dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 245 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 245 ogłoszeń

199 000 zł5 306 m² 37,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Duża działka z potencjałem inwestycyjnym w Wielęcinie to propozycja dla osób, które szukają przestrzeni, ciszy i realnych możliwości zagospodarowania terenu. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł36 m² 19 416,67 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pokojowe mieszkanie 36m2 na ostatnim piętrze z widokiem. Twoja nowa przestrzeń - bez prowizji i bez podatku pcc 2%. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Odkryj miejsce, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem

Kraków,małopolskie

849 000 zł123 m² 6 902,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:260 m²

Zdjęcia należą do właściciela oferty. Na sprzedaż połowę bliźniaka 98m2 okolica ulicy Igołomskiej w Krakowie. Oferowana nieruchomość jest sprzedawana w stanie developerskim po odbiorze.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł38 m² 8 026,32 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie | 38 m | Malbork, al. Wojska Polskiego

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

648 000 zł38,24 m² 16 945,61 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne osiedle nad Odrą - komfort, zieleń i miejski styl życia Oferta deweloperska 0% prowizji Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 38,24mkw zlokalizowane na 3 piętrze. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł55,90 m² 12 969,59 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Odkryj wyjątkowe mieszkanie położone w samym sercu nadmorskiego miasteczka, zaledwie 5 minut od piaszczystej plaży. To propozycja stworzona dla tych, którzy marzą o własnej oazie spokoju lub.

Szczegóły ogłoszenia

345 355 zł1 445 m² 239 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka w całości budowlana. Bardzo dobry dojazd. Lokalna droga asfaltowa, odśnieżana z dwóch boków działki. Działka prawie kwadratowa. Bardzo łatwy wyjazd na S1 w kierunku Bielska.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

480 000 zł50,75 m² 9 458,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:50 m²

Tylko U nas Na sprzedaż gotowy lokal mieszkalny znajdujący się w nowoczesnym kompleksie nadmorskich apartamentowców z własnym ogródkiem. Nieruchomość znajduje się przy lesie.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł350 m² 2 714 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:800 m²

Niesamowita nieruchomość - gotowiec inwestycyjny z możliwością wysokiej stopy zwrotu Dom na sprzedaż | Bolszewo | Gotowy do zamieszkania lub wynajęcia Wstęp Przestronny, w pełni wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

328 000 zł52,30 m² 6 271,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie o pow. 52,30 m2 położone w Ozimku. Mieszkanie położone jest na drugim piętrze czteropiętrowego budynku i składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

916 428 zł62,68 m² 14 621 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Opiekun oferty: julia Kowalska tel.   Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania, które zostało podzielone na trzy osobne kawalerki, tworzące tzw. 3-pak. Lokal jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 000 zł122,66 m² 7 736,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:724 m²

Mamy przyjemność zaoferować Państwu do nabycia segment środkowy domu w zabudowie szeregowej zrealizowany w ramach inwestycji - Osiedle Stylowe w malowniczej Zawadzie, które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

583 900 zł78,75 m² 7 414,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

!nowa inwestycja! Nowoczesny i komfortowy apartament z tarasem balkonowym w Świerklańcu - w otoczeniu lasu! Brak opłaty pcc! Na sprzedaż przestronny apartament o powierzchni 78,75.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący

Dobino,zachodniopomorskie

560 000 zł103,55 m² 5 408,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w stanie deweloperskim (a nawet więcej, bo na ścianach jest już gładź!), położony w malowniczej miejscowości Dobino (w województwie zachodniopomorskim, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

3 750 000 zł1 462,15 m² 2 564,72 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyjątkowa nieruchomość komercyjna w sercu Lubuskiego - idealna na hotel, restaurację lub centrum eventowe! Z przyjemnością prezentujemy niepowtarzalny lokal użytkowy z ogromnym.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł760 m² 480,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność Działka budowlana o powierzchni 0,0760 ha przeznaczona w mpzp pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną Kompletne uzbrojenie terenu: prąd, woda, kanalizacja, gaz.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł251,20 m² 4 737,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 561 m²

Wyjątkowy dom jednorodzinny w sercu Kaszub Dziemiany, woj. pomorskie Szukasz domu, który łączy komfort, nowoczesne rozwiązania i bliskość natury? Ta oferta to prawdziwa perełka! Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł47,67 m² 9 020,35 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Polecamy Państwa uwadze - Perełkę na rynku - pięknie zaprojektowane, atrakcyjne 2'pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 47,67 m2 na obrzeżach Kalisza - w miejscowości Boczków (budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 000 zł82 m² 6 451,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:463 m²

Zapytaj biuro o wysokość wynagrodzenia za pośrednictwo w transakcji kupna przedmiotowej nieruchomości. Mamy przyjemność zaproponować Państwu 2 nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej,.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł1 009 m² 297,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działki usługowo - budowlane - Mysłakowice, okolice Karpacza Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę gruntu, położoną w miejscowości Mysłakowice, w spokojnej i malowniczej części.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł130 m² 761,54 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy 130 m | Gołogłowy | przy drodze krajowej Na sprzedaż przestronny lokal użytkowy o powierzchni 130 m , położony w miejscowości Gołogłowy (okolice Kłodzka),.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł890 m² 129,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy ofertę sprzedaży 3 działek budowlanych zlokalizowanych w spokojnej i dobrze skomunikowanej miejscowości Grębiszew w gminie Mińsk Mazowiecki. Powierzchnie działek: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

860 670 zł65,70 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł64,66 m² 10 439,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szukasz mieszkania w doskonałej lokalizacji?! Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Oferta dotyczy mieszkania 3-pokojowego położonego na 3 piętrze z miejscem postojowym zewnętrznym. Przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł54,23 m² 14 751,98 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż dwupokojowe, zadbane mieszkanie o powierzchni 54,23 m2 wraz z dużą komórką lokatorską o powierzchni około 4m2. W skład mieszkania wchodzi: - duży salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł4 816 m² 129,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu działkę budowlaną o łącznej powierzchni - 4816 m2 w granicznej wsi , gm.Trąbki Wielkie. Działka położona na obrzeżach wsi , gdzie zaczynają przeważać zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł198,70 m² 3 774,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:6 508 m²

Dom z Duszą przy Lesie i Jeziorze - 200 m2 + Budynek z Potencjałem Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość z lat 70., położona w spokojnej, zielonej okolicy - tuż przy lesie,.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł2 054 m² 102,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Oferuję.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł999 m² 600,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

W pełni uzbrojona, ogrodzona, płaska działka pod lasem! Nowe osiedle domów- chwaszczyno! lokalizacja: chwaszczyno to idealne miejsce dla tych, którzy szukają ciszy, a jednocześnie chcą mieć.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł303 m² 5 115,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 924 m²

Dom z dużą działką przy ul. Owocowej Gorzów Wielkopolski Marzysz o przestronnym domu w spokojnej okolicy, z szybkim dojazdem do centrum miasta? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł23 m² 2 608,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka do kapitalnego remontu w bocznej ulicy Białego Kamienia 1 pokój kuchnia łazienka Do mieszkania przynależy piwnica oraz toaleta z wejściem z korytarza z której można.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł9 630 m² 259,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Inwestycja Z potencjałem - 1 ha przy dw737, radom - Rajec Szlachecki / tuż za osiedlem Gołębiów / Michałów / os. Akademickie. Radom, ul. Kozienicka 140 / 142 Nr. działki: 43/2 i 44/2.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł91 m² 3 505,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Bardzo ładne i przestronne mieszkanie o pow. 91,13m2 usytuowane jest na II piętrze w odrestaurowanej kamienicy w Centrum Gniezna przy ul. Sienkiewicza. Lokal składa się z saloniku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

460 433 zł57,27 m² 8 039,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję w bliskim sąsiedztwie Rzeszowa! Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 57,27 m , położone na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 048 254 zł99,64 m² 20 556,54 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1895

0% prowizji od kupującego Komfortowy, 3 pokojowy apartament zlokalizowany w Centrum, przy ul. Działyńskich. Mieszkanie: oferowany lokal mieszkalny znajduje się na 3 piętrze 5-piętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł73,50 m² 6 122,45 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Oferta na wyłączność- tylko W naszym biurze! Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu (możliwy zakup przez obywateli Ukrainy- bez zgody Ministerstwa!) Biuro nieruchomości Pod Śnieżką.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

488 070 zł49,30 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Cieplice Residence Park - komfort życia w harmonii z naturą. Informacje dotyczące inwestycji oraz cennik apartamentów dostępne na stronie 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł179,79 m² 3 776,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:806 m²

Atrakcyjne, jedyne we Włocławku, zamknięte, bezpieczne osiedle mieszkaniowe, zlokalizowane przy ulicy Dobrzyńskiej we Włocławku, na działce o powierzchni 1,0917 ha oddzielonej od Wisły szerokim.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł52 m² 9 403,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferuję do sprzedaży 3 -pokojowe mieszkanie położone w centrum Bielska-Białej. Mieszkanie na parterze w bloku czteropiętrowym o powierzchni użytkowej 52 m2 składa się z: salonu kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł260 m² 3 423,08 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:200 m²

Zdjęcia W ofercie należą do właściciela oferty Na sprzedaż: kamienica parterowa w centrum Brzeska - ul. Jana Sobieskiego Cena: 890 000 zł (do negocjacji)

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Grzybowa

Obrowo,kujawsko-pomorskie

88 000 zł1 499 m² 58,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Obrowo ul. Grzybowa działka 1499m2 pod budowę domu jednorodzinnego Oferta tylko w biurze "rodzinne Nieruchomości" Biuro "rodzinne Nieruchomości" poleca na sprzedaż działkę o powierzchni 1499.