dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 216 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 216 ogłoszeń

399 000 zł61 m² 6 540,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tylko U nas! Oferuję na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 61 m , zlokalizowany na 3 piętrze w zadbanym, czteropiętrowym bloku w spokojnej i dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

959 000 zł130,18 m² 7 366,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:88 m²

Dom w zabudowie szeregowej - szereg środkowy o powierzchni użytkowej 130,18 m na działce o pow. 88,21m2, duży dom zaprojektowany na potrzeby wymagającego klienta dom dla całej.

Szczegóły ogłoszenia

774 000 zł59 m² 13 118,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Agencja Westate Gdańsk zaprasza do zapoznania się z komfortowym, 3-pokojowym mieszkaniem o powierzchni 58,88 m , położonym na trzecim piętrze nowoczesnej inwestycji na osiedlu Gdańskie.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność przedstawić Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży atrakcyjnych działek budowlanych zlokalizowanych w Szczycionku. Dostępne działki: w ofercie posiadamy wiele działek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

615 000 zł43,73 m² 14 063,57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ustroń - na sprzedaż apartamenty w stanie deweloperskim Mieszkanie A1 | Parter | 43,73 m + taras 4,8 m + 2 balkony francuskie Na sprzedaż funkcjonalny apartament położony na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

148 000 zł1 347 m² 109,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy bardzo ładną działkę budowlaną w zacisznym miejscu wsi Centawa. Okolica to nowa zabudowa domów jednorodzinnych, łąki, lasy, miejsca aktywnego wypoczynku a zarazem dobra komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł1 705 m² 293,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka usługowo/przemysłowa, 1705 m2, stanowice (gmina Oława) Na sprzedaż bardzo ustawna działka przemysłowo/usługowa nr 494/813 o powierzchni 1705 m2, zlokalizowana tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Bytom,śląskie

1 038 000 zł3 460 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka w bardzo dobrej lokalizacji! Teren znajduje się w bardzo dobrej, cichej lokalizacji, niedaleko nieczynnej kopalni węgla. Przed powierzchnią dostęp do chodnika oraz drogi.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł80 m² 4 487,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 069 m²

Na sprzedaż dom w miejscowości Kępie, w powiecie miechowskim, w trakcie remontu. Nieruchomość o dużym potencjale, z przestronną działką o powierzchni 2069 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

381 900 zł47,75 m² 7 997,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie w nowo wybudowanym bloku z windą (rok budowy 2024), położone na I piętrze. Budynek znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji, tuż przy parku, co gwarantuje.

Szczegóły ogłoszenia

999 999 zł5 044 m² 198,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dwie działki inwestycyjne przy obwodnicy Karczew, świetna ekspozycja Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki inwestycyjne zlokalizowane w Karczew, bezpośrednio przy Alei Jana Pawła II, po obu stronach.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł1 500 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż duża i urokliwa działka budowlana przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną położona w miejscowości Leźno, przy ulicy Jarzębinowej. Wielkość działki 1500 metrów. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł79 m² 5 050,63 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

O% prowizji od kupującego. Prowizję biura pokrywa właściciel. Lokal usługowo-handlowy na parterze bloku mieszkalnego w ciągu lokali handlowo-usługowych: stomatolog, piekarnia, cukiernia.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł44,40 m² 4 391,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

44,40 m Zabrze Rokitnica, do remontu Szukasz mieszkania pod wynajem albo lokalu, który urządzisz po swojemu? To 2-pokojowe mieszkanie w Rokitnicy ma dobry układ, miejskie ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł323 m² 10 216,72 zł/m²

 

Rodzaj budynku:apartamentowiec

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Luksusowy pensjonat w nadmorskiej miejscowości Chłopy przy ul. Lawendowe Pole, ok. 500 m od morza! Obiekt o pow. 323 m2 oddany do użytku w 2022 roku. Obiekt obejmuje 13 w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł250 m² 5 396 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny dom wolnostojący położony w spokojnej i kameralnej części Gościcina, zaledwie 5 minut od Wejherowa. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

557 011 zł42,88 m² 12 990 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie pod klucz - gotowe do zamieszkania 2 pokoje z antresolą | balkon + taras | idealne pod wynajem Na sprzedaż nowe, w pełni wykończone mieszkanie pod klucz, gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł55 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55,00 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

630 000 zł54 m² 11 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Budowa na ukończeniu Super ustawne mieszkanie 54m2 (dwie sypialnie z salonem i aneksem kuchennym. Wszystkie media miejskie: gaz, woda, prąd. Teren zamknięty. Duże ogródki usytuowane od strony.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł24 300 m² 18,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowo położona działka w miejscowości Lipinki Królewskie, gmina Lubichowo, w otoczeniu natury - na skraju lasu państwowego oraz w pobliżu jeziora. Dla nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł246,68 m² 1 820,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:861 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 7 pokojowego domu wraz z zabudowaniem gospodarczym położonego w miejscowości Gierałtowiec, oddalonego od Legnicy o 14 km, natomiast.

Szczegóły ogłoszenia

1 864 697 zł4 153 m² 449 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nowa oferta W biurze nieruchomości pepper house Na sprzedaż działka budowlana z potencjałem o powierzchni 4153 m , położona w spokojnej i zielonej części Chwaszczyna.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł81,60 m² 7 953,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje do sprzedaży wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane w niskim bloku z 1996roku, położone w bardzo dobrej, spokojnej lokalizacji ,.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł86,77 m² 6 569,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 86,77 m2. Położone na pierwszym piętrze w zadbanej, docieplonej kamienicy w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

1 455 000 zł149 m² 9 765,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:506 m²

Nieruchomość Dom o całkowitej powierzchni 149m2 w zabudowie bliźniaczej wykończony pod klucz. Na parterze znajduje się wiatrołap (3m2), gabinet (8,46m2)salon i kuchnia (35,25m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

442 382 zł37,49 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Opiekun Oferty: patryk Ciepielewski Tel:   Pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 Apartamenty z widokiem na Izery i Karkonosze idealne na własny wypoczynek oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 172 710 zł106,61 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Oferta sprzedaży - Wyjątkowy Apartament M16, 5 piętro - najlepszy widok 2 tarasy, loggia, okna na zachód I wschód powierzchnia: 106,61 m , 4 pokoje w tym 3 sypialnie loggia: 10,66.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł270 m² 3 314,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 900 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący pod Makowem Mazowieckim Miejscowość : Zalesie gm. Sypniewo cena: 895 000 zł opis nieruchomości: na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 270 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

407 000 zł63 m² 6 460,32 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w przy ul. Upalnej, położone na 5. piętrze w bloku z lat 80. z windą. Lokal o powierzchni 63 m oferuje funkcjonalny układ pomieszczeń,.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł3 300 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlano-siedliskowa 3300 m Stachlew, woj. łódzkie Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 3300 m położona w spokojnej miejscowości Stachlew w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł54 m² 12 018,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

PO więcej ogłoszeń zapraszamy na naszą stronę www: dobraoferta.PRO Na sprzedaż: jasne mieszkanie 2-pokojowe w kamienicy Gdańsk Wrzeszcz, ul. Partyzantów 27a Powierzchnia: 54 m | 3. piętro |.

Szczegóły ogłoszenia

472 800 zł2 364 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka położona bardzo blisko wody ok 150 m Dla wszystkich którzy uwielbiają spokój obcowanie Z ciszą I przyrodą - - Idealne miejsce do życia i odpoczynku. Duża ogrodzona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 637 180 zł107,64 m² 24 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Prestiżowa inwestycja W sercu starego podgórza Kameralna inwestycja | Tylko 12 apartamentów | Najwyższy standard | Rekuperacja | Garaż podziemny | Klimatyzacja Szaflarska 9 to inwestycja stworzona.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł44,53 m² 13 923,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż: lokal typu studio z osobną sypialnią z widokiem na morze Rewal Biuro nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży nieruchomości położonej w nadmorskiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł266 m² 4 135,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 292 m²

Dom z zabudową usługową nad jeziorem Łekno gm. Wągrowiec Dom nad jeziorem powiat wągrowiecki Marzysz o własnym domu z dużym ogrodem, a może szukasz miejsca pod inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł3 400 m² 54,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja Działka położona w miejscowości Kolonia Zrąb miejscu, gdzie natura wyznacza rytm codzienności. Bezpośrednie sąsiedztwo Skierbieszowski Park Krajobrazowy gwarantuje niepowtarzalne.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł3 097 m² 125,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka o pow.3097 m2 - grunty orne, w studium teren pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną niskiej intensywności.W drodze / ul. Na Świdwie/ prąd i woda, gaz, kanalizacja. Wydane.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł54 m² 7 018,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje | po generalnym remoncie | balkon | centrum Sosnowca Masz dość mieszkań wymagających remontu i niekończących się wydatków? Tutaj wchodzisz i mieszkasz - od razu, bez kompromisów.

Szczegóły ogłoszenia

675 675 zł5 005 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam zaszczyt zaprezentować Państwu pięknie położoną działkę o powierzchni 5005m2 z możliwością podziału i warunkami na podłączenie mediów (wody i prądu). Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

282 447 zł2 853 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działki budowlane w Starym Bosewie (gmina Długosiodło). Obie z nich mają nieco powyżej 1400m. Możliwość kupienia jednej z nich lub obu. Działki mają założone Księgi.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł200 m² 1 745 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:597 m²

Dom na sprzedaż Mońki, ok. 200 m , działka 597 m Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w miejscowości Mońki, o powierzchni około 200 m , usytuowany na działce.