dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 309 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 309 ogłoszeń

175 000 zł3 014 m² 32,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka sklasyfikowana na dziń dzisiejszy jako rolna w miejscowości Kołczewo. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   . Ponad 1000 ofert w jednym miejscu na.

Szczegóły ogłoszenia

28 000 zł7 000 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: potoczek, gm. Adamów, powiat zamojski, woj. lubelskie. Opis: do sprzedaży przeznaczony udział wynoszący 1/2 w działce leśnej o ogólnej powierzchni 1,40 ha. Działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł1 000 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Leśny azyl z dostępem do swojskiego jadła Smyków k. Rakowa (26-035) | 12 km od Chańczy 4 Kąty Nieruchomości z przyjemnością prezentują ofertę, która łączy miłość do natury.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 029 000 zł185 m² 5 562,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Krzyszkowice jedno osiedle różne domy Aż 4 projekty do wyboru! Zapraszam do zakupu jednego z jedenastu domów wolnostojących z dużymi działkami w Krzyszkowicach zlokalizowanych.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł234 m² 8 504,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:357 m²

Nowoczesny dom z potencjałem Poznań, osiedle Warszawskie Komfortowa przestrzeń, duże przeszklenia i możliwość niezależnego lokalu usługowego w przyziemiu Na sprzedaż oferujemy dom.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł64,50 m² 4 573,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego o powierzchni 64,50 m , położonego na parterze budynku mieszkalnego wielorodzinnego w Bornem Sulinowie przy ul. Wojska.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł96 m² 6 968,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Biuro nieruchomości luxm przedstawia atrakcyjne i przestronne mieszkanie, 3 pokojowe o pow. 55 m2 , ( rzeczywista powierzchnia po podłodze wynosi 96 m2 ) wraz z dużą piwnicą.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł225 m² 6 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 323 m²

Twój Raj w Zalesiu - Dom Pełen Możliwości Odkryj Urok Przestrzeni, stylu i Funkcjonalności Zapraszamy Cię do odkrycia niezwykłej oferty - Twój Raj w Zalesiu, dom Pełen Możliwości,.

Szczegóły ogłoszenia

8 564 000 zł2 401,10 m² 3 566,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:własny parking

Olsztyn Nowoczesny budynek wielousługowy (fitness, kursy tańca, bankiety, bale i wesela, konferencje, targi itp.) o pow. użytkowej 2141,28 m2 na działce o pow. 1153 m2 + dzierżawiony.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł76,72 m² 4 288,32 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie. Do sprzedania wyremontowane mieszkanie z pięknym widokiem o powierzchni użytkowej oko 77 m na Starym Zdroju w Wałbrzychu. . IV piętro: 3 pokoje, kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

731 600 zł51,46 m² 14 216,87 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szukasz nowego mieszkania, do którego wprowadzisz się już tej wiosny, unikając uciążliwego remontu? Mam przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,46 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna

Tanowo,zachodniopomorskie

700 000 zł3 500 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 3500 m2 - w planie zagospodarowania przeznaczona pod usługi rzemieślnicze z możliwością dodatkowej funkcji mieszkalnej. - powierzchnia zabudowy 40%. -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Olimpin

Olimpin,kujawsko-pomorskie

559 000 zł137,19 m² 4 074,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nowoczesne Osiedle Polanki w Olimpinie - Domy wśród natury, blisko Bydgoszczy Opis nieruchomości: osiedle Polanki pod lasem w Olimpinie to wyjątkowa inwestycja składająca się z 14.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł49 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe, znajdujące się w dzielnicy Zaodrze przy ulicy Zwycięstwa w Opolu. Nieruchomość ma powierzchnię ok. 49m2 i znajduje się na czwartym piętrze /zadbany.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł238 m² 5 420,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:812 m²

Mrzezino ul. Olchowa (odległość ok. 6 km od Pucka, ok. 10 km do Redy, ok. 20 km do Gdyni, ok. 13 km do Rewy, ok. 2,8 km w linii prostej do wód Zatoki Puckiej) Atrakcyjny wolnostojący dom na.

Szczegóły ogłoszenia

73 000 zł623 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 6,72 ara, położona w miejscowości Tuchów koło Tarnowa woj. małopolskie. Działka w kształcie prostokąta. Teren objęty miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

929 000 zł77,40 m² 12 002,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu przestronne, 4-pokojowe mieszkanie z ogródkiem w spokojnej i zielonej części Gdańska Ujeścisko. Mieszkanie: na sprzedaż komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł70,40 m² 18 465,91 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Atuty: - osiedle położone w zielonej i cichej części Siedlec, bliskie sąsiedztwo centrum Gdańska. - w pobliżu kluczowych atrakcji Śródmieścia (teatr Szekspirowski, centrum Hevelianum).

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł892 m² 549,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana nad Wartą w otulinie obszaru Natura 2000 Ostoja Rogalińska. Szerokość frontu 21m, dojazd do działki drogą szutrową utwardzoną i oświetloną. Uzbrojenie doprowadzone na.

Szczegóły ogłoszenia

279 990 zł46,88 m² 5 972,48 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe świetna lokalizacja! Na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie położone na 2. (ostatnim) piętrze w ocieplonym, kameralnym bloku. Lokal idealny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł48,06 m² 12 463,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż ustawne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,06 m2, położone na 3 piętrze nowoczesnego budynku w południowej części Gdańska (orunia Górna - Gdańsk Południe). To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł60,10 m² 14 958,40 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

3-pok. mieszkanie po generalnym remoncie - blisko metra Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe po gruntownym remoncie, położone na Targówku Mieszkaniowym, w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł365 m² 2 246,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:10 200 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż zabytkowy dwór polski z czterokolumnowym gankiem z pierwszej połowy XIX wieku, usytuowany na niewielkim wzniesieniu tuż obok koryta.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł241,23 m² 3 519,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Jeśli szukasz domu na dużej działce w otoczeniu zieleni, świetnie trafiłeś! Na sprzedaż: dom w miejscowości Żelechów, gm. Żabia Wola, powiat grodziski Stan Surowy Zamknięty Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

82 000 zł1 020 m² 80,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana - Gruszów Mały Oferta na wyłączność knc Nieruchomości Przedstawiamy atrakcyjną działkę budowlaną położoną w miejscowości Gruszów Mały - idealną.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 900 zł134 m² 9 701 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:375 m²

Przedstawiamy Bardzo Ładny Segment Skrajny z dużym ogrodem. Mamy przyjemność zaprezentować atrakcyjny i funkcjonalny segment o powierzchni 93,85 m2 z dodatkowym, użytkowo.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł1 600 m² 437 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opiekun oferty: emilian Janusz Tel.:   *Oferta dostępna tylko w SDP Nieruchomości *Cena podlega negocjacji Parametry działki: Działka z domem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł200 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom o wysokim standardzie wykończenia, położony w spokojnej okolicy przy ul. Myszkowskiej w Mysłowie. Nieruchomość o powierzchni całkowitej 200 m2 to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 300 zł49,95 m² 14 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu na sprzedaż lokal handlowo - usługowy zlokalizowany na parterze luksusowego apartamentowca położonego w ścisłym centrum Rzeszowa przy.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł45,51 m² 10 964,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczecin, centrum, ul. Felczaka, jasne Błonia, 3 pokoje, balkon, spółdzielczo-własnościowe, spółdzielcze. Istnieje możliwość zakupu mieszkania przez osoby z poza ue! Oferuje na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł55,78 m² 11 652,92 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

| na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o pow. 55,78 m2 zlokalizowane w nowym bloku przy ul. Waryńskiego w Busku-Zdroju. W skład mieszkania wchodzą: salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł1 800 m² 322,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka z pozwoleniem na 3 domki po 35m2 zbudowy w Chochołowie. Lokalizacja: doskonała lokalizacja dla osób ceniących aktywny wypoczynek, z dala od miejskiego zgiełku. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

1 502 400 zł1 878 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do kupienia słoneczna działka w Komorowie na zamkniętym osiedlu nowych rezydencji. Działka o powierzchni 1675m2 w kształcie prostokąta. Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

249 900 zł54,48 m² 4 587 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania (możliwe 3 pokoje) o powierzchni 49m2 (dodatkowo do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 5,50m2) usytuowanego na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł340 m² 3 820,59 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 327 m²

0 prowizji dla kupującego! bez pcc! cena netto - należy doliczyć vat 23 Na sprzedaż obiekt produkcyjno-magazynowy, z częścią biurową o łącznej powierzchni ok 340m, położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł128 m² 3 906,25 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do sprzedaży lokal usługowy w ścisłym centrum Mysłowic przy ul. Grunwaldzkiej, stanowiącej główny deptak mysłowickiego rynku. Ogrzewanie - centralne Miejskie! Lokal wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł1 200 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż trzy działki położone w spokojnej i malowniczej części Janowa Podlaskiego. Idealna propozycja zarówno pod budowę domu całorocznego, jak i letniego siedliska. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

514 859 zł50,18 m² 10 260,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Możliwość wykończenia mieszkania pod klucz! Termin Odbioru: 2026 r. Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę 3-pokojowego mieszkania w nowej inwestycji deweloperskiej. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł3 000 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Ta wyjątkowa nieruchomość to idealne miejsce na Twój kolejny projekt deweloperski lub działalność produkcyjno usługową. Poniżej najważniejsze atuty: nieruchomość zlokalizowana w dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł4 000 m² 53,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działa rolna o łącznej powierzchni 4.000 m2 w miejscowości Rosocha, gm Golina. Obecnie zabudowa zagrodowa. Działki idealne pod inwestycje, dojazd do drogi. Zapraszam do kontaktu.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł3 359 m² 86,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka pod zabudowę mieszkaniową - 30min od Gdańska - cena do negocjacji Atuty: - w pobliżu las i jezioro (ok 1,5km) - możliwość dokupienia działki o pow. ok 3100m2 z pozwoleniem.