dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 207 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 207 ogłoszeń

Działka

Strzeżenice,zachodniopomorskie

140 000 zł995 m² 140,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż - 4 atrakcyjnych działek z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinna wolnostojącą w Strzeżenicy! Marzysz o domu blisko morza, ale z dala od miejskiego zgiełku. Sprawdź.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Orzyny

Orzyny,warmińsko-mazurskie

169 000 zł8 200 m² 21 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę rolną o powierzchni 8200 m2 zlokalizowaną w miejscowości Orzyny (gmina Dźwierzuty). Działka jest płaska, ma kształt prostokąta i porośnięta jest.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł85,20 m² 2 640,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1932

Miejsce pod pracownię artystyczną z funkcją mieszkania - na sprzedaż. Wgn Nieruchomości Kłodzko prezentuje mieszkanie położone na najwyższej kondygnacji w historycznej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

296 343 zł28,25 m² 10 490 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! bez prowizji oraz bez podatku pcc! okazja! lublin! - felin! Idealny rozkład pomieszczeń! Dostępne są również większe metraże od 25m2 do 65m2 (88 mieszkań ) - Zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł800 m² 111,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy na prezentacje. Działka Z widokiem jak Z pocztówki (dla biura) Prezentowana nieruchomość stanowi działkę ewidencyjną o numerze 679/7, o powierzchni 0,0800ha, która.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Marzysz,świętokrzyskie

80 000 zł975 m² 82,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości novadom oferuję Działkę rekreacyjno - budowlaną 975 m2 z mpzp w Marzyszu! Idealna propozycja dla rodziny lub pod inwestycję! Na sprzedaż działka.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Walim

Walim,dolnośląskie

799 000 zł22 085 m² 36,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuje ciekawą różnorodną widokowo działkę dojazd z obu stron drogą asfaltowa. Piękne miejsce i ogromna przestrzeń na ciekawy projekt do życia lub pod inwestycje Nieruchomość ujęta.

Szczegóły ogłoszenia

188 000 zł2 636 m² 71,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka 2636 m z warunkami zabudowy, media, blisko centrum Radłowa idealna pod inwestycję Na sprzedaż działka o powierzchni 2636 m , położona w atrakcyjnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł11 800 m² 29,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Zapraszam do zakupu działki rolno-budowlanej o powierzchni 1,18 ha (wymaga zgoda kowr). Działka posiada bezterminowe wydane Warunki Zabudowy na : Dom jednorodzinny wolnostojący z garażem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

176 016 zł3 088 m² 57 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o pow. 3088 m2 zlokalizowana w miejscowości Lisie Jamy , w gm. Mniów. Działka niezabudowana, płaska, o kształcie zbliżonym do prostokąta. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 073 000 zł4 292 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlano-usługowa o pow. 4292 m2, położona w miejscowości Kaleń, gm. Żabia Wola. Działka dłuższym bokiem przylega do drogi wewnętrznej. Teren objęty Miejscowym Planem.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł68,08 m² 881,32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Na sprzedaż budynek handlowy, pełniący niegdyś funkcję sklepu spożywczo - przemysłowego w spokojnej miejscowości Śliwnica, gmina Dubiecko, powiat przemyski, woj. podkarpackie Działka na której.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł38 m² 9 710,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Wyjątkowa Mieszkanie na Starym Mieście - Idealne Miejsce do Życia! Lokalizacja: przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę mieszkania o powierzchni 38m2 na Starym Mieście, zaledwie 150m od zamku.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł110 m² 8 909,09 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa oferta przestronne mieszkanie z ogrodem w sercu Międzyzdrojów! Zapraszamy do zapoznania się z unikatową ofertą sprzedaży imponującej części domu o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł75,29 m² 11 289,68 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szukasz mieszkania idealnego dla rodziny, w którym można oddzielić strefę prywatną od wspólnej? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż mieszkanie typu dupleks o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 169 900 zł7 000 m² 167,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Okazja inwestycyjna - Działka 7000 m pod osiedle domów | Markowice, gm. Kleszczewo Prezentujemy wyjątkowy grunt inwestycyjny o powierzchni 7000 m , zlokalizowany w dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł61,50 m² 12 504,07 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Szukasz mieszkania, do którego możesz wejść od razu bez remontów, stresu i dodatkowych kosztów? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania. Na sprzedaż przestronne, jasne i w pełni urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł376 m² 6 648,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:22 000 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość dom o pow. 376 m2, a powierzchnia działek to 2, 1968ha ( działka na której posadowiony jest dom to 0,5 ha, oraz łąka o pow. 1, 7718 ha). Cały teren.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł1 515 m² 191,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki oddalone zaledwie 1,9 km od plaży w Chłapowie, a 2,3 km od plaży w Rozewiu. Lokalizacja: mieroszyno, powiat pucki, województwo pomorskie Działka o powierzchni 1.515 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Nadolnik,świętokrzyskie

501 500 zł25 075 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

NA sprzedaż działka W nadolniku (gmina szamocin) Przedmiotem oferty jest duża działka w Nadolniku o pow. 25075 m 2. Działka płaska, nieogrodzona. Dojazd drogą asfaltową.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł909 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż bardzo ładna działka w Przyjaźni - płaska, ustawna, w kształcie prostokąta. Działka posiada dostęp do drogi, media w drodze. Istnieje możliwość połączenia jej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Pławęcino

