dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 308 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 308 ogłoszeń

930 000 zł39 m² 23 846,15 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Z przyjemnością prezentujemy funkcjonalne i stylowo wykończone mieszkanie o powierzchni 39 m , zlokalizowane na warszawskiej Woli przy ul. Jana Kazimierza 66. Lokal usytuowany jest na 2.

Szczegóły ogłoszenia

3 790 000 zł196 m² 19 336,73 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1996

Prezentujemy Państwu wyjątkowy, przestronny apartament położony w kameralnym apartamentowcu przy ul. Cypryjskiej 2a na warszawskich Stegnach. Nieruchomość Prezentowana nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

465 000 zł53,80 m² 8 643,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa kameralna inwestycja mieszkaniowa w Tyczynie, położona tuż przy granicy Rzeszowa. Inwestycja wyróżnia się wewnętrznym atrium, które zapewnia naturalne doświetlenie części wspólnych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

657 233 zł55,66 m² 11 808 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bez pcc i bez prowizji - oferta deweloperska Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 55,66m2 m , położone w spokojnej i zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł45,69 m² 12 694,24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1923

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania po kapitalnym remoncie, położonego w kameralnym dwupiętrowym domu na poznańskim Łazarzu przy ul. Lodowej. Lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

547 277 zł36,70 m² 14 912 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Taras 42 M2! balkon 4 M2 nowoczesne ekoosiedle dla wymagających, niższe opłaty, idealne dla alergików Z filtrem powietrza. Cisza I spokój. Las. Osiedle wyposażone w pompy ciepła,.

Szczegóły ogłoszenia

734 926 zł80,85 m² 9 090 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Kupno od dewelopera, 0% prowizji. Planowany termin zakończenia budowy: 30.04.2026 r. ,65lokal mieszkalny nr 32 - loggia: 8,14 m Szczegółowe informacje dotyczące inwestycji oraz zestawienie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 000 zł28 m² 14 250 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mamy do zaoferowaniu Państwu piękne mieszkanie w samym centrum Piaseczna. Nowe 1 pokojowe w Centrum Piaseczna, skm, zieleń, w niskim eleganckim budynku. Mieszkanie składa się z: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł66,20 m² 15 090,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty 3-pokojowe mieszkanie blisko morza, rzeki, parku i jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł48,20 m² 8 091,29 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3-pokojowe z balkonem, znajdujące się na szóstym piętrze budynku na osiedlu Wzgórze Wolności, ul. Karpacka. Pomieszczenia: 48,2 m2 - salon - 16 m2.

Szczegóły ogłoszenia

505 000 zł86 m² 5 872,09 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Na sprzedaż lokal na parterze wynajęty pod paczkomaty Inpostu - adres: ul. Niepodległości - metraż: 86m2, parter (bez piwnicy) - umowa podpisana na 5 lat z opcją przedłużenia o kolejne 5 lat.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł784 m² 459,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej w Gąskach , gmina Mielno. Działka budowlana o pow. 784 m2 z wydanymi warunkami zabudowy na budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

901 644 zł100 m² 9 016 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Prawdopodobna możliwość upustu. Podobne, ale wykończone pod klucz I już Z miejscem naziemnym 1 363 383 zł Mamy do sprzedaży osiedle domów w zabudowie bliźniaczej w Falentach.

Szczegóły ogłoszenia

555 144 zł55,57 m² 9 990 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kupno od dewelopera, 0% prowizji. Planowany termin zakończenia budowy: 30.04.2026 r. ,65lokal mieszkalny nr 8 - loggia: 7,56 m Szczegółowe informacje dotyczące inwestycji oraz zestawienie dostępnych.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł250 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:900 m²

Do sprzedania dom wolnostojący, trzykondygnacyjny, wybudowany na działce o powierzchni 900 m2, znajdujący się w Chróścicach, gmina Popielów. Dom w standardzie do odświeżenia, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

797 000 zł80 m² 9 962,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Wrocław - blisko centrum Factory / Factoria Park ulica Rakietowa ( Muchobór Wielki) Nowoczesne i zamknięte osiedle. 80m2 + duży prawie 30 metrowy taras z widokiem na piękną zieleń + 2.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł90 m² 1 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:825 m²

Na sprzedaż wolnostojący parterowy dom do remontu o powierzchni całkowitej około 90 m , na działce o powierzchni 825 m . Księga wieczysta bez obciążeń. Dostępne media: - prąd.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł51 m² 10 882,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

1 899 000 zł240 m² 7 913 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Zapraszam do kontaktu w celu umówienia prezentacji |   Możliwy zakup na kredyt hipoteczny - chętnie pomożemy w całym procesie | I speak English | Szanowni Państwo, mam.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł293 m² 6 143,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:847 m²

Oferta dostępna wyłącznie w biurze Makler Dom, w którym od pierwszej chwili poczujesz komfort i spokój Nie każdy szuka ogromnej rezydencji. Większość marzy po prostu o domu,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

565 189 zł39,90 m² 14 165 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mamy do zaoferowaniu Państwu piękne mieszkanie w samym centrum Piaseczna! Mieszkanie z widokiem na zieleń, w niskim eleganckim budynku. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

803 790 zł45,70 m² 17 588 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Blisko planowanego metra. Oddzielna widna kuchnia! Prezentujemy Państwu apartament o powierzchni 45,7 m2 na 3 piętrze. Apartament składa się z salonu, oddzielnej widnej kuchni, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 169 379 zł60 m² 19 490 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Proponowane mieszkanie o powierzchni 60 m2 położone na VII piętrze składa się z: - salonu z aneksem kuchennym 20,2 m2 - dwóch sypialni 13 m2 i 10,3 m2, - łazienki 5,1 m2, - wc 2,2 m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

558 159 zł38 m² 14 688 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

W 8 min. Dotrzesz do metra. Jeszcze szybszy dojazd kolejką do centrum! Proponowany apartament na VII piętrze o pow. 38 m2 składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 729 876 zł92 m² 18 803 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mokotów super lokalizacja Posiadamy do sprzedaży apartament z loggią o powierzchni użytkowej 85 m2. Apartament składa się z: - salonu, - aneksu kuchennego, - trzech sypialni, - łazienki, -.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł80 m² 3 112,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Biuro Nieruchomości My Home zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego, położonego w miejscowości Stanki - w otoczeniu zieleni, z dala od miejskiego zgiełku.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł47 m² 15 744,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Gotowe. Umeblowane. Po remoncie. Bez stresu, bez dodatkowych kosztów. Warszawa Bródno ul. Łojewska 9 47 m | 3 pokoje | balkon | piwnica * jasny, przytulny salon ok. 15,5 m miejsce spotkań.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 200 915 zł108,20 m² 20 341 zł/m²

 

Piętro:11/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Apartament Z dużą loggią 36 M2 Przedstawiamy Państwu apartament o powierzchni 108,2 m2 położony w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym na Woli. Apartament składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

498 706 zł26,70 m² 18 678 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

5 minut do skm!n żyj bez korków! mieszkanie można podzielić na 2 pokoje! Prezentujemy Państwu apartament o powierzchni 26,7 m2 na 2 piętrze. Apartament składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

386 535 zł36,50 m² 10 590 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kupno od dewelopera, 0% prowizji. Planowany termin zakończenia budowy: 30.04.2026 r. ,65lokal mieszkalny nr 9 - loggia: 3,65 m Szczegółowe informacje dotyczące inwestycji oraz zestawienie dostępnych.

Szczegóły ogłoszenia

1 075 000 zł58,06 m² 18 515,33 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Prezentujemy komfortowe 2-pokojowe mieszkanie położone przy ulicy Obrzeżnej na Mokotowie z funkcjonalnym rozkładem, dającym poczucie przestrzeni oraz z widokiem na zieleń, zapewniającym.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 000 zł200 m² 21 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Ważne: świadcząc usługi na najwyższym poziomie oraz dbając o prywatność właścicieli - w przypadku zainteresowania zdjęcia z wewnątrz domu oraz z zewnątrz wraz z ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł55,95 m² 6 344,95 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 55,95m2 położone na 3 piętrze w bloku przy ul. Jana Pawła II 10. Blok usytuowany jest ok. 150m od promenady nad jeziorem. Na przeciwko znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

905 000 zł59 m² 15 339 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Dostępne różne metraże na wcześniejszym etapie z odbiorem na 2 kw. 2025. Mamy do zaoferowania Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59 m2 z balkonem. Łazienka z wc. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł55,76 m² 11 459,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty - mieszkanie 3-pokojowe - lokalizacja w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł140 m² 6 778,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż gotowy do zamieszkania dom w zabudowie bliźniaczej, położony w Kolbudach przy ul. Lukrecjowej w spokojnej i cenionej części miejscowości, tuż przy jeziorze. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

935 695 zł64,30 m² 14 552 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

5 minut piechotą do planowanego metra. 2 ogródki! oddzielna widna kuchnia! Prezentujemy Państwu apartament o powierzchni 64,3 m2 na parterze. Apartament składa się z salonu, oddzielnej widnej.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł70,10 m² 1 640,51 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Brudzawki Na sprzedaż klimatyczna nieruchomość z ogromnym potencjałem w spokojnej miejscowości? Brudzawki, gmina Książki, woj. kujawsko-pomorskie. Machdom invest nieruchomości Opiekun oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

482 720 zł26,70 m² 18 079 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

542 845 zł36 m² 15 079 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

W 8 min. Dotrzesz do metra. Jeszcze szybszy dojazd kolejką do centrum! Proponowany apartament na VII piętrze o pow. 36 m2 składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

287 000 zł40,20 m² 7 139,30 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przytulne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m , położone w Bydgoszcz - w bardzo dobrze skomunikowanej i cenionej części miasta. Lokal usytuowany jest.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij