dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 245 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 245 ogłoszeń

587 000 zł65 m² 9 030,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

To nie jest zwykłe mieszkanie. To wnętrze zaprojektowane ze smakiem, konsekwencją i dbałością o każdy detal. Na sprzedaż wyjątkowe, stylowe mieszkanie o powierzchni 65 m2, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

530 000 zł44 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

- nieruchomość dostępna tylko W verano estate - Nowoczesne mieszkanie w sercu Łodzi ul. 6-go Sierpnia | 44 m | 2 piętro | miejsce parkingowe Na sprzedaż oferuję jasne i funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł46 m² 13 913,04 zł/m²

 

Piętro:10/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

2-pokojowe mieszkanie z potencjałem na 3 pokoje | 46 m | Balkon | Piwnica | Bemowo Na sprzedaż ustawne mieszkanie 2-pokojowe z możliwością łatwej aranżacji na 3 pokoje, idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł111,33 m² 22 365,94 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży apartamentu o powierzchni w Krakowie. Lokalizacja Apartament położony jest w jednej z najbardziej pożądanych części Starego.

Szczegóły ogłoszenia

328 000 zł4 100 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż - działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy Morgi - wyjątkowa lokalizacja w otulinie lasu Przedmiotem oferty jest działka budowlana o powierzchni 4 100 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł130 m² 4 453,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom jednorodzinny 130 m, działka 1000 m okolice Serocka Na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie surowym, częściowo zamkniętym, położony w urokliwej i zielonej miejscowości zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

815 000 zł77,02 m² 10 582 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:422 m²

Nieruchomości Pawłowski prezentuje nową inwestycję na mapie Skawiny - kameralne osiedle 8 domów jednorodzinnych wolnostojących o powierzchni użytkowej 77,02 m położonych.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 386 m² 90,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1386 m2, położone w pięknej okolicy, niedaleko jezior : Salino ok. 3 km, j. Czarne ok. 3,5 km, dąbrze ok. 2,5 km i jeziora Żarnowieckiego ok.10.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł999 m² 149,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w miejscowości Wola Polska. Prześliczna okolica, 600m do rzeki Rządza, na skraju lasu wśród cichej letniskowej i całorocznej zabudowy. W sąsiedztwie tylko puste działki.

Szczegóły ogłoszenia

1 340 000 zł2 692 m² 497,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 2692 m | pod zabudowę bliźniaczą | doskonała lokalizacja szybki dojazd do warszawy Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2692 m, idealna pod zabudowę bliźniaczą lub.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł3 318 m² 102 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka nr 265/2 obręb Góry, gm. Kazimierz Dolny Na sprzedaż wyjątkowo atrakcyjna działka położona w jednej z najbardziej prestiżowych i poszukiwanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak

Górzno,kujawsko-pomorskie

699 000 zł69 m² 10 130,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 643 m²

Górzno, ul. Okrężna. Dom bezpośrednio nad Jeziorem Górznieńskim. Zapraszamy do zakupu domu jednorodzinnego znajdującego się w malowniczym miasteczku Górzno w powiecie brodnickim.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł1 600 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1600 m2 położona w miejscowości Nowy Śleszów , gmina Żórawina, powiat wrocławski. Media w odległości ok. 45m od działki: prąd, woda. Na.

Szczegóły ogłoszenia

5 499 000 zł1 243 m² 4 423,97 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 954 m²

Lubin, obiekt, lokal usługowy, sprzedaż. NA sprzedaż obiekt komercyjny W lubinie. Skomercjalizowany. Długoletnie umowyt najmu. Wysoki standard wykończenia. Szczegółowe informacje po kontakcie.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł47,25 m² 4 211,64 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta sprzedaży lokalu handlowego w atrakcyjnej lokalizacji w " Galerii Nenufar " przy ulicy Jana III Sobieskiego 43 w Iławie. Centrum Iławy, znakomita lokalizacja, ponad 6000 tys. mkw.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł1 340 m² 141,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Czarnkowie - w otoczeniu natury i spokoju Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1 340 m , położona w Czarnkowie (woj. wielkopolskie,.

Szczegóły ogłoszenia

2 640 600 zł8 802 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą niezbudowanej działki inwestycyjnej w Chwaszczynie, rejon Rewerenda, położonej przy ul. Zbożowej. Blisko Gdyni Dąbrowy. Działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł2 168 m² 64,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko w Inhome Development! Szanowni Państwo, z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży działki przeznaczonej pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, położonej w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

3 170 000 zł524 m² 6 049,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 234 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Bardzo atrakcyjna nieruchomość składająca się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł289 m² 692,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż atrakcyjne działki budowlane W słupsku ul. 11-go Listopada, słupsk - oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł54,65 m² 7 666,97 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Oferta na wyłączność tylko w Naszym Biurze! 0% prowizji dla Kupujących. Wynagrodzenie Biura pokrywa Sprzedający. Przedstawiamy na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 799 900 zł169,36 m² 10 628 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Przedstawiamy do sprzedaży nowoczesny dom wolnostojący położony w wyjątkowo zielonej, spokojnej okolicy, w bliskim sąsiedztwie Podkowy Leśnej. Dom wolnostojący o pow. 169,36m2.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł200 m² 2 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:34 800 m²

Oferujemy unikalną okazję zakupu klimatycznego siedliska o powierzchni 3,48 ha, które może spełnić marzenia o spokojnym życiu na łonie natury. Idealne miejsce dla osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł47,50 m² 10 210,53 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| na sprzedaż nowoczesny i komfortowy apartament o powierzchni 47,5 m , położony na 1. piętrze w 2-letnim bloku przy ul. Nowy Świat

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł10 000 m² 69 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży oferujemy działkę w Sławie z przeznaczeniem w planie zagospodarowania przestrzennego jako aktywność gospodarcza. Działka znajduje się przy obwodnicy Sławy. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł6 535 m² 306,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana - Przebieczany / granica z Sułkowem (blisko Wieliczki) Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną położoną w Przebieczanach, tuż przy granicy.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł3 075 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka inwestycyjna w Złejwsi Wielkiej. Ok 90 m od trasy Bydgoszcz - Toruń. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł53 980 m² 26,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszam do zakupu działki o pow. 53 980 m2 z dwoma wolnostojącymi domami o pow. użytkowej ok 150 m2 i 100 m2, budynku gospodarczo-garażowo-warsztatowego o pow. około 160 m2.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł63 m² 6 015,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:15 000 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w malowniczej, spokojnej okolicy idealna dla osób szukających kontaktu z naturą, przestrzeni i prywatności. Dom mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

451 990 zł58,70 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% Oferta deweloperska zwolniona z podatku pcc oraz prowizji! 0% Szukasz idealnego mieszkania dla Twojej rodziny w przystępnej cenie? Odkryj nowe osiedle w Koninku, niedaleko Poznania, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł195,72 m² 6 126,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 391 m²

Prezentujemy jedyną w swoim rodzaju nieruchomość położoną w Zabierzowie - ul. Konwaliowa. Klimatyczny, całoroczny dom z grubej bali z widokiem na jurę Krakowsko- częstochowską.

Szczegóły ogłoszenia

709 000 zł52,87 m² 13 410 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie 3 pokoje z tarasem Jagodno Wrocław | 52,87 m | klimatyzacja | garażna sprzedaż komfortowe mieszkanie 3-pokojowe na Jagodnie we Wrocławiu o powierzchni 52,87 m z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Nekla

Nekla,kujawsko-pomorskie

214 020 zł1 189 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż działka rolna o pow. 1189 m2 w miejscowości Nekla. W sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł35,70 m² 7 002,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35,7 m , usytuowane na 4 piętrze budynku przy ul. Wojska Polskiego w Wałczu. Lokal składa się z: salonu z aneksem kuchennym (z.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł405 m² 1 851,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:750 m²

Oferuję do sprzedaży nietuzinkowy dom o szerokich możliwościach aranżacyjnych, położony w Mieroszowie. Dom w bardzo dobrym stanie. Powierzchnia działki z domem wynosi 750 m2. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

742 848 zł42,40 m² 17 520 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy państwu nową inwestycje w dzielnicy Krowodrza. Inwestycja idealna dla osób, które uwielbiają cisze, spokój, komfort wypoczynku. Dostępne mieszkania od 25m2 do 63m2. -Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł150 m² 4 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom w sercu Rudawskiego Parku Krajobrazowego Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży wolnostojącego domu w Karpnikach - urokliwej miejscowości położonej u stóp Gór Sokolich.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

351 736 zł39,97 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do rezerwacji nabycia Zakończenie budowy przewidziane na październik / listopad 2026 roku. Słoneczne i nowe 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

557 667 zł56,33 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na terenie bydgoskiego osiedla Czyżkówko realizowane jest kameralne przedsięwzięcie mieszkaniowe położone w sąsiedztwie rzeki Brdy oraz terenów sprzyjających aktywnemu wypoczynkowi.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł54 m² 4 611,11 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie W świetnej lokalizacji przy lesie! Wyjątkowa oferta mieszkania na sprzedaż! Piła - Staszyce Z przyjemnością prezentujemy przestronne i jasne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł5 540 m² 53,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 500 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość dla osób, które marzą o spokoju, naturze i totalnej ucieczce od zgiełku miasta. Dom położony na uboczu, bez bezpośrednich sąsiadów idealne miejsce dla.