dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 207 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 207 ogłoszeń

399 000 zł1 500 m² 266 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do kupienia działkę 1500m2 w cichej i zielonej części Czarnego Lasu. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach 33,5x45,1 Działka posiada plan zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 082 m² 115,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana położona w świetnej lokalizacji w bliskiej odległości od Goleniowa w Marszewie. Dostęp do działki z wewnętrznej drogi.

Szczegóły ogłoszenia

122 000 zł1 115 m² 109,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zaglądasz tutaj ponieważ szukasz działki, na której postawisz swój wymarzony dom ? Zobacz ta działka może być idealna właśnie dla Ciebie! Grunt o powierzchni 1115m2 usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

612 000 zł3 060 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 3060 m2 położona w Książenicach. Ma bezpośredni dostęp do drogi gminnej, na której znajdują się media, w tym prąd, woda i gaz, co.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł81,60 m² 4 166,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1908

Na sprzedaż przestronne mieszkanie z ogródkiem, garażem i kominkiem idealne dla osób ceniących klimat kamienic i prywatną przestrzeń. Lokalizacja Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 260 m² 119,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą dwóch działek budowlanych na sprzedaż znajdujących się przy ulicy Mostowej w miejscowości Aleksandria Druga. Numery.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł60,60 m² 6 105,61 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy atrakcyjną ofertę trzypokojowego mieszkania przy ul. Przemysłowej w Sulechowie - idealne miejsce dla osób ceniących komfort, funkcjonalność i świetną lokalizację. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 390 000 zł8 600 m² 277,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomości Bracia Sadurscy oferują Państwu działkę przy głównej drodze zjazd bezpośrednio z drogi Krajowej nr 28 Działka o powierzchni 8600 metrów kwadratowych zlokalizowana przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł199 m² 3 261,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:893 m²

Elegancki dom jednorodzinny według funkcjonalnego projektu Dom w nektarynkach (n) , Nieruchomość o powierzchni blisko 200 mkw. (po podłodze) w stanie surowym zamkniętym w cenie 649.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł212,40 m² 5 602,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:410 m²

Prezentujemy dom W zabudowie bliźniaczej na sprzedaż O powierzchni 212,40m2 Z garażem. Dom posadowiony jest na działce o powierzchni 410m2. Garaż o powierzchni 18,87m2. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

679 900 zł68 m² 9 998,53 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Agencja nieruchomości ab Grand poleca na sprzedaż przestronne mieszkanie w ścisłym centrum Białegostoku. Jego największym atutem jest lokalizacja. Stąd spacerkiem dojdziesz wszędzie: na uczelnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

939 000 zł108,87 m² 8 624,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Wyjątkowe domy pod Warszawą nowoczesność i spokój przy granicy Piaseczna. Szukasz miejsca, które łączy ciszę naturalnego otoczenia z łatwym dostępem do Warszawy? Ta kameralna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

120 500 zł48,93 m² 2 462,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość położoną w woj. śląskim, w powiecie raciborskim przy ul. Jesionowej 16/4.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 352 720 zł170 m² 7 957,18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Oferta sprzedaży modułów biznesowych w urbanbox Park Komorniki koło Poznania. Urbanbox Park Komorniki to nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł51,90 m² 4 913,29 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy przestronne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 51,90 m , położone w Jaśle przy ul. Mickiewicza. Nieruchomość usytuowana jest na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

945 000 zł54,77 m² 17 253,97 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Apartament z 2018 r. tylko 400m od morza. Składająca się on z 2 sypialni, dużego salonu z aneksem kuchennym, łazienki z prysznicem, balkonu, ogrodu z grillem i domkiem na.

Szczegóły ogłoszenia

90 090 zł1 638 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości O/ Bolesławiec oferuje do sprzedaży działkę budowlaną położoną w miejscowości Gradówek, gm. Lwówek Śląski. Szczegóły oferty: - działka posiada powierzchnię 1638.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł68 m² 5 735,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni około 68 m , zlokalizowane w kamienicy w Kluczborku, usytuowane na 2 piętrze budynku. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Naguszewo

Naguszewo,warmińsko-mazurskie

55 000 zł1 400 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: 5 działek w miejscowości Naguszewo, gm. Rybno idealne pod dom lub rekreację Oferuję 5 atrakcyjnych działek położonych w spokojnej i malowniczej miejscowości Naguszewo,.

Szczegóły ogłoszenia

65 500 zł862 m² 76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Przedmiotem sprzedaży jest sześć (6) urokliwe położonych działek budowlanych oznaczonych numerami ewidencyjnymi: 2130/7, 2130/8, 2130/9, 2130/10, 2130/12, 2130/13 o powierzchni 0,0862 ha - 0,1454.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł2 795 m² 1 001,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka 2800m2/ Radość / mpzp mieszkalnictwo jednorodzinne - zabudowa w formie budynków mieszkalnych jednorodzinnych wolnostojących, budynków mieszkalnych w zabudowie bliźniaczej. Do.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł23 427 m² 19 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjny grunt o powierzchni 2,34 ha, położony w miejscowości Grzmiąca, w gminie Żabia Wola - zaledwie 3 km od węzła trasy S8, co zapewnia szybki dojazd do Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

167 000 zł2 574 m² 64,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Urocza Działka w Krainie Otwartych Okiennic - Puchły, gm. Narew Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowej działki budowlanej oznaczonej numerem geodezyjnym 247/7, położonej.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł82 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Atrakcyjne 2-poziomowe mieszkanie W spokojnej okolicy domów jednorodzinnych I lasu W małym kacku Na sprzedaż 2-poziomowe mieszkanie o powierzchni 82m2 położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec Wronki

Wronki,wielkopolskie

500 000 zł611 m² 818,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:828 m²

Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego działek o numerach ewidencyjnych: 2151, 2152, 2153 o łącznej powierzchni 828 m oraz prawo własności zabudowań posadowionych na.

Szczegóły ogłoszenia

4 190 000 zł10 100 m² 414,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna Kiełczówek, ul. Wrocławska Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 10 100 m , położona w Kiełczówku (gmina Długołęka),.

Szczegóły ogłoszenia

157 500 zł1 144 m² 137,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie działki budowlane położone w miejscowości Rzeniszów, powiat myszkowski, woj. śląskie. Nieruchomości znajdują się w spokojnej okolicy, w otoczeniu zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł17 m² 3 823,53 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:17 m²

Garaż murowany Bonin ul. Turkusowa, usytuowany w ciagu zabudowy garażowej - garaże murowane. Pow. garażu- 17m2 , brama garażowa wys. 2m. Prad= oświetlenie. Opłata administracyjna do sm- 160 zł/.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł65 m² 5 523,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1955

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie na Starym Zdroju o powierzchni 62 m2 bez skosów ( po podłodze ponad 80m2) z przydomowym ogródkiem i blaszanym garażem pod.

Szczegóły ogłoszenia

180 300 zł1 202 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż pięknie położone działki w Łagówku. Łagówek to piękna miejscowość położona w województwie lubuskim przy słynnym Łagowie znanym z dwóch pięknych jezior oraz zamku.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Lipiny,podkarpackie

199 000 zł5 132 m² 38,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Mint Property prezentuje na sprzedaż działkę położoną w Lipinach, gm. Pilzno.Nieruchomość o powierzchni 0,5132 ha (powierzchnia działki do zagospodarowania ok. 0,4000.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł6 840 m² 29,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa o powierzchni 6840m2, położona w Opolu Lubelskim, w bezpośrednim sąsiedztwie cmentarza. Identyfikator działki: 061205_4.0003.646 Cena: 199.

Szczegóły ogłoszenia

3 650 000 zł450 m² 8 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 169 m²

Nowoczesny, energooszczędny dom z dużym tarasem i ogrodem Warszawa, choszczówka 450 m całkowitej powierzchni 295 m użytkowej 1 170 m działki 8 pokoi Sauna Tarasy Garaż na 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 020 000 zł58,41 m² 17 462,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Loftowe mieszkanie Z dwoma balkonami | nowa papiernia | ul. Kościuszki Kto z nas nie szuka miejsca, które łączy wygodę życia w mieście z czymś więcej niż tylko czterema.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł185 m² 8 378,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 586 m²

Oferujemy na sprzedaż wolnostojący dom położony pod górami w miejscowości Bielawa, tj. około 60 km od Wrocławia. Oferta na wyłączność Wolnostojący nowoczesny dom posadowiony na dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak

Świdnica,dolnośląskie

780 000 zł179,34 m² 4 349,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:315 m²

Oferta dewelopera - 0 % prowizji Budynek A2 Gotowy bliźniak na sprzedaż na Osiedlu Sudeckim! Dom w stanie deweloperskim, wybudowany z bardzo dobrych materiałów: beton komórkowy Ytong,.

Szczegóły ogłoszenia

2 399 000 zł86,70 m² 27 670,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Wszystkie zdjęcia oferty znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej Gaudium. Na sprzedaż przestronne, urządzone w wysokim standardzie mieszkanie o powierzchni 86,70 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł65,29 m² 14 703,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Klimatyczne 4-pokojowe Z dwoma balkonami W kameralnym budownictwie W otoczeniu natury lokalizacja, budynek Prezentujemy ładne, przestronne mieszkanie o powierzchni 65,29 m2, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 177 m² 101,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Domańscy Nieruchomości polecamy Państwu do sprzedaży działkę położoną blisko centrum w Pysznicy przy ul. Podorendy. Jest to pięknie położona działka w malowniczym i spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł99,14 m² 4 528,95 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy na sprzedaż mieszkanie w centrum! Nieruchomość zlokalizowana w kamienicy na 3 piętrze. Na 99,14 m2 składają się : - 2 pokoje, - korytarz, - kuchnia, - łazienka. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

317 300 zł41,75 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jeżeli szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji z dużym balkonem, z własnym miejscem postojowym zapoznaj się z naszą najnowszą ofertę. Nowoczesne mieszkania w Głogowie przy.