dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 210 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 210 ogłoszeń

300 000 zł90 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa cena 300 000 zł Prezentujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie w Nowej Rudzie. Mieszkanie ma 90m2. Składające się z: *salonu, *klimatyzowanej sypialni na piętrze, *kuchni z jadalnią,.

Szczegóły ogłoszenia

3 999 000 zł5 628 m² 710,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania teren inwestycyjny o powierzchni ponad 0,56 ha, położony w bliskiej odległości trasy S7 Działka sprzedawana z projektem i pozwoleniem na budowę budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Charzyno

Charzyno,zachodniopomorskie

516 000 zł32 220 m² 16,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży jest działka inwestycyjna położona w Charzynie jedyne 11 km od Kołobrzegu informacje podstawowe: powierzchnia: 3,22 ha Kształt działki: nieregularny Działka środkowa.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł1 140 m² 2 368,42 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferta sprzedaży Hali produkcyjnej z częścią biurowo-socjalną. Słupsk, ul. Słoneczna Na sprzedaż funkcjonalny obiekt produkcyjno-magazynowy z zapleczem biurowo-socjalnym, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

6 558 000 zł2 880 m² 2 277,08 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 748 m²

Sprzedam hale magazynową. Sprzedam hale magazynowo-produkcyjną z zapleczem socjalnym w Bielsku-Białej Wapienicy. Atrakcyjna lokalizacja, blisko trasa S-52 Czechy-Katowice, szybki dojazd/wyjazd.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł98,32 m² 5 787,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:270 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży lokale mieszkalne w zabudowie bliźniaczej w nowej inwestycji w gronowie zlokalizowanej przy ulicy Stasia Tarkowskiego Dostępne są trzy lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł127,44 m² 7 054,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:313 m²

Wyłącznie W naszym biurze - sprzedaż inwestycji "nova wólka" Brak prowizji od kupującego. Zakup bezpośrednio od dewelopera, kupujący nie płaci podatku pcc. Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł155 m² 7 096,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom w Wilkowicach - idealne miejsce dla Twojej rodziny! Marzysz o przestronnym, przytulnym domu wśród zieleni, z dala od miejskiego zgiełku - a jednocześnie blisko wszystkiego, co.

Szczegóły ogłoszenia

6 650 000 zł900 m² 7 388,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:24

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

NA sprzedaż dobrze prosperujący pensjonat we władysławowie. Pensjonat cieszy się dobra opinią gości i prosperuje od lat. Posiada 24 pokoje z łazienką i składa się z części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

952 737 zł67,69 m² 14 075 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł3 471 m² 140,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność tylko w Naszym Biurze! 0% prowizji dla Kupujących. Wynagrodzenie Biura pokrywa Sprzedający. Przedmiot sprzedaży Przedmiotem sprzedaży jest grunt o powierzchni 3 471.

Szczegóły ogłoszenia

203 300 zł1 070 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Wilkasy (obręb Wilkaski) przy ulicy Jarzębinowej. Obie działki objęte są miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł6 089 m² 164,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Złocieniec działka przeznaczona pod cele usługowo - magazynowe Na sprzedaż oferujemy działkę o powierzchni 6089 m2. Media: prąd - na działce woda - na działce kanalizacja - na działce gaz - na.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł57,36 m² 19 002,79 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Zapraszam na prezentacje 2 pokojowego mieszkania z osobną kuchnią o powierzchni znajdującego się na Warszawskim Żoliborzu przy ul. Gwiaździstej 7. Osiedle oddane do użytku w 2000 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł65 m² 3 384,62 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal usługowy na sprzedaż | 65 m | Os. Staszica | I piętro Zapraszamy do zakupu atrakcyjnego lokalu usługowego o powierzchni 65 m , zlokalizowanego na pierwszym piętrze popularnego.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł67,91 m² 10 293,03 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Opis nieruchomości Mieszkanie po generalnym remoncie, nowy Fordon, 3 pokoje Na sprzedaż przestronne mieszkanie z pełnym umeblowaniem i gotowe do zamieszkania już dziś w rewelacyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

443 750 zł36,30 m² 12 224,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Apartamenty przy Jana Pawła II to nowy punkt na mapie Białegostoku. Kameralny blok dla tych, którzy szukają komfortu i wygody. Budynek składa się z 5 kondygnacji, na których znajduje się: 38.

Szczegóły ogłoszenia

1 174 181 zł97,93 m² 11 990 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

Idealne dla inwestora Bemowo - 98 m - 5 pokoi - 2 łazienki - loggia - ul. Apenińska Na sprzedaż przestronne i bardzo jasne mieszkanie o powierzchni niemal 98 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł77 m² 8 441,56 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta Apartamentu w miejscowości Ścięgny, blisko Karpacza. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży apartamentu o powierzchni 77 m , położonego w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

2 930 000 zł15 566 m² 188,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka przemysłowa z pełnym uzbrojeniem, doskonałą lokalizacją i dostępem do kolei! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę - przemysłowa działka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł179 m² 4 106,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Biuro Nieruchomości Sverum prezentuje na sprzedaż wyjątkową nieruchomość łączącą funkcję mieszkalną i usługową, o łącznej powierzchni 152,32 m , usytuowaną na przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

460 676 zł41,15 m² 11 195,04 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszam na prezentację! Czteropokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 41,15 m2 na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku. Opis mieszkania: pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow.

Szczegóły ogłoszenia

1 998 000 zł74 m² 27 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Gotowiec inwestycyjny | 2 mieszkania | 500 m od morza | Sopot Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna o łącznej powierzchni 74 m , położona w prestiżowej części Sopotu.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł1 500 m² 426 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana o powierzchni 1500 m, położona w Rozalinie. Spokojna, zielona okolica z szybkim dojazdem do Warszawy. Najważniejsze atuty: - objęta mpzp (zabudowa mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł300 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:250 m²

Przestronny dom z potencjałem w zielonej części Poznania Winogrady. Na sprzedaż wyjątkowy dom o powierzchni 300 m , położony w spokojnej, zielonej części Poznania na.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł22 141 m² 112,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecamy Państwu nieruchomość komercyjną położoną bezpośrednio przy drodze krajowej nr 6 na trasie Szczecin- gdańsk w mieście Płoty. Nieruchomość o powierzchni 22.141 m2 obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł35,68 m² 16 816,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Apartament w Karpaczu Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży apartamentu , położonego w malowniczej miejscowości Karpacz, przy ulicy Przemysłowej 16a. Szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 500 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękne tanie działki W borzestowie na kaszubach 1 km od jeziora Oferuję do sprzedaży przepięknie położoną, tanią działkę w miejscowości Borzestowo. Z działki rozpościera się.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł105 500 m² 3,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka rolna o powierzchni 10,55 ha, położona w gminie Nowogard, w miejscowości Czermnica. To idealna propozycja dla osób poszukujących dużego areału, ciszy.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł77 m² 4 792,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w ścisłym centrum Częstochowy - 77 m (do remontu) Lokalizacja: ul. Kilińskiego, ścisłe centrum Częstochowy Powierzchnia: 77 m + 2 piwnice (12 m każda) Opis mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Barnówko,zachodniopomorskie

1 490 000 zł340 m² 4 382,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż dochodowa nieruchomość z prosperującym biznesem Barnówko, woj. zachodniopomorskie. Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna położona w urokliwej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł40,65 m² 5 879,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Marzysz o własnym, niedużym, mieszkaniu w doskonałej lokalizacji w Ostródzie? Zapoznaj się z naszą ofertą! Lokalizacja: nieruchomość mieści się przy ulicy Seweryna Pieniężnego.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł100 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Do sprzedaży dom w Kolbuszowej naokoło 13 arowej działce. Dom do generalnego remontu, przy drodze asfaltowej. Media : gaz, woda z sieci, prąd, kanalizacja. Działka szerokości około 16.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 160 zł50,40 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja przy ulicy Wąwozowej składa się z trzech jednopiętrowych budynków w zabudowie bliźniaczej. Każdy segment dwulokalowy, powstanie zaledwie dwanaście mieszkań. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

19 800 000 zł110 000 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta skierowana dla inwestora. Działka znajdująca się obok John Cotton (producent kołder i poduszek) Sprzedam grunt znajdujący się w Szczawnie Zdrój przy ulicy Szczawieńskiej Teren.