dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 209 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 209 ogłoszeń

120 000 zł874 m² 137,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

O ferta na wyłączność. Na Łazach Błędowskich , oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną w kształcie prostokąta, o wymiarach: 38 x 23 metrów i powierzchni 8 7 4 mkw. Uwaga!.

Szczegóły ogłoszenia

204 000 zł1 360 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

MB Nieruchomości oferuję na sprzedaż działkę budowlaną w pełni uzbrojoną o powierzchni 1360 m2 położoną przy asfaltowej powiatowej drodze na obrzeżach Biskupca w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

707 078 zł48,43 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł71 m² 5 901,41 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Wyjątkowa oferta - mieszkanie bezczynszowe z dostępem do ogródka na bydgoskich Jachcicach. Na sprzedaż mieszkanie 71 m - funkcjonalnie zaprojektowana przestrzeń, idealna dla rodziny lub osób.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł93,52 m² 7 805,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:330 m²

Do sprzedaży oferujemy komfortowy dom o powierzchni 93,52 mkw., położony na Osiedlu Wrzosowa w Góraszce (powiat otwocki) to nowoczesny budynek jednorodzinny dwulokalowy w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

799 900 zł92,20 m² 8 675,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż przestronna 4-pokojowa nieruchomość z efektowną antresolą. Mieszkanie częściowo wyposażone. Opis nieruchomości: - pow. użytkowa mieszkania: 92,2m2 - 4 pokoje (w tym duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł29,53 m² 14 392,14 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Kontakt Agnieszka Paprocka   Szanowni Państwo, zapraszam serdecznie do zapoznania się z naszą nową ofertą mieszkania do sprzedaży. Osiedle Zacisze przy ul. Leśnych Skrzatów - piękne.

Szczegóły ogłoszenia

154 050 zł3 081 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferujemy 4 działki o powierzchni ok. 3080 m2 każda. Zjazd na działki z drogi asfaltowej powiatowej. Wydane warunki zabudowy pod zabudowę zagrodową. Powierzchnia zabudowy - 160 m2 budynek.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł1 790 m² 139,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

NA sprzedaż Działka budowlana - Przezmark, gmina Elbląg Powierzchnia: 1790 m2 Działka budowlana w miejscowości Przezmark, gmina Elbląg, 5 km od Elbląga o powierzchni: 1790 m2. Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł1 150 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka nr 371/2 w miejscowości Hermanówka o powierzchni 1150 m , położona w spokojnym, zielonym otoczeniu lasów - idealna propozycja dla osób szukających miejsca pod.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł1 396 m² 608,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! działka budowlana! józefów! duży potencjał inwestycyjny! Na sprzedaż urokliwa działka przy ul. Nadwiślańskiej o powierzchni prawie 1400 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł3 938 m² 34,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Radzieje przy ulicy Węgorzewskiej. Działka w użytkowaniu wieczystym o powierzchni 3938 m2. Sąsiadująca działka zabudowana. Media takie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 030 495 zł81,79 m² 12 599,28 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne mieszkanie w sercu Czyżyn - ul. Galicyjska Oferujemy mieszkanie w jednej z najbardziej przemyślanych i konsekwentnie realizowanych inwestycji mieszkaniowych w Czyżynach.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł98 m² 10 102,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 525 m²

Na sprzedaż: działka z dwoma domami w Łebczu - tylko 5 km od Władysławowa Sprzedam wyjątkową nieruchomość położoną w spokojnej okolicy, zaledwie kilka minut od morza. Idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł74 m² 4 121,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 100 m²

Na sprzedaż budynek mieszkalny wraz z zabudowaniami gospodarczymi w gminie Pokój - działka około 41 arów. Oferta obejmuje działkę w trakcie wydzielenia o obszarze około 41 arów.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł30,75 m² 16 227,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Piękna.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł1 500 m² 113,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z widokiem na morze Działka budowlana w kształcie prostokąta o długościach boków 43 x 35 m, położona w odległości 2 km od morza. Zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł121,90 m² 11 066,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:190 m²

Zapraszam do zakupu. Nowoczesny segment w Grodzisku Mazowieckim, położony na działce o powierzchni ok. 200 m , w cichej i dobrze skomunikowanej okolicy. Rok budowy 2024r.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł3 000 m² 86,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy działkę budowlaną w Gminie Kunice obręb Grzybiany. Teren jest objęty studium pod zabudowę mieszkalno - usługową. Powierzchni wynosi 3094,7mkw. Media w działce: woda, kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł1 000 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 10ar- 1000m2 z wydanymi warunkami zabudowy pod zabudowę jednorodzinną -prostokątny kształt -39m szerokości , 26 metrów długości -media w drodze lub na działce.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł2 500 m² 36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana w Tuchowie (rejon ul. Przedmieście Górne) o powierzchni około 25 arów. Dojazd do działki drogą asfaltową. Prąd, gaz i woda około 100 m od działki.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł150 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:499 m²

Na sprzedaż komfortowy dom w Białych Błotach - świetna lokalizacja! Na sprzedaż funkcjonalny i zadbany dom jednorodzinny, położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji -.

Szczegóły ogłoszenia

39 000 zł2 200 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka położona w Woli Radziszowskiej o powierzchni 22 ary. Działka znajduje się w terenie zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej (ok. 3 ary), pozostała część.

Szczegóły ogłoszenia

183 000 zł6 400 m² 28,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

0% prowizji od kupującego!wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający! Oferuję działkę rolno-budowlaną o powierzchni 6400 m2. Dojazd do działki drogą gruntową. Media-woda, prąd w ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

266 000 zł51,61 m² 5 154,04 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Mieszkanie o powierzchni 51,61m 2 , z ogródkiem z altanką , położone w spokojnej okolicy, w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł219,80 m² 4 545,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowa cena! Dom w zabudowie bliźniaczej z ogrodem i możliwością wydzielenia apartamentu - prestiżowy Jędrzychów, zielona Góra! Dodatkowym atutem nieruchomości jest możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 000 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam uzbrojoną działkę nad morzem budowlaną z możliwością wybudowania np.: domu, domku/domków letniskowych, pensjonatu, budynku apartamentowego, budynku gospodarczego. Więcej informacji na.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł700 m² 3 571 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:-

Nie pobieramy prowizji od kupujących I najemców! Nieruchomości niedźwiedzki com poleca: na sprzedaż Kamienicę (budynek wolnostojący) położoną w samym Centrum Wrześni vis a vis.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł62 m² 5 467,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie w Malborku, ul. Armii Krajowej. Lokal znajduje się w klimatycznej kamienicy na trzecim, ostatnim piętrze. Mieszkanie po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

247 730 zł3 539 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Romantycznie usytuowana tuż pod samym lasem działka budowlana o powierzchni 3539m 2 położona jest na obrzeżach Kęt na Podlesiu. Działka jest położona w ostatniej linii zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł38 m² 5 789,47 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1959

Mieszkanie 38m2 po remoncie! Biuro Nieruchomości Oakestate przedstawia Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnego, 38-metrowego mieszkania w kamienicy po generalnym remoncie w Skarżysku - Kamiennej.

Szczegóły ogłoszenia

1 480 000 zł177,40 m² 8 342,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1936

Prezentuję unikalną nieruchomość o powierzchni 177,4 m , położoną w ścisłym centrum Łodzi. Istnieje możliwość wydzielenia dwóch niezależnych lokali (aktualnie nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł62,15 m² 10 136,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62,15 m , położone w Grójcu. Lokal mieści się na 3. piętrze budynku z 2010 roku, który zachował dobry stan techniczny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł36,07 m² 13 834,21 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta deweloperska 0% prowizji Cena Promocyjna 499 000zł! Mieszkanie Gotowe do odbioru! W ofercie funkcjonalne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 36,07 m z loggią 3,72 m . Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł47,44 m² 7 904,72 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuję funkcjonalne mieszkanie usytuowane na parterze klimatycznej kamienicy w Strzelinie. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję dla osób poszukujących komfortowego lokum.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł65,47 m² 10 234 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż wyjątkowe, praktycznie nowe mieszkanie o powierzchni 65,47 m, położone na I piętrze nowoczesnego budynku z 2023 roku, stylizowanego na elegancką kamienicę - osiedle Wierzyca.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł77 m² 7 272,73 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

77m2 ustawnego mieszkania + piękny zadrzewiony ogród + ogromna piwnica + pomieszczenia na strychu + garaż i dodatkowe miejsce postojowe na terenie posesji. Zaciszna uliczka blisko centrum miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

798 000 zł2 007 m² 397,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Rembelszczyzna, ul. Ustronna gmina nieporęt Pozwolenie na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego dwulokalowego. Działka budowlana o powierzchni 2007 m2, położona w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł12 m² 1 250 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania trzy miejsce postojowe przy ul. Wroczyńskiego w Białej Podlaskiej. Numery miejsc: 58,59,60 (podwójne) Powierzchnia jednego miejsca postojowego to ok. 11,87 m2 ( pojedyncze) i 23,75.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł8 136 m² 11,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Pięknie położona działka między lasami na terenie Nadwieprzańskiego Parku Krajobrazowego. Działka położona na terenach niezwykle atrakcyjnych przyrodniczo i krajobrazowo. Wymiary 279x30.

Szczegóły ogłoszenia

436 000 zł1 366 m² 319,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana w Olszewnicy Starej, gm. Wieliszew spokojna okolica, blisko lasu Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Olszewnica Stara, przy ul. Wiejskiej, w gminie.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij