dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 239 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 239 ogłoszeń

355 000 zł53,90 m² 6 586,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie w kamienicy na drugim piętrze w Zabrzu przy ulicy Świetego Urbana. Cena nieruchomości - 355 000 zł. do negocjacji. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł200 m² 3 745 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 024 m²

Prezentujemy na sprzedaż dom w Ciechanowicach o powierzchni 200 m2, w którym tworzy się rodzinne wspomnienia. Nieruchomość: wyobraź sobie poranki przy wspólnym śniadaniu, zapach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 670 000 zł260 m² 10 269,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Nowoczesny dom jednorodzinny z ogrodem i garażem podziemnym Wawer, inwestycja zamknięta Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny położony w kameralnej inwestycji w dzielnicy Wawer.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł55 m² 3 618,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z widokiem na góry Szczawnica, ul. Połoniny | Do remontu w ogłoszeniu są zamieszczone także wizualizacje wnętrza. Do sprzedaży pakiet 3 mieszkań bądź zakup pojedynczego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

409 245 zł31,10 m² 13 159 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, o powierzchni 31,10 m2, znajdujące się w nowej inwestycji przy ul. Zemborzyckiej w Lublinie! Postaw na styl, jakość oraz.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł1 845 m² 130,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana w centrum Zblewa Przedstawiam Państwu działkę o powierzchni 1 845 m , położoną bezpośrednio przy ul. Kościerskiej, tuż przy dk 214.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł7 599 m² 85,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka Budowlano-Siedliskowa na Sprzedaż - Pomysk Wielki, woj. pomorskie Wydane wz - dom seniora i inne możliwości. Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlano-siedliskowa o powierzchni 7 599.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł115 m² 4 782,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:858 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż wyjątkowy nowoczesny dom jednorodzinny według projektu bk Dom Płaski D11 , położony w malowniczej lokalizacji w Wieńcu pod Mogilnem.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł90 m² 11 100 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal o powierzchni ok. 90m2 z możliwością zakupu dodatkowych 80m2 powierzchni usługowej. Lokal: lokal o powierzchni ok. 90m2 składa się z sali sprzedażowej,.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł42 m² 16 642,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż piękne dwupokojowe mieszkanie na czwartym, ostatnim piętrze w niskim bloku, gotowe do zamieszkania. Mieszkanie: 42m2, dwustronne, 2 pokoje z osobną kuchnią. Mieszkanie obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

629 777 zł53 m² 11 882,58 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Witam, polecam na sprzedaż wyjątkowo przestronne i komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o całkowitej powierzchni (ok 53 m2). Do mieszkania przynależy również komórka lokatorska/piwnica oraz spory.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

990 000 zł31 m² 31 935,48 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna tylko w naszym biurze! Mamy przyjemność zaoferować Państwu niepowtarzalny apartament w inwestycji Piotra 4, która powstaje tuż przy gdyńskim nabrzeżu, przy ul. Św. Piotra.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł45,10 m² 4 634,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45,1 m , położone przy ul. Ratuszowej 25 w Głubczycach. Lokal znajduje się na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

599 900 zł46 m² 13 041,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Nowoczesne, dwupoziomowe, bardzo ładne, trzypokojowe mieszkanie o pow. 46 m w apartamentowcu z 2019 roku z windą na Przedmieściu Oławskim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł82 m² 7 792,68 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji największe atuty: parking w cenie: dedykowane miejsce postojowe bezpośrednio przy wejściu (komfort dla Klientów i dostaw). Stan deweloperski: dowolna.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł53 m² 16 415,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam bezpośrednio 3-pokojowe mieszkanie 53 m na Stegnach, ul. Egejska. Mieszkanie w pełni wykończone i wyposażone: remont obejmował.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł300,11 m² 5 664,59 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania większoćciowy udział w kamienicy w Chorzowie Starym, ul. M. Rodziewiczówny. Kamienica została w latach 2019 do 2024 poddana remontowi, w czasie którego podłączono.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

905 000 zł111 m² 8 153,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:664 m²

Czereśniowe Wzgórze Radziszewo / Szczecin Twój wymarzony lokal może być bliżej i szybciej, niż myślisz! Inwestycja składa się z lokali (pół domu) w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

785 000 zł42 m² 18 690,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oferuję do zakupu piękne i funkcjonalne mieszkanie w Śródmieściu Gdańska, położone na wyciągnięcie ręki od sztandarowych atrakcji Głównego.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Makowice,zachodniopomorskie

186 030 zł1 431 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka pod dom jednorodzinny | Makowiska, gm. Płoty | bez prowizji Spokój, przestrzeń i realny potencjał inwestycyjny - wszystko w jednej lokalizacji. Szukasz miejsca, gdzie można odetchnąć.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł53 m² 10 566,04 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Komfortowe mieszkanie przy lesie - osiedle Na Stoku , Kartuzy Na sprzedaż atrakcyjne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 53 m , położone na cenionym osiedlu Na Stoku przy ul. Prokowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

174 320 zł2 179 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam 4 działki: (1202/1, 1202/2, 1202/3, 1201/2) Powierzchnia: 2179m2 Działka częściowo zalesiona, prąd doprowadzony będzie w 2029r Telefon:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

544 525 zł47 m² 11 585,64 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Lokal mieszkalny z możliwością adaptacji na lokal usługowy w nowym apartamentowcu! Lokal o powierzchni 47,35 m znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

1 380 000 zł692 m² 1 994,22 zł/m²

 

Przeznaczenie:sportowo-rekreacyjne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż kameralny ośrodek wypoczynkowy, składający się z 6 domków letniskowych, wszystkie aktywnie zarabiają na wynajmie letnim! nieruchomość: obiekt jest zlokalizowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł37,23 m² 9 642,76 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,23 m , położone przy ul. Wincentego Witosa 29 w Ciechanowie. Lokal znajduje się na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł31 m² 13 709,68 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Podana cena brutto, możliwość odliczenia vat, kupujący nie płaci pcc! Na sprzedaż nowe mieszkanie w stanie deweloperskim w idealnej wakacyjnej lokalizacji. Mieszkanie: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł68 m² 11 750 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mieszkanie do sprzedania w bardzo dobrej lokalizacji w Piasecznie - obok dużego Auchan (ślepa ulica ). W zabudowie same domy jednorodzinne ,.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł4 900 m² 71,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka o powierzchni 4900 m w dynamicznie rozwijającym się Chwaszczynie - zaledwie krok od Trójmiasta! Na sprzedaż oferujemy przestronną działkę o powierzchni 4900 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Przetarg

1 062 000 zł265,20 m² 4 004,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:585 m²

Syndyk masy upadłości ogłasza przetarg na sprzedaż: nieruchomości gruntowej zabudowanej, zlokalizowanej w Chmielnie (województwo pomorskie), ul. Akacjowa 51, działka nr 762 o pow. 0,0585 ha,.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł3 639 m² 41,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ema Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działkę o powierzchni 3639 m2 znajdującą się w miejscowości Rudniki. Lokalizacja: woj. Śląskie, gmina Rędziny, miejscowość Rudniki ul. Rolnicza.

Szczegóły ogłoszenia

1 060 000 zł135 m² 7 851,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 243 m²

Na sprzedaż klimatyczny 4-pokojowy dom jednorodzinny z tarasem, przeszklonym przepięknym ogrzewanym ogrodem zimowym o powierzchni ponad 26 m2 oraz z kuchnią letnią, zadaszoną wiatą,.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł1 988 m² 950,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 1988 m2 położona pomiędzy ul. Puszkina a ul. Samorządową w Józefowie, pod samym lasem. Przeznaczenie: idealne miejsce pod zabudowę jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

3 555 000 zł17 714 m² 200,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Grunt przemysłowo-usługowy w Dębnie Polskim, sprzedaż. Wyjątkowa okazja inwestycyjna - grunt przemysłowo-usługowy o powierzchni 17 714 m2. Prezentujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł161,88 m² 4 626,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Nowe domy jednorodzinne wolnostojące w Maszewie Lęborskim - stan deweloperski Oferujemy na sprzedaż nowoczesne domy jednorodzinne wolnostojące położone na malowniczym osiedlu w Maszewie.

Szczegóły ogłoszenia

791 500 zł36 m² 21 986,11 zł/m²

 

Piętro:19/30

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż mieszkanie w budynku Łucka city. 19 piętro Piękna panorama. Biznesowe Serce Warszawy- obok Norblin, rondo Daszyńskiego. Powierzchnia mieszkania to 35,80 m2. Mieszkanie typu studio-.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

497 000 zł112 m² 4 437,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Nowoczesny bliźniak w spokojnej okolicy - komfort, przestrzeń i piękne widoki Oferuję nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, który łączy funkcjonalność, energooszczędność.

Szczegóły ogłoszenia

6 563 000 zł547 m² 11 998,17 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż unikalna kamienica - działający pensjonat przy ul. Kościuszki w Sopocie! Sprzedaż z 23% vat, podana cena netto. Kamienica: budynek został wybudowany w 2017 roku przez znanego.

Szczegóły ogłoszenia

139 900 zł53 m² 2 639,62 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53 m , zlokalizowane na 1. piętrze w kamienicy w spokojnej miejscowości Strzelno przy ulicy Kasztanowej 1. W ogłoszeniu są załączone.

Szczegóły ogłoszenia

515 257 zł88 m² 5 855,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 604 m²

Dariusz Popławski - syndyk masy upadłości oferuje do sprzedaży nieruchomość w Simunach 31a, gmina Juchnowiec Kościelny, tj. działki o numerze ewidencyjnym 321/1 położonych w obrębie.

Szczegóły ogłoszenia

20 250 000 zł135 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania kompleks działek o łącznej powierzchni 135000 m2 w Święcicach koło Ożarowa Każda działka o powierzchni ok 3800 m2. Według mpzp działki rolne. Zamieszczona oferta nie.

Szczegóły ogłoszenia

454 336 zł129 m² 3 521,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 666 m²

Dariusz Popławski - syndyk masy upadłości oferuje do sprzedaży nieruchomość w Kurianach 81, gmina Zabłudów, tj. działek o numerze ewidencyjnym 136/2, i 136/3 położonych.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij