dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 305 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 305 ogłoszeń

2 000 000 zł550 m² 3 636,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:1 343 m²

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 1343 m2 (składająca się z dwóch odrębnych działek ewidencyjnych) zabudowana dwoma domami wolnostojącymi : 1/ domem o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł3 620 m² 107,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

**działka budowlana na sprzedaż w Tomaszkowie - przy polu golfowym** Działka z mpzp - nie czekasz na warunki zabudowy! symbol: 4mn opis: tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej uchwała:.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł56,70 m² 8 800,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Wygodne, przestronne trzypokojowe mieszkanie w Centrum w Dzielnicy Pisarzy zachęcające do własnej aranżacji. Mieszkanie o powierzchni 56,70 m2 zlokalizowane na trzecim piętrze niskiego.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł73 m² 5 465,75 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o łącznej powierzchni 75,39 m , położone na 10., ostatnim piętrze budynku z windą. Winda dojeżdża od poziomu -1 do 9. piętra, a na ostatnią.

Szczegóły ogłoszenia

883 950 zł3 550 m² 249 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Atrakcyjna działka o powierzchni 3550m 2 położona przy ul. Dworcowej , blisko centrum Lęborka (3min. samochodem).

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł21 500 m² 18,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy działkę rolno-budowlaną ok. 2,15 ha - Wroników, gm. Rozprza - przy drodze asfaltowej, z bardzo dobrym dojazdem do Łodzi, piotrkowa oraz autostrady A1, media w drodze. Część objęta.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł94 m² 7 117 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Przestronne mieszkanie w niskiej zabudowie | Tarnów, ul. Brandstaettera | 94 m | Bez prowizji next nieruchomości prezentuje na sprzedaż komfortowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 94 m,.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł249 m² 2 967,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 552 m²

Lokalizacja: dom położony jest na rogu ulicy 1 Maja i Ogólnej. W sąsiedztwie znajduje się Dworzec Główny w Skarżysku-Kamiennej, apteki, przychodnie, szkoły, przedszkola, sklepy oraz.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł125,59 m² 6 361,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:373 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Oferujemy lokal w zabudowie dwurodzinnej, położony w cichej i przyjaznej okolicy. Jeśli szukasz balansu między komfortem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 500 zł39,25 m² 17 082,80 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkaj w swoim stylu - wysoki standard, klucze gotowe do odbioru Nieważne, na jakim etapie życia jesteś - ta nowoczesna inwestycja powstała z myślą o ludziach, którzy chcą tworzyć.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł2 000 m² 149,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka 2000 m z budynkiem do adaptacji - idealna pod agroturystykę, dom w górach lub pod działalność gospodarczą. Na sprzedaż działka o powierzchni 2000 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł151,05 m² 5 627,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:487 m²

Zakup bez podatku pcc - bezpośrednio od dewelopera! Zapraszamy do zakupu jednego lub dwóch budynków mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim! Cena oraz.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł722 m² 137,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż kompleks 11 działek budowlanych położonych w malowniczej miejscowości Zawada, gmina Myślenice, o łącznej powierzchni 1,5033 ha. Nieruchomość została podzielona na.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł99,61 m² 11 545,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:365 m²

Piła, osiedle Podlasie Nowoczesny, energooszczędny dom, i dealne połączenie nowoczesnej architektury i lokalizacji, dzięki której szkołę, zakupy i przystanek masz w zasięgu.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł3 013 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 3000 m Knyszyn, ul. Grodzieńska Warunki zabudowy | Media w drodze | Piękna okolica Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w miejscowości Knyszyn (woj. podlaskie,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł46 000 m² 54,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Malowniczo położona działka ze stawem rybnym na pograniczu Kazimierskiego Parku Krajobrazowego. Spokojna okolica obok zielonej ściany lasu. Nieruchomość ma łącznie powierzchnię ponad 4,5ha.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł2 012 m² 84,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Lubisz las? Lubisz ciszę? Szukasz przestrzeni i spokoju po pracy? Jeśli tak, to zapraszam. Urocza okolica, dobry dojazd, a do wyboru jest jedna z trzech działek o powierzchni 2015 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Olszewo

Olszewo,warmińsko-mazurskie

135 000 zł51,08 m² 2 642,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:770 m²

***działka Z widokiem na jezioro***olszewo***okazja***10 km do olecka*** Na sprzedaż: działka 770 m2 z budynkiem o powierzchni ok. 50 m2, olszewo Marzysz o domu w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

632 000 zł27,57 m² 22 923,47 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Atuty nieruchomości: - prestiżowa inwestycja o podwyższonym standardzie, - luksusowy standard wykończenia części wspólnych, - w budynku siłownia, sauna, taras widokowy, - świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Nowa

Wronki,wielkopolskie

500 000 zł637 m² 784,93 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość w nowej cenie! Budynek biurowy we Wronkach. Do sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego działek o numerach ewidencyjnych: 2151, 2152, 2153 o łącznej powierzchni 828.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł187,17 m² 3 146,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:430 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Duży Dom z potencjałem w Centrum Święciechowy. Marzysz o domu, który oferuje mnóstwo przestrzeni oraz doskonałą lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł41,77 m² 13 167,34 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Szukasz nieruchomości z "duszą", która po renowacji stanie się stylową perełką lub dochodową inwestycją? To mieszkanie na wrocławskim Nadodrzu to idealne połączenie historycznego charakteru.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł55 000 m² 63,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka rolno - budowlana o powierzchni 55000 m2 położona w miejscowości Słubica Dobra , gm. Żabia Wola, pow. Grodzisk Mazowiecki. Działka w kształcie prostokąta 77.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł300 m² 6 663,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 653 m²

Dom na sprzedaż Absolutna perełka, obok której nie można przejść obojętnie. Dom jest wyjątkowy i spełni wymagania najbardziej wymagającego klienta, zarówno od strony estetycznej jak.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł48,20 m² 10 995,85 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 48,20 m , położone na 5. piętrze nowoczesnego apartamentowca przy ul. Krętej w Białymstoku. Lokal został zaprojektowany z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 000 zł10 000 m² 1 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka przemysłowo-usługowa o powierzchni 1 ha, bardzo dobre wymiary, media przy działce. Działka narożna droga asfaltowa z dwóch stron. Istnieje możliwość zakupu mniejszej.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł978 m² 301,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość znajduje się wyłącznie w naszej ofercie. Działka usytuowana na osiedlu nowych domów jednorodzinnych położonym w kameralnym miejscu bez nadmiernego ruchu ulicznego. Drogą.

Szczegóły ogłoszenia

155 200 zł1 552 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

*** przestronne działki W czarnej wsi kościelnej *** dobry dojazd do białegostoku *** piękny widok na okolicę *** Zapraszamy na bezpłatną prezentację ładnie położonej działki w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł150 m² 3 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Prestige Nieruchomości oferuje na sprzedaż dom z dużym potencjałem - spokojna lokalizacja, piękne otoczenie zieleni Oferujemy Państwu nieruchomość zabudowaną budynkiem mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 195 000 zł35,50 m² 33 661,97 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Zachęcam do obejrzenia filmu (link poniżej), a także do przeczytania opisu i oczywiście zapraszamy na prezentację. Mówiąc po krótce mam.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł1 200 m² 95,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

"Nieruchomości Apartament" Mikołaj Krzyżosiak tel.   oferta dostępna tylko W naszym biurze! Działka budowlana o numerze 1258/11 o powierzchni 0,1200 ha usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł1 622 m² 258,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Chylice gm. Jaktorów. Działka o pow. 1622 m2 ma kształt trapezu. Dłuższym bokiem przylega do dojazdowej drogi gruntowej. Na działce jest.

Szczegóły ogłoszenia

96 000 zł1 200 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

**** działka 1200 M 2 **** Zapraszamy Państwa na bezpłatną prezentację działki w powiecie białostockim, w gminie Wyszki ,obręb Strabla. Działka rolna w zacisznym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł140 m² 9 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 m²

*** Zapraszamy do zapoznania się z filmem prezentującym nieruchomość! *** Oferta na wyłączność tylko w Naszym Biurze! 0% prowizji dla Kupujących. Wynagrodzenie Biura pokrywa Sprzedający.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 700 zł1 678 m² 650 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Drbroker Nieruchomości prezentuje grunt na sprzedaż o powierzchni 1680 m2 w mieście Białystok w dzielnicy Skorupy. Działka położona w pierwszej lini zabudowy, z pełną.

Szczegóły ogłoszenia

1 789 000 zł550 m² 3 252,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 703 m²

Prestiżowa rezydencja z panoramicznym widokiem na Wisłę | Połaniec, ul. gen. Franciszka Kleeberga Powierzchnia całkowita domu: ok. 551,7 m Powierzchnia działki: 27,03 ar Cena: 1 789 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Nowogard,zachodniopomorskie

172 200 zł1 435 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Polecam Państwu działkę o powierzchni 1435m2, położoną w kompleksie 2 działek w Nowogardzie. Nieruchomość według miejskiego planu zagospodarowania przestrzennego przeznaczona jest pod.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł130 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Eurovilla prezentuje czteropokojowe mieszkanie w świetnej, prestiżowej lokalizacji Starego Wilanowa. Dwupoziomowe mieszkanie zostało wykończone w wysokim standardzie, jest dobrze doświetlone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł32,59 m² 16 845,66 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Wyjątkowa Oferta w Pepper House! Z radością przedstawiamy Państwu nowoczesne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Wiktoryn w Warszawie. Ta nieruchomość to doskonała okazja, której nie.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł93,04 m² 5 374,03 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Świetna inwestycja, lokal W ścisłym centrum miasta odręba własność Z udziałem W gruncie Przedmiotem oferty jest sprzedaż dwóch lokali użytkowych o łącznej powierzchni 93,04m2,.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł398 m² 1 633,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 093 m²

Na sprzedaż dom w samym sercu Jury Krakowsko-Częstochowskiej ,o powierzchni użytkowej ponad 200 m2, położony w Ogrodzieńcu przy ulicy Jagiełły. Nieruchomość charakteryzuje się.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij