dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 239 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 239 ogłoszeń

599 000 zł52,90 m² 11 323,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

3 pokoje, 52,9- legionowo Idealne dla rodziny oferta dostępna tylko W indepro nieruchości 3 pokoje, 52,9- legionowo Idealne dla rodziny wirtualny spacer Zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

996 000 zł86 m² 11 581,40 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1975

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Dwupoziomowy układ 86 m | Panoramiczny widok 360| lsm Sprzedam dwa niezależne mieszkania położone bezpośrednio nad sobą (10. i 11. piętro) przy.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł2 110 m² 59,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Obniżka ceny! Oferujemy na sprzedaż działkę rolną o powierzchni 2110 m2, zlokalizowaną w miejscowości Niwka, położonej w odległości 3 km od Czaplinka oraz 14 km od Złocieńca.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł1 612 m² 744,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka 1612M2/ sulejówek, doskonała lokalizacja! Na sprzedaż działka budowlana o pow. 1612 m2 w Sulejówku. Zgodnie z zapisem mpzp: - powierzchnia zabudowy- 25% powierzchni działki.

Szczegóły ogłoszenia

47 900 zł812 m² 58,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę o powierzchni 812 m , położoną w spokojnej miejscowości Bolemin (gmina Deszczno). To idealne miejsce dla osób szukających przestrzeni pod budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł17,46 m² 13 115,69 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1895

Opiekun oferty: stanisław Karwowski tel :   Otoczenie nieruchomości: nieruchomość jest położona w samym centrum Łodzi, w pobliżu największych atrakcji miasta: ulicy Piotrkowskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

39 000 000 zł1 308 m² 29 816,51 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Jaśkowa Dolina 71 to adres, który kryje w sobie pałacową rezydencję o niezwykłym charakterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 032 520 zł168,48 m² 12 063,87 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż Lokal Handlowy w nowo powstającej inwestycji na Ruczaju. Opis: - duże witryny - Patrer - Wysoki standard budynku - Bardzo dobra widoczność lokalu - Parking W tej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł5 234 m² 286,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do działki dojedziesz wklejając w Google Maps 52.062028, 21.156278 Słomczyn, ul. Wiślana Numer Ewidencyjny 18 Media Gaz - w budynku Prąd, woda.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 181 280 zł51,36 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Eng below Na sprzedaż jasny i komfortowy apartament położony na VI kondygnacji, w nowo zrealizowanej nadbudowie stylowej, modernistycznej kamienicy z lat 30. XX wieku. Wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł1 728 m² 1 099,54 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 839 m²

Nieruchomość ta może być sprzedana wyłącznie razem z nieruchomością Inowrocław ul Toruńska 11. Przedmiotem sprzedaży jest zabudowana działka o powierzchni 1903m 2 , o regularnym,.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł4 800 m² 20,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

! oferta tylko W naszym biurze nieruchomości! Okazja - zmiana ceny na 99 000,00 zł - Istnieje możliwość zamiany na mieszkanie w Olsztynie! link do filmu: Działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł170 m² 8 823,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 400 m²

Dom, który daje więcej niż tylko metry Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu położonego w zielonej, spokojnej części gminy Prażmów. To nie jest zwykła nieruchomość. To przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

839 726 zł64,40 m² 13 039,22 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szukasz idealnej perspektywy inwestycyjnej? Miejsca do życia? To nowoczesne mieszkanie z potencjałem. Paczkomat na osiedlu, life Services i Smart Home to technologie, które ułatwią życie Tobie.

Szczegóły ogłoszenia

40 000 zł541 m² 73,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedania dwie rewelacyjne działki, idealne pod budowę niedużego domu w spokojnej okolicy! Teren zlokalizowany w okolicy Szczercowa (niwy). Działka o powierzchni 541m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł53,40 m² 6 928,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Nowa oferta Trzypokojowe mieszkanie na Osiedlu Orle. Czwarte piętro. Trzy oddzielne pokoje, kuchnia, łazienka, wc. CO i cwu z sieci miejskiej Stolarka okienna pcv Duży balkon z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł2 258 m² 1 771,48 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atrakcyjna oferta inwestycyjna tylko U nas! Na sprzedaż wyjątkowy obiekt wypoczynkowy w nadmorskiej.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł3 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolno-leśna w miejscowości Świętajno (mazury) o pow. 3000 m2 częściowo zalesiona przy otulinie pięknego lasu, co zapewnia ciszę, prywatność oraz bezpośredni kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł955 m² 151,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeżeli szukasz działki na uboczu ale blisko jeziora i mazurskiej infrastruktury, działki która w przyszłości stanie się odskoczą od codzienności to możliwe, że to właśnie ta. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

2 676 400 zł13 382 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna przemysłowa z zabudową Różan Na sprzedaż działka inwestycyjna o przeznaczeniu przemysłowym, położona w miejscowości Różan, województwo mazowieckie.

Szczegóły ogłoszenia

612 000 zł44,23 m² 13 836,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Mieszkanie po generalnym remoncie. Wymienione okna, piony i instalacje. Opiekun oferty: justyna Adamiak Pośrednik w obrocie nieruchomościami Nr licencji pfrn 28305 tel.   Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł307,30 m² 9 729,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:487 m²

<!-startfragment-> Nowoczesny dom skrajny szereg | ogród | garaż 2-st. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu w zabudowie szeregowej (skrajny segment), położonego przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

417 335 zł43,93 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Opiekun Oferty: patryk Ciepielewski Tel:   Pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 Apartamenty z widokiem na Izery i Karkonosze idealne na własny wypoczynek oraz.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł50,60 m² 7 806 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Skoczów, M4, 3 pokoje, III piętro, balkon, doskonała lokalizacja uwaga! częściowe umeblowanie I wyposażenie W cenie! Na sprzedaż bardzo zadbane mieszkanie, w doskonałym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł50,68 m² 5 820 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w samym sercu Piły. Oferujemy funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,68 m , położone na 2 piętrze w budynku w ścisłym centrum miasta. To.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł2 503 m² 125,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną zlokalizowaną w miejscowości Spalona, w gminie Kunice. Działka o powierzchni 25 ar z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniowo-usługową.

Szczegóły ogłoszenia

99 900 zł1 006 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Jeśli szukasz działki budowlanej w bliskiej odległości do Szczytna, to ta oferta jest dla Ciebie! Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o pow. 1006 m2 zlokalizowaną w Korpelach tuż.

Szczegóły ogłoszenia

356 730 zł1 081 m² 330 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana o powierzchni 1081m2. Media: prąd i wodociąg. Nieruchomość objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, który przewiduje zabudowę jednorodzinną. Ciekawe.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł3 825 m² 151,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Północ Nieruchomości oferuje do sprzedaży działkę komercyjną położoną w Brunowie k/lwówka Śląskiego. Szczegóły oferty: nieruchomość o powierzchni 3825 m2 położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 490 000 zł208 m² 7 163,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:750 m²

Proponuję do sprzedaży dom o powierzchni 208m2 usytuowany na działce 752 m2, w cichej spokojnej okolicy. Nowoczesna bryła i przemyślane wnętrze. Rozkład Domu : Parter: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł150 m² 4 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:652 m²

Przestronny, zadbany dom o pow. ok. 150 m , po remoncie, gotowy do zamieszkania bez dodatkowych nakładów. Funkcjonalny układ 6 pokoi, 2 łazienek i osobnego wc zapewnia komfort dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Faryny

Faryny,warmińsko-mazurskie

399 000 zł5 823 m² 68,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną nr 117, położoną w malowniczej miejscowości Faryny (gmina Rozogi, woj. warmińsko-mazurskie).

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł550 m² 8 182 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Lokalizacja; ul. Bazyliańska, zamojska starówka, zamość, woj. lubelskie Nieruchomość gruntowa zabudowana jest budynkiem usługowo-handlowo-mieszkalnym o powierzchni użytkowej ok.550 m2. Całość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

820 000 zł147,33 m² 5 565,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Biuro Nieruchomości Lokum prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży dwóch komfortowych, dwulokalowych domów jednorodzinnych ( Bliźniak) w stanie deweloperskim, położonych w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

399 999 zł34,40 m² 11 627,88 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Nowa niższa cena. Polecam bardzo atrakcyjną kawalerkę z oddzielną kuchnią. Mieszkanko jest zadbane, z 2004 roku. Wg uznania można je odświeżyć lub całkowicie przearanżować pod własne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

815 155 zł81,11 m² 10 049,99 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w Pruszczu Gdańskim, sąsiadujące z pięknym Gdańsku, które zachwyci.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł3 314 m² 21,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej działki o powierzchni 3314 m2, położonej w spokojnej okolicy w Trzebiatowie. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   Ponad 1000.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł45,25 m² 12 375,69 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

NA sprzedaż: 2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem, komórką lokatorską i miejscem postojowym położone w Kiełczowie zaledwie kilka minut od Wrocławia! lokalizacja: mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

494 360 zł58 m² 8 523,45 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą niezwykle funkcjonalnego mieszkania z dużym balkonem! dwoma łazienkami! i windą, położonego w samym sercu Łodzi, przy ulicy Pomorskiej 115. To.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł155 m² 9 612,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:908 m²

Szanowny kliencie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości położonej w Opole - Grudzice. Nieruchomość położona jest w spokojnej, zielonej okolicy, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

695 200 zł43,45 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Start sprzedaży! Funkcjonalne mieszkania 27-109 m + prywatne ogródki Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje wyjątkową, kameralną inwestycję zlokalizowaną w zielonej części Krakowa.