dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 304 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 304 ogłoszenia

489 000 zł26,26 m² 18 621,48 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

| dzisiaj chciałbym zaproponować Państwu jednopokojowe mieszkanie [kawalerkę] na warszawskiej Woli (osiedle Niska ]. Mieszkanie znajduje się na VII kondygnacji w X kondygnacyjnym bloku z lat.

Szczegóły ogłoszenia

1 530 000 zł208,41 m² 7 341,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 358 m²

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego domu jednorodzinnego wybudowanego w 2024r. położonego w spokojnej i cenionej dzielnicy Ełku - Zatorze. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł4 500 m² 66,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomośc i Dream House Brokers prezentuje Państwu na sprzedaż urokliwe działki o powierzchni 45,0 arów ( możliwość kupna mniejszej części ) położonej w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł89,27 m² 5 477,76 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zabrze ul. Końcowa | 89,27 m | 4 pokoje | 1 piętro | monitoring | 2 duże piwnice Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 89,27 m , położone w Zabrzu przy ul. Końcowej.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł218 m² 2 288,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:337 m²

Na sprzedaż segment w zabudowie szeregowej o powierzchni 218 m2 , położony w spokojnej, osiedlowej części Jędrzejowa przy ulicy Artymiaka. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 740 m² 68,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka o powierzchni 1714 m2 z warunkami zabudowy, ( w sąsiedztwie znajduje się zabudowa wolnostojąca). Prezentację nieruchomości umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł63 m² 6 746,03 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie w bloku po termomodernizacji na dziesiątym piętrze w Zabrzu przy ulicy Gdańskiej. Cena nieruchomości - 425 000 zł. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

811 400 zł41 m² 19 790,24 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do zapoznania się naszą ofertą na wyłączność: łomżynska skwer Idealne miejsce dla Ciebie i Twojej rodziny w sercu Pragi Północ! INWESTYCJA: - Kameralny.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł60,55 m² 9 331,13 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Piękne mieszkanie w powojennej Willi w zabudowie wielorodzinnej z historią położone w cichej i spokojnej okolicy nieopodal rynku. Do Willi przynależny jest duży ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

477 000 zł45 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości asari crm ( )

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

476 055 zł44,70 m² 10 650 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

568 630 zł56,30 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 890 zł56,30 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Słuchaj, jeśli masz dość wielkich blokowisk, gdzie czujesz się jak numer w statystyce, to Grunwaldzka 92 jest odpowiedzią. Tylko 32 mieszkania w budynku to oznacza, że będziesz znać swoich.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

481 500 zł45 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

395 869 zł50,11 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Jasne mieszkanie 2 pokojowe, idealne dla młodej rodziny lub pod inwestycję. Szybki dojazd do centrum Poznania pociągiem (20min).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

508 200 zł48,40 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zasada jest prosta: zamiast wynajmować jedno duże mieszkanie jednej rodzinie (i martwić się o rotację), wynajmujesz dwa osobne lokale dwóm niezależnym najemcom. Lokal M11 o powierzchni 48,4.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

510 620 zł48,40 m² 10 550 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Słuchaj, to nie jest oferta, jakich setki na portalach. Mieszkanie M18 przy Grunwaldzkiej 92 to prawdziwa "perełka" w kameralnym budynku. Wyobraź sobie ten komfort: 48 metrów kwadratowych, które.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

416 415 zł39,10 m² 10 650 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

389 515 zł35,90 m² 10 850 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Słuchaj, jeśli szukasz mieszkania, w którym nie zgubisz się w drodze z kuchni do łazienki, a jednocześnie nie będziesz musiał spać na kanapie w salonie to jest to. 36 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

514 500 zł49 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

474 750 zł45 m² 10 550 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł1 800 m² 361,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękna działka na Czechowie Północnym o powierzchni 1800 m2. Położona jest w doskonałej lokalizacji dla osób ceniących sobie odpoczynek od zgiełku miasta, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł23,63 m² 20 271 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

479000 pln Netto plus vat 23% (do zwrotu) Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży apartamentu zlokalizowanego w malowniczej Bukowinie Tatrzańskiej, w historycznym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł100,44 m² 6 461,57 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie w wyremontowanej kamienicy w Gliwicach, świetnie lokalizacja ul. Częstochowska. Gotowe mieszkanie do wynajmu - Dla rodziny, studentów, na pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

759 500 zł31 m² 24 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1934

Podana ceną jest ceną brutto - przy zakupie faktura vat 23% Apartament zlokalizowany jest w zabytkowym budynku dawnego domu " Wczasowego Basia" mieszczącym się w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

574 260 zł56,30 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Dom Baraki

Baraki,lubelskie

499 000 zł240 m² 2 079,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:9 900 m²

Oferuję na sprzedaż siedlisko składające się z dwukondygnacyjnego domu (z 1998 r.) o pow. ok. 240 m2, budynku gospodarczego, drewutni, blaszanego garażu o pow. 35 m2 oraz drewnianego.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 999 zł300 m² 6 666,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Dom z dużą działką w otoczeniu zieleni Smugi pod Lublinem Wyjątkowe miejsce, w którym komfort spotyka się z naturą. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł3 600 m² 208,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w miejscowości Radawiec Duży o powierzchni 36a (gm. Konopnica). Na działkę zostały wydane warunki zabudowy na 3 domy wolnostojące. Zapraszam do zapoznania się ze.

Szczegóły ogłoszenia

Licytacja

195 000 zł185,43 m² 1 051,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:905 m²

Syndyk masy upadłości w postępowaniu upadłościowym osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej (sygn. akt VIII gup 393/21 of) ogłasza sprzedaż z wolnej ręki (w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

396 000 zł2 400 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż Działka budowlana położona w Trojaczkowicach gmina Niedrzwica Dużą o powierzchni 2400 m2 oznaczona w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego jako mr - Tereny.

Szczegóły ogłoszenia

729 188 zł56 m² 13 021,21 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Kameralna inwestycja mieszkaniowa na pograniczu Ursus i Piastów Nowoczesna, kameralna inwestycja obejmująca zaledwie 34 lokale mieszkalne.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 000 zł10 200 m² 578,43 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:30

 

Parking:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość biurowo-magazynowo-warsztatowa zlokalizowana w Toruniu przy ulicy Ceramicznej, na działce o powierzchni 1,02 ha.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł31,32 m² 9 418,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Do sprzedaży lub wynajęcia przytulna, w pełni umeblowana kawalerka o powierzchni 31,32 m , położona w spokojnym bloku z 2010 roku. Mieszkanie idealne dla jednej osoby lub pary,.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł496,72 m² 1 389,11 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 817 m²

Budynek handlowo usługowy z magazynem i wiatami | Włocławek | Bezpośrednio | Posiadamy na sprzedaż bezpośrednio budynek handlowo usługowy wraz z magazynem oraz dwoma wiatami.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł403 m² 419,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana w Wiśle ul. Bursche Oferuję działkę o numerze 3218/162 i powierzchni 0,0403 ha, położoną w atrakcyjnej części Wisły nad Hotelem Gołębiewski.