dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 291 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 291 ogłoszeń

Rynek pierwotny

792 666 zł62,91 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Polecamy Państwu apartament położony w urokliwej, nadmorskiej miejscowości Trzęsacz. Budynek znajduje się zaledwie ok. 500 m od pięknej plaży. Idealna oferta dla osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł150 m² 4 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:7 000 m²

NR oferty: sbdoc9230 Wyjątkowa nieruchomość z ogromnym potencjałem gm. Kunice (tylko 6 km od Legnicy) Na sprzedaż urokliwy, poniemiecki dom o powierzchni ok. 150 m2, położony na dużej,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna

Kołczewo,zachodniopomorskie

1 502 500 zł3 005 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż unikatowa nieruchomość gruntowa z linią brzegową jeziora w Kołczewie. W pobliżu znajduje się pole golfowe Amber Baltic Golf Club, liczne tereny zielone i tereny.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł6 816 m² 366,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Pomoc w uzyskaniu finansowania uzyskają Państwo tu - wynagrodzenie doradcy pokrywa Sprzedający! Okazja! Super położona działka przemysłowo - usługowa. Polecamy do sprzedaży nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 610 372 zł3 628 m² 443,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania narożna działka przemysłowa położona w Mirkowie o powierzchni 3628 m kw. Nieruchomość objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego i oznaczona w nim.

Szczegóły ogłoszenia

689 800 zł1 232 m² 559,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży! Znakomita działka w bardzo dobrej lokalizacji w Osielsku na granicy z Niemczem blisko lasu. P owierzchnia działki ok 1232m2. Działka znajduje się w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

785 000 zł117 m² 6 709,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferujemy nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim o powierzchni: 115,91, dodatkowo przynależne ogrody o powierzchni: od 450m2 do 600m2, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł77,81 m² 3 328,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 129 m²

Nowa niższa cena - 259 000 zł! Na sprzedaż: parter domu w Żółtnicy - tylko 10 km od Szczecinka. Oferujemy na sprzedaż lokal mieszkalny usytuowany na parterze budynku mieszkalnego, na kolonii.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł334 m² 7 482,04 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal Komercyjny 334m2 w samym centrum w bliskim sąsiedztwie rynku. Idealne na biuro, szkołę lub hostel. Na sprzedaż przestronny lokal o powierzchni 334m2, mieszczący się na 4 piętrze 5.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł59,50 m² 8 050,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Numer oferty w biurze 6701 Polecamy do sprzedania mieszkanie dwupokojowe z loggią o powierzchni 59,50m2, znajdujące się na pierwszym piętrze w bloku czteropiętrowym na os. Wschód.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł52,22 m² 13 385,68 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przestronne mieszkanie 3-pokojowe na Osiedlu Filmowym w Bydgoszczy Oferujemy do sprzedaży komfortowe mieszkanie o wysokim standardzie, zlokalizowane na nowoczesnym i prestiżowym Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł76 m² 11 184 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:60 m²

Sprzedam atrakcyjny lokal 75,96m2 z ogródkiem, 2 miejsca postojowe w Wawrze osiedle- borków w okolicy ul Trakt Lubelski/ul Chodzieska Lokal bez czynszowy o łącznej powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł51,80 m² 6 660,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-3 (2 pokoje z kuchnią) o powierzchni 51,8 m2 położonego na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

238 000 zł2 942 m² 80,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nspace ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 2942 m zlokalizowanej w Luboszewach - gmina Lubochnia. Lokalizacja Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł97 m² 9 072,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:327 m²

Na sprzedaż bliźniak w Gryfinie, usytuowany w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji przy ul. Dąbrowskiej (poprzednio ul. Jana Pawła II), w sąsiedztwie nowych domów.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł40,47 m² 20 261,92 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

: krótko: autonomia Praska | 2 pokoje | balkon Nowy budynek 2025 | Praga-Północ, ul. Namysłowska : Dla kogo? Dla osób, które szukają nowoczesnego mieszkania w klimacie nowej Pragi -.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Kruszwica,kujawsko-pomorskie

230 000 zł44,50 m² 5 168,54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentowć Państwu na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 44,50m2, położony w Kruszwicy na Osiedlu Robotniczym, w spokojnej i zielonej okolicy.Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Darłowo,zachodniopomorskie

1 299 000 zł353 m² 3 679,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:28

 

Powierzchnia działki:580 m²

Odkryj Klejnot Inwestycyjny w Sercu Darłowa! Czy kiedykolwiek marzyłeś o poranku, w którym budzi Cię subtelny szum fal, a w powietrzu unosi się zapach morskiej bryzy i obietnica.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł48,50 m² 6 164,95 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy z 30-letnią historią salonu fryzjerskiego gotowy biznes lub inwestycja. Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 48,50 m , położony na 1 piętrze budynku z 1965 roku.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł3 002 m² 62,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działki rekreacyjne W sercu borów tucholskich Marzysz o własnym zejściu do jeziora i porannej kawie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 000 zł115 m² 6 521,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Dom w stanie surowym otwartym Woliczka k. Świlczy 30 ar 15 min do centrum Rzeszowa Na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie surowym otwartym, realizowany według projektu Brzoza średnia, położony.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł870 m² 356,32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:713 m²

