dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 306 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 306 ogłoszeń

1 200 000 zł210 m² 5 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

| jelcz-Laskowice, wójcice, dom dwulokalowy, 7 pokoi, sprzedaż, odra Nieruchomości, jelcz-Laskowice, ul Bożka 7, oferta na wyłączność nie szukaj dalej Gorąco polecam Państwu solidny piętrowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł100 m² 5 300 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:128 m²

Budynek handlowo-usługowy składający się z 2-3 lokali o samodzielnych wejściach z zewnątrz. Idealne miejsce pod prowadzenie działalności gospodarczej. Obejrzyj wirtualny spacer.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 107 408 zł91,32 m² 12 126,68 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Doskonała lokalizacja szybki dojazd do centrum komunikacja tramwajowa I autobusowa strefa coworkingowa I kinowa komfortowe apartamenty blisko parków Inwestycja została zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

264 322 zł1 613 m² 163,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 1613 m z możliwością zabudowy jednorodzinnej, gmina Zabrodzie, powiat Wyszkowski. Działka znajduje się przy ul. Polnej, numer działki 365/8. Dojazd do działki od ul.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł81 m² 10 987,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:405 m²

Polecamy Państwu niezwykle urokliwy dom o powierzchni 81 m2 (parter ok. 62 m2 plus poddasze) na działce 405 m2. Dom typu bliźniak wybudowany w 2019 roku w technice tradycyjnej - murowany.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł46,92 m² 7 438,19 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż niezależny, dwukondygnacyjny budynek zlokalizowany w sercu Jeżyc, przy ul. Staszica. Nieruchomość położona jest na zamkniętym, zielonym dziedzińcu, w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł106 m² 2 830,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:759 m²

Biuro Nieruchomości sverum ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 84,40 m (powierzchnia całkowita ok. 106 m ), położony w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

507 903 zł42,76 m² 11 877,99 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj komfortowo, z widokiem na zieleń i miasto Witaj w II etapie inwestycji - nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym w sercu Katowic, który łączy wygodę życia miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

562 988 zł67,33 m² 8 361,62 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dni Otwarte => Ostatnie terminy na zakup mieszkanie w najniższych cenach! Umów wizytę i zobacz na żywo => Gotowy budynek z pozwoleniem na użytkowanie. Plany mieszkań, wizualizacje 3D,.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł120 m² 6 658,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Klimatyczny dom z bala z widokiem na góry | gotowy biznes agroturystyczny Wyjątkowa nieruchomość dla osób, które szukają czegoś więcej niż domu przestrzeni z duszą, jakości.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł136,25 m² 8 073,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:762 m²

Sprzedam dom w Poznaniu przy ul. Lęborskiej na poznańskich Smochowicach( Jeżyce). Dom o pow. ok. 136,25m2 usytuowany na działce o pow. 762m2. Wybudowany w 1934r. z cegły,.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł28 m² 29 285,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Atuty: prestiżowa lokalizacja w sercu Juraty - jednej z najbardziej ekskluzywnych nadmorskich destynacji w Polsce; kameralna inwestycja Willa na Wydmach - nowoczesny apartamentowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

664 115 zł65,43 m² 10 150 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mieszkania bezpośrednio od dewelopera brak prowizji! brak podatku pcc! Projekt mieszkaniowy w Lublinie powstaje w niezwykle atrakcyjnej lokalizacji, łącząc kameralne sąsiedztwo domów.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł51,97 m² 8 081,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

3-pokojowe bezczynszowe mieszkanie Z garażem na sprzedaż W rogoźnie mieszkanie W bloku na sprzedaż W rogoźnie nowa niższa cena! Przedmiotem oferty jest 3- pokojowe mieszkanie na 3.

Szczegóły ogłoszenia

6 126 480 zł17 018 m² 360 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka przemysłowa o powierzchni 17018m2(1,7ha) - Lublin, zadębie okolice ul. Mełgiewskiej. Działka bardzo dobrze widoczna obiekt z głównej ulicy! Działka płaska, szerokość.

Szczegóły ogłoszenia

989 000 zł1 978 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1978 m2 w Tarnowskich Górach przy ul. Bałtyckiej. Nieruchomość o wymiarach od frontu: 88 x 24 m2 Zgodnie z mpzp działka ma.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł633 m² 394,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Najważniejsze informacje: - uzbrojona działka budowlana, - wymiary ok. 22x28m, - spokojna okolica blisko Parku, - w pobliżu inne nowe domy, - działka objęta miejscowym planem pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł1 842 m² 201 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Sprzedam działkę Leśno budowlaną o powierzchni 1842 m2 zlokalizowaną w Zagościńcu w bliskiej okolicy cmentarza przy ul. Armii Krajowej. Działka w kształcie trapezu zbliżona do.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł11 138 m² 10,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka Z warunkami zabudowy na 8 domków - idealna pod Twój wymarzony dom lub inwestycję na pomnożenie Twoich pieniędzy, zadzwoń i zapytaj o szczegóły. Działka: powierzchnia działki.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł175 m² 7 371,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 729 m²

DO sprzedania : dom jednorodzinny ;jednopiętrowy;podpiwniczony O łącznej powierzchni 174 M 2, posadowiony na działce o pow. 1729 m 2.w Miedzyborowie gm.Jaktorów Dom spełnia wymogi.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł305 m² 7 377,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 800 m²

Polecamy na sprzedaż przestronny dom parterowy na dużej działce. 4 km od Oleśnicy, 30 km od centrum Wrocławia. Wybudowany kilkanaście lat temu z ogromną dbałością, pierwotnie pięciopokojowy -.

