dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 287 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 287 ogłoszeń

1 290 000 zł71 700 m² 17,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Przepiękna duża działka z wydanymi warunkami zabudowy oraz.

Szczegóły ogłoszenia

2 240 000 zł220 m² 10 181,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:435 m²

Dom: na sprzedaż 5-pokojowy dom wolnostojący położony w Gdyni (dzielnica Orłowo). Posadowiony na działce w kształcie prostokąta o wielkości 435 m2. Powierzchnia całkowita budynku to.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł5 924 m² 49,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka na wzniesieniu - idealna lokalizacja dla domu z widokiem! Lokalizacja: marciszów, powiat kamiennogórski, woj. dolnośląskie Powierzchnia: 5924 m 2 Warunki zabudowy: dla domu.

Szczegóły ogłoszenia

154 070 zł994 m² 155 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży bardzo atrakcyjnych działek budowlanych w malowniczych Kolanowicach koło Opola. Działki są w bardzo dobrej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł46,56 m² 7 517 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

2 pokoje | 46 m | Brzesko, ul. Ogrodowa | potencjał + świetna lokalizacja Szukasz mieszkania, które możesz urządzić dokładnie w swoim stylu? A może inwestycji w dobrej lokalizacji?.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł1 565 m² 497,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Hot oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 1565 m w Bąkowie, idealna zarówno pod budowę wymarzonego domu, jak i atrakcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

579 900 zł60,50 m² 9 585,12 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1890

Klimatyczne mieszkanie z ogrodem | 4 pokoje | Parking | Kamienica | Szwederowo Na sprzedaż wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 60,50 m , położone na parterze zabytkowej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł8 400 m² 232,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna pod produkcję / magazyn okolice Małopola Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna objęta mpzp z przeznaczeniem pod zabudowę produkcyjną, magazynową oraz usługową (p/u).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 300 000 zł119 m² 10 924,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:109 m²

Pięciopokojowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 116 m2 położony na bydgoskich Bartodziejach. Dom w stanie wykończonym, którego częścią są 3 lokale mieszkalne w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł573 m² 479,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu piękną działkę w spokojnej okolicy o powierzchni 5,7 ar. Działka zlokalizowana w Nowej Hucie - Węgrzynowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

750 000 zł56,28 m² 13 326,23 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Blue Real Estate ma przyjemność zaprezentować nowoczesne i komfortowe mieszkanie, położone na kameralnym, zamkniętym osiedlu z całodobową ochroną i monitoringiem. To miejsce stworzone.

Szczegóły ogłoszenia

482 000 zł1 928 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki o powierzchni 1928 m2 w miejscowości Arciszewo, blisko trasy S6. Działka posiada aktualny miejscowy plan zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł51,50 m² 16 291 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Tylko U nas! bez prowizji! centrum! gdańsk ul. Szeroka lokalizacja: mieszkanie przy ul. Szerokiej w samym sercu Gdańska - tuż obok Motławy, długiego Pobrzeża, żurawia i Kościoła.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł10 398 m² 39,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolno -budowlana o pow. 1,0398 ha z pięknym widokiem na las i okoliczne łąki. Na działkę wydana została decyzja o warunkach zabudowy - zagrodowa- na budowę.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Mrocza

Mrocza,kujawsko-pomorskie

490 000 zł120 m² 4 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:567 m²

Na sprzedaż: dom z dwoma niezależnymi mieszkaniami - Mrocza, woj. kujawsko-pomorskie Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny z lat 90., położony w miejscowości Mrocza - mieście.

Szczegóły ogłoszenia

755 200 zł2 534 m² 298,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż przestronna i urokliwa działka o łącznej powierzchni 2534 m , położona przy ulicy Szymborskiej w Inowrocławiu, w spokojnej, zielonej i dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł1 298 m² 150,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Okazja! dobra lokalizacja! Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1298 m (12,98a), położoną w miejscowości Składowice, w gminie Lubin zaledwie 10 minut od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł48,66 m² 14 180,02 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena! Z przyjemnością oferujemy do sprzedaży 2 pokojowy apartament o wysokim standardzie, mający powierzchnię 48,66 m2. Lokal zlokalizowany jest w nowo oddanym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł82 m² 7 682,93 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie przy ul. Grunwaldzkiej w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 82m2, usytuowane jest na drugim piętrze w kamienicy w samym centrum miasta. W jego.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł20 100 m² 119,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferta dla developera zabudowa bliźniacza I szeregowa Do sprzedania teren inwestycyjny o powierzchni ponad 2 ha. Nieruchomość znajduje się w miejscowości Gąba koło Mszczonowa, teren bez.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

679 000 zł81,03 m² 8 379,61 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkań w spokojnej okolicy Rumi. Inwestycja obejmować będzie przestronne i komfortowe mieszkania o powierzchni od 80 m2 do 140 m2, jedno.

Szczegóły ogłoszenia

985 000 zł5 395 m² 182,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Są takie miejsca, które od razu dają poczucie przestrzeni, ciszy i oddechu od codzienności i właśnie taka jest ta nieruchomość. Na sprzedaż oferuję wyjątkowy teren o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł130 m² 3 838 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:24 400 m²

Oferta na wyłączność w naszym Biurze. Do sprzedania gospodarstwo rolne o pow. 2,44 ha: dom ok. 130 m kw., z dużą, murowaną stodołą, w miejscowości Racławice, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

338 272 zł54,56 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2028

! uwaga promocja - przy zakupie do 31.03.2026 KLIMATYZACJA GRATIS! NA SPRZEDAŻ | MIESZKANIE W STANIE DEWELOPERSKIM | ODDANIE II KW. 2028 r. | miejsce postojowe W cenie |! nowa inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł44 m² 5 909,09 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu mieszkanie w Gubinie przy ul. Kosynierów Mieszkanie położone jest na poddaszu budynku jednopiętrowego o powierzchnia 44 metry kwadratowe w skład którego wchodzą.

Szczegóły ogłoszenia

935 000 zł72,40 m² 12 914,36 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne, jasne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 72 m , położone przy ul. Helenowskiej w Pruszkowie. Lokal gotowy do zamieszkania - bez potrzeby remontu.

Szczegóły ogłoszenia

337 260 zł1 533 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki pod budowę domu? Działki w malowniczym Chmielniku, który zachwyca swoim urokiem i spokojem. Ta idealna lokalizacja pozwoli Ci na odpoczynek od zgiełku miasta i otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

1 054 080 zł2 196 m² 480 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Witam chciałbym Państwu zaprezentować działkę budowlaną w miejscowości Ligota Piękna w gminie Wisznia Mała. Działka ma kształt zbliżony do prostokąta. Powierzchnia całkowita tej.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł1 059 m² 250,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

W przypadku tej oferty wynagrodzenie pośrednikowi płaci tylko sprzedający! Transakcja sprzedaży działki budowlanej położonej w północnej części Aleksandrowa Łódzkiego. ok. ul. Ludowej (.

Szczegóły ogłoszenia

276 000 zł94 m² 2 936,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:331 m²

Sprzedam dom w zacisznym zakątku Myszkowa. Wgn Myszków, ul. Sikorskiego 53g Oferujemy Państwu na sprzedaż dom o powierzchni 94 m2 posadowiony na działce o powierzchni około 330 m2.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 000 zł102 321 m² 58,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wolin Slow Life Village projekt gruntowy | Wyspa Wolin (kołczewo) Na sprzedaż projekt inwestycyjny typu land development obejmujący 102 321 m (59 działek) z obowiązującym mpzp, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł67,05 m² 9 545,12 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w Częstochowie przy ul. Krynickiej 28b/2a. Cechy nieruchomości: - powierzchnia: ~ 67,05.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł59,72 m² 15 070,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Na sprzedaż klasyka i styl - apartament w klimatycznej kamienicy, która znajduję się zaledwie 8 minut od plaży Zamieszkaj z klasą w miejscu z historią, gdzie zapach morskiej.

Szczegóły ogłoszenia

179 820 zł999 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

To idealne miejsce dla osób, które marzą o życiu w ciszy i blisko natury. Można wyobrazić sobie poranki przy śpiewie ptaków, przestrzeń wokół domu i brak miejskiego hałasu. Tu.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł4 407 m² 451,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż piękna, duża działka o powierzchni całkowitej 4407 m2 (składająca się z 4 działek sprzedawanych łącznie, ze względu na duży staw ) położone w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

531 846 zł54,27 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne osiedle gemini G-7 - segment A gemini G-7 to nowa inwestycja renomowanego dewelopera, zlokalizowana przy ul. Górnej 7. Projekt obejmuje dwa nowoczesne segmenty (a i B) o wysokości.

Szczegóły ogłoszenia

2 299 999 zł19 500 m² 117,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jadwinin | Gm. Pabianice | mpzp | Woj.Łódzkie Na sprzedaż grunt inwestycyjny o powierzchni 19 500m2 z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną oraz bliźniaczą, objęty.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł1 437 m² 118,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność przedstawić Państwu działkę budowlaną na sprzedaż - Strumień, 1437 m Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1437 m , położona w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł100 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:406 m²

Wyjątkowa okazja inwestycyjna przy rynku maślanym Centrum Gorlic - miejsce dobrze znane i często odwiedzane przez Gorliczan! Serdecznie zapraszam do obejrzenia i zakupu nieruchomości położonej.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł38 m² 24 973,68 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia, zlokalizowane w doskonale skomunikowanej części Ursynowa, tuż przy stacji Metro Imielin. Z okien.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł1 540 m² 155,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlano - usługowa W doskonałej lokalizacji Prezentujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlano - usługową , o powierzchni 1540 m 2 , zlokalizowaną w Ornontowiach ,.