dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 312 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 312 ogłoszeń

299 000 zł3 764 m² 79,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży działka budowlana o pow. 3764 m2, geodezyjnie oznaczona jako dz. 46/5, położona w miejscowości Bukowice przy ul. Złotowskiej w Gminie Krośnice. Posiada potencjał do.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Sośno

Sośno,kujawsko-pomorskie

660 000 zł200 m² 3 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 055 m²

Na sprzedaż atrakcyjne siedlisko położone w spokojnej okolicy, z dala od głównej drogi, idealne dla osób szukających przestrzeni, prywatności i komfortu życia blisko natury.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł50 m² 6 380 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Szukasz miejsca, które stanie się bezpieczną przystanią dla Twojej rodziny? Przy ul. Mickiewicza 24 w Dąbrowie Górniczej czeka przestrzeń, która łączy w sobie spokój niskiej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł3 387 m² 64,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana praktycznie bez sąsiadów w miejscowości Nowe Wrońska z wydanymi warunkami zabudowy. Dwa kilometry od zjazdu z S7, błyskawiczny dojazd z Warszawy (50 kilometrów.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł907 m² 606,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka Inowrocław - pomiędzy ulicą św. Ducha a ulicą Jacewską. Anna Nieruchomości w Inowrocławiu prezentuje na sprzedaż atrakcyjną działkę o nr ewidencyjnym 19/30.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

395 000 zł63 m² 6 269,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:450 m²

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Kupujesz bezpiecznie, w cenach dewelopera. Proponujemy Państwu budynki w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

763 500 zł57,30 m² 13 324,61 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Trzy pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji bronowice/azory. Zakup bezpośrednio bez pcc bez prowizji Mieszkanie sprzedawane w stanie developerskim. Zdjęcia przedstawiają poglądowe wizualizacje.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł42,70 m² 9 367,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Mam przyjemność zaprezentować atrakcyjne mieszkanie idealne pod inwestycje o powierzchni użytkowej 42,7 m2, usytuowane na 3 piętrze, składające się z 2 niezależnych pokoi w Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 100 zł27,86 m² 14 325 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesna kawalerka na Morenie - idealna pod inwestycję lub na start. Mieszkanie zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji, wyróżniającej się nie tylko elegancką architekturą i wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 520 000 zł151,15 m² 10 049,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom dla rodziny, która chce odetchnąć od miasta - bez rezygnacji z wygody Warszawy Są miejsca, w których dzieci mogą bezpiecznie bawić się w ogrodzie, poranki zaczynają się ciszą.

Szczegóły ogłoszenia

40 999 zł357 m² 114,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Sprzedam Działkę rod Jedność w Mysłowicach przy ul. Laryskiej 40 (w pobliżu sali u Kucharza ) Działka o pow. 357m2 położona w spokojnej i zielonej okolicy, działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł86,86 m² 13 815,34 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowy, luksusowo wykończony apartament, zlokalizowany na 2. piętrze nowoczesnego budynku w dynamicznie rozwijającej się części Wrocław. Nieruchomość stanowi idealne.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł68,80 m² 14 389,53 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

3 pokoje Z częściowo otwartą kuchnią! lokalizacja: nieruchomość położona na os.Teatralnym, dzielnica Nowa Huta. Dzielnica ta charakteryzuje się dobrze rozwniętą infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł48,44 m² 9 888,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Sprzedam mieszkanie w budynku 4-ro pietrowym na parterze na Baranówce,przy ulicy Broniewskiego. Mieszkanie położone na parterze w niskim bloku, z 3 niezależnymi pokojami,z jasną osobną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 090 000 zł137,14 m² 7 948,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:459 m²

Nowoczesny dom w zabudowie jednorodzinnej dwulokalowej w Łozinie. Dom o funkcjonalnym układzie i wysokim standardzie wykonania, położony w spokojnej i dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

945 000 zł38,86 m² 24 318,06 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej nieruchomości w Dolnym Sopocie! Dwupokojowe, komfortowo wyposażone mieszkanie jest położone przy ul. Grunwaldzkiej 93a,.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł48 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na V piętrze nowoczesnego apartamentowca z 2016 roku (z windą), w prestiżowej części.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł38,23 m² 15 432,91 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1995

Opis: mieszkanie 38,23 m2 na 1 piętrze w budynku z 1995 roku - Sadyba. Z potencjałem aranżacyjnym, możliwość 2 pokoi, doskonała inwestycja, do własnej adaptacji w dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Dobrcz

Dobrcz,kujawsko-pomorskie

1 120 000 zł170 m² 6 588,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:798 m²

Makler poleca; dom w doskonałej lokalizacji | 150 m | Działka 800 m | Fotowoltaika | Garaż Na sprzedaż przestronny, funkcjonalny dom piętrowy z 2007 roku, położony w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł23,20 m² 6 422,41 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, klimatyczne studio z ogródkiem w sercu turystycznych Pieczysk tuż przy Zalewie Koronowskim Szukasz idealnego miejsca na wypoczynek lub gotowego produktu inwestycyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł4 212 m² 92,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w miejscowości Myślakowice-Kolonia, gmina Odrzywół, powiat przysuski. Powierzchnia działki wynosi 4212m2 z czego 900m2 stanowi teren.

Szczegóły ogłoszenia

1 260 000 zł220 m² 5 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:9 145 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni 220 m , położony w Górze Kalwarii (powiat piaseczyński). Nieruchomość obejmuje dwie przyległe do siebie działki. Łączna.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł1 000 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę, które znajduje się w miejscowości Tarnówka, ul. Fabryczna nr 90/19. Powierzchnia działki to 10 ar. Równy teren, bez zakrzaczeń. W pasie drogi podłączenie do wody oraz.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł53,70 m² 11 527 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Oferta dostępna tylko w Pepper House! Na sprzedaż nowoczesne i zadbane mieszkanie o powierzchni 53,7 m , zlokalizowane w Katowicach (brynów) przy ulicy Rolnej. Atuty: - gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł48,60 m² 5 946,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż oferuję funkcjonalne i bardzo ciepłe mieszkanie o powierzchni 48,6 m , położone na parterze w 4-piętrowym bloku z wielkiej płyty w spokojnej dzielnicy Rybnik.

Szczegóły ogłoszenia

838 000 zł40,40 m² 20 742,57 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Polecam Państwu na sprzedaż piękne, unikatowe mieszkanie o powierzchni 40,4 m , położone na Ostrowie Tumskim we Wrocławiu. Układ funkcjonalny - czytelny podział na dwie strefy. 1. Strefa.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł914 m² 404,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Ogłoszenie sprzedaży działki z rozpoczętą budową domu - Skokowa Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 0,0914 ha (914 m ), o regularnym kształcie zbliżonym do.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Ostrów

Ostrów,świętokrzyskie

449 000 zł39 500 m² 11,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolno-leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż nieruchomość rolno-leśna o powierzchni 3,95 ha, położona w miejscowości Ostrów, gmina Chęciny. Działka znajduje się w malowniczym otoczeniu terenów zielonych, łąk,.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł375 m² 184 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości My Home zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży zagospodarowanej działki rod z domkiem murowanym i altaną, znajdującej się w kompleksie im. T. Kościuszki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 547 415 zł104,60 m² 14 793,64 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie katowic I krakowa biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc podwyższony stan deweloperski ponad 70 % mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

409 000 zł41,77 m² 9 791,72 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowa kameralna inwestycja mieszkaniowa w Tyczynie, położona tuż przy granicy Rzeszowa. Inwestycja wyróżnia się wewnętrznym atrium, które zapewnia naturalne doświetlenie części wspólnych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł113 m² 4 601,77 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedstawiamy ofertę sprzedaży lokalu handlowo - usługowego o powierzchni użytkowej 113m2, zlokalizowanego w Głogowie przy ul. Stawnej. Lokal posiada dwie kondygnacje, jest słoneczny, posiada.

Szczegóły ogłoszenia

49 000 zł3 391 m² 14 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjne działki w świetnej lokalizacji Dwie działki o łącznej powierzchni 0,3391 ha, położone w spokojnej i zielonej okolicy, w otoczeniu luźnej zabudowy domów.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł135,12 m² 2 590,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:236 m²

Dom z potencjałem | Centrum Lubienia Kujawskiego | Blisko jeziora 0% prowizji - kupuj bez dodatkowych kosztów. Krótko : Twoje Metry Biuro Nieruchomości oferuje Państwu niezwykle funkcjonalny dom.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł40,76 m² 14 695,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Atuty: dostępne od ręki. Gotowe do wprowadzenia; 5 min pieszo do przystanku autobusowego " Życzliwa " możliwość parkowania 2 aut na terenie wspólnoty; 15 min autem do ścisłego Centrum Gdańska; 3 km.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 350 000 zł148 m² 9 121,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:517 m²

Atrakcyjny, nowoczesny dom bez prowizji od klienta Kupującego. Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej położony w bardzo kameralnym miejscu wśród zieleni, w odległości 100 m od.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł60,17 m² 10 287,52 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Prezentujemy na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,17 m , zlokalizowane na parterze w dwupiętrowym budynku. Nieruchomość znajduje się przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-12

56 000 zł8 094 m² 6,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna Małaszewicze Duże (łąki i pastwiska trwałe) Oferuję na sprzedaż działkę rolną o powierzchni około 8000 m o numerze 230 , położoną w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł47,98 m² 8 649,44 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3 pokojowe mieszkanie widokowe informacje ogólne: mieszkanie na sprzedaż. Rynek wtórny. Typ 3 pokoje. Standard wykończenia: do odświeżenia. Dostępne do uzgodnienia. Forma prawna odrębna własność.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł63,33 m² 11 826,94 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szukasz przestronnego apartamentu w centrum Poznania, ale liczysz na wyjątkową okazję finansową? To moment, na który warto było czekać! Ogłaszamy promocję na apartament M20. W całej.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł3 272 m² 91,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność! dostępna tylko W nieruchomości labirynt! Na sprzedaż atrakcyjna działka rolno-budowlana o powierzchni 3272m2 położona w miejscowości Grodzisko gm. Wręczyca.