dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 213 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 213 ogłoszeń

1 390 000 zł430 m² 3 232,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:870 m²

Budynek został wykonany z najwyższej jakości materiałów wraz z lokalem usługowym. Hala została zaprojektowana z myślą o produkcji w przemyśle spożywczym. Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł94,50 m² 11 629,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:680 m²

Prezentuję kameralną inwestycję nowoczesnych domów w zabudowie segmentowej w prestiżowej i zielonej części Łomianek idealna propozycja dla osób, które chcą stworzyć przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł108,40 m² 2 758,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1903

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 108,40 mkw, położone na 2. piętrze solidnej kamienicy z cegły czerwonej, w Centrum Włocławka, należące przed wojną do zamożnych mieszczan,.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł30,53 m² 24 860,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży dwupokojowego apartamentu o powierzchni 30,53 m w inwestycji Młyny Mogilska. Lokalizacja Zielona okolica Grzegórzek to doskonałe miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł70,60 m² 4 532,58 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Solida nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania położonego w kamienicy w Sobieszowie - Jeleniej Górze. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł691 m² 230,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa Działka w Małęczynie - Gotowa pod Budowę Twojego Domu! Szukasz idealnego miejsca na swój wymarzony dom? Prezentujemy ustawny grunt położony w Małęczynie przy ul. Dębowej, który.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł82,30 m² 5 941,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 333 m²

Oferujemy na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny parterowy, w stanie surowym zamkniętym, realizowany według projektu mango, usytuowany na działce budowlanej o powierzchni 1 333 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł2 000 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka siedliskowo-budowlana Musuły, gm. Żabia Wola | cisza, zieleń, szybki dojazd do Warszawy Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w spokojnej i zielonej okolicy Musuł. Idealna pod dom.

Szczegóły ogłoszenia

196 185 zł957 m² 205 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz pięknej kompaktowej działki za miastem? Potrzebujesz spokoju i wolnego życia na wsi? Oferuję działkę z warunkami zabudowy pod dom jednorodzinny. : charakterystyka oferty powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 069 000 zł122,80 m² 8 705,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Dwukondygnacyjny, nowoczesny, funkcjonalny apartament w nowej inwestycji, zlokalizowanej w malowniczej okolicy przy ul. Dożynkowej. Standard inwestycji: budynek z bloczków silikatowych -.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł65 m² 5 615,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta tylko u nas - zapraszamy na prezentację! Zadzwoń lub napisz do nas:   cena do negocjacji Duże 3 pokojowe mieszkanie Z dostępem do ogórdka - ul. Oświęcimska.

Szczegóły ogłoszenia

1 479 000 zł123,95 m² 11 932,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 108 m²

Mamy dla Państwa w ofercie wyjątkowy, wolnostojący dom parterowy (bungalow) o powierzchni 123,95 m , położony w Bolszewie, na przestronnej działce o łącznej powierzchni 1108.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł150 m² 1 024,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 122 m²

Dom w centrum Grodziska Mazowieckiego idealna lokalizacja, duży potencjał Na sprzedaż oferujemy dom położony w samym sercu Grodziska Mazowieckiego, w wyjątkowo atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

798 000 zł102 m² 7 823,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:320 m²

Oferta bez prowizji i pcc! gotowy z pozwoleniem na użytkowanie! Brzezia Łaka, dojazd wykonany drogą gminną! Wśród nowych domów mieszkalnych , cisza , spokój , piękne miejsce! Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł156 m² 6 089,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu piętrowy dom jednorodzinny o pow. użytkowej 135,07 m2 w stanie deweloperskim położony na działce o pow. ok. 0,0600 ha w Czarnym Błocie ok.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł1 738,10 m² 1 150,11 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Okazja! kłodzko - centrum ul. Okrzei. Super inwestycja. Obiekt przynoszący dochód. Idealny w celach wynajmu. Na sprzedaż bardzo atrakcyjna nieruchomość funkcjonalna w Kłodzku. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł63 m² 12 380,95 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie na sprzedaż - Niepołomice, ul. Moczydło Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 63,42 m2, położone na parterze w dwupiętrowym bloku z 2015 roku, na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

429 000 zł94,60 m² 4 534,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż nowoczesny, ekonomiczny dom w stanie surowym zamkniętym położony w Gogołowej (pow. wodzisławski) na działce ok 1000 m2 w spokojnej okolicy domów jednorodzinnych. Parametry.

Szczegóły ogłoszenia

1 320 000 zł81 m² 16 296,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Lokalizacja Mieszkanie znajduje się w Dolinie Gołębiewskiej w Sopocie miejscu, które łączy w sobie bliskość pięknej, szerokiej plaży oraz terenów leśnych z ustronną, zieloną.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Medyka

Medyka,podkarpackie

1 690 000 zł12 949 m² 130,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Medyka, granica Państwa - działka o łącznej powierzchni 1,2949 ha, przy największym kolejowym "suchym porcie" - z szerokim i normalnotorowym torze, zabudowana częściowo budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł821 m² 181,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Przedmiotem sprzedaży są działki budowlane na osiedlu Chopina. Działka o powierzchni 821 m kw w kształcie zbliżonym do kwadratu z widokiem na zalew kamieński. Działka posiada.

Szczegóły ogłoszenia

1 130 000 zł61,62 m² 18 338,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Komfort, prestiż i bliskość morza Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 61,62 m , położony w samym sercu Gdyni - przy ul. Żeromskiego, niedaleko plaży i Mariny.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł210 m² 2 333 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:370 m²

Wyłączny pośrednik: agata Zięba tel.   Szukasz przestronnego domu dla dwóch rodzin lub inwestycji z potencjałem? Ta wyjątkowa nieruchomość z lat 30. położona w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł89,70 m² 4 347,83 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1895

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 89,7 m2 położone na drugim piętrze kameralnej kamienicy z końca XIX wieku w centrum Obornik Śląskich, w gminie Trzebnica, w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł61,06 m² 13 576,81 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Okazja cenowa! / 3-pok mieszkanie do odświeżenia i własnej aranżacji / ul. Na Zakolu Wisły / widok na bulwar Wiślany Oferta tylko dla klientów gotówkowych/ mamy klucze do nieruchomości Do.

Szczegóły ogłoszenia

494 000 zł659 m² 749,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Planujesz budowę domu lub bliźniaka w Gdyni? Ta działka może być idealna! Położona w rozwijającej się części Wielkiego Kacka z szybkim dojazdem do centrum, blisko lasu i nowych.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł147,93 m² 20 212,26 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Kup bez prowizji! jedyna taka oferta! idealny zakup inwestycyjny! lokalizacja: dzielnica Śródmieście - samo centrum miasta. Doskonała lokalizacja umożliwia dostęp do najważniejszych punktów Gdyni bez.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł80,90 m² 1 841,78 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy w samym centrum Silna!.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł129,11 m² 4 802 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:915 m²

Oferujemy na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej 129, 11 m2 zlokalizowany na działce o powierzchni 915 m2 w Płozach. Dom wybudowano w 2012 roku. Dachówką ceramiczną.

Szczegóły ogłoszenia

61 130 zł1 090 m² 56,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na wymarzony dom w otoczeniu zieleni - działka z warunkami zabudowy w Cypriance, gm. Fabianki. Krótko: twoje Metry Biuro Nieruchomości prezentuje Państwu wyjątkowo atrakcyjną ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

2 325 000 zł17 900 m² 129,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka mieszkaniowo - usługowa pod Kleszczewem Zaledwie 2 km od centrum Kleszczewa Szybki dojazd do Poznania autostradą A2 - ok 20 km Oferta Inwestycyjna dla Przedsiębiorców: idealna Działka.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł143,36 m² 6 835,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:151 m²

Piękny, przestronny dom w Siechnicach czeka na Ciebie i Twoją rodzinę! Z siedmioma pokojami na 143 metrach kwadratowych, to idealne miejsce do życia. Budynek z 2011 roku oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł108,20 m² 7 569,32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Zapraszam na dzień otwarty w dniu 11.05.2026 r. Od godziny 15:30-17:00. Osoby zainteresowane zapraszam na umówienie się telefonicznie lub mailowo. Są mieszkania poprawne. I są takie, które.

Szczegóły ogłoszenia

2 199 000 zł255,87 m² 8 594,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 330 m²

Wyjątkowy dom W otoczeniu zieleni - wola krobowska gm. Grójec najważniejsze informacje - Powierzchnia domu: 255,87 m (użytkowa mieszkalna: 150,21 m , użytkowa z garażem: 196,90m2 ) -.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł17 454 m² 10,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość rolno-budowlaną o powierzchni 1,75 ha, położoną w Orłowie, w gminie Słomniki. Na nieruchomość składają się dwie działki o numerach.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł35 m² 16 571,43 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowoczesne mieszkanie 35 m na sprzedaż w Dębnikach, kraków [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje na sprzedaż komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

799 990 zł53,20 m² 15 037,41 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Dwustronne, słoneczne (wystawa wschód-zachód) i w pełni rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe z osobną i widną kuchnią, na 1 piętrze (brak windy) bloku z około 1965 roku, przy pl.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł1 150 m² 112,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Urokliwa działka 1150 m Brzeżno Lęborskie powiat Wejherowski Oferujemy atrakcyjne działki budowlane w malowniczym Brzeżnie Lęborskim, idealne miejsce na wymarzony dom! Aby jeszcze bardziej.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł1 531 m² 163 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana położona w Świnnej Porębie. Działka o powierzchni 15,31 ara, w całości położona w terenach zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Działka posiada.