Pławęcino,zachodniopomorskie

490 000 zł90 m² 5 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:865 m²

Bliźniak z Dodatkowym Mieszkaniem, 20 km od Kołobrzegu Pławęcino Ta oferta dla rodziny , to nie tylko dom mieszkalny, ale także w pełni funkcjonalny, wyremontowany budynek gospodarczy.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł210 m² 5 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

| jelcz-Laskowice, wójcice, dom dwulokalowy, 7 pokoi, sprzedaż, odra Nieruchomości, jelcz-Laskowice, ul Bożka 7, oferta na wyłączność nie szukaj dalej Gorąco polecam Państwu solidny piętrowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł100 m² 5 300 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:128 m²

Budynek handlowo-usługowy składający się z 2-3 lokali o samodzielnych wejściach z zewnątrz. Idealne miejsce pod prowadzenie działalności gospodarczej. Obejrzyj wirtualny spacer.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 107 408 zł91,32 m² 12 126,68 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Doskonała lokalizacja szybki dojazd do centrum komunikacja tramwajowa I autobusowa strefa coworkingowa I kinowa komfortowe apartamenty blisko parków Inwestycja została zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

264 322 zł1 613 m² 163,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 1613 m z możliwością zabudowy jednorodzinnej, gmina Zabrodzie, powiat Wyszkowski. Działka znajduje się przy ul. Polnej, numer działki 365/8. Dojazd do działki od ul.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł81 m² 10 987,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:405 m²

Polecamy Państwu niezwykle urokliwy dom o powierzchni 81 m2 (parter ok. 62 m2 plus poddasze) na działce 405 m2. Dom typu bliźniak wybudowany w 2019 roku w technice tradycyjnej - murowany.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł46,92 m² 7 438,19 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż niezależny, dwukondygnacyjny budynek zlokalizowany w sercu Jeżyc, przy ul. Staszica. Nieruchomość położona jest na zamkniętym, zielonym dziedzińcu, w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł106 m² 2 830,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:759 m²

Biuro Nieruchomości sverum ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 84,40 m (powierzchnia całkowita ok. 106 m ), położony w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

507 903 zł42,76 m² 11 877,99 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj komfortowo, z widokiem na zieleń i miasto Witaj w II etapie inwestycji - nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym w sercu Katowic, który łączy wygodę życia miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

562 988 zł67,33 m² 8 361,62 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dni Otwarte => Ostatnie terminy na zakup mieszkanie w najniższych cenach! Umów wizytę i zobacz na żywo => Gotowy budynek z pozwoleniem na użytkowanie. Plany mieszkań, wizualizacje 3D,.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł120 m² 6 658,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Klimatyczny dom z bala z widokiem na góry | gotowy biznes agroturystyczny Wyjątkowa nieruchomość dla osób, które szukają czegoś więcej niż domu przestrzeni z duszą, jakości.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł136,25 m² 8 073,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:762 m²

Sprzedam dom w Poznaniu przy ul. Lęborskiej na poznańskich Smochowicach( Jeżyce). Dom o pow. ok. 136,25m2 usytuowany na działce o pow. 762m2. Wybudowany w 1934r. z cegły,.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł28 m² 29 285,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Atuty: prestiżowa lokalizacja w sercu Juraty - jednej z najbardziej ekskluzywnych nadmorskich destynacji w Polsce; kameralna inwestycja Willa na Wydmach - nowoczesny apartamentowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

664 115 zł65,43 m² 10 150 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mieszkania bezpośrednio od dewelopera brak prowizji! brak podatku pcc! Projekt mieszkaniowy w Lublinie powstaje w niezwykle atrakcyjnej lokalizacji, łącząc kameralne sąsiedztwo domów.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł51,97 m² 8 081,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

3-pokojowe bezczynszowe mieszkanie Z garażem na sprzedaż W rogoźnie mieszkanie W bloku na sprzedaż W rogoźnie nowa niższa cena! Przedmiotem oferty jest 3- pokojowe mieszkanie na 3.

Szczegóły ogłoszenia

6 126 480 zł17 018 m² 360 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka przemysłowa o powierzchni 17018m2(1,7ha) - Lublin, zadębie okolice ul. Mełgiewskiej. Działka bardzo dobrze widoczna obiekt z głównej ulicy! Działka płaska, szerokość.

Szczegóły ogłoszenia

989 000 zł1 978 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1978 m2 w Tarnowskich Górach przy ul. Bałtyckiej. Nieruchomość o wymiarach od frontu: 88 x 24 m2 Zgodnie z mpzp działka ma.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł633 m² 394,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Najważniejsze informacje: - uzbrojona działka budowlana, - wymiary ok. 22x28m, - spokojna okolica blisko Parku, - w pobliżu inne nowe domy, - działka objęta miejscowym planem pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł1 842 m² 201 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Sprzedam działkę Leśno budowlaną o powierzchni 1842 m2 zlokalizowaną w Zagościńcu w bliskiej okolicy cmentarza przy ul. Armii Krajowej. Działka w kształcie trapezu zbliżona do.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł11 138 m² 10,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka Z warunkami zabudowy na 8 domków - idealna pod Twój wymarzony dom lub inwestycję na pomnożenie Twoich pieniędzy, zadzwoń i zapytaj o szczegóły. Działka: powierzchnia działki.