dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 213 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 213 ogłoszeń

Rynek pierwotny

836 380 zł62,86 m² 13 305,44 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Klient biura. Agent odpowiedzialny za ofertę Joanna Suchanek tel.   Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62,86 m , położone na 2. piętrze w nowoczesnej inwestycji we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł7 900 m² 177,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana Z domkami letniskowymi W bronkowie nad jeziorem! Propozycja dla inwestora - działka o pow. 7900 m2 - warunki zabudowy na 8 domków - 60 m od jeziora! Malownicze.

Szczegóły ogłoszenia

599 999 zł28,75 m² 20 869,53 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Atuty: - wydanie mieszkania - od zaraz - 5 min autem lub rowerem do plaży i parku - Nowoczesny styl - Prywatne miejsce parkingowe w hali garażowej - Możliwość zaparkowania wielu aut na parkingu.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł200 m² 9 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:633 m²

English version below sprzedam dom wolnostojący kraków swoszowice opatkowice dwa garaże działka 6,33 ar ogrzewanie podłogowe 4 sypialnie posiada panele słoneczne Do sprzedania dom: o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 000 zł62,83 m² 9 215,34 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Premium nieruchomości - biuro sprzedaży Bez prowizji biura i podatku pcc Osiedle Ogrodowa w Wasilkowie. To nasza najnowsza a zarazem kolejna inwestycja w lubianym Wasilkowie! Nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

4 999 999 zł25 700 m² 58,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zainwestuj w przyszłość rozległa działka budowlana 2,57 ha w sercu Książenic Jeśli szukasz dużego terenu z potencjałem rozwojowym, ta oferta jest dla Ciebie. Działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł498 m² 2 188,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:769 m²

Oferta dostępna tylko W biurze pepper house! Na sprzedaż budynek mieszkalno-usługowy - idealna inwestycja! | Dziemiany k. Kościerzyny | 478 m + działka ok. 800 m . Na sprzedaż atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

1 220 000 zł86,40 m² 14 120,37 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Mam do zaoferowania piękne, duże, dwupoziomowe mieszkanie W świetnej lokalizacji blisko szkoły atuty mieszkania - bardzo duży taras - blisko szkoła nr 33 - świetny stan - dwupoziomowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł92,18 m² 14 645,26 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Bezczynszowe mieszkanie 72,41 m + garaż, ogród, pokój zimowy Znakomita lokalizacja! Na sprzedaż bezczynszowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 72,41 m z garażem w bryle budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł380 m² 3 684,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż Dom z potencjałem. Doskonały projekt inwestycyjny. Czterokondygnacyjny budynek mieszkalny zlokalizowany na 16 arowej działce.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł72,31 m² 5 794,50 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Przestronne mieszkanie o powierzchni 72,31 m 2 , położone w ścisłym centrum miasta Lębork przy ul. Gdańskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł39,69 m² 12 471,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Atuty: * 10 minut autem do Gdańskiej Starówki; * Kameralne osiedle, gwarantuje prywatność i spokój; * 5 minut do obwodnicy Trójmiejskiej, szybki dostęp do głównych dróg; * Cicha i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 181 432 zł80,92 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji 4-pokojowe mieszkanie w nowoczesnym osiedlu - Prądnik Biały, kraków 4. piętro | termin oddania: III kwartał 2026 r. Nowe osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł3 172 m² 37,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona blisko centrum Raciążka o powierzchni 3172 m 2. Działka położona przy gminnej drodze utwardzonej w odległości 600 metrów od szkoły , urzędu.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 204 m² 83,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1204 m , zlokalizowaną w malowniczej okolicy w miejscowości Łaznowska Wola, gmina Rokiciny, w powiecie tomaszowskim,.

Szczegóły ogłoszenia

253 000 zł42,20 m² 5 995,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokoje do własnej aranżacji | 42,20m2 | balkon | zielona, spokojna okolica - bytków Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,20 m , położone na 4 piętrze w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł122,30 m² 4 251,84 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

-rezerwacja-rezerwacja- nie szukaj dalej - oferta dostępna tylko W naszym biurze Mieszkanie Z garażem w zadbanej wyremontowanej kamienicy Duże, przestronne mieszkanie o pow. 122,30 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

9 900 000 zł2 466,91 m² 4 013,12 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Unikatowa oferta nieruchomości! na sprzedaż prosperujący kompleks motoryzacyjno-usługowo-przemysłowy O powierzchni 2466 M2! doskonała oferta dla dealera samochodowego - dobry roi oraz standard.

Szczegóły ogłoszenia

131 280 zł2 191 m² 59,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Szukasz miejsca, gdzie jedynym Twoim budzikiem będzie śpiew ptaków, a sąsiadami zostaną pola i lasy? Witaj w Ostrowitem zachodniej, spokojniejszej części Mazur, gdzie czas płynie.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł31 422 m² 124 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z rozpoczętą budową budynku hali magazynowej z częścią administracyjno-socjalną. Powierzchnia użytkowa części magazynowej 1200 m2 o wysokości zabudowy max. 12 m. Część.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Radomsko,łódzkie

240 000 zł2 139 m² 112,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki położonej w Radomsku, przy ul. Czyżykowej. Nr działki: 699, obręb: 41 Radomsko Cechy nieruchomości: -.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł32 m² 20 281,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Gdańska - Jelitkowie. To idealna propozycja zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł85,27 m² 7 857,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:204 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej z ogrodem przy ul. Lawendowej, bielawa gmina Długołęka lokalizacja: bielawa to wieś położona w powiecie wrocławskim, na terenie gminy.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł38 m² 7 368,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Ager nieruchomości oferuje na sprzedaż Mieszkanie 2 pokojowe o pow.38m2 położone na parterze w niskim odnowionym bloku po termomodernizacji na Os.Piastowskim przy ul.Zawadzkiego. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł44,60 m² 10 067,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44,6 m położone na 3 piętrze w niskim, 4-piętrowym bloku przy ul. Gruntowej na osiedlu Młodych w Białystok. Mieszkanie ma bardzo funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł812 m² 158,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Rajsko gm. Szczurowa - działka budowlana o pow. 8 arów! Działka budowlana o powierzchni 8 arów położona w Rajsku. W najbliższej okolicy znajduje się luźna zabudowa jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

476 000 zł59,51 m² 7 998,66 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie, 3 pokoje, 3 piętro, winda, balkon, 59,5 m2, ul. Poniatowskiego. Biuro bip Smart z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 59,5.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł35,50 m² 9 295,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Marzysz o mieszkaniu po świeżym remoncie, w dobrej lokalizacji i gotowym do wprowadzenia bez dodatkowych kosztów? Ta oferta w Wyszkowie może być właśnie dla Ciebie! Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł213 m² 7 277 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:572 m²

Szanowni Państwo, biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nieruchomość: zrewitalizowana willa w stylu szwajcarskim, położona w historycznej tkance miasta - przy ul. Gimnazjalnej.

Szczegóły ogłoszenia

99 800 zł800 m² 124,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentacja działek budowlanych o powierzchni 800m2 oraz 1100m2 zlokalizowanych w gminie Miedźna we Frydku). 6,5km od Pszczyny , 500m od lasu! Szkoła 1,5km Działka widokowa, w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Niwy

Niwy,kujawsko-pomorskie

1 291 693 zł22 586 m² 57,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Syndyk sprzeda grunty inwestycyjne (produkcja/usługi) za cenę nie niższą niż 70% wartości oszacowania ceny już od 326.669 zł netto tj. 63,84 zł/m2 netto Treść ogłoszenia: syndyk masy upadłości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

470 000 zł96,33 m² 4 879,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Dom 96,33 m + działka 1500 m | Kończewice | blisko Torunia Na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym, zlokalizowany w miejscowości Kończewice, gmina Chełmża,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 158 905 zł55,45 m² 20 900 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

| na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie z antresolą o pow. 55,45m2 usytuowane na II piętrze nowego, wielorodzinnego, budynku mieszkalnego, zlokalizowanego w sercu Pragi, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł500 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży pięknie położona działka znajdująca się w miejscowości Podgórki w Górach Kaczawskich (gmina Świerzawa, powiat złotoryjski) w Sudetach Zachodnich. Opis nieruchomości -.

Szczegóły ogłoszenia

260 400 zł744 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

4 k Ą T Y N I E R U C H O M O Ś C I ma przyjemność zaprezentować działkę budowlaną. Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 744.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł54 m² 31 481,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:865 m²

Dom wolnostojący do remontu ewe. rozbudowy - Bemowo, boernerowo Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 56m , położony w jednej z najbardziej urokliwych i spokojnych części.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Kłobuck,śląskie

319 000 zł5 583 m² 57,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości dymowski. prezentuje na sprzedaż działki o dużym potencjale inwestycyjnym, położone w Kłobucku przy ul. Cielebana. Przedmiotem oferty są działki nr 1547 oraz 1548,.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł120 m² 3 458,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:939 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący - Syrynia. Sprzedam dom wolnostojący z przełomu lat 60/70, zlokalizowany w spokojnej części Syrynia. Nieruchomość znajduje się na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

4 480 000 zł400 m² 11 200 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:558 m²

Oferujemy do sprzedaży w Starym Wilanowie dwa domy bliźniacze, które mogą być siedzibą firmy na działce o powierzchni 580 m2. Każdy z domów jest o powierzchni 190 mkw. Obok domów.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł10 000 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

W mirkowie w pobliżu Boscha dzialka usługowa z wyłączeniem aktywności przemysłowej uciążliwej pow 10000 m2 media: woda przy działce, prąd przy działce, gaz i kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł35,02 m² 16 561,96 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż piękny Apartament z tarasem usytuowany na wysokim parterze budynku z windą okazja! Brak podatku pcc! Sprzedaż od właściciela z wliczonym Vat 23% Inwestycja składa się.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij