dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 206 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 206 ogłoszeń

26 000 zł2 100 m² 12,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Harklowa - wieś w Polsce położona w województwie podkarpackim, w powiecie jasielskim, gmina Skołyszyn. Do sprzedania działka budowlana objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł1 945 m² 359,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki budowlane - Piła Podlasie, ul. Morelowa idealne miejsce inwestycyjne. Tytułem oferty są dwie działki geodezyjne o łącznej powierzchni 1945 m2 : Działka nr 1312 o pow. 1100m2.

Szczegóły ogłoszenia

567 280 zł101,30 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Oferta na wyłączność, 0% Prowizji. Mieszkanie w kamienicy | 101,3 m | Bielsko-Biała, piastowska 3 Cena mieszkania: 567.280,00 zł Cena udziału w Lokalu "Żabka" - 175.000,00 zł płatne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 290 000 zł149 m² 8 657,72 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2025

Dzień dobry! Oferuję Państwu na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej położony 15 minut spacerem od morza w miejscowości Pierwoszyno. Zadzwoń do Nas już dziś by zyskać! Tel.   .

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł1 000 m² 129 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana - byszki, gmina Ujście. Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1000 m , położona w cichej i spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł250 m² 3 160 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:450 m²

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość położoną w Białymstoku na osiedlu Bacieczki. Dom z lat 80-tych typu bliźniak zlokalizowany pośród zabudowy jednorodzinnej w zacisznym zakątku.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł2 737 m² 196,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Freedom Nieruchomości ma zaszczyt zaprezentować dom w stanie surowym zamkniętym według projektu Simon G2, położony w malowniczej miejscowości Trzcińsk w sercu Kociewia, na szlaku jezior.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł1 609 m² 118,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę w miejscowości Bolesławów, przy ulicy Bażantów. Nieruchomość częściowo zalesiona, z przebiegającym przez nią kanałem melioracyjnym, co nadaje jej.

Szczegóły ogłoszenia

1 899 000 zł123 m² 15 439,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1939

Mokotów/podchorążych - znakomity adres, kamienica 1939r., DWUPOZIOMOWE, PRZESTRONNE, BALKON, JASNE, KLIMAT, CISZA. Jak interesujący może być ponad 120-metrowy, dwupoziomowy apartament, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł3 270 m² 0,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka (181/2) położona w miejscowości Nart, gmina Jakubów, powiat miński, województwo mazowieckie o łącznej powierzchni 3270 m2, przy drodze asfaltowej. Ogromnym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

910 000 zł74,50 m² 12 214,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:240 m²

Oferujemy do sprzedaży budynki w zabudowie bliźniaczej w odległości 600 metrów od plaży w Trzęsaczu. Kompleks obejmuje 15 budynków dwulokalowych. na działce o powierzchni 9 885.

Szczegóły ogłoszenia

86 480 zł67,70 m² 1 277,40 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokal mieszkalny położony jest w budynku mieszkalnym wielorodzinnym w Bartoszycach przy ul. Konopnickiej 6, w południowo-wschodniej części miasta, w odległości ok 1 km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Olecko

Olecko,warmińsko-mazurskie

1 099 000 zł230 m² 4 778,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:552 m²

Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny położony w atrakcyjnej lokalizacji, przy ulicy Elizy Orzeszkowej w Olecku, 200 m od Jeziora Olecko Wielkie oraz zagospodarowanej miejskiej plaży.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

497 772 zł46,09 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta deweloperska brak podatku pcc szczegółowe parametry mieszkania W kolekcji zdjęć Przedstawiamy Państwu nową inwestycję powstającą w Kielcach w niewielkiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

881 879 zł40,97 m² 21 524,99 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie z balkonem A.3.03 o pow. 40,97 m, położone na drugim piętrze nowoczesnego apartamentowca inwestycji Sand and Sky Apartments w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

784 000 zł9 800 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż malowniczą działkę o powierzchni 9800 m2, zlokalizowaną bezpośrednio przy jeziorze Siecino na obrzeżach miejscowości Siecino w gminie Złocieniec. Od jeziora działkę.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł3 008 m² 182,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż intymnie zlokalizowana działka usytuowana na końcu ślepej uliczki nowo powstałego osiedla nowych domów jednorodzinnych. Tylna część działki - ogród przyszłego domu - wychodzi na pola.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł75,51 m² 5 548,93 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal gastronomiczny z pełnym wyposażeniem na sprzedaż Szukasz miejsca na własną restaurację, kawiarnię czy bar? Mamy coś specjalnie dla Ciebie! Przedmiotem oferty jest w pełni wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł90 m² 13 888,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1836

Oferujemy na sprzedaż eleganckie trzypokojowe mieszkanie , położone w sercu krakowskiego Starego Miasta - na Kazimierzu, 5 minut spacerkiem od Rynku! Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze (bez.

Szczegóły ogłoszenia

805 000 zł18 927 m² 42,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość położona jest w gminie Świerklany, obręb Jankowice przy ul. Podkościele 3, o powierzchni 18927 m w skład której wchodzi działka 343/2 zapisanej w księdze wieczystej.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł2 647 m² 41,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w malowniczej miejscowości Hamulka, gm. Dąbrowa Białostocka, powiat sokólski Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości położonej w urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł968 m² 253,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem ogłoszenia jest działka budowlana położona zaledwie 2 minut spokojnej jazdy od centrum Kamienia Pomorskiego. Do morza to zaledwie 5 minut jazdy. Działka usytuowana w kompleksie działek.

Szczegóły ogłoszenia

3 290 000 zł341,94 m² 9 621,57 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Sitno to malownicza wieś położona w samym środku lasu, pomiędzy jeziorami Sitno, karlikowskim oraz Głębokim, na terenie Kartuskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu. Dzięki położeniu z dala.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł1 598 m² 175,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana 16 arów - Obora k. Lubina Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 16 arów, położona w spokojnej i cichej części miejscowości Obora, tuż obok Lubina. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł72 m² 9 013,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy ofertę mieszkania, położonego na 1 piętrze w odrestaurowanej Kamienicy w Centrum. Mieszkanie o powierzchni 72 m2 składa się z salonu, pokoju przechodniego, kolejnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

472 803 zł59,72 m² 7 917 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam państwu nową inwestycje która obejmuje budowę 40 mieszkań 3 pokojowych, w segmentach dwukondygnacyjnych. Mieszkania na parterze posiadają ogródki, na piętrze Balkony. Do każdego.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Ryn

Ryn,warmińsko-mazurskie

1 152 000 zł85,12 m² 13 533,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Urokliwe osiedle domków nad Jeziorem z prywatną Mariną - Idealne Miejsce na Relaks i Wypoczynek. Całoroczne domy położone bezpośrednio nad brzegiem jeziora z własną linią brzegową,.

Szczegóły ogłoszenia

188 325 zł1 395 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki budowlanej zlokalizowanej na granicy Milicza. Teren dla ludzi ceniących sobie ciszę, spokój i bezpieczeństwo. Miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Buk

Buk,wielkopolskie

1 710 000 zł230 m² 7 434,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 187 m²

Dzień dobry, mam na imię Monika i przedstawiam Państwu na sprzedaż komfortowy, przestronny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 230 m , położony na imponującej, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł88,63 m² 5 190,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:216 m²

Bez prowizji! bez pcc! Gorąco polecam domy w zabudowie bliźniaczej położone w Jelczu-Laskowicach. Na parterze znajduje się: - wiatrołap 2,15 mkw - salon z kuchnią 20,72 mkw - wc 2,73 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł55 m² 10 709,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

NA sprzedaż mieszkanie na lsm, ul. Grażyny 17 Lokalizacja to świetnie skomunikowane os. Mickiewicza na lsm. Z racji bliskości centrum i Miasteczka Akademickiego może być ciekawą opcją jako.

Szczegóły ogłoszenia

188 550 zł838 m² 225 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecam działki budowlane ( 3 sztuki) o pow. 838m2, szer. 25m dł 35m Cena 225,-zł/m2 ,działka pow. 941m2 cena 225,-zł/m2 i działka o pow.1049m2 cena 220,-zł/m2 położone sa.

Szczegóły ogłoszenia

2 565 000 zł16 207 m² 166,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Obecnie niższa cena! Na sprzedaż polecamy Państwu działkę inwestycyjną o powierzchni 16027m2 zlokalizowaną pod Goleniowem. Nieruchomość znajduje się przy głównej ulicy na wjeździe do.

Szczegóły ogłoszenia

432 000 zł2 160 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana położona w wyjątkowo malowniczej, spokojnej okolicy. Dojazd drogą asfaltową - ostatnie metry utwardzoną. Teren objęty mpzp. Zabudowa jednorodzinna lub bliźniacza. Media: prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Nowe Bielice,zachodniopomorskie

499 000 zł97,20 m² 5 133,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:153 m²

Oferta na wyłączność Dom szeregowy segment środkowy o powierzchni 97,20 m2 w stanie deweloperskim znajdujący się na działce o powierzchni 150,30 m2 na os. Zacisze w Nowych.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł934 m² 208,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferta tylko W pepper house! działka budowlana W kobylarnii atuty: - 934m2 powierzchni! - spokojna okolica - w okolicy zabudowa jednorodzinna - Media w drodze! - 20 min do Bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

8 400 000 zł1 497,79 m² 5 608,26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:512 m²

Dochodowa Kamienica z lat 50tych, z oficyną w pobliżu Starego Rynku, sprzedaż z przejęciem najmu Według planu miejscowego obiekt jest zlokalizowany na terenie zabudowy śródmiejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 775 m² 168,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż działka 17,75 ar - Rzeszów, matysówka Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 17,75 ar, w trakcie podziału oraz uzyskiwania warunków zabudowy. Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

608 553 zł61,47 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Charakterystyka inwestycji Na osiedlu Czyżkówko w Bydgoszczy powstaje nowa inwestycja mieszkaniowa. Budynki zaprojektowane z myślą o spokoju, funkcjonalności i bliskości natury.

Szczegóły ogłoszenia

5 264 400 zł1 098,30 m² 4 793,23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 876 m²

atrakcyjna nieruchomość komercyjna, dogodny dojazd Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość komercyjna położona w Elbląg przy Al. Grunwaldzkiej - jednej z głównych arterii komunikacyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł135 m² 5 518,52 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe