² 5 547,02 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 52,1 m2 w Tarnowskich Górach, w dzielnicy Osada Jana, z balkonem i piwnicą. Znajduje się na szóstym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł69,90 m² 9 299 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Słoneczne 3 pokoje dla rodziny - pełna infrastruktura i spokój Jeśli szukasz mieszkania, gdzie każdy będzie miał swój pokój, przestrzeń wspólną i swobodę gotowania w osobnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł69,20 m² 12 991,33 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Ursus Władysława Hermana 69,2m2 3pokoje+balkon obok Galeria gawra/ursus Niedźwiadek We speak English Zapraszamy do zapoznania się z ofertą ustawnego i dobrze skomunikowanego, 3 pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł45,23 m² 10 391,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie z balkonem - Osiedle Młodych! mieszkanie W trakcie remontu - zdjęcia poglądowe Z innej inwestycji! Na powierzchnię mieszkania składa się salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł44 m² 11 818,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż świeżo wyremontowane, komfortowe mieszkanie przy ul. Odzieżowej o powierzchni ok. 44 m jeszcze nikt w nim nie mieszkał! Lokal składa się z dwóch niezależnych pokoi:.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł227,36 m² 3 514,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:683 m²

Komfortowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej około 137,36 m2, położony przy ul. Dąbka w Starogardzie Gdańskim. Nieruchomość idealnie sprawdzi się dla dużej rodziny, dwóch rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

457 985 zł37,85 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Prowadzimy sprzedaż z całej inwestycji. Zadzwoń i zapytaj o inne mieszkania lub o inne inwestycje. 0% prowizji! Przy tej ofercie biuro nie pobiera prowizji od kupującego Kupujący.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

640 000 zł117,83 m² 5 431,55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nadma, mieszkanie na piętrze + poddasze, stan deweloperski, 3 pokoje + poddasze, ogródek około 60 m2, dwa miejsca postojowe. Biuro sprzedaży dewelopera - bez podatku P.C.C i bez prowizji OPIS.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

484 363 zł40,03 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

521 609 zł41,26 m² 12 642 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

- topowa lokalizacja w centrum miasta wysoki i stabilny popyt na najem - Zainwestuj w prestiż - nowoczesna, elegancka architektura klasy premium - świetna komunikacja i wszystko pod.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

397 711 zł50,61 m² 7 858,35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

629 500 zł63 m² 9 992,06 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż słoneczne 3 -pokojowe mieszkanie znajdujące się na poznańskim Chartowie, na osiedlu Tysiąclecia o powierzchni 63m2 Mieszkanie z możliwością własnej aranżacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 521 451 zł102,50 m² 14 843,42 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Prowadzimy sprzedaż z całej inwestycji. Zadzwoń i zapytaj o inne mieszkania lub o inne inwestycje. 0% prowizji. Przy tej ofercie biuro nie pobiera prowizji od kupującego Kupujący.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

572 155 zł33,81 m² 16 922,66 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Brak prowizji oraz podatku pcc 2%. Nasza usługa jest całkowicie bezpłatna. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 33,81 m , położone na 5 piętrze eleganckiego, nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

510 582 zł39,58 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Prowadzimy sprzedaż całej inwestycji. Zadzwoń i zapytaj o inne nieruchomości lub o inne inwestycje. 0% prowizji. Przy tej ofercie biuro nie pobiera prowizji od kupującego. Kupujący.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

415 036 zł56,61 m² 7 331,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Gole

Gole,kujawsko-pomorskie

506 000 zł222 m² 2 279,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:4 929 m²

Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, ul. Świętokrzyska 36, 00-116 Warszawa ogłasza przetarg pisemny nieograniczony nr I/2026 na sprzedaż prawa do.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł2 000 m² 124,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana na sprzedaż - Międzyrzecze Górne, gmina Jasienica, województwo Śląskie. Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2000m 2 , znajdująca się w Międzyrzeczu Górnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

952 450 zł53,50 m² 17 802,80 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przestronne 3 pokoje 53,5 m2 ze strefą dzienną 20,3 m2 oraz balkonem 7,2 m2. Nowe od renomowanego dewelopera - gotowe do odbioru. Budynek premium, wysoki standard części wspólnych i dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

574 548 zł45,24 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł98 m² 3 673,47 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Nowa cena! Wyjątkowa okazja inwestycyjna w ścisłym centrum miasta! Nieruchomość z której możesz stworzyć swój Penthaus z widokiem ma miasto. Przedmiotem sprzedaży jest strych.

Szczegóły ogłoszenia

629 999 zł100 m² 6 299,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący położony w miejscowości Załakowo, gmina Sierakowice, powiat kartuski, województwo pomorskie. Nieruchomość usytuowana jest w spokojnej, zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

387 316 zł34 m² 11 391,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

597 035 zł61,55 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

W ofercie Fusion Nieruchomości na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 61,55 m , położone na 3. piętrze w nowoczesnym budynku z windą przy ul. Makuszyńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

928 240 zł45,28 m² 20 500 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pokoje o komfortowej przestrzeni zlokalizowane przy Motławie - Gdańsk Śródmieście Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera Bez prowizji Bez podatku pcc ____ udogodnienia dla mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

299 999 zł101 m² 2 970,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w kamienicy - Bydgoszcz, centrum Na sprzedaż mieszkanie o dużym potencjale, położone w klimatycznej kamienicy na Bocianowie. Lokal jest dostępny od.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-15

339 000 zł48,24 m² 7 027,36 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sosnowiec ul. Dmowskiego | 2 pokoje po generalnym remoncie! 48,24 m | 7. piętro | Cicha okolica! Szukasz mieszkania bez dużych nakładów finansowych? Ta oferta to strzał w dziesiątkę! Na.

Szczegóły ogłoszenia

19 000 zł450 m² 42,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro delimart Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży działki rekreacyjnej - rod Krokus , Sanok Na sprzedaż atrakcyjna działka rekreacyjna nr 55, położona na terenie Rodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

509 577 zł41,01 m² 12 425,68 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł670 m² 328,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka położona jest w miejscowości Niewodnica Korycka, koło Białegostoku. Spokojna lokalizacja obok lasu, blisko do miasta. Media: - woda oraz gaz znajdują się przy drodze. - prąd doprowadzony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 449 000 zł159,70 m² 9 073,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:307 m²

Prestiżowa inwestycja znajdująca się w Cesarzowicach zaledwie 3 km od wrocławskiego Oporowa. Piękna, luksusowa willa z dużym ogrodem, oferuje Państwu zdecydowanie więcej niż powszechnie.

Szczegóły ogłoszenia

599 500 zł1 090 m² 550 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1090 m (43 26 m) Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1090 m, położona przy asfaltowej, oświetlonej drodze dojazdowej. Charakterystyka nieruchomości: powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł68,66 m² 9 452,37 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Marzysz o dużym apartamencie w centrum Poznania, ale przerażają Cię obecne stawki na rynku? Ta oferta to rynkowy ewenement, który warto wykorzystać tu i teraz. Otwieramy promocję na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

798 678 zł63,44 m² 12 589,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

830 277 zł43,93 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pokoje 43,93m2 zlokalizowane przy samej Motławie. Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera Bez prowizji Bez podatku pcc ____ udogodnienia dla mieszkańców Wewnętrzna siłownia, lobby z portierem,.