Szczegóły ogłoszenia

123 500 zł1 000 m² 123,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na granicy Szembekowa w Osadzie Sęk. Nieruchomość uzbrojona o regularnym kształcie zbliżonym do kwadratu w sąsiedztwie lp, dojazd - asfalt i około 50 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

592 869 zł50,89 m² 11 650 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Deweloper lublin bez prowizji oraz bez podatku pcc! Możliwość wykończenia mieszkania pod klucz do wejścia! śródmieście! - Obręb - stare miasto! Możliwość Oglądania mieszkań w środku.

Szczegóły ogłoszenia

1 820 000 zł1 820 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż unikatowa działka budowlana położona w jednej z najbardziej pożądanych części Magdalenki, w rejonie ulicy Grabowej. To idealna propozycja dla osób poszukujących ciszy,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Prażmowo

Prażmowo,warmińsko-mazurskie

1 499 000 zł120,50 m² 12 439,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:728 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w standardzie premium, położony w miejscowości Prażmowo, pomiędzy Giżyckiem a Mikołajkami w jednej z najbardziej atrakcyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł1 535 m² 257,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Bardzo kształtna, idealnie nadająca się do zabudowy jednorodzinnej. Teren objęty mpzp oznaczenie w planie B.5MN. Prąd w drodze. Do wglądu badania etr potwierdzające wodę pod studnię.

Szczegóły ogłoszenia

649 900 zł695 m² 935,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy wyjątkową działkę budowlaną w jednej z najpiękniejszych podpoznańskich miejscowości w Dąbrówce. Działka położona jest przy oświetlonej drodze z kostki brukowej,.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł57,40 m² 4 965,16 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Komfortowe, 3 - pokojowe mieszkanie w centrum miasta! Atrakcyjna lokalizacja z dostępem do miejskich udogodnień. 3 pokoje, pow. 57,4 m2, IV piętro Biłgoraj, ul. Kościuszki 33 Położenie.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł54,50 m² 7 614,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

2 pokoje 54,5 m 2. piętro blok z windą balkon 6 m niski czynsz ~300 zł Słoneczne, funkcjonalne mieszkanie przy ul. Aliny Fedorowicz idealne dla pary, singla lub jako pewna inwestycja na.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Wałbrzych,dolnośląskie

780 000 zł140 m² 5 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Oferujemy na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący. Nieruchomosć dla ludzi kochających spokój, ciszę, przyrodę. Dom po kapitalnym remoncie: sierpień 2023 Duża działka o pow. 1800mkw Dach.

Szczegóły ogłoszenia

202 800 zł1 560 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka przy głównej drodze asfaltowej prąd, woda i internet w drodze. Okolica piękna tylko 50 metrów do rzeki Wkry. Działka objeta mpzp. pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną Do pkp,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

902 990 zł51,54 m² 17 520,18 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bezpośrednio od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% pcc Ponad 90 inwestycji we Wrocławiu i okolicach. Bezpłatna pomoc przy kredytowaniu. Deweloperskie- psie Pole, wrocław Planowany odbiór na.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł92,14 m² 10 744,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 92,14 m , zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Manufaktura Grossa w centrum Bielska-Białej. Mieszkanie znajduje się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł9 020 m² 17,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu do sprzedaży działki budowlane i działkę rolną o łącznej pow. 9020m2 , położne w miejscowości turza ( 34 km od Opola), w sąsiedztwie działek rolnych,.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł113 m² 5 566,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:952 m²

Nowa niższa cena! Nowy dom 2023 przy Puszczy Bydgoskiej | działka 952 m | gotowy do wprowadzenia | nowa cena 659 000 zł Szukasz nowego domu blisko natury, ale z dobrym dojazdem do miasta? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

470 907 zł28,89 m² 16 300 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

0% prowizji bez podatku pcc Na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 28,89m2(identyfikator mieszkania kr6/c/3/4) w doskonałej lokalizacji, z możliwością harmonogramu płatności.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł129,30 m² 8 894 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 073 m²

Oferujemy na sprzedaż nowy dom jednorodzinny, usytuowany w spokojnej okolicy, w niedalekiej odległości od Brzozowa. Dom zamieszkały od 4 lat, gotowy do zamieszkania. Dom wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł221 m² 10 407,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:675 m²

Szukasz solidnego, rodzinnego domu z wygodnym układem pomieszczeń, dużym ogrodem i świetnym dojazdem do Warszawy? Ta nieruchomość w spokojnym Zamieniu spełnia te oczekiwania.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł170,68 m² 4 628,54 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż przestronny lokal usługowy w centrum Kłodzka przy ul. Wojska Polskiego. Nieruchomość o powierzchni 170,68 m znajduje się na parterze kamienicy i posiada bezpośrednie.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł50 m² 8 980 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe, wykończone mieszkanie, usytuowane na - I piętrze w kameralnym, dwupiętrowym budynku. Duża, komfortowa część dzienna ma powierzchnię 30 m2. Mieszkanie jest dobrze doświetlone, od.

Szczegóły ogłoszenia

433 000 zł1 500 m² 288,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na osiedlu Czarny Las, w okolicach ulicy Cedrowej. Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną. Działka.