Przedmiotem sprzedaży jest prawo własności działki o numerze ewidencyjnym 618/45 o powierzchni 633 m oraz prawo własności budynku biurowo-technicznego o powierzchni użytkowej 870,51.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł1 000 m² 139 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana (zgodnie z mpzp oznaczona - 043 mn) o powierzchni 1000 m2. Położona w miejscowości Pomlewo, gmina Przywidz. Możliwość nabycia drugiej działki.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł992 m² 241,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolno-budowlana o powierzchni 992 m położona w miejscowości Żelków (gmina Skórzec). Nieruchomość zlokalizowana jest w spokojnej i zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak

Grzędzice,zachodniopomorskie

660 000 zł101,50 m² 6 502,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Oferujemy Państwu wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej, w wysokim standardzie deweloperskim. Dom jest zlokalizowany w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Grzędzic. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 299 500 zł182,69 m² 7 113,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:40 m²

Przedmiotem sprzedaży jest trzypoziomowy lokal mieszkalny z ogródkiem zlokalizowany w nowym budynku jednorodzinnym w zabudowie szeregowej w Warszawie w dzielnicy Wesoła.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł135 m² 5 037,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:930 m²

Wyjątkowy dom W jędrzejowie gotowy do zamieszkania! Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży przestronnego i funkcjonalnego domu jednorodzinnego, zlokalizowanego w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

314 000 zł52 m² 6 038,46 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Posiadam na sprzedaż mieszkanie na II piętrze przy ul. Chopina 123 w Malborku. Pomagamy W uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości Przestronne mieszkanie o pow. użytkowej 52 m2 , ale że.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

634 371 zł40,20 m² 15 780 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kawalerka Z widokiem na rzekę i przestrzenia sypialnianą Bez prowizji i podatku pcc Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 40,2 m2 znajdująca się na 1 piętrze inwestycji deweloperskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł47,50 m² 15 768,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

NA sprzedaż: 3-pokojowe, gustownie urządzone mieszkanie w rewelacyjnej lokalizacji. Mieszkanie o powierzchni 47,50 m2 znajduję się na I piętrze, 4-piętrowego budynku. składa się z: - 3.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł160 m² 5 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Klimatyczny dom drewniany o powierzchni około 150mkw położony jest w Międzybrodziu Bialskim, gmina Czernichów, powiat żywieckie. Odległość od Bielska- białej około 5 km. Budynek został.

Szczegóły ogłoszenia

228 000 zł46 m² 4 956,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie | balkon | atrakcyjna lokalizacja | staszów lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest przy ul. Jana Kilińskiego w Staszowie, na spokojnym i dobrze zagospodarowanym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

342 750 zł1 371 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana nad jeziorem 1371 m Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1371 m (nr 10 z 10 na grafice poglądowej oraz filmie), położona.

Szczegóły ogłoszenia

598 000 zł32,05 m² 18 658,35 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Są nieruchomości, które od pierwszej chwili budują emocje - widokiem, lokalizacją i atmosferą prawdziwego wypoczynku. Ten apartament położony w prestiżowym kompleksie Porta Mare.

Szczegóły ogłoszenia

4 440 150 zł296 m² 15 000,51 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Oferta sprzedaży gotowego produktu inwestycyjnego generującego stały dochód. Przedmiotem sprzedaży jest pakiet czterech niezależnych lokali użytkowych o łącznej powierzchni 296,01 m,.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł39,45 m² 24 055,77 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 39,45 m w stanie deweloperskim, zlokalizowane w samym sercu Gdańska, na prestiżowym osiedlu Garnizon. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

368 004 zł47,18 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

II etap inwestycji słubicka/borówkowa Oferujemy Państwu nowe mieszkania deweloperskie - bezczynszowe, które powstaną przy ul. Słubickiej/borówkowej w Polkowicach. Oferta bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł151 m² 6 291 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:12 070 m²

Nieruchomości Twój Dom oferuje na sprzedaż dom posadowiony na działce budowlanej 1,2070ha w Kwaśniowie Dolnym. Nieruchomość bardzo ładnie położona przy jednej ze spokojniejszych uliczek wśród.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł111 m² 5 126,13 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu przestronne mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Legnicy, w Ścisłym Centrum Miasta.Budynek rodzaju: kamienica. Powierzchnia nieruchomości wynosi 111.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł95,51 m² 10 365,41 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości- prezentujemy Państwu trzypokojowy apartament z tarasem o metrażu 95,51m2 mieszczący się na najwyższym 17 piętrze apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

202 300 zł1 190 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Magiczna Działka obok Tarczyna! Przekraczając próg tej wyjątkowej działki, zanurzasz się w świat pełen tajemnic i niezwykłych możliwości! Położona w malowniczej okolicy, ta.