dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 210 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 210 ogłoszeń

160 000 zł1 000 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki o pow. 1000 m2, położonej w miejscowości Gać. Działka jest nieuzbrojona. Piękna, zielona i cicha okolica. Zapraszamy na prezentację - tel.   , 573 122.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 100 000 zł105 m² 10 476 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 125 m²

Przedsprzedaż. Parterowy Dom w bardzo zielonej okolicy. Przedstawiamy do sprzedaży Dom wolnostojący parterowy o powierzchni ok. 107m2, usytuowany w pięknych okolicy, wśród zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł1 080 m² 100,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do kupna działka położona w doskonałej lokalizacji 900m od plaży Jeziora Turostowskiego. Działka gruntu o łącznej powierzchni 1080m2 położona jest w pięknej okolicy Puszczy Zielonka.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł127,84 m² 7 431,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

NA sprzedaż dom W marysinie Przedmiotem oferty jest połówka bliźniaka posadowiona na urządzonej działce o pow. 10 ar. W skład nieruchomości wchodzą: połówka bliźniaka o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

790 147 zł64,90 m² 12 174,84 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

# zakup od dewelopera # bez prowizji # bez pcc Mamy w ofercie wszystkie etapy tej inwestycji - Zadzwoń i zapytaj o szczegóły!. . . . . . . . . . . . . . . . . . . Zamieszkaj tam, gdzie idea.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł900 m² 444,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w Mrokowie około 900 m2 oddalona od szkoły o około 500 metrów. Działka oznaczona symbolem mn czyli - tereny zabudowy mieszkaniowej; objęta miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł44,36 m² 16 907,12 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Bardzo interesujące mieszkanie w doskonałej lokalizacji przy ul. Żeromskiego. Wszystkie atrakcje dzielnicy nadmorskiej dosłownie w zasięgu ręki. Do morza zaledwie 300 m! Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł44 500 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

| unikatowa nieruchomość, zabytkowy zespół podworski, o charakterze i klimacie staropolskiej siedziby. Piękna parkowa działka, z zabytkowym drzewostanem, studnia obłożona kamieniem.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł700 m² 241,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Działka budowlana pod jodłami Z letnią altaną mieszkalną Działka budowlana 700 m z altaną mieszkalną - Klimkówka, gmina Ropa Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 700 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Domek letniskowy

Podamirowo,zachodniopomorskie

850 000 zł208 m² 4 086,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:990 m²

Na sprzedaż działka z 2 domami, każdy po 104 m2 - Podamirowo nad jeziorem Jamno Oferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość położoną w malowniczej miejscowości Podamirowo, nad Jezioro.

Szczegóły ogłoszenia

512 295 zł48,79 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam do zaoferowania 3 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 48,79m2 zlokalizowane w Lublinie, przy ul. Jemiołuszki, na pierwszym piętrze trzypiętrowego bloku. i podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł4 796 m² 198,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki przeznaczone pod zabudowę mieszkaniową z usługami, położone w spokojnej części Kutna Dybów, przy ul. Jesiennej. Możliwość zakupu dwóch działek.

Szczegóły ogłoszenia

8 950 000 zł680 m² 13 161,76 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 958 m²

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedaży wyjątkową nieruchomość w Karpaczu. Kameralny Pensjonat z antycznym wnętrzem o niepowtarzalnym klimacie położony.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł3 600 m² 166,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Prezentowana oferta to działka o powierzchni 3600m2 objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego z możliwością zabudowy 30% powierzchni działki(inf. pozyskana telefonicznie,.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł58 m² 6 724,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Agencja Centrum oferuje do sprzedaży mieszkanie na lubianym i popularnym osiedlu Wielka Płyta ( Rembielińskiego ). Mieszkanie znajduje się przy ulicy Narodowych Sił Zbrojnych. Pierwotnie 4 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł12 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę sprzedaży działki w Bełdowie. Działka ma powierzchnie 1,2 ha, jest zakwalifikowana jako rolno-budowlana. Nie.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł88,50 m² 2 248,59 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: bierzwnik miejscowość w gminie wiejskiej, położona w województwie zachodniopomorskim, w południowo-wschodniej części powiatu choszczeńskiego. Gmina Bierzwnik to.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł800 m² 198,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana ( nr 79/7 ) z mpzp. Świetna ekspozycja względem stron świata, w sąsiedztwie nowa zabudowa jednorodzinna oraz tereny zielone. Lokalizacja: ul. Malinowa.

Szczegóły ogłoszenia

567 500 zł85,90 m² 6 606,52 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna oferta mieszkania 6 - pokojowego w Koszalinie! Prezentuje Państwu dochodowe mieszkanie o powierzchni całkowitej ok. 85,90 m2 użytkowej znajdujące się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł94,50 m² 8 455,03 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1905

Mieszkanie z duszą pod niebem Wrocławia 95 m na poddaszu zabytkowej kamienicy Szukasz przestrzeni z historią, światłem i ciszą, gdzie można żyć jak w małym domku ale.

Szczegóły ogłoszenia

737 000 zł134 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Oferta polecana! Oferujemy do sprzedaży duże mieszkanie o powierzchni 134 m 2. Kamienica w ścisłym centrum Katowic w pobliżu ulicy Francuskiej i banku nbp. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł2 480 m² 260,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Do sprzedania widokowa działka budowlana zlokalizowana w miejscowości Zelków gm. Zabierzów o pow. 24,8 ara. Działka lekko nachylona, w kształcie zbliżonym do trapezu o wym. ok: 30m/.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł90 m² 21 111,11 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: konrad Rakowiecki tel.   Mieszkanie znajduje się na X piętrze w budynku przy ul. Popowickiej. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość położona jest w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł1 503 m² 352,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Inwestycyjna działka z potencjałem | Gdańsk Orunia - blisko.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł57,56 m² 4 864,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 57,56 m , położonego w Gniewkowie przy ul. 700-lecia. Lokal znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł65 m² 10 753,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:485 m²

Nieruchomość o powierzchni działki 485m2 oraz parterowego domu o powierzchni 70m2 zabudowy składającego się z pięciu pomieszczeń do własnej aranżacji, oraz budynku gospodarczego.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł97,42 m² 2 761,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze w kamienicy. W skład lokalu wchodzą 4 duże pokoje, kuchnia, łazienka, osobne wc i pomieszczenie gospodarcze/garderoba. Do dyspozycji jest także.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł1 500 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

DO sprzedaży: działki (własność) o łącznej powierzchni 5433m 2 zabudowana: 1. Budynkiem biurowo-usługowym o powierzchni 356m 2. Budynek murowany, modernizowany w 2018 r. Instalacje:.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł100 m² 5 450 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Bezczynszowe mieszkanie 4-pokojowe o pow. użytkowej ok. 78 m2 (pow. całkowita ok. 100m2), położone w nowym budynku w ścisłym centrum Stargardu w rejonie Os. Tysiąclecia. Poziom.

Szczegóły ogłoszenia

1 340 000 zł178,80 m² 7 494,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:12 300 m²

Otoczenie to 1,2 ha wygrodzona działka z pełną infrastrukturą techniczną. Dom zbudowany przez górali. Wykończony w oryginalnym stylu z litego drewna. Niezwykle ciepły. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł200 m² 5 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:277 m²

Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej (segment), położony w spokojnej i zielonej części Łodzi - dzielnica Górna, osiedle Chojny, przy ul. Szkolnej.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł129,47 m² 2 703,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny z 2023 roku o powierzchni 123m^2, położony w spokojnej i urokliwej miejscowości Zbrodzice w Busku-Zdroju. Dom wg projektu 'dom.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł10 001 m² 549,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedstawiamy wyjątkową ofertę działki usługowej z doskonałym potencjałem. Podstawowe informacje: działka o powierzchni 10 001 m , usytuowana przy autostradzie A4 w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

1 272 000 zł10 600 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Opis: grunt na sprzedaż pod Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Z możliwością podziału. Grunt w bardzo dobrej lokalizacji: działka znajduje się nieopodal Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł1 010 m² 78,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piła okolice - Żeleźnica Przedmiotem oferty jest urokliwie położona działka budowlana Powierzchnia działki 1010m2 Działka płaska, w kształcie prostokąta Media: prąd (są skrzynki) Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł1 039 m² 480,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1039 m2 w Otominie przy ul. Księżycowej. Lokalizacja: działka znajduje się w miejscowości Otomin (powiat gdański, gmina Kolbudy) tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Liniewo,pomorskie

76 500 zł773 m² 98,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka z warunkami zabudowy blisko jeziora - Liniewo, powiat kościerski 0% prowizji dla kupującego! Opis nieruchomości: na sprzedaż działka z wydanymi warunkami zabudowy (wz), położona.

Szczegóły ogłoszenia

172 000 zł40,73 m² 4 222,93 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Przytulna kawalerka z ogromnym potencjałem w Mysłowicach ul. Armii Krajowej Szukasz przytulnego mieszkania dla siebie lub pod inwestycję w świetnie skomunikowanej lokalizacji? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł61,96 m² 5 648,81 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 61,96 m , położone w klimatycznej kamienicy przy ulicy Chopina w Wałczu. Lokal znajduje się na pierwszym i zarazem ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł1 847 m² 248,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

*** Działka Budowlana * 1847m2 * mpzp ** Przedstawiamy Państwu piękną działkę w Ogrodnikach przy ul. Kryształowej w gm. Dobrzyniewo Duże, położoną na spokojnym i cichym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł413 m² 3 387,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:846 m²

Na sprzedaż nieruchomość z dużym potencjałem w podpoznańskim Kaźmierzu przy ul. Parkowej. 3-kondygnacyjny budynek, obecnie użytkowany jako biurowy o powierzchni 413 m2 w dobrym.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij