dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 213 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 213 ogłoszeń

365 000 zł49,50 m² 7 373,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Żywiec Os. 700-lecia 3 pokoje Piętro lV/lV Balkon Piwnica Po remoncie Cena: 365 000 zł Osiedle 700-lecia, zadbane, przytulne, jasne mieszkanie położone na IV piętrze IV piętrowego bloku. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

789 900 zł41,65 m² 18 965,19 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Zielona 5 historia, która oddycha nowoczesnością lokalizacja W samym sercu Poznania, przy ul. Zielonej 5, powstała inwestycja, która łączy prestiżową lokalizację z kameralnym klimatem.

Szczegóły ogłoszenia

1 185 000 zł121,45 m² 9 757,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

- brak podatku pcc przy pierwszym zakupie nieruchomości, - 0% prowizji dla Biura pośrednictwa - kompleksowa obsługa - Kredyt przy moim pośrednictwie zostanie szybko i sprawnie przeprowadzony.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł56 m² 7 482,14 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Funkcjonalne mieszkanie z dodatkową działką. Paprotnia, ul. Brzozowa 54 m Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 54 m , położone w spokojnej, a jednocześnie dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł249,81 m² 9 006,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:532 m²

Mint Property prezentuje na sprzedaż dom typu bliźniak, położony w dzielnicy Podgórze w rejonie ul. Kustronia. Dom z dużym potencjałem inwestycyjnym. Dom z lat 90tych położony na.

Szczegóły ogłoszenia

1 985 186 zł211 190 m² 9,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna w okolicach Gryfowa Śląskiego - ok. 20 ha terenu ze stawami i ogromnym potencjałem Są miejsca, które od pierwszej chwili uruchamiają wyobraźnię. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł47,18 m² 4 853,75 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

0% prowizji! Lokal mieszkalny do remontu w atrakcyjnej lokalizacji przy strefie centrum w Bytomiu Szombierki. Do sprzedaży mieszkanie przestronne o pow 47,18 m2 na piątym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Radoszki,kujawsko-pomorskie

48 000 zł943 m² 50,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka z warunkami zabudowy budynku mieszkalnego jednorodzinnego w miejscowości Radoszki. Prąd do podłączenia, wjazd bezpośrednio z drogi wojewódzkiej 544. Całość ogrodzona. Wydane.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł54,90 m² 6 921,68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przygotowaliśmy dla Państwa wyjątkową ofertę mieszkania w centrum Torunia przy ulicy Grudziądzkiej w dobrze zarządzanej kamienicy. Bardzo niski czynsz 401,49 zł. Mieszkanie o pow. 54,90.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

635 626 zł73,91 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia I wydania Słoneczne i nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem w bloku z windą! Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 500 m² 66,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecamy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1500 m2. Działka położona w wsi Wolbromek 2 km od Bolkowa, 15 km od Świebodzic. Na działce doprowadzona woda,prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

860 909 zł48,18 m² 17 868,60 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Witam! Oferuję Państwu na sprzedaż piękny 2 pokojowy apartament o powierzchni; 48,18 m2 z atrakcyjnym balkonem położony na 3 piętrze. Mieszkanie - 48,18 m , 3. piętro, z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

173 750 zł25 m² 6 950 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż przytulne, mieszkanie o powierzchni 25 m , położone na pierwszym piętrze w odrestaurowanej kamienicy. Budynek przeszedł generalny remont, w ramach którego.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł93 m² 4 838,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1956

W ofercie biura nieruchomości Księżyk & Podzimska, przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 93m2 w domu wielorodzinnym, położonym w Chorzowie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

680 000 zł53,55 m² 12 698,41 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jasne, nowe 3 pokojowe mieszkanie z dużym tarasem na wysokim parterze z windą od poziomu hali garażowej. Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie przez dewelopera " pod klucz" jest.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 556,10 m² 95,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: działka zlokalizowana jest w miejscowości Dąbrowa, gmina Stężyca, obręb Łosienice. Do nieruchomości prowadzi dogodny dojazd drogą asfaltową. Dąbrowa położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

243 000 zł34 657 m² 7,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż: grunt rolny - potencjał inwestycyjny, mirsk (dolny Śląsk) Na sprzedaż oferujemy atrakcyjny grunt rolny o łącznej powierzchni 34 657 m (3,47 ha) , położony w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł103 m² 6 796,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 395 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni 103 m położony przy ul. Brzeskiej w Białej Podlaskiej idealna propozycja dla rodziny lub inwestora szukającego nieruchomości z potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

679 999 zł92,54 m² 7 348,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Nowoczesny dom wg projektu Zernetis DM-6827 - Zaborowie - stan deweloperski Na sprzedaż dom jednorodzinny wybudowany według projektu Zernetis DM-6827, położony w miejscowości Zaborów.

Szczegóły ogłoszenia

27 000 zł417 m² 64,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

| na sprzedaż działka o pow. 417 m2, zlokalizowana w miejscowości Garbatka-Dziewiątka w gm. Garbatka-Letnisko. Działka w kształcie kwadratu o wymiarach: 20 m x 20,5.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

486 500 zł47,70 m² 10 199,16 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA zdjęciach pierwszy etap osiedla zakup od dewelopera! świetna lokalizacja! bez podatku pcc! bez prowizji od kupujących! pomożemy W uzyskaniu kredytu inwestycja W świetnej lokalizacji!.

Szczegóły ogłoszenia

788 000 zł59,27 m² 13 295,09 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Lokalizacja: sopot Brodwino to wyjątkowa dzielnica otoczona lasami Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Jest to idealne miejsce do zamieszkania lub pod wynajem dla turystów czy studentów. Otoczenie daje.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł175 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

WYJĄTKOWA OFERTA DOMU W MIEJSCOWOWŚCI ZARZYCE WIELKIE NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł18 100 m² 34,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy ofertę sprzedaży wyjątkowej działki o powierzchni 181 arów (1,81 ha), o charakterze budowlano-rolno-leśnym, z bezpośrednim dojazdem drogą gminną. Część terenu jest.

Szczegóły ogłoszenia

49 000 zł1 006 m² 48,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki w Kolonii gmina Świętajno Oferujemy w sprzedaży działki rolno-budowlane o powierzchni od 950 do 1130 m2, położone w mazurskiej wsi Kolonia. Z racji lokalizacji jest to.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł4 500 m² 89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka w Kraśniczej Woli w pierwszej linii zabudowy przy lokalnej ulicy asfaltowej. Obecnie działka ma około 4500m2. Po wydzieleniu drogi wewnętrznej, dojazdowej do posesji.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł267 m² 4 456,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:600 m²

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. NA sprzedaż Dom na.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł210 m² 6 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:511 m²

Puck ul. Szkutnicza - (odległość ok. 1500 m do mola, portu jachtowego i wód Zatoki Puckiej), ok. 400 m od dworca pkp i pks, ok. 600 m od sklepów: Lidl i Biedronka. To.

Szczegóły ogłoszenia

334 000 zł1 335 m² 250,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Żelechów 6 działek budowlanych położonych w pięknym miejscu - na sprzedaż. Kompleks działek budowlanych o różnych powierzchniach od 1334m2 do 1791m2 o bardzo regularnych kształtach.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 896 m² 131,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

| piękne miejsce.W pobliżu tereny leśne i rzeka Narew. Nieruchomość z wydanymi prawomocnymi warunkami zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie dwóch budynków letniskowych (budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Świdwin

Świdwin,zachodniopomorskie

1 100 000 zł3 000 m² 366,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna o powierzchni 3000m2 z przeznaczeniem na stację paliw w Świdwinie przy jednej z głównych dróg dojazdowych, drodze wojewódzkiej w odległości 800m2 od.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł119 m² 5 462,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezczynszowe mieszkanie Oferuję na sprzedaż wyjątkową nieruchomość - dwupoziomowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 119 m2,bezczynszowe. Doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł4 790 m² 31,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka z możliwością uzyskania warunków zabudowy Powierzchnia 4790m2, znajduje się w Bądkowie blisko Białej. Szerokość frontu 27,5m, można uzyskać warunki zabudowy. Po sąsiedzku nowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 669 000 zł214 m² 7 799,07 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 214 m, zlokalizowany na południu Wrocławia w dzielnicy Klecina. Lokal znajduje się na parterze, trzy wejścia do lokalu. Brak czynszu administracyjnego,.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł54,52 m² 7 318,42 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Powierzchnia: 54,52 m kw. Pow. dodatkowe: piwnica Liczba pokoi: 2 Piętro/l.pięter: 2/3 Rodzaj zabudowy: blok Balkon: TAK Okna: plastikowe Ogrzewanie: miejskie Ciepła woda: piecyk gazowy Opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

87 000 zł1 206 m² 72,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną położoną w miejscowości Nowy Duninów (powiat płocki) o powierzchni 1206 m kw przy dk62 Płock-Włocławek. Nieruchomość objęta jest planem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 948 290 zł96,45 m² 20 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa - Wyjątkowa inwestycja willi miejskich - klucze do odbioru! zadzwoń, umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł320 m² 5 281,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 475 m²

Na sprzedaż funkcjonalny i solidnie wykonany dom w Bartągu ul. Miętowa 2 Działka 1475 m | Powierzchnia użytkowa 282,4 m | Rok budowy: 2013 Na sprzedaż przestronny, komfortowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 320 000 zł300 m² 4 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Dom wolnostojący trzykondygnacyjny (podpiwniczony) z przestronnym, zadaszonym tarasem. Powierzchnia całkowita domu 300m 2 , kondygnacje mieszkalne z ajmują powierzchnię 200m 2 , działce.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł48 m² 6 437,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie 2 pokojowe w centrum Gryfic. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   klucze do nieruchomości są wyłącznie w naszym biurze.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł1 067 m² 270,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

** działka budowlana *** księżyno*** Zapraszamy na prezentację. Atrakcyjnej, ładnie położonej działki budowlanej położonej w Księżynie gmina Juchnowiec Kościelny. Lokalizacja do której.