dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 239 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 239 ogłoszeń

850 000 zł251,10 m² 3 385,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:552 m²

Witam serdecznie Nie szukaj dalej nieruchomość na wyłącznosć Budynek Rok budowy ok. 1990r solidny murowany, grube mury., elewacja zadbana. Do sprzedania dom wolnostojący ok. 251,10m powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

574 000 zł81,60 m² 7 107,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż oferujemy duże, jasne mieszkanie o powierzchni 81,6 m , położone na 2. piętrze w zadbanym bloku z szerokimi klatkami schodowymi. Idealne dla rodziny lub osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł39,96 m² 10 260,26 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,96 m , położone na wysokim parterze w nowoczesnym bloku z 2009 roku z windą od poziomu 0 , na cenionym Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł52,75 m² 13 175,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Pod Śnieżką oferuje trzypokojowe mieszkanie w nowym budownictwie z tarasem i windą- cieplice! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 52,75 m2, położone.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł40 m² 17 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:800 m²

Zapraszamy do odkrycia unikalnej oferty sprzedaży domu wolnostojącego w malowniczej lokalizacji Pomiechówka. Ten urokliwy dom, znajdujący się w otoczeniu naturalnych terenów chronionych,.

Szczegóły ogłoszenia

388 000 zł51,04 m² 7 601,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Od dziś możesz zostać właścicielem mieszkania położonego na osiedlu Radogoszcz Wschód. Kilka słów o mieszkaniu: - 2 rozkładowe, ustawne pokoje - jeśli lubisz dużo słońca to świetnie. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł84,20 m² 12 945 zł/m²

 

Piętro:6/14

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż funkcjonalne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 84,2 m , zlokalizowane naprzeciwko Sky Tower - jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji we Wrocławiu. Gotowiec.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł1 500 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do działki dojedziesz wklejając w Google Maps: 52.004333, 20.870306 Kotorydz, ul. Zacisze Numer Ewidencyjny 53/13 Media Woda - na działce Prąd i gaz -.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł44,70 m² 10 268,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Zapraszam do zakupu mieszkania 3-pokojowego na poznańskim Gruwaldzie, przy ulicy Bukowskiej 104a. Budynek znajduje się w drugiej lini zabudowy, a więc nie ma hałasu od ulicy Bukowskiej. Do.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł2 007,20 m² 198,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Biskupice w gminie Pobiedziska. Działka jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, dla terenu zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł64,50 m² 9 534,88 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe pogodne Atrakcyjne mieszkanie na 2. piętrze z pięknym widokiem! W stanie deweloperskim Nieruchomości Apartament prezentują mieszkanie o powierzchni 64,5 m , usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł52 m² 13 442 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 52 m , zlokalizowane we Wrocławiu, w dzielnicy Księże Wielkie, przy ul. Siemianowickiej. Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

480 700 zł47,96 m² 10 022,94 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie z tarasem zielonym o powierzchni 8,30m2 w znakomitej lokalizacji: lubelska - Rzeszów bez pcc! opis nieruchomości: - powierzchnia mieszkania: 47,96m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł37 m² 7 567,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy Ulicy Gabriela Narutowicza w świetnym punkcie zarówno do życia, jak i pod inwestycję. "To twoja inwestycja nie tylko metr.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł41,50 m² 8 554,22 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,5 m , położone w klimatycznym, secesyjnym domu po remoncie. Nieruchomość znajduje się na ogrodzonym terenie z wydzielonymi.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł49,67 m² 8 033,02 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Szukasz idealnego miejsca na start, przestrzeni dla pary lub pewnej inwestycji pod wynajem? To mieszkanie przy ul. Pięknej 69/71 w Łodzi łączy w sobie wygodę miejskiego życia.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł104 m² 9 423,08 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1965

Ładne mieszkanie o pow. 104 m2 (parter domu) z niezależnym ogrodem o pow. 780 m2. Mieszkanie klimatyczne i przestrzenne, wys. 2,8 m. - salon z kominkiem - 3 wygodne sypialnie -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

680 000 zł74,22 m² 9 161,95 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz przestrzeni domu, ale cenisz sobie bezpieczeństwo i widok z góry? Apartament 8 L2 to idealny kompromis. Na 74,22 m zostało stworzone miejsce, które żyje światłem.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł28,80 m² 7 986,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

W ofercie na sprzedaż nowoczesna kawalerka o wymiarach 28,8 m2 położona w Ziębicach przy ul. Stawowej. Idealna propozycja dla singla, pary lub inwestora poszukującego atrakcyjnej nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł74,01 m² 10 255,37 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Ta oferta jest dla Ciebie. Twoje przyszłe M . Bezkompromisowa lokalizacja, osiedle umożliwia bardzo szybki praktycznie w każdym kierunku zarówno samochodem, jak i autobusem oraz tramwajem,.

Szczegóły ogłoszenia

242 000 zł49,40 m² 4 898,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Nieruchomości Apartament Ewelina Gruszczyńska-Malina tel.   Mieszkanie 2 pokoje| Przemków| Huta| Balkon| Klimatyzacja Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

50 730 zł445 m² 114 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość stanowi działkę gruntu oznaczoną numerem geodezyjnym 7114, położoną w obrębie ewidencyjnym 0009 - Milowice, o powierzchni 445 m , zlokalizowaną w Sosnowcu.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł48,50 m² 9 257,73 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż, mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 48,5 m2 zlokalizowane w centrum Kołobrzegu, przy ulicy Giełdowej. Te słoneczne mieszkanie znajduje się na 6. piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

758 000 zł60,60 m² 12 508,25 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 60 m Czyżyny, os. Dywizjonu 303 Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60,6 m , położone na czwartym piętrze w zadbanym,.

Szczegóły ogłoszenia

1 685 000 zł221 m² 7 624,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Bardzo ładny przestronny funkcjonalny duży dom w centrum Bielan Wrocławskich po remoncie w 2010r. do zamieszkania bez nakładów-Małgorzata Wójcik   licencja nr 16128- garaż,.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł60,54 m² 6 260,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

= kontakt magdalena cecotka tel:   = mieszkanie 3 pokojowe, 60,54 M2, balkon, w bardzo wysokim standardzie, niska zabudowa, po remoncie, iiip/iv p , głuszyca podpisana uchwała na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

472 987 zł52,56 m² 8 998,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Promocja 8999zł/m2! Na terenie bydgoskiego osiedla Czyżkówko realizowane jest kameralne przedsięwzięcie mieszkaniowe położone w sąsiedztwie rzeki Brdy oraz terenów sprzyjających aktywnemu.

Szczegóły ogłoszenia

374 900 zł63 m² 5 950,79 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Niższa cena! Atrakcyjne mieszkanie do wprowadzenia się od zaraz. Mieszkanie położone w Wałbrzychu dzielnica Biały Kamień. Na sprzedaż mieszkanie składające się z: - nowa kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł72 m² 9 013,89 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuję mieszkanie po generalnym remoncie, usytuowane na parterze w kamienicy mieszczącej się w kołobrzeskiej dzielnicy Podczele. Zaaranżowane z pomysłem, dwu pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł44,90 m² 13 363,03 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1941

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45 m , położone przy ul. Orzeszkowej 11 w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdyni - na Wzgórzu Św.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł36,96 m² 7 576 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Uniwersalna lokalizacja blisko centrum i ważnych dróg, a jednocześnie w spokojnej części miasta z zielenią w pobliżu. Zapraszam do poznania szczegółów. Układ pomieszczeń:.