dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 317 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 317 ogłoszeń

340 000 zł1 028 m² 330,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1 028 m , położoną w Radzyminie, w spokojnej części miasta, z dobrym dojazdem do Warszawy. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 550 000 zł118 m² 21 610,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Apartament 118 m w inwestycji Willa Wrocław. Wykończony w wysokim standardzie. Mieszkanie jest wykończone od stanu deweloperskiego pod klucz. Nikt w nim wcześniej nie mieszkał, wszystko.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł65,40 m² 4 357,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 65,4 m , położone przy ul. Narutowicza 10 w Słubicach. Lokal znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł76,83 m² 3 501,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 76,83 m , położone przy ul. Nowy Rynek 7 w Jabłonowie Pomorskim. Lokal znajduje się na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł75 m² 3 133,33 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 75 m , położone przy ul. Piłsudskiego 102 w Końskich. Lokal znajduje się na parterze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 380 000 zł872,30 m² 1 582,02 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, ul. Świętokrzyska 36, 00-116 Warszawa ogłasza przetarg pisemny nieograniczony nr II/2026 na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

1 717 200 zł8 586 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny - Dobrcz (woj. kujawsko-pomorskie). Biuro nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży trzech działek o łącznej powierzchni 8586 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

184 560 zł1 538 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana z widokiem na jezioro | Semlin | warunki zabudowy Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana nr 382/1 o powierzchni 1538 m , położona w miejscowości Semlin,.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł140 m² 4 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 160 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni ok. 140 m2, położony na dużej działce 1160 m2 w spokojnej części Wałbrzycha. Budynek z solidnej konstrukcji, dach w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

677 000 zł39 m² 17 358,97 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Gotowe do wprowadzenia 2-pokojowe mieszkanie z garderobą i pralnią wykończone pod klucz w podwyższonym standardzie. Lokal znajduje się przy.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł90 m² 3 777,78 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 90,4 m , położone w spokojnej miejscowości Smoleń, zaledwie 6 km od Choszczno. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

722 000 zł2 000 m² 361 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 2000 m2 w Osowcu koło Grodziska Maz. Obecnie działka ma zgodnie z mpzp status rolnej. Działka w trakcie odrolnienia. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

254 000 zł6 700 m² 37,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam działkę rolno-budowlaną o powierzchni 6700m2 w miejscowości Barcza, gmina Masłów. Możliwość zabudowy mieszkaniowej.Cena 38 zł za m2.

Szczegóły ogłoszenia

304 000 zł76 m² 4 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal w świetnej lokalizacji handlowo-biznesowej dzielnicy Rzeszowa, na ul.Rejtana 53A w CENTRUM HANDLOWYM RESPAN. Lokalizacja w bezpośrednim sąsiedztwie hipermarketu E.LECLERC,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

879 000 zł133 m² 6 609,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 042 m²

879 000zł dotyczy domu na działce o nr 446/6- 0.1042 ha z pozwoleniem na użytkowanie. Lokalizacja: 66-470 Kostrzyn nad Odrą ul. Brzoskwiniowa (os. Szumiłowo) Dom posiada ogrzewanie podłogowe,.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł900 m² 276,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana na sprzedaż - Franciszków Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Franciszków, w spokojnej i zielonej okolicy, idealnej pod budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł2 000 m² 292,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną, leśną działkę z prawem zabudowy, położoną w zielonej i spokojnej miejscowości Dąbrowa Chotomowska, nazywanej często płucami Legionowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł64 m² 18 437,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Podana cena jest ceną brutto. W cenę wliczony jest vat 23% - istnieje możliwość pełnego odliczenia vatu również przez osobę fizyczną! Kupujący nie płaci podatku pcc 2%! Zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł38 m² 8 131,58 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Piękne świeżo wyremontowane mieszkanie na Bydgoskich Kapuściskach. Doskonała lokalizacja. Blisko szkoły, przedszkola, żłobek, infrastruktura handlowa. Dwa pokoje!8m 2 i 8m 2 z oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

1 925 000 zł332,50 m² 5 789,47 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:sportowo-rekreacyjne

 

Powierzchnia działki:4 570 m²

Wyjątkowo urokliwe, działające i dochodowe gospodarstwo agroturystyczne na sprzedaż! Cena do rozmów! Lokalizacja: stare Monasterzysko to wieś leżąca w gminie Młynary. Należy do.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł28,30 m² 10 565,37 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Spółdzielcze własnościowe prawo, możliwość zakupy obywateli spoza ue. Na sprzedaż kawalerka o pow. 28,3 m , usytuowana na dziewiątym piętrze budynku z 1980 roku, w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł110 m² 3 136,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 300 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Oferuję do sprzedania dom jednorodzinny w miejscowości Wojsławice. Dom o wymiarach 10x11m, pow. ok 110m2. Dojazd drogą asfaltową. Dom położony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł300 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Oferuję na sprzedaż działkę rekreacyjną w rod "kaczeniec" o powierzchni 300 m . Działka jest ogrodzona i ma utwardzony dojazd. Znajdziesz tu.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł48 m² 14 979,17 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mint Property prezentuje na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na Zabłociu przy ul. Pana Tadeusza (obok Klimeckiego).Nieruchomość o powierzchni 47m2 położona jest na wysokim parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł46 m² 12 934,78 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Telefon:  

Szczegóły ogłoszenia

3 670 000 zł176 m² 20 852,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:477 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam bezpośrednio przestronny dom z ogrodem. Dom ma bardzo dobrą lokalizację. Jest tu zacisznie i spokojnie, wokół niska zabudowa i dużo.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł54,12 m² 20 325,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe, designerskie 54 m | Osiedle Wilno 2024 | Balkon z widokiem na zieleń | Garaż podziemny | Targówek [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł3 800 m² 84,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentuje na sprzedaż teren o pow. 3800 m2 położony sąsiedztwie Lasów Kozłowieckich w Nowym Stawie, przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną i zabudowę zagrodową oraz.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł22 000 m² 31,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży duży teren inwestycyjny w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - bliskie okolice Łodzi, w sąsiedztwie Tomaszowa- mazowieckiego. Teren położony blisko Trasy szybkiego ruchu 74. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł4 000 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferta na wyłączność Biuro nieruchomosci Piórecki ma do sprzedaży działkę budowlana o powierzchni 40 ar położoną w Mnikowie w gminie Liszki. Działka: wystawa działki na stoku.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł30 074 m² 116,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 30.076 m2 (3 ha) o przeznaczeniu produkcyjnym i usługowym, wyposażoną w suwnicę oraz z dostępem do bocznicy kolejowej. Zabudowana budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł68 m² 19 852,94 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zaprezentowane zdjęcia oferowanej nieruchomości nie są wizualizacjami! Szukasz nowoczesnego mieszkania wykończonego w wysokim standardzie? Marzysz o zamieszkaniu w przyjaznej części.

Szczegóły ogłoszenia

Przetarg

399 750 zł18 974 m² 21,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Syndyk masy upadłości Base 888 sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie ogłasza V przetarg na sprzedaż: prawa użytkowania wieczystego gruntu rolnego położonego w Brynku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł4 500 m² 44,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż malownicza działka budowlana o powierzchni 4500 m2, w miejscowości Uściąż, gmina Karczmiska, w pobliżu Kazimierza Dolnego. Oferujemy Państwu niezwykle klimatyczną działkę.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł1 300 m² 106,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż pięknie położona działka budowlana o powierzchni 1300 m2, znajdująca się w spokojnej, zielonej części Żarowa blisko Stargardu, w otoczeniu lasu. To idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł35 m² 19 571,43 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Zapraszam do zakupu dwupokojowego mieszkanie o powierzchni 35m2. Lokalizacja to jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji Gdańska - Żabianka, tuż.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł72 m² 19 430,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Zapraszam Państwa do zakupu nietuzinkowego mieszkania w staromiejskim układzie w samym Centrum Warszawy. Ciche, rozkładowe daje poczucie spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

1 260 000 zł11 300 m² 111,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferta na wyłączność Biuro Nieruchomości Piórecki oferuje do sprzedaży trzy działki budowlane położone w Mnikowie w gminie Liszki o powierzchniach: 922/28 - 40 ar. 51 m2 922/22 - 33.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł106 m² 4 905,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:106 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Niepozorny bliźniak który w środku totalnie Cię zaskoczy 106 M2 powierzchni użytkowej ( 5 pokoi) + garaż+ zadaszony taras + ogród + piwniczka +.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł72 m² 19 430,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Zapraszam Państwa do zakupu nietuzinkowego mieszkania w staromiejskim układzie w samym Centrum Warszawy. Ciche, rozkładowe daje poczucie spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł49,20 m² 18 089,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zaprezentowane zdjęcia oferowanej nieruchomości nie są wizualizacjami! Szukasz nowoczesnego mieszkania wykończonego w wysokim standardzie? Marzysz o zamieszkaniu w przyjaznej.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij