dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 245 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 245 ogłoszeń

2 999 000 zł96,30 m² 31 142,26 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Apartament premium z dwoma tarasami | 96,30 m | Neptun Park | Bezpośrednio przy plaży Są nieruchomości, które oferują metraż i rozkład. Są też takie, które oferują styl życia. Ten.

Szczegóły ogłoszenia

588 800 zł36,80 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szanowni Państwo, jeżeli myślicie o inwestycji w apartament nad morzem lub poszukujecie idealnej lokalizacji pod second home to oferta właśnie dla Was! Z przyjemnością prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł78 m² 3 974,36 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Budynek o charakterze handlowo usługowym ulokowany na 9 arowej działce w Godowej. - położony 5 minut drogi od miasta Strzyżów - 78m2 powierzchni użytkowej - 4 pomieszczenia gospodarcze,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

668 330 zł51,41 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

254 900 zł39,80 m² 6 404,52 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 39,8 m , położone na wysokim parterze w budynku czteropiętrowym przy ulicy Bieszczadzkiej. Lokal stanowi idealną propozycję.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł80 m² 8 737,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowoczesny bliźniak Zabierzów | ogród | cisza i szybki dojazd do Krakowa Na sprzedaż ostatni dostępny dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w spokojnej, zielonej części Zabierzów.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł60 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Przedmiotem oferty jest mieszkanie blisko centrum Gryfic. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   klucze do nieruchomości są wyłącznie w naszym biurze. Ponad 1000 ofert.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł49 m² 7 755,10 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy do sprzedaży komfortowe mieszkanie typu M3 usytuowane na siódmym piętrze bloku w Mysłowicach przy ul. Mikołowskiej. Mieszkanie składa się ze sporego salonu z balkonem (ekspozycja na.

Szczegóły ogłoszenia

359 900 zł60,17 m² 5 981,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Idealna propozycja dla rodzin oraz osób, które chcą wprowadzić się bez kosztownych i czasochłonnych remontów. Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,17 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł111,20 m² 8 084,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż energooszczędny dom o podwyższonym, standardzie deweloperskim z bardzo bogatym wyposażeniem na ogrodzonym kameralnym osiedlu ( tylko 6 domów ) spokojnej okolicy, bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 069 900 zł161,20 m² 6 637 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

W bardzo dobrej lokalizacji Nowy Przestronny Bliźniak. Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok.160 m2, posadowiony na pięknej, przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Korabiewice,mazowieckie

740 000 zł100 m² 7 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:9 581 m²

Na sprzedaż wyjątkowe siedlisko o powierzchni 9 581 m , położone w sercu Bolimowskiego Parku Krajobrazowego, w malowniczych Korabiewicach. To miejsce, w którym komfort życia.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł8 500 m² 353 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

85 arowa, uzbrojona przy ul. Bogucianka. Działka płaska w pobliżu budują się nowe osiedla, należy wystąpić o wz gdyż nie obowiązuje plan zagospodarowania W studium planu przeznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł229 m² 4 344,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:9

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży przestronne mieszkanie 2 poziomowe położone w bloku przy Al. Racławickich. Bardzo dobra lokalizacja niedaleko centrum miasta. Atrakcyjna cena za metr - ok. 4300 zł! Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

645 962 zł72,58 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 72,58 m z prywatnym ogrodem o powierzchni 163 m , zlokalizowany w ramach II etapu inwestycji zielony.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł40 m² 15 475 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Stylowy apartament w sercu Szklarskiej Poręby - idealny do zamieszkania i inwestycji Na sprzedaż wyjątkowy apartament w inwestycji Żeromskiego 15 , położonej w malowniczej części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

949 000 zł87,90 m² 10 796,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie szeregowej w prestiżowej lokalizacji na Gumieńcach. Inwestycja, mająca charakter osiedla zamkniętego w pełni zagospodarowanego, z szlabanem na.

Szczegóły ogłoszenia

1 340 000 zł2 742 m² 488,69 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

DO sprzedaży: działka 2742m2 zabudowana budynkami biurowym /magazynowym/serwisowym o powierzchni łącznej 202m2. Na budynki składają się: -biuro 77m kw. - 1 otwarte pomieszczenie, pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł20 147 m² 42,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjny kompleks działek o łącznej powierzchni 20 147 mkw., położony w miejscowości Natolin (gmina Osieck, woj. mazowieckie). To miejsce o ogromnym potencjale.

Szczegóły ogłoszenia

841 000 zł4 117 m² 204,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

21. Dla terenów oznaczonych na rysunku planu symbolami 1u-P, 2u-P, 3u-P ustala się: 1) przeznaczenie: usługi lub produkcja; 2) warunki zagospodarowania terenów oraz ograniczenia w ich użytkowaniu:.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł100 m² 2 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Zapraszamy na bezpłatną prezentacje domu jednorodzinnego w spokojnej dzielnicy miasta Hajnówka. Dom z bala składa się z 4 pokoi , łazienki , kuchni , spiżarni i ganeczku. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

162 000 zł1 500 m² 108 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana widokowa położona w miejscowości Trzetrzewina (cypel) o powierzchni 15 arów. Nieruchomość ma regularny kształt prostokąta o wymiarach około.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł83 m² 7 698,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:215 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 83m2 usytuowany na działce o powierzchni około 2,15 ar na południu Rzeszowa. Projekt domu zostały.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł66,31 m² 24 129 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż wyjątkowy apartament inwestycyjny położony w prestiżowej inwestycji Victoria w Dąbiu, bezpośrednio nad linią brzegową Jeziora Dąbie, przy nowo powstałej marinie. Pierwsze.

Szczegóły ogłoszenia

845 000 zł46,20 m² 18 290,04 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Mamy przyjemność pokazać bardzo ładne, 2 pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie w odnowionej kamienicy. Lokal znajduje się na 1 piętrze w budynku z 14 lokalami w bardzo cichej.

Szczegóły ogłoszenia

239 900 zł1 000 m² 239,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki pod dom bez kompromisów projektowych? Ta nieruchomość daje realną swobodę budowy. Na sprzedaż działka budowlana 1000 m nr 373/13 przy ul. Diamentowej w Dzbeninie. Front aż.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Piława

Piława,zachodniopomorskie

1 999 000 zł450 m² 4 442,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 987 m²

Znudziło Ci się życie w mieście? Masz dość wyścigu szczurów? Zmień swoje życie. Zamieszkaj na wsi w domu z widokiem na jezioro. Zmień pracę. Właśnie to znalazłeś. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł79 m² 5 556,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:862 m²

Radwanowice gm. Zabierzów. Oferujemy do sprzedaży budynek mieszkalny o pow. 57 m2 na działce o pow. 8,62 ar wraz z pozwoleniem na budowę dwóch budynków mieszkalnych, jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

80 400 zł1 340 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy ofertę sprzedaży działki o powierzchni 1391 m w malowniczej miejscowości Dubicze Cerkiewnen. Ta wyjątkowa nieruchomość stanowi idealne miejsce dla osób pragnących odnaleźć.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł50,60 m² 4 841,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie na sprzedaż Lokalizacja: kudowa-Zdrój , ul. Słoneczna Powierzchnia: 50,60 m.kw. Liczba pokoi: 4 Piętro: 1 z 1 Media: woda, prąd Czynsz: 0 zł Cena: 245 000 zł Opis: przedstawiamy ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł6 999 m² 142,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Prezentuję wyjątkową ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej o łącznej powierzchni 6999 m , położonej w Ciechanowie przy ul. Ogrodowej 8, w obrębie Śmiecin.

Szczegóły ogłoszenia

1 069 696 zł107 m² 9 997,16 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Bezkompromisowy Apartament wykończony w standardzie High-End z Tarasem 62 m | Morgi / Larysz - Mysłowice Cena: 1 069 696 pln | Powierzchnia: 107 m | Taras: 62 m | Ogród: 38.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł11 900 m² 15,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam ładnie położoną działkę rolną w ładnej lokalizacji 5 km od Bytowa. Wokół las, łąki blisko strumyk. Sąsiednia działka zabudowana przy granicy prąd. Miejsce kameralne na obrzeżach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

679 000 zł128 m² 5 304,69 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Doskonała alternatywa dla mieszkania w mieście. Zwróć uwagę na na ofertę, której atrakcyjność docenisz tylko podczas prezentacji, na którą serdecznie zapraszam. Formalnie jest to lokal.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł1 038 m² 245,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Przedstawiamy wyjątkową ofertę działki budowlanej o powierzchni 1038 m , idealnie położonej w cichej i malowniczej okolicy, zaledwie około 3 km od granic administracyjnych Lublina.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł2 000 m² 147,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam uzbrojoną działkę nad morzem budowlaną z możliwością wybudowania np.: domu, domku/domków letniskowych, pensjonatu, budynku apartamentowego, budynku gospodarczego. Więcej informacji na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

548 000 zł69 m² 7 942,03 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie gotowe do odbioru! Kameralne Osiedle kaktusowa - zlokalizowane przy ulicy Kaktusowej, w urokliwej dzielnicy miasta - Dojlidy Górne. Nowoczesne budownictwo w niskiej zabudowie,.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł35 m² 4 542,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:390 m²

Okazja działka rekreacyjna w miejscowości Nekla rod "borówka" Z domkiem na fundamentach murowanych z piwnicą o powierzchni zabudowy 35 m2 okna plastikowe, ocieplony styropianem. Na.

Szczegóły ogłoszenia

4 800 000 zł9 144 m² 524,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Warszawa Rembertów - Kawęczyn. Do sprzedania 3 działki o łącznej powierzchni 9144m. Preferowana łączna sprzedaż działek. 1 działka o pow. 876m częściowo zalesiona w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

320 000 zł41 m² 7 804,88 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kupujący nie płacą prowizji. Mieszkanie w nowym budownictwie z balkonem- 41m2. Ta oferta dotyczy mieszkania o pow. 41m2 składającego się z: salonu z aneksem, sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

799 999 zł210 m² 3 809,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:954 m²

Witam serdecznie Do sprzedania dom z olbrzymim potencjałami przestrzennym może tworzyć 4 poziomy mieszkaniow około 210 m powierzchni użytkowej mieszkalnej powierzchni całkowitej ok. 340m2.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij