dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 313 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 313 ogłoszeń

Rynek pierwotny

849 000 zł134,60 m² 6 307,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:470 m²

Okazja! wolnostojący! świetna lokalizacja! bez prowizji! bez pcc! zakup od dewelopera! Gorąco polecam dom wolnostojący położony w gminie Czernica. Na pierwszej kondygnacji znajduje się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Walim

Walim,dolnośląskie

699 000 zł49 400 m² 14,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Duża Działko w Walimiu W planie zagospodarowania przeznaczenie działki to w części budowlana, w części tereny użytkowane rolniczo, część terenów przeznaczonych na zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

604 520 zł68 m² 8 890 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację   jesteśmy bezpośrednim biurem sprzedaży - brak kosztów pośrednictwa przytulne 3-pokojowe mieszkanie Z balkonem W nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom, ul. Bzowa

Łozina,dolnośląskie

1 090 000 zł137,14 m² 7 948,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:46 000 m²

Na sprzedaż nowoczesne bliźniaki z bardzo dobrym dojazdem do centrum Wrocławia (około 30 minut - S8) Nieruchomość posiada bardzo dużą działkę - aż 460 m2. W cenie zawarta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Kielce

Kielce,świętokrzyskie

2 500 000 zł48 200 m² 51,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka z potencjałem inwestycyjnym zlokalizowana w województwie Świętokrzyskim, miejscowość Radomice (gm. Morawice 18 km od Kielc) przy ul. Zagórze. Działka posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

619 731 zł32,79 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. Debniki - nowe mieszkania, stan deweloperski. Osiedle położone przy.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł847 m² 199,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Chojnicach, super cena! Mam przyjemność zaprezentować Państwu działki położone w Chojnicach. Działka: powierzchnia: 900m2, 934m2, 958m2 Na działki została wydana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 034 700 zł56,47 m² 18 323 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bronowice - nowa inwestycja deweloperska Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł44,34 m² 3 834,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Mieszkanie dwu pokojowe w Kościerzynie, z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

497 000 zł140 m² 35,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:200 m²

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 140 m , położony w Przeworsku przy ul. Kazimierza Koczocika. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł3 000 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana / 3000m2/, położona w Ostrowinie pod Oleśnicą. Ostrowina jest piękną miejscowością, okoloną lasami. Czyste , zdrowe powietrze i woda. Gmina ma w planie budowę.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł35,34 m² 16 100,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż atrakcyjny apartament w malowniczym Kołobrzegu, 500m do morza! w dzielnicy Podczele na ulicy Poleskiej. Ta nieruchomość oferuje 2 pokoje z pięknym, wyciszającym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

665 522 zł47,05 m² 14 144,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowy budynek mieszkalny W samym centrum nowego sącza! -> sprzedaż Z rynku pierwotnego - brak podatku pcc 2% oraz brak prowizji! -> mieszkanie nowe, w stanie wykończonym "pod klucz" - gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 999 zł78,50 m² 15 286,61 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2014

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel.   Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 7-pokojowe, zlokalizowane przy ul. Jedności Narodowej we Wrocławiu. Nieruchomość idealna jako gotowa inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

533 000 zł34,05 m² 15 653,45 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Przestronna kawalerka do własnej aranżacji lokalizacja: nieruchomość położona na ul. Podedworze dzielnica Podgórze Duchackie. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową:.

Szczegóły ogłoszenia

50 000 zł1 075 m² 46,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kiedy od miasta dzieli zaledwie 20km ,a najbliższy duży market jest w odległości raptem 2 km ,a działka jest w bliskim sąsiedztwie lasu - to chyba łatwo spełniają się marzenia o ciszy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

969 000 zł127,20 m² 7 617,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:275 m²

Odkryj swój przestronny dom w nowym projekcie deweloperskim w Gryficach z Peonify! Szukasz idealnego miejsca dla swojej rodziny, łączącego nowoczesność, komfort i spokojną okolicę.

Szczegóły ogłoszenia

729 900 zł170 m² 4 294 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Oferujemy na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka, położony w malowniczej miejscowości Dębówka, zaledwie 5 km od Błonia. Dom o powierzchni użytkowej ok.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł43,94 m² 16 841,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartament na sprzedaż w nadmorskim kurorcie Łeba. Przestronne mieszkanie o powierzchni 43,94 m , znajdujące się na 1 piętrze eleganckiego apartamentowca. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł4 000 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka przemysłowa - kąty wrocławskie Działka idealna pod stację paliw lub usługi związane z obsługą ciężarówek, w sąsiedztwie powstają potężne centra logistyczne Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł660 m² 4 545,45 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:49

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nieruchomość pod warszawą idealna na biznes - pensjonat, hostel, pokoje, kwatery pracownicze, imprezy okolicznościowe, warsztaty (duża sala). Aktualnie działający biznes - kwatery pracownicze.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł1 664 m² 197,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dostępna W pepper house! Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1664m w Koleczkowie. Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego - tereny mn (zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

600 960 zł62,60 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 62,60 m2 na parterze w 3 piętrowym bloku. Opis mieszkania -pokój dzienny o pow. 24,50 z wyjściem na balkon o pow. 11,00 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

***działka budowlana 1250 m2***zaciszne,piękne miejsce***blisko białegostoku*** Zapraszamy na prezentację działki z wydanymi warunkami zabudowy na budownictwo jednorodzinne położonej.

Szczegóły ogłoszenia

124 065 zł919 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wybierz swoją wymarzoną działkę, aby wybudować dom! Przedmiotem sprzedaży są 4 działki przeznaczone pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną zlokalizowane w Sędzinku: 215/42 o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł36,50 m² 23 835,62 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Mintproperty ma przyjemność zaprezentować jednopokojowy, nowy apartament o powierzchni 36,56 m2 znajdujący się przy ul. Grzegórzeckiej w prestiżowej inwestycji Wiślane Tarasy 2.0.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

757 373 zł60,76 m² 12 464,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

2.A.3.05 Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJI Mieszkanie 4 pokojowe 60,76 m2 - Kraków Podgórza, ul.Agatowa Osiedle położone 10 km od centrum miasta. Blisko przystanku kolei aglomeracyjnej Kraków.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 667 m² 95,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rekreacyjna - letniskowa o powierzchni 1667 m2. Położona jest w miejscowości Pryszczowa Góra (gm. Niemce) - malowniczej wsi nieopodal Lasów Kozłowieckich, z dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł1 360 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa niezabudowana o powierzchni 1360 m2 położona w gminie Kobierzyce, w miejscowości Jaszowice. Działka znajduje się bezpośrednio przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł110 m² 4 536,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Osiedle domów jednorodzinnych w otoczeniu zieleni Osiedle położone na południe od Kielc, 8 km do granicy miasta, 13 min dojazd do centrum Kielc. Inwestycja 14-stu domów wolnostojących,.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł1 000 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Zapraszam na prezentację! Roma Deka. Specjalista ds. nieruchomości. tel.   . Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej położonej w miejscowości Śmiłowo,.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł1 200 m² 174,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1200 m - Olmonty Na sprzedaż oferujemy działkę budowlaną położona w miejscowości Olmonty, w spokojnej i dynamicznie rozwijającej się okolicy pod Białymstokiem.

Szczegóły ogłoszenia

216 000 zł800 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej o powierzchni 800 m2, położonej w Dobieszowicach (gmina Bobrowniki) przy ul. Szkolnej. Dostępne również.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

825 000 zł92 m² 8 967,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Z przyjemnością przedstawiamy ofertę komfortowego mieszkania na sprzedaż. Dzielnica Mokre to super lokalizacja-blisko centrum, blisko wszelkich udogodnień. Prezentowane mieszkanie jest duże, rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

144 160 zł901 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Skaryszew ul. Orzechowa - ul. Gimnazjalna sprzedam 6 działek sąsiadujących ze sobą o podobnych rozmiarach, szer. 25,23 X 42,80 i wielkości około 520 m2 każda z nich. Okolica cicha,.

Szczegóły ogłoszenia

7 490 000 zł5 900 m² 1 269,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działki inwestycyjne z potencjałem logistyczno-magazynowym | Łuków | 5 900 m Prezentujemy wyjątkową nieruchomość inwestycyjną dostępną wyłącznie w trybie off market, skierowaną do.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł48 m² 7 812,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Szukasz nieruchomości dla siebie i swojej rodziny na os. Dolinki.? Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 48 m2 usytuowane na 7 piętrze w 10 kondygnacyjnym bloku z windą na os. Dolinki.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł1 400 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa wraz z domem mieszkalnym oraz przestronnym lokalem użytkowym. Działka na której postawiono dom jednorodzinny oraz budynek użytkowy znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł37,20 m² 7 930,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Numer oferty w biurze 91-159 oferta tylko dla klienta gotówkowego! - mieszkanie wymaga remontu. Polecam do sprzedania mieszkanie dwupokojowe typu M-3 bez balkonu o powierzchni 37,20 m2 znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 000 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana W wodzisławiu - obręb turzyczka Mam przyjemność zaprezentować działkę budowlaną o powierzchni 1000 m2 , zlokalizowaną w Wodzisławiu Śląskim przy ulicy Kasperczyka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł61,98 m² 8 873,83 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Naszą propozycją jest prestiżowa inwestycja na rynku nieruchomości w Nowym Sączu, znajdująca się na oś Gołąbkowickie to idealna lokalizacja dla ludzi, którzy cenią sobie zalety mieszkania.