dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 210 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 210 ogłoszeń

649 000 zł35,31 m² 18 380,06 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży atrakcyjnie, ciche, dwupokojowe mieszkanie położone na 2 piętrze w trzypiętrowej, zadbanej kamienicy po kapitalnym remoncie przy ul. Stanisława Mitery (podgórze). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

138 000 zł3 000 m² 46 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka siedliskowa o powierzchni 3000 m , położona w malowniczej i spokojnej okolicy gminy Choroszcz. To idealne miejsce dla osób ceniących ciszę, naturę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

789 000 zł83 m² 9 506,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej w sercu Dobrej funkcjonalne 83 m gotowe pod koniec roku! Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 987 zł17 238 m² 145,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie działki przemysłowo-usługowe o powierzchni 17238 m2. Nieruchomość leży na terenie objętym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego - 1 u/p Dla terenów zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł314,14 m² 6 207,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Na sprzedaż wyjątkowy kompleks stylowych domów góralskich z apartamentami Lubomierz Agencja Nieruchomości Unlimited Sky prezentuje unikatową nieruchomość inwestycyjną położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Kusowo,kujawsko-pomorskie

249 000 zł39,40 m² 6 319 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 39,40m2 usytuowane na 2 piętrze w 2-piętrowym budynku w Kusowie, gmina Dobrcz. Mieszkanie znajduje się w spokojnej zielonej okolicy, zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł193,70 m² 6 189,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Wyjatkowy dom wolnostojący W malowniczym włynkówku - gotowy do zamieszkania! W spokojnej, prestiżowej części Włynkówka, wśród domów jednorodzinnych na dużych działkach, czeka.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł700 m² 127,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Częstochowie przy ul Połanieckiej. Działka położona w bardzo urokliwej i spokojnej okolicy , wśród zabudowy domów jednorodzinnych , bliskość szkoły powoduje jej.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł14 014 m² 60,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Fechner nieruchomości oferuje Państwu na sprzedaż dużą działkę położona w Sosnówce górnej. Działka o powierzchni 14014m2 z bezpośrednim dostępem do drogi asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł2 000 m² 42,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki niezabudowanej położonej w miejscowości Nowe Gajęcice, gmina Pajęczno, powiat pajęczański. Działka nr.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł48,50 m² 6 989,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko w Realton Nieruchomości! 2 pokoje | 48,5 m gotowe do zamieszkania świetna lokalizacja Na sprzedaż mieszkanie w Zabrzu przy ul. Anieli Krzywoń. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł73 m² 7 520,55 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Przedstawiamy Państwu mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni użytkowej 73 m2 usytuowane na parterze w niskim bloku z 2008 roku w Śródmieściu. Cena mieszkania: 549.000 zł CO ZNAJDZIESZ.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł78,90 m² 9 239,54 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie na parterze idealne dla rodzin oraz osób ceniących komfort i dostępność Oferuję wyjątkowe mieszkanie o wielkości 78.9mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

461 000 zł1 763 m² 261,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka pod indywidualny projekt domu w związku z przeznaczeniem jej części w mpzp pod drogę dojazdową do działek znajdujących się na jej jej tyłach. Zlokalizowana na.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł9 800 m² 7,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

| oferta sprzedaży działek położnych w gm. Ręczno, obręb Stobnica Piła. Nieruchomość o numerze ewidencyjnym 4, o powierzchni 0,94ha. Identyfikator działki - 101007_2.0014.4 Klasa.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł38 m² 12 894,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Państwu atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 38 m2 usytuowane na 2 piętrze w niskim bloku z windą oddane do użytku w 2025 roku. Komfortowe i w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł55 m² 13 818,18 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do zakupu lokal usługowo handlowy w doskonałym punkcie w tętniącym życiem sercu Wrzeszcza. Lokal z najemcą przynoszący od razu zyski. Lokalizacja: idealna pod lokal usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł550 m² 3 636,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:1 343 m²

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 1343 m2 (składająca się z dwóch odrębnych działek ewidencyjnych) zabudowana dwoma domami wolnostojącymi : 1/ domem o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł3 620 m² 107,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

**działka budowlana na sprzedaż w Tomaszkowie - przy polu golfowym** Działka z mpzp - nie czekasz na warunki zabudowy! symbol: 4mn opis: tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej uchwała:.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł56,70 m² 8 800,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Wygodne, przestronne trzypokojowe mieszkanie w Centrum w Dzielnicy Pisarzy zachęcające do własnej aranżacji. Mieszkanie o powierzchni 56,70 m2 zlokalizowane na trzecim piętrze niskiego.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł73 m² 5 465,75 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o łącznej powierzchni 75,39 m , położone na 10., ostatnim piętrze budynku z windą. Winda dojeżdża od poziomu -1 do 9. piętra, a na ostatnią.

Szczegóły ogłoszenia

883 950 zł3 550 m² 249 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Atrakcyjna działka o powierzchni 3550m 2 położona przy ul. Dworcowej , blisko centrum Lęborka (3min. samochodem).

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł21 500 m² 18,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy działkę rolno-budowlaną ok. 2,15 ha - Wroników, gm. Rozprza - przy drodze asfaltowej, z bardzo dobrym dojazdem do Łodzi, piotrkowa oraz autostrady A1, media w drodze. Część objęta.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł94 m² 7 117 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Przestronne mieszkanie w niskiej zabudowie | Tarnów, ul. Brandstaettera | 94 m | Bez prowizji next nieruchomości prezentuje na sprzedaż komfortowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 94 m,.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł249 m² 2 967,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 552 m²

Lokalizacja: dom położony jest na rogu ulicy 1 Maja i Ogólnej. W sąsiedztwie znajduje się Dworzec Główny w Skarżysku-Kamiennej, apteki, przychodnie, szkoły, przedszkola, sklepy oraz.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł125,59 m² 6 361,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:373 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Oferujemy lokal w zabudowie dwurodzinnej, położony w cichej i przyjaznej okolicy. Jeśli szukasz balansu między komfortem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 500 zł39,25 m² 17 082,80 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkaj w swoim stylu - wysoki standard, klucze gotowe do odbioru Nieważne, na jakim etapie życia jesteś - ta nowoczesna inwestycja powstała z myślą o ludziach, którzy chcą tworzyć.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł2 000 m² 149,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka 2000 m z budynkiem do adaptacji - idealna pod agroturystykę, dom w górach lub pod działalność gospodarczą. Na sprzedaż działka o powierzchni 2000 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł151,05 m² 5 627,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:487 m²

Zakup bez podatku pcc - bezpośrednio od dewelopera! Zapraszamy do zakupu jednego lub dwóch budynków mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim! Cena oraz.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł722 m² 137,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż kompleks 11 działek budowlanych położonych w malowniczej miejscowości Zawada, gmina Myślenice, o łącznej powierzchni 1,5033 ha. Nieruchomość została podzielona na.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł99,61 m² 11 545,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:365 m²

Piła, osiedle Podlasie Nowoczesny, energooszczędny dom, i dealne połączenie nowoczesnej architektury i lokalizacji, dzięki której szkołę, zakupy i przystanek masz w zasięgu.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł3 013 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 3000 m Knyszyn, ul. Grodzieńska Warunki zabudowy | Media w drodze | Piękna okolica Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w miejscowości Knyszyn (woj. podlaskie,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł46 000 m² 54,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Malowniczo położona działka ze stawem rybnym na pograniczu Kazimierskiego Parku Krajobrazowego. Spokojna okolica obok zielonej ściany lasu. Nieruchomość ma łącznie powierzchnię ponad 4,5ha.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł2 012 m² 84,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Lubisz las? Lubisz ciszę? Szukasz przestrzeni i spokoju po pracy? Jeśli tak, to zapraszam. Urocza okolica, dobry dojazd, a do wyboru jest jedna z trzech działek o powierzchni 2015 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Olszewo

Olszewo,warmińsko-mazurskie

135 000 zł51,08 m² 2 642,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:770 m²

***działka Z widokiem na jezioro***olszewo***okazja***10 km do olecka*** Na sprzedaż: działka 770 m2 z budynkiem o powierzchni ok. 50 m2, olszewo Marzysz o domu w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

632 000 zł27,57 m² 22 923,47 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Atuty nieruchomości: - prestiżowa inwestycja o podwyższonym standardzie, - luksusowy standard wykończenia części wspólnych, - w budynku siłownia, sauna, taras widokowy, - świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Nowa

Wronki,wielkopolskie

500 000 zł637 m² 784,93 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość w nowej cenie! Budynek biurowy we Wronkach. Do sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego działek o numerach ewidencyjnych: 2151, 2152, 2153 o łącznej powierzchni 828.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł187,17 m² 3 146,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:430 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Duży Dom z potencjałem w Centrum Święciechowy. Marzysz o domu, który oferuje mnóstwo przestrzeni oraz doskonałą lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł41,77 m² 13 167,34 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Szukasz nieruchomości z "duszą", która po renowacji stanie się stylową perełką lub dochodową inwestycją? To mieszkanie na wrocławskim Nadodrzu to idealne połączenie historycznego charakteru.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł55 000 m² 63,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka rolno - budowlana o powierzchni 55000 m2 położona w miejscowości Słubica Dobra , gm. Żabia Wola, pow. Grodzisk Mazowiecki. Działka w kształcie prostokąta 77.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł300 m² 6 663,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 653 m²

Dom na sprzedaż Absolutna perełka, obok której nie można przejść obojętnie. Dom jest wyjątkowy i spełni wymagania najbardziej wymagającego klienta, zarówno od strony estetycznej jak.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij