dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 208 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 208 ogłoszeń

Rynek pierwotny

410 000 zł106 m² 3 867,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż parterowy dom jednorodzinny według projektu "dom w Kosaćcach" ze zmianami, położony w spokojnej i zielonej okolicy w miejscowości Piaseczno( gmina Jedlińsk) , zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

721 136 zł58,51 m² 12 325 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja na mapie katowic! Już dziś zainwestuj w atrakcyjnej lokalizacji! - mieszkanie o powierzchni 58,51 m2 - układ 4-pokojowy - doskonała lokalizacja pod inwestycję! - tylko 10 min od.

Szczegóły ogłoszenia

577 000 zł84,29 m² 6 845,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:402 m²

Oferta tylko w Jagła Nieruchomości gotowy dom do wykończenia W cenie mieszkania 12km od Starego Fordonu 20 000 zł Taniej Na sprzedaż dom wolnostojący z pompą ciepła , położony.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł48,50 m² 7 319,59 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3 pokoje z balkonem | Rubinkowo I | ul. Łyskowskiego Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego na Rubinkowie I, przy ul. Łyskowskiego. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł1 602 m² 99,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka nr 143 o powierzchni 1602 m, położona w miejscowości Śniadowo, bezpośrednio przy nowej asfaltowej drodze wojewódzkiej nr 677 pomiędzy Łomżą, a Ostrowią.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł30,70 m² 5 504,89 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Kawalerka w centrum z pięknym widokiem Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 30,70 m2, na którą składają się: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-15

499 000 zł53,30 m² 9 362,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Premiera Oferty na Dniu Otwartym 15 maja (piątek) godz. 18:00 Z myślą o spokojnej i indywidualnej prezentacji proszę o kontakt telefoniczny w celu rezerwacji konkretnej godziny.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł18,50 m² 5 405,41 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Biuro Nieruchomości komfort oferuje do sprzedaży garaż o powierzchni 18,5 m , położony w Centrum Świdnicy. -podłączony prąd -kanał Cena: 100000pln Najważniejsze atuty:- bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

1 086 684 zł74,05 m² 14 675 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja na mapie katowic! Już dziś zainwestuj w atrakcyjnej lokalizacji! - mieszkanie o powierzchni 74,05 m2 - taras! - układ 4-pokojowy - doskonała lokalizacja pod inwestycję! - tylko.

Szczegóły ogłoszenia

920 458 zł66,22 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż przestronne, jasne, klimatyzowane trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 66,22 m2, przy ulicy Wileńskiej. Oferta na wyłączność. Nie musisz szukać dalej. Budynek I lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł42,90 m² 14 428,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem | Fort Forest | Gdynia Chwarzno-Wiczlino atuty nieruchomości: - 2-pokojowe mieszkanie z dużym, słonecznym ogródkiem, - prestiżowe osiedle Fort.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł72 m² 9 027,78 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Wprowadzenie Na sprzedaż przestronne, rodzinne mieszkanie o powierzchni 72 m , położone przy ul. Bairda 54 w Grodzisku Mazowieckim. Funkcjonalny układ 4 pokoi, osobna kuchnia oraz świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Skępe

Skępe,kujawsko-pomorskie

1 990 000 zł234,96 m² 8 469,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:19 500 m²

Private Forest Estate - rezydencja w sercu natury dla najbardziej wymagających. 0% prowizji - kupuj bez dodatkowych kosztów. Krótko: są miejsca, których się nie szuka - one pojawiają się.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł54,09 m² 5 361,43 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Dwupokojowe mieszkanie na wysokim parterze w Żarowie! Mieszkanie do kapitalnego remontu! Na powierzchnię mieszkania ok.54 m2 składają się dwa pokoje, kuchnia, spiżarka, łazienka z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

3 150 000 zł213,80 m² 14 733,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:podziemna hala garażowa

Na sprzedaż lokal usługowy przy ul. Grójeckiej w Warszawie, budownictwo z 2011r. budynek biurowo mieszkalny, wysokie witryny - pow.lokalu 214,8m2 - do lokalu przynależą miejsca parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł143 m² 5 237,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:266 m²

Immohouse zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej z garażem w bryle budynku, zaprojektowany z myślą o komforcie całej.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł60,51 m² 14 857,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Marzysz o luksusowym apartamencie w sercu Poznania, ale czekałeś na idealny moment? Ten moment jest właśnie teraz. Wprowadzamy bezprecedensową obniżkę na gotowy, wyjątkowy apartament M35+36.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł78,98 m² 16 447,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego apartamentu, o powierzchni 79 m , usytuowanego w sercu Wrocławia, przy ul. Marii Curie-Skłodowskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł57,75 m² 9 506,49 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowa kameralna inwestycja mieszkaniowa w Tyczynie, położona tuż przy granicy Rzeszowa. Inwestycja wyróżnia się wewnętrznym atrium, które zapewnia naturalne doświetlenie części wspólnych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

267 000 zł28 m² 9 535,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1994

Pierwsze mieszkanie lub inwestycja pod najem! Na sprzedaż kawalerka położona w Kleosinie przy ul. Kraszewskiego 10, tuż przy osiedlu Nowe Miasto w Białymstoku. Mieszkanie znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 210 000 zł69,78 m² 17 340,21 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 70 m , zlokalizowanego na wrocławskim Tarnogaju - w inwestycji Punkt Piękna przy ul. Pięknej. To propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł140 m² 4 207,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:380 m²

Makler poleca dom w cenionej i lubianej dzielnicy- na bydgoskim Miedzyniu. Nieruchomość położona jest w spokojnej okolicy, wśród zabudowanych działek z domami jednorodzinnymi. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

619 305 zł45,85 m² 13 507,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Brak prowizji oraz podatku pcc 2%. Nasza usługa jest całkowicie bezpłatna. Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 45,85 m , położone na 1. piętrze nowoczesnego budynku na jednym.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł3 764 m² 79,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży działka budowlana o pow. 3764 m2, geodezyjnie oznaczona jako dz. 46/5, położona w miejscowości Bukowice przy ul. Złotowskiej w Gminie Krośnice. Posiada potencjał do.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Sośno

Sośno,kujawsko-pomorskie

660 000 zł200 m² 3 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 055 m²

Na sprzedaż atrakcyjne siedlisko położone w spokojnej okolicy, z dala od głównej drogi, idealne dla osób szukających przestrzeni, prywatności i komfortu życia blisko natury.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł50 m² 6 380 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Szukasz miejsca, które stanie się bezpieczną przystanią dla Twojej rodziny? Przy ul. Mickiewicza 24 w Dąbrowie Górniczej czeka przestrzeń, która łączy w sobie spokój niskiej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł3 387 m² 64,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana praktycznie bez sąsiadów w miejscowości Nowe Wrońska z wydanymi warunkami zabudowy. Dwa kilometry od zjazdu z S7, błyskawiczny dojazd z Warszawy (50 kilometrów.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł907 m² 606,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka Inowrocław - pomiędzy ulicą św. Ducha a ulicą Jacewską. Anna Nieruchomości w Inowrocławiu prezentuje na sprzedaż atrakcyjną działkę o nr ewidencyjnym 19/30.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

395 000 zł63 m² 6 269,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:450 m²

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Kupujesz bezpiecznie, w cenach dewelopera. Proponujemy Państwu budynki w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

763 500 zł57,30 m² 13 324,61 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Trzy pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji bronowice/azory. Zakup bezpośrednio bez pcc bez prowizji Mieszkanie sprzedawane w stanie developerskim. Zdjęcia przedstawiają poglądowe wizualizacje.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł42,70 m² 9 367,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Mam przyjemność zaprezentować atrakcyjne mieszkanie idealne pod inwestycje o powierzchni użytkowej 42,7 m2, usytuowane na 3 piętrze, składające się z 2 niezależnych pokoi w Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 100 zł27,86 m² 14 325 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesna kawalerka na Morenie - idealna pod inwestycję lub na start. Mieszkanie zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji, wyróżniającej się nie tylko elegancką architekturą i wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 520 000 zł151,15 m² 10 049,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom dla rodziny, która chce odetchnąć od miasta - bez rezygnacji z wygody Warszawy Są miejsca, w których dzieci mogą bezpiecznie bawić się w ogrodzie, poranki zaczynają się ciszą.

Szczegóły ogłoszenia

40 999 zł357 m² 114,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Sprzedam Działkę rod Jedność w Mysłowicach przy ul. Laryskiej 40 (w pobliżu sali u Kucharza ) Działka o pow. 357m2 położona w spokojnej i zielonej okolicy, działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł86,86 m² 13 815,34 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowy, luksusowo wykończony apartament, zlokalizowany na 2. piętrze nowoczesnego budynku w dynamicznie rozwijającej się części Wrocław. Nieruchomość stanowi idealne.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł68,80 m² 14 389,53 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

3 pokoje Z częściowo otwartą kuchnią! lokalizacja: nieruchomość położona na os.Teatralnym, dzielnica Nowa Huta. Dzielnica ta charakteryzuje się dobrze rozwniętą infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł48,44 m² 9 888,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Sprzedam mieszkanie w budynku 4-ro pietrowym na parterze na Baranówce,przy ulicy Broniewskiego. Mieszkanie położone na parterze w niskim bloku, z 3 niezależnymi pokojami,z jasną osobną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 090 000 zł137,14 m² 7 948,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:459 m²

Nowoczesny dom w zabudowie jednorodzinnej dwulokalowej w Łozinie. Dom o funkcjonalnym układzie i wysokim standardzie wykonania, położony w spokojnej i dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

945 000 zł38,86 m² 24 318,06 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej nieruchomości w Dolnym Sopocie! Dwupokojowe, komfortowo wyposażone mieszkanie jest położone przy ul. Grunwaldzkiej 93a,.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł48 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na V piętrze nowoczesnego apartamentowca z 2016 roku (z windą), w prestiżowej części.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł38,23 m² 15 432,91 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1995

Opis: mieszkanie 38,23 m2 na 1 piętrze w budynku z 1995 roku - Sadyba. Z potencjałem aranżacyjnym, możliwość 2 pokoi, doskonała inwestycja, do własnej adaptacji w dobrej.