dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 175 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 175 ogłoszeń

Rynek pierwotny

959 400 zł41,43 m² 23 157,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż wykończony pod klucz, w pełni wyposażony apartament inwestycyjny 2-pokojowy blisko gumedu. Lokal usytuowany jest na 2 piętrze w 3 piętrowym bloku. W pobliżu pełna.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł8 700 m² 114,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Teren inwestycyjny o dużym potencjale pod szeroko rozumianą działalność gospodarczą. Na działce znajduje się hala o powierzchni ok. 300 mkw. do remontu lub rozbudowy; bez zbędnych.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł102 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1994

Wyjątkowe niezależne mieszkanie na 1 piętrze plus dodatkowo odrębna kawalerka na poddaszu, w cichej i kameralnej części Rotmanki/ Straszyn. Idealne pod mieszkanie oraz wynajem drugiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 361 514 zł92,62 m² 14 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

*** 0% prowizji od kupującego *** *** Brak podatku 2% pcc *** W otoczeniu natury i jednocześnie wciąż blisko wszystkich niezbędnych udogodnień miejskich, powstaje nasza inwestycja. Projekt.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł3 000 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atuty nieruchomości: - 200 m do dwóch jezior - w okolicy 5 dużych jezior Kaszubskich - działka zalesiona, w okolicy domki rekreacyjne - woda gminny wodociąg, przyłącze prądu uwaga.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł258,35 m² 3 677,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 247 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość wolnostojąca z ogromnym potencjałem, położona w miejscowości Malechowo, gmina Szczecinek. Budynek o powierzchni użytkowej 258,35 m2 to propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 200 m² 112,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Poszukujesz działki pod budowę swojego wymarzonego domu w bliskiej odległości od Sokołowa Podlaskiego? Zależy Ci na szybkim i dobrym dojeździe do miasta? Jeżeli tak to koniecznie zapoznaj.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł53,19 m² 11 468,32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Apartament z imponującym tarasem 39 m | ul. Jazowa | Rzeszów Są mieszkania i są przestrzenie, w których naprawdę chce się żyć. Ta wyjątkowa nieruchomość przy ul. Jazowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

526 000 zł34,69 m² 15 162,87 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Mieszkanie jest wykończone, bez zabudowy kuchennej , bez mebli Prezentacja możliwa od.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł4 788 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana położona w atrakcyjnej dzielnicy Rzeszowa Matysówce, przy ul. Nowe Wzgórze. Lokalizacja łączy bliskość miasta z kameralnym otoczeniem. Dojazd do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł66,36 m² 3 465,94 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Prezentujemy Państwu atrakcyjny lokal handlowo-usługowy na sprzedaż w miejscowości Reszel, woj. Warmińsko-Mazurskie przy ulicy Władysława Jagiełły. Atrakcyjne położenie nieruchomości tuż.

Szczegóły ogłoszenia

1 377 000 zł102,82 m² 13 392,34 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal użytkowy w nowym budynku - Ogrody Grabiuszyńskie Powierzchnia lokalu 102m82 m2 (na rzucie oznaczony na zielono), możliwość zakupu większego lokalu o powierzchni 152m2 (na.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł975 m² 179,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania działka budowlana 975 m2 na Stradomiu w okolicy ul. Przestrzennej. Objęta planem zagospodarowania 1 mnu zabudowan jednorodzinna z usługami. Bardzo spokojna okolica. Woda.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł262 m² 13 358,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:955 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowej nieruchomości położonej w najbardziej poszukiwanej części Łodzi. Grunt to lokalizacja. Dom mieści się na przeciwko parku 3 Maja,.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł1 100 m² 199,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Biuro Nieruchomości Real People Estate prezentuje na sprzedaż działkę we wsi Pryszczowa Góra. Lokalizacja: ul. Pryszczowa Góra, lubelskie. Szczegóły nieruchomości: działka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

6 200 000 zł1 526,81 m² 4 060,75 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal inwestycyjny Białystok, aleja Tysiąclecia Państwa Polskiego | 7% roi | Najemca 5+5 lat Na sprzedaż lokal użytkowy z długoterminowym najemcą, położony w świetnej lokalizacji na.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł44,40 m² 8 536,04 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1885

Na sprzedaż - wyjątkowe mieszkanie w zabytkowej kamienicy | Centrum miasta Z przyjemnością prezentuję niezwykle klimatyczne mieszkanie w pięknie odrestaurowanej, zabytkowej kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł1 331 m² 104,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W ofercie na sprzedaż działka rolna (klasa IV) w miejscowości Moczkowo w pobliżu Barlinka. Powierzchnia to 1331m2. Media w drodze. Dojazd drogą asfaltową i niewielkiej części.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł128,78 m² 3 564,22 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wynagrodzenie pośrednika w cenie! Na sprzedaż dwa lokale położone na tej samej kondygnacji, posiadające wspólne wejście, co stwarza możliwość ich funkcjonalnego połączenia i użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

398 000 zł44 m² 9 045,45 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 44 mkw, położone na 4 piętrze w bloku na osiedlu XX-lecia. Miekszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. Instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł47 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie, w którym nie poskąpiono luksusu - sprawdź to! Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży apartamentu o powierzchni 47m2, położonego na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł1 500 m² 106 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy - 6 km od Elbląga w otoczeniu natury oraz osiedla domów jednorodzinnych. Lokalizacja nieruchomość gruntowa znajduje się ok 6 km od Elbląga oraz.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł89,50 m² 6 916,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1880

Mieszkanie w zabytkowej kamienicy nad Wisłą Toruń, ul. Warszawska Powierzchnia: 89,5 m Piętro: 1 Liczba pokoi: 2 Opis nieruchomości Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

600 000 zł122 m² 4 918,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Nowa oferta na wyłączność Wygorzele ul. Długa Przedstawiamy Państwu trzy budynki wolnostojące. ( dwa już wybudowane). Budynki mieszkalne dwukondygnacyjne, niepodpiwniczone w stanie surowym.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł200 m² 1 850 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:-

Duże, dwupoziomowe (parter + piętro) mieszkanie w przedwojennym budynku w centrum Słotwiny. Posiada osobne, niezależne wejście, stanowi osobny narożny segment. Z boku jako przybudówka.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł63 m² 12 682,54 zł/m²

 

Piętro:17/19

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Z przyjemnością prezentuję Państwu przestronne, 3-pokojowe mieszkanie na warszawskiej Pradze Południe- tylko W mojej ofercie. Stan prawny Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł1 240 m² 92,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Browinie w doskonałej lokalizacji, 2 km od Chełmży, 15 km od Torunia. Świetny punkt wylotowy do Torunia czy Grudziądza. Działka o powierzchni 1240m2, usytuowana przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Biuro

Wieliczka,małopolskie

500 375 zł40,03 m² 12 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta sprzedaży lokali usługowych w inwestycji deweloperskiej Asnyka 4 Lokalizacja: wieliczka, ul. Asnyka - serce historycznego centrum miasta, doskonale skomunikowane i w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł53,69 m² 7 077,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szukasz mieszkania pod wynajem, które od razu zacznie na siebie zarabiać? Mieszkanie gotowe do zamieszkania od zaraz. Zapraszam Państwa do zapoznania się z oferta 2 pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł24 937 m² 80,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Opiekun oferty: bartosz Biernacki Tel:   Oferta dostępna tylko w sdp Nieruchomości Przedmiotem sprzedaży jest działka rolna z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, położona.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł2 079 m² 567,58 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 006 m²

Atrakcyjna nieruchomość w zabytkowej części miasta. Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego działki o powierzchni 2006m 2 oraz prawo własności posadowionych na tym gruncie.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Kcynia

Kcynia,kujawsko-pomorskie

330 000 zł125 m² 2 640 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż Kamienica w centrum Kcyni, przy ulicy Poznańskiej z lokalem usługowym oraz mieszkaniem. W kamienicy znajduje się mieszkanie, które jest już wynajęte i generuje stały.

Szczegóły ogłoszenia

2 945 000 zł120 m² 24 541,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:420 m²

Atuty cicha, malownicza lokalizacjamożliwość rozbudowyciekawa aranżacja wnętrzaukład domu 1. Parter salon z kuchniąłazienkagarderobasypialnia z drugą łazienką2. Poddasze gabinet2.

Szczegóły ogłoszenia

212 535 zł4 723 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona we wsi Stara Wieś Druga w gminie Kołbiel. Działka o wymiarach: 24,5x197x24x197. Teren na którym położona jest oferowana nieruchomość objęty jest.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł9 026 m² 77,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna w Zagórzu, przy drodze głównej w Bieszczady droga krajowa dk 84 Działka o powierzchni 0,9026ha w kształcie trapezu o średnich wymiarach 66m x 120m.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł10 079 m² 33,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta dostępna tylko w biurze gaudium. Nie wszystkie nasze nieruchomości są publikowane na portalach internetowych. Pełną ofertę znajdziecie Państwo na naszej stronie. Rewelacyjna cena 33 zł za.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

795 000 zł110,88 m² 7 169,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:453 m²

Nowoczesne domy jednorodzinne dwulokalowe w świetnej lokalizacji Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę dwóch nowoczesnych domów jednorodzinnych dwulokalowych w standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

489 300 zł1 398 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Posiadamy na sprzedaż działki budowlane z przeznaczeniem pod budowę osiedla domów w Zielonej Górze - Przylep. Oferta dotyczy działki O pow. 0,1398 ha dojazd do działek od ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł19 m² 21 052,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Apartament przy plaży Mielno Apartament znajduje się w ścisłym centrum Mielna, usytuowany jest zaledwie 100 m od promenady i głównej plaży oraz 500 metrów od jeziora Jamno,. Na miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł140 m² 10 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Dom Z ogromnym potencjałem W doskonałej lokalizacji! Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący z garażem w bryle budynku o powierzchni użytkowej ok. 140 m2 usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 010 000 zł1 643 m² 614,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 734 m²

Nieruchomość w nowej cenie! Budynek do adaptacji na cele mieszkaniowe, 6 km od centrum Katowic. Nieruchomość obejmuje działki o łącznej powierzchni 1734 m2 z zabudowaniami: budynek